10291 посетитель онлайн

Иран через несколько месяцев сможет возобновить обогащение урана, - МАГАТЭ

Гросси об обогащении урана Ираном

После атак Соединенных Штатов и Израиля Ирану может понадобиться несколько месяцев на восстановление обогащения урана до прежнего уровня.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на The Guardian, об этом заявил глава Международного агентства по атомной энергии (МАГАТЭ) Рафаэль Гросси.

По его словам, некоторые ядерные объекты по-прежнему "все еще существуют".

"Я бы сказал, что через несколько месяцев или даже меньше они смогут запустить несколько каскадов центрифуг, которые будут производить обогащенный уран", - отметил Гросси.

Относительно того, что Иран якобы смог перевезти часть запасов высокообогащенного урана, он отметил, что в МАГАТЭ не знают, где может быть материал.

"Что-то могло быть уничтожено во время атаки, но что-то могло быть перемещено. Так что в какой-то момент должно быть разъяснение", - добавил Гроси.

Ранее сообщалось, что Иран решил отказать генеральному директору МАГАТЭ Рафаэлю Гросси в доступе к своим ядерным объектам. Тегеран также снял с них камеры наблюдения.

Напомним, в ночь на 22 июня армия США нанесла удары по трем ключевым иранским ядерным объектам.

Американский президент Дональд Трамп после этого призвал Тегеран воздержаться от ответных действий и урегулировать оставшиеся разногласия путем переговоров.

Топ комментарии
+12
"приберіть цю сучку !
вона обгадила перемоги Донні Всємогущего !"

здається так спілкується прес-секретарем трампа з журналістами.
показать весь комментарий
29.06.2025 10:32 Ответить
+12
показать весь комментарий
29.06.2025 10:34 Ответить
+7
Щось він ГОНИТЬ!
Трамп давно МАГАТЕ не розганяв та фінансування не різав?
показать весь комментарий
29.06.2025 10:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"приберіть цю сучку !
вона обгадила перемоги Донні Всємогущего !"

здається так спілкується прес-секретарем трампа з журналістами.
показать весь комментарий
29.06.2025 10:32 Ответить
показать весь комментарий
29.06.2025 10:34 Ответить
Значить лише те що будуть довбать далі.
Поки не знищать все.
Іранці можуть лише подякувати аятолам за мирне небо над головою.
показать весь комментарий
29.06.2025 10:38 Ответить
О таком можно и не мечтать. Никто долбать Иран уже не будет, Донни не разрешает Израилю, и сам также не будет, иначе увянет венок миротворца и Prix Nobel, как слон, стороной пройдет..
показать весь комментарий
29.06.2025 12:55 Ответить
та весь світ вже крутить дулі прі зустрічі
з цим помаранчевомордим лайном,
що правда лише в кишенях, але це поки що.
Думаєш трамбон дарма поліз лизати Зеленського?
Навчаєме лайно.
показать весь комментарий
29.06.2025 13:15 Ответить
Для того щоб таке стверджувати потрібно мати свою розвідку в Ірані, котра б надала інформацію про рівень пошкодження центрифуг... звичайне ляпайло.
показать весь комментарий
29.06.2025 10:39 Ответить
Яка різниця який рівень пошкоджень? ***** поставить нові.
показать весь комментарий
29.06.2025 11:58 Ответить
Є різниця.Для того щоб таке стверджувати потрібно мати дані розвідки,а їх нема.Тому й ляпайло.
показать весь комментарий
29.06.2025 21:26 Ответить
Хаменеї вже зробив замовлення на поставку нових центрифуг і для цього відкрив небо для кацапських Анів.
показать весь комментарий
29.06.2025 23:10 Ответить
У вас є свої люди в оточенні Хаменеї?Звідки інфа про замовлення нових центрифуг?Нічого дивного у тому що Іран відкрив небо для кацольотів нема,це ж партнери.не так давно міняли шахеди на золото.
показать весь комментарий
30.06.2025 11:35 Ответить
Росія основний виробник центріфуг з 2012 по 2020 рік збудувала 134456 штук.
Для порівняння США за той же період 14900 штук.
Пакистан, Бразилія, Іран, Індія, Аргентина зуміли здолати будівництво центрифуг спільними зусиллями 445 штук за той же період.
Тількі на підземному заводі в м. Натанг було більше 3000 центріфуг.
В листопаді загальна кількість центрифуг була більше ніж 6000 штук і планувалося в найближчим часом збільшити до 10000 штук.
Не підкажеш звідкіля вони взялися? Аллах надіслав?
показать весь комментарий
30.06.2025 12:57 Ответить
Звичайно ж євреї та американці знищили всі іранські центрифуги,це тобі тампон особисто доповів,а він же ж ніколи не бреше.Звичайно ж іранці тупі,тому сиділи і чекали поки амероєвреї знищать центрифуги та збагачений до збройового рівня уран,хоча військові,котрі проводили бомбардування найбільш захищеного ядерного об'єкта у Фардо,заявили що цілей не було досягнуто.Всім на планеті відомо що євреї ніколи не брешуть,а трамп також єврей.
показать весь комментарий
30.06.2025 17:10 Ответить
Так ти не відповів на питання: звідкіля взялися центрифуги у Ірані?
А про євреїв досить заливати, ти теж єврей. Чи може не знаєш, що у всіх людей один предок - Адам, а він був євреєм?
показать весь комментарий
30.06.2025 18:56 Ответить
Невже твої агенти в Ірані не доповіли звідки там центрифуги???У мене нема своїх спецслужб,тому можу припустити що можливо купили в орків,можливо в китайців або пакистанців,це не важливо,головне що вони є,і далеко не факт що євреї та американці їх знищили.Євреї вважають себе найрозумнішими,тому ти,разом зі своїми іранськими агентами, точно є представником богообраних.
показать весь комментарий
30.06.2025 22:20 Ответить
А може це ви звичайне ляпайло, а у МАГАТЕ просто камери на всіх ядерних обʼєктах Ірану стоять?)
показать весь комментарий
29.06.2025 11:58 Ответить
.
показать весь комментарий
29.06.2025 21:24 Ответить
Щось він ГОНИТЬ!
Трамп давно МАГАТЕ не розганяв та фінансування не різав?
показать весь комментарий
29.06.2025 10:43 Ответить
О імпотенти з магате намалювались! Найближчі 5-7 років якщо десь хоть щось рипнеться в Ірані в бік ядерки, Ізраіль ,а можливо й Американці знову прилетять і ***********. В Ірані відсутнє ППО та Військово-Повітряні сили як вид збройних сил.Тому будуть бомбити в любий момент. І навряд чи Ірану дадуть можливість створити ту саму систему ППО та ВПС.
показать весь комментарий
29.06.2025 10:50 Ответить
Ядерні обʼєкти Ірану глибоко під землею всі ці бомби для них, як мертвому припарки, а той єдиний що на поверхні в Бушері американцям і ізраілю бомбити заборонено, бо той ядерний обʼєкт будують кацапи.
показать весь комментарий
29.06.2025 11:45 Ответить
Спакойствіє і толька спакойствіє)*********** їх знову.
показать весь комментарий
29.06.2025 10:51 Ответить
Разбомбілка не відросла схоже.
показать весь комментарий
29.06.2025 11:49 Ответить
Ну,треба більше практикувати)
показать весь комментарий
29.06.2025 13:23 Ответить
хотілося б що таку заяву зробив фахівець який не має зуба на іран за те що той його на*уй з кузні вигнав.
показать весь комментарий
29.06.2025 10:53 Ответить
Іран не "з кузні вигнав" (що цей брєд взагалі означає?), а відключив камери МАГАТЕ за те, що вони злили інфу про рівень пошкоджень ядерних обʼєктів і про переміщення збагаченого удару на інші обʼєкти, які не зазнали ударів.
показать весь комментарий
29.06.2025 12:03 Ответить
Та ну нах! -- хотя б Трамп не почув!
показать весь комментарий
29.06.2025 11:00 Ответить
Іранська опозиція повідомляє, що під час 12-денної війни в Ірані було ліквідовано полковника Ісмаїла Шакера, який командував «Корпусом Мостафи Хомейні» в «Корпусі вартових ісламської революції».

