9979 посетителей онлайн

В Киеве зафиксировано падение обломков "шахеда", - ГВА

Падение обломков шахеда в Киеве в ночь на 17 июня

В ночь на 17 июня в одном из районов Киева зафиксировано падение обломков "шахеда".

Об этом сообщил глава ГВА Тимур Ткаченко, передает Цензор.НЕТ.

"В Соломенском районе зафиксировано падение шахеда, без последующего возгорания", - написал он.

Напомним вечером 16 июня россияне атакуют Украину ударными беспилотниками.

Топ комментарии
+20
і завтра не дадуть, і післязавтра... це буде тривати до тих пір, поки в алабугу не прилетить балістика, і там загине за один раз півсотні рускіх татар, чи то татарскіх рускіх, хєр їх розбере, цей напіветнос.
показать весь комментарий
17.06.2025 01:11 Ответить
+17
Ви помітили: тільки зеленський за кордоном то одразу ракетна атака. Вже не раз таке було
показать весь комментарий
17.06.2025 01:47 Ответить
+9
Так и есть
Как только он ИЗ КИЕВА
НА КИЕВ летит все.....
показать весь комментарий
17.06.2025 01:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
робіть щось з прицілами на гепардах
показать весь комментарий
17.06.2025 00:33 Ответить
гепарди наводяться вбудованою РЛС, про які приціли ти триндиш?
показать весь комментарий
17.06.2025 00:57 Ответить
про те що дрони дуже далеко залітають не вражені
показать весь комментарий
17.06.2025 01:00 Ответить
Якщо б ви вчили граматику і фізику в школі, не писали б дурниць
показать весь комментарий
17.06.2025 01:25 Ответить
бот ватний - ти дурний з народження
показать весь комментарий
17.06.2025 01:43 Ответить
РЛС то і є приціл на гепарді
показать весь комментарий
17.06.2025 01:04 Ответить
зрозуміло. дай вагадаю - ти за гундосе чмо голосував?
показать весь комментарий
17.06.2025 01:34 Ответить
придурку, все чим націлюють зброю на ціль - формально є прицілом

іди, краще, проголосуй своїм пустим жбаном об стіну
показать весь комментарий
17.06.2025 01:41 Ответить
больше НЕ ВЫПУСКАЙТЕ боневтіка ЗЕленского из Украины - так больше украинцев живых останется
показать весь комментарий
17.06.2025 02:49 Ответить
Фух хорошо хоть не ланцет и не форпост! А то производителей шахедов разбомбили, а ланцеты и форпосты клепаются нон стоп на ближнем востоке
показать весь комментарий
17.06.2025 00:36 Ответить
Та ви що! А район Борти-стара дарниця?? 6 вибухів!!

Дяка ППО! Зенітки мобільні теж працюють. Щира дяка хлопцям..
показать весь комментарий
17.06.2025 00:55 Ответить
В Києві гуркотять кляті кацапи шахедами 👹
По москві потрібно хакнути , але нічим 😟
показать весь комментарий
17.06.2025 00:55 Ответить
так зе-телепень же обіцяв мільйон дронів .. де вони?
зеленський ТРУС та ссцикло! чому москва спить, а Київ трясеться???
показать весь комментарий
17.06.2025 00:58 Ответить
Вячеслав #608529

Мене читають: 0
Я читаю: 0
Реєстрація: 22.05.2025

Свіжожзарєєстрований бот.
По москві твоїй били позавчора. А дрони у нас більше для фронту, а не для террору.
показать весь комментарий
17.06.2025 01:46 Ответить
Tierre брехлр Зе-лене кто тебя читает боты проплаченыые! кому ты нахер нужен ПЕСТАБОЛ ватный -и что там в маскве разнесли??? трепло ..
показать весь комментарий
17.06.2025 02:02 Ответить
Краще б і для терору. Поки русняві тварі сплять спокійно - діла не буде.

