3946 посетителей онлайн

Зеленский и Трамп планируют встретиться на саммите G7 в Канаде, - Axios

Трамп и Зеленский

Президент США Дональд Трамп и его украинский коллега Владимир Зеленский планируют встретиться на саммите "Большой семерки", который состоится в Канаде.

Об этом изданию Axios заявили собственные источники, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Громадське".

Кроме Зеленского, как отмечается, Трамп также лично встретится с премьер-министром Канады Марком Карни и президентом Мексики Клаудией Шейнбаум.

Саммит G7 запланирован на 15-17 июня.

Официального подтверждения этой информации на эту минуту нет.

Ранее в Офисе Президента сообщали, что Зеленский может встретиться с Трампом на полях саммита G7 в Канаде.

Топ комментарии
+14
то Україні після цеї епохальної зустрічі перестануть надавати навіть розвіддані?...
показать весь комментарий
16.06.2025 08:27 Ответить
+9
Одне безтолкове чмо хоче примазатись до іншого. Результат цілком прогнозований.
показать весь комментарий
16.06.2025 08:27 Ответить
+8
Будуть фотографії - потужні, цілющі, антикризові!
показать весь комментарий
16.06.2025 08:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
🤡🤡🤡
показать весь комментарий
16.06.2025 08:24 Ответить
Два сектанти із секти "Хабад Любавич" Донні -гандонні і Янелох Оманський вирішили перетерти, на тему , як заробити пару шекелів.
показать весь комментарий
16.06.2025 16:03 Ответить
Одне безтолкове чмо хоче примазатись до іншого. Результат цілком прогнозований.
показать весь комментарий
16.06.2025 08:27 Ответить
Чмо там тільки одне.
показать весь комментарий
16.06.2025 09:17 Ответить
На кого пан натякає? Яке чмо ? Те , що вдягатится не вміє на офіційні зустрічі?
показать весь комментарий
16.06.2025 11:26 Ответить
коли у тебе в країні війна пафосно вдягатися на офіційні зустрічі зовсім не важливо!!!!!! Чи ви сееер згодні з рижою сволотою??? То посмійтеся разом з ними!!!
показать весь комментарий
16.06.2025 11:31 Ответить
Якщо від форми одягу ЛІДОРа залежить продовження американської допомоги України , то треба одягатися так , як вимагає дресс-код Білого Дому!

А якщо ЛІДОРу чхати на Неньку та воїнів ЗСУ на "нулі" , то звісно він свідомо так і одягнувся та поводився в Білом у Домі , щоб Рудий Дід оскаженів!

"То посмійтеся разом з ними!!!" Коли ЗЕЛЯбобики зробили свій суїцідний вибір 21 квітня 2019 року , то вони чекали на Веселуху та Розваги ... ага , вся країна в цвинтарях , а винен , звісно Трамп , а не лох73%.
показать весь комментарий
16.06.2025 12:00 Ответить
А як вимагає дрескод Білого дому? Бейсболку, як в Ілона Маска? Загнув ти, Мовчан, проте. Чи може бейсболку, як уцього придурочного імператора Америки, з надписом : "Зробимо Америку Великою Знову".
показать весь комментарий
16.06.2025 16:08 Ответить
То хай ходе голим, і в треуголці.
показать весь комментарий
16.06.2025 13:01 Ответить
Ні: із Трампом важко погодитись. Але ж притомномому українцю важко погодитись із Зеленським
показать весь комментарий
16.06.2025 13:03 Ответить
то Україні після цеї епохальної зустрічі перестануть надавати навіть розвіддані?...
показать весь комментарий
16.06.2025 08:27 Ответить
Хіба ще не перестали?
показать весь комментарий
16.06.2025 08:30 Ответить
Ще не переспали.
показать весь комментарий
16.06.2025 08:53 Ответить
Козьма Прутков: "Разговор двух древних греческих философов о прекрасном" - дуже пізнавально.
показать весь комментарий
16.06.2025 08:29 Ответить
Десь на природі - тривожно якось - там Грізлі бродять
показать весь комментарий
16.06.2025 08:32 Ответить
Вже давно стало зрозуміло: трамп хоче робити бізнес з путіним, а Україна їм обом заважає. Не буде України - піде бізнес. Про що можна ще говорити? Скаже зєлі здаватись, і капєц.
показать весь комментарий
16.06.2025 08:32 Ответить
Якось згадалося

Дурне поїхало в турне

Та й повернулося смурне.

Бо всі під час того турне

Дізнались, що воно дурне...

Вже люди мріють про одне:

Коли дурне те хтось турне,

Коли воно кудись чкурне

І вже назад не поверне...
показать весь комментарий
16.06.2025 08:36 Ответить
Я памятаю ці рядки з виступу Андрія Сови. В шкільному віці бачив по ТБ, запамятав тільки перший рядок : одне дурне поїхало в турне, і іноді використовував коли коментував поїзки ЗЕ до 22 року.
показать весь комментарий
16.06.2025 09:46 Ответить
Будуть фотографії - потужні, цілющі, антикризові!
показать весь комментарий
16.06.2025 08:40 Ответить
Трамп навіть дупу не мив тиждень, бо знав що вилижуть всі !
показать весь комментарий
16.06.2025 08:47 Ответить
Звів Бог дурня з навіженим.
показать весь комментарий
16.06.2025 08:51 Ответить
Голобородько вдягне нову піжамку, чи в старій поїде?
показать весь комментарий
16.06.2025 09:14 Ответить
зустрінуться два "квартальщики" котрих куйло купив для правління- одного в Україні,а другого в США і що цікаво, оба ******* Україну і її народ"як собака палку"
показать весь комментарий
16.06.2025 09:29 Ответить
а смисол? Американці вже злилися
показать весь комментарий
16.06.2025 10:17 Ответить
Аби хоч не підписав ще одну угоду по копалинах!
показать весь комментарий
16.06.2025 11:14 Ответить
Знов ЛІДОР щось Трампу віддасть ... угоду про копалини підписав , то тепер настає черга АЕС? Схоже не того Президента України "борігою" називали ... помилився Міхо , але йому за гратами вже все одно - тягне строк за свої "досягнення" на батьківщині ... наш ЛІДОР буде розумніше та чкурне з Неньки в один кінець і назавжди!
показать весь комментарий
16.06.2025 11:30 Ответить
Дай Бог! Бо учепився за владу, як кліщ!
показать весь комментарий
16.06.2025 13:05 Ответить
Зеленский переименует Украину в Израиль для получения дополнительной военной помощи от союзников.
показать весь комментарий
16.06.2025 14:20 Ответить
- Израиль никогда не напал бы на Иран, если бы Трамп был президентом.

- Так Трамп президент.

- Прастите!

https://t.me/romanenko_dns/24051 Юрий Романенко
показать весь комментарий
16.06.2025 14:56 Ответить