Як зазначають ізраїльські ЗМІ, Ісмаїл Шакер (Шакарі), крім іншого, відповідав за підготовку бойовиків «Нухби» - спецпризначенців терористичної організації ХАМАС, які здійснили напад на Ізраїль 7 жовтня 2023 року.
показать весь комментарий
29.06.2025 11:01 Ответить
" ...були оцінки, що для створення ядерної зброї з нуля (включаючи збагачення) може знадобитися близько 15 років, за наявності політичної волі та фінансування."
показать весь комментарий
29.06.2025 11:02 Ответить
Ізраіль нікого в камʼяну добу і не здатен вбомбити.
показать весь комментарий
29.06.2025 11:51 Ответить
Клоунада, а не війна.
показать весь комментарий
29.06.2025 11:47 Ответить
Клоунада чи війна, а з боку Ізраїлю загинув лише один військові і Україні ще далеко до таких втрат!
показать весь комментарий
29.06.2025 12:04 Ответить
З підтримкою США за спиною багато розуму не треба
показать весь комментарий
29.06.2025 12:38 Ответить
Ізраїль має Американо-ізраїльський оборонний пакт поза НАТО.
А хто заважав Найвеличнішому укласти Американо-український оборонний пакт поза НАТО?
показать весь комментарий
29.06.2025 16:41 Ответить
Может для этого нужно чтоб этого захотели США? Или достаточно желания Украины? Может достаточно это в Конституцию вписать?
показать весь комментарий
30.06.2025 00:50 Ответить
Отже Трампушко знову потужно "пукнув"! У Зеленського навчився, чи що? Дивись, так скоро і "відосіки" почне записувати...
показать весь комментарий
29.06.2025 11:48 Ответить
Або рафаелька пистить, за те що аятолли накуй послали
показать весь комментарий
29.06.2025 12:15 Ответить
трумп на це заявить "...but still it was a BEAUTIFUL strike."
показать весь комментарий
29.06.2025 11:52 Ответить
Якщо уран той, привалило уламками, наприклад, то відкопають його і буде він в них знову. Я так розумію, прямого влучання там же не було у нього, що його рознесло в пил.
показать весь комментарий
29.06.2025 12:05 Ответить
Який уран??? Трамп сказав - крапка! Нобелівську - у студію,а то рудий образиться і буде кричати!
показать весь комментарий
29.06.2025 12:28 Ответить
Поколупався пальцем у носі і зробив висновок.

Його ж не пустили для перевірки. 😁 Тобто, він тупо не володіє інформацією.
показать весь комментарий
29.06.2025 12:41 Ответить
Гросс... Что же ты, п#скуда, говоришь такое? Это же какой-то позор. Тампон говорит, что всё уничтожено... . Что ж ты фраеру шнобелевку подрезаешь?
показать весь комментарий
29.06.2025 13:13 Ответить