Чому ми не спим, а їм затишно??? Нафіга ми такі білі й пухнасті???
показать весь комментарий
17.06.2025 02:03 Ответить
бо зе боїться новачка у труси
показать весь комментарий
17.06.2025 06:06 Ответить
Може розкажете - де від террору мирного населення країни здавалися? Тільки додаткові аргументи для ворожої пропаганди. ВСЕ - ТІЛЬКИ ПО ВІЙСЬКОВИХ ЦІЛЯХ!
показать весь комментарий
17.06.2025 06:38 Ответить
Відповіді повинні бути дзеркальними.
показать весь комментарий
17.06.2025 06:57 Ответить
Ну я теж спитаю про "мільйон дронів Зеленського"!
Теж будеш розглядати мій профіль та шукати "свіжожзарєєстрованого бота"?
показать весь комментарий
17.06.2025 02:06 Ответить
Він зебобік. Для нього всі хто проти смарагдового, боти.
показать весь комментарий
17.06.2025 02:46 Ответить
Взагалі-то за 2024й рік більше мільона дронів Україна виробила і використала. Але значну частину з них - не за державний кошт, а за гроші громадян, які скидалися волонтерам. Але формально - мільон був.
показать весь комментарий
17.06.2025 11:53 Ответить
"не за державний кошт" - ну й нехрін примазуватися до цього державі!
Тим паче Зеленському.
показать весь комментарий
17.06.2025 12:02 Ответить
Моя мрія..щоб як у пісні - масква гарєла
показать весь комментарий
17.06.2025 01:01 Ответить
не допоможе
показать весь комментарий
17.06.2025 01:05 Ответить
Сьогодні спати не дадуть кляті орки , так як тріскотня не припиняється
показать весь комментарий
17.06.2025 01:05 Ответить
і завтра не дадуть, і післязавтра... це буде тривати до тих пір, поки в алабугу не прилетить балістика, і там загине за один раз півсотні рускіх татар, чи то татарскіх рускіх, хєр їх розбере, цей напіветнос.
показать весь комментарий
17.06.2025 01:11 Ответить
Біля себе нарахувала 13 вибухів...стрікотіння зеніток, кілька петріотів..

Щоб розуміли - вибуховою хвилею, на кухні відкрило всі дверцята шафок і холодоса..а вони на магнітах...
показать весь комментарий
17.06.2025 01:49 Ответить
на Троєщіні більш спокійніше.
показать весь комментарий
17.06.2025 02:57 Ответить
Там нема таких цікавих об'єктів..там один....а в мене - водка пий, земля валяйся...просто дохріна..
показать весь комментарий
17.06.2025 03:17 Ответить
а я як раз біля об'єкта живу, тому маю гарне прикриття.
показать весь комментарий
17.06.2025 04:41 Ответить
Побачите хлопців - і від мене дяку передавайте.

Доречі, одна мобільна - прямо біля мого дома літала, тріскотіла й прибила десь над лісом шлюхеда.

Шт 3 посадили походу, бо вило - а потім тиша і без вибухів.
показать весь комментарий
17.06.2025 04:52 Ответить
не побачу, туди заходити не можно.
показать весь комментарий
17.06.2025 05:10 Ответить
Сьогодня була сама страшна ніч...до неї я не чула в такій кількості безпілотників, що в піке входять..

Добре, що хлопцям було чим стріляти..
показать весь комментарий
17.06.2025 05:43 Ответить
Їх ласкаво на ху....лостану називають чурками
показать весь комментарий
17.06.2025 06:02 Ответить
Похоже , с у к и , два раза в одну точку грохнули. Пикируют ...
показать весь комментарий
17.06.2025 01:14 Ответить
Пікирували останні 5-6 шт..я з ліку збилась..то капець був..слухати виття..
показать весь комментарий
17.06.2025 01:52 Ответить
Как я вас понимаю....
показать весь комментарий
17.06.2025 02:45 Ответить
думав, що здалося....а виходить, що таки пікірували
показать весь комментарий
17.06.2025 03:14 Ответить
Вони на великій висоті летять, потім входять в піке..над моїм домом це дуже чутно..
показать весь комментарий
17.06.2025 04:04 Ответить
Ви помітили: тільки зеленський за кордоном то одразу ракетна атака. Вже не раз таке було
показать весь комментарий
17.06.2025 01:47 Ответить
Постійно так..

Заряджайте гаджети...в нас і світла небуло..
показать весь комментарий
17.06.2025 01:53 Ответить
Так и есть
Как только он ИЗ КИЕВА
НА КИЕВ летит все.....
показать весь комментарий
17.06.2025 01:55 Ответить
Це не завжди так
показать весь комментарий
17.06.2025 01:57 Ответить
Угу...при його ввдсутності - в 2 рази більше.
показать весь комментарий
17.06.2025 01:59 Ответить
Так, це вже факт. Гундос злиняв - чекайте масовану атаку на Київ.
показать весь комментарий
17.06.2025 02:37 Ответить
Я думаю,що він заздалегідь був попереджений про атаку і він просто тікає
показать весь комментарий
17.06.2025 04:36 Ответить
то есть зеленский уже бо..втік
показать весь комментарий
17.06.2025 04:54 Ответить
Без перехоплювача шахедів безпілотного нам капець. І якщо Флеш завангував вірно, то восени буде масово використана нова тактика. Вони тренуються запускати дальнольоти на висоту 4км де вони абсолютно невразливі для наших мобільних груп і кулеметів, і звідти машина буде падати на об'єкт вертикально. Уявіть 300 машин за ніч таких. ППО буде виснажена за першу ж атаку, бо їх там тільки ракети зіб'ють. Ну а з логістикою, підприємствами, і електрикою, можна одразу попрощатись.
показать весь комментарий
17.06.2025 02:16 Ответить
Ну теоретично нічого складного немає, якщо ппо-дрон буде наводитись на ціль за допомогою РЛС наземного чи повітряного, і запускатись завчасно, то збивати такі шахеди буде дуже зручно. Але чи зроблять таке ? Цеж треба робити і робити швидко а не гроші красти і за посади воювати. А ця влада тільки це добре вміє
показать весь комментарий
17.06.2025 03:12 Ответить
То теоретично, а практично нас розносять вже третій рік. На фронті є експериментальні зразки, але ймовірно без радарів, тож виявляти ворожі дрони вони можуть лише візуально. З шахедами таке не проконає, потрібен радар, у нас такі речи можуть робити одиниці, їх мабуть вже давно мобілізували і відправили копати окоп. Ну за деякими чутками є два підприємства на яких робота йде, але на якій стадії невідомо.
показать весь комментарий
17.06.2025 03:36 Ответить
Та ні радар має бути або на літаках або наземний, в дрон працювати як керована ракета і так дуже дивно що цього досі немає, бо наприклад шахеди на Одесу зазвичай нападають зграєю, в до цього годинами кружляють над морем, куди ППО не добиває, в от дрон міг би долетіти спокійно.
Ну а так згоден звісно, як мінімум дві історії знаю де крутих інженерів відправили на фронт як стрільців, бо тцк це помийка яка не працює на перемогу, а працює на ворога.
показать весь комментарий
17.06.2025 13:51 Ответить
Сейчас Израиль разобьёт друзей путина Иран и передаст Украине очень много средств защиты. ПВО нужны во всех крупных городах страны!
показать весь комментарий
17.06.2025 03:49 Ответить
Trump says he needs to get back to Washington "as soon as I can"From CNN's Kevin Liptak in Calgary, Canada

President Donald Trump said Monday he needs to return to Washington early from the G7 summit in Canada "as soon as I can" to manage the ongoing situation in the Middle East.

"I have to be back. Very important," he said, before gesturing to the G7 host, Canadian Prime Minister Mark Carney: "Great host. He did a fantastic job.
"But you probably see what I see," he went on. "And I have to be back as soon as I can."

Trump's aides announced earlier he would depart Monday evening, a day earlier than planned, to attend to pressing matters back home.
"I have to be back early for obvious reasons," Trump said. "They understand. This is big stuff."
показать весь комментарий
17.06.2025 03:57 Ответить
Трамп достроково покидає саміт G7 і повертається до Вашингтона.
показать весь комментарий
17.06.2025 04:00 Ответить
Нехай до Києва завітає..
показать весь комментарий
17.06.2025 04:05 Ответить
гнида кремлевская этот агент трамп -"Краснов" - по его вине много людей погибло пострадало и еще пострадает и в США и в Украине и по всему миру..
показать весь комментарий
17.06.2025 04:26 Ответить
якось сьогодні забагато....
показать весь комментарий
17.06.2025 04:13 Ответить
Що трамп на це скаже ? А, вже сказав.
Це тому що путіна викинули з g8 .
Тому той бомбить Київ щоночі в вбиває українців.

Впевнений, трамп фанатіє і мріє так само...
показать весь комментарий
17.06.2025 04:34 Ответить
Ще рижий американський Обмудок із терориста і вбивці ***** хоче зробити миротворця. Да ще й возмущається що дітовбивцю і насильника вигнали з G8. За таке ще й Тампона потрібно вигнати з G7. Все одно з нього ніякого толку тільки палки в колеса ставить і підриває альянс з середини
показать весь комментарий
17.06.2025 04:40 Ответить
хай виздихають всі кацапи
показать весь комментарий
17.06.2025 05:45 Ответить
показать весь комментарий
17.06.2025 06:03 Ответить
Був у справах у Києві і пвсля Дніпра буквально охрінів від двох моментів - веоика кількість кацапської попси та репу, які лунали з автівок та і з вікон, та мегагучні мото-авто перегони по Васильківській аж до початку комендантської години. Що за фігня, блд?
показать весь комментарий
17.06.2025 06:45 Ответить
так это беженцы с "руськоязічних" районов заполонили столицу.. а полиция чешет яйца и курит бамбук -пока малолетки тупоголовые распоясались быкуют гопничают бухают торчат и матерятся во всех местах - ПОЗОРИЩЕ а не генофонд..