4242 посетителя онлайн

Умер 31-летний житель Волыни, после мобилизации оказавшийся в реанимации с травмами

Во Львове умер Максим Музычка после принудительной мобилизации

6 июля умер волынянин Максим Музычка, которого после мобилизации в Луцке и отправки на полигон нашли в тяжелом состоянии во львовской больнице. В полиции говорили, что мужчина травмировался, когда выпрыгнул из кузова грузового автомобиля.

О смерти мужчины сообщила его жена Маргарита, передает Цензор.НЕТ.

По ее словам, 31-летний мужчина умер после длительного пребывания в реанимации.

"Все, что произошло, слишком больно, слишком тяжело. И я еще не могу это принять. Я знаю, что правда еще должна быть услышана. Но сегодня просто тишина и потеря. Просто любовь, которую невозможно описать словами", - написала женщина.

Что предшествовало?

Напомним, 16 июня сообщалось, что в больнице Львова находится в критическом состоянии 31-летний волонтер из Луцка Максим Музычка. По словам родных, его ранее силой доставили в областной ТЦК и СП.

У мужчины была открытая черепно-мозговая травма, субдуральная и эпидуральные гематомы, многочисленные кровоизлияния.

Терцентр отрицал применение силы к мобилизованному, а полиция заявляла, что мужчина выпал из кузова грузового автомобиля.

Топ комментарии
+39
Зараз прийдуть в коментарі люди, які на щирій українській мові будуть радіти загибелі свого співгромадянина, не знаючи обставин. А поліції і кадровим віри немає
показать весь комментарий
07.07.2025 16:28 Ответить
+23
Як же прикольно коли ви ставите питання людині, та самі ж на нього і відповідаєте. Кацапи кінчені підари, це аксіома. Проте, мені просто цікаво, а твоя зелена влада не вбиває? Через відсутність укріплень, через браковане озброєння, через мега грабунок армії, через той бандитизм що у нас зараз зветься мобілізацією?
показать весь комментарий
07.07.2025 16:47 Ответить
+20
А ти не поливав брудом цих загиблих та зниклих? Не називав їх сцикунами та ухилянтами? Звісно до того як їх забусячили.
показать весь комментарий
07.07.2025 16:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зараз прийдуть в коментарі люди, які на щирій українській мові будуть радіти загибелі свого співгромадянина, не знаючи обставин. А поліції і кадровим віри немає
показать весь комментарий
07.07.2025 16:28 Ответить
Розкажіть про це вдовам загиблих і зниклих безвісти......
показать весь комментарий
07.07.2025 16:30 Ответить
Як же прикольно коли ви ставите питання людині, та самі ж на нього і відповідаєте. Кацапи кінчені підари, це аксіома. Проте, мені просто цікаво, а твоя зелена влада не вбиває? Через відсутність укріплень, через браковане озброєння, через мега грабунок армії, через той бандитизм що у нас зараз зветься мобілізацією?
показать весь комментарий
07.07.2025 16:47 Ответить
Вона такая самая моя, як і твоя. У нас іншої немає і взяти її немає звідки. Питання у тому, що дехто звинувачує тцк у тому, що українці на фронті гинуть - нібито - тцк у цьому винні - от якби не тцк - кацапи просто перебили б всіх добровольців і захопили б Україну - ото була б "лафа", так? Це ж тому ти лайкаєш пости проти тцк?
показать весь комментарий
07.07.2025 17:55 Ответить
Нащо ти ставиш питання, якщо сам на них відповідаєш як тобі потрібно? Дитячий садок "Козюльки". Яка, на твою думку звісно, мотивація воювати у забусячених. Тільки не треба про свободу та бурятів. ТЦК твої не потрібні. І так, вони женуть на смерть. Бо більшість з тих кого вони наловили хронічні хворі люди за 45, які тупо фізично все це не витягують. Проте ТЦКунам похер, у них план. А потрібен нормальний рекрутинг. Мотивувати людей грошима за контракт, соц. гарантіями на випадок поранення. А не як зараз 800 гривень на місяць і вільний. Соц гарантії для родини у випадку загибелі, а не брехня про 15 мільйонів. Хоча вже запізно. Цій державі вже ніхто не вірить.
показать весь комментарий
07.07.2025 18:12 Ответить
"А потрібен нормальний рекрутинг"

Його не вистачає, дурна твоя голова! Є нормальний рекрутинг - йди на обирай, куди саме хочеш піти, проходь співбесіду - і вперед - так ні ж, не вистачає рекрутів!

"а не брехня про 15 мільйонів"
А у чому брехня? Їх виплачують. Можливо, не одразу все, бо грошей у держави обмаль, але виплачують.

"Хоча вже запізно. Цій державі вже ніхто не вірить."
То що пропонуєш? Антиукраїнські пости писати, як ти це робиш? Щоб кацапам легше було нас знищити?
показать весь комментарий
07.07.2025 22:08 Ответить
По перше, я тебе не ображав, тупий ти клоун. По друге, так відкрили показові рекрутингові центри, а народ не йде, тому що цій державі ніхто вже не вірить. Ну окрім таких як ти мабуть. По третє, так, виплачують 15 мільйонів, ось тільки родичам медійних, розкручених загиблих. А решті відмовляють під будь яким приводом. І доволі дивно що ти тактично про поранених промовчав...
І не треба мене питати що я пропоную, хоча ти знову відповів за мене. Ну клоун ти реальний! І з третього разу для тебе так і не дійшло. Питай про це свою зедебільну владу, яка просрала геть усе, включно із довірою громадян до держави. Ну і на останок, якщо для тебе правда то є антиукраїнські пости, то вітаю, ви зебарани, вже успішно збудували в Україні мінікацапію. Все, дійсно набрид, клоун. Вільний, хай щастить.
показать весь комментарий
07.07.2025 22:28 Ответить
Ну тобто у результаті все, що ти наваляло - проти України, проти виживання України, проти майбутнього українського народу.
Абсолютно все, що ти тут наговняло на користь лише кацапським загарбникам. Саме про таких як ти 100 років тому було написано "не так страшні кацапські воші, як українські гніди".
показать весь комментарий
07.07.2025 22:30 Ответить
Що ти верзеш, ботяра кремлівська? Не всю вашу братію реєстрації лютня 2025 ще перебанили? Ти ще залишився?
показать весь комментарий
07.07.2025 17:56 Ответить
Смерть - це завжди трагедія, не шоу для коментарів.
Не знаєш обставин - не суди.
Не можеш поспівчувати - промовч.
показать весь комментарий
07.07.2025 16:33 Ответить
А ти не поливав брудом цих загиблих та зниклих? Не називав їх сцикунами та ухилянтами? Звісно до того як їх забусячили.
показать весь комментарий
07.07.2025 16:34 Ответить
А твоя українська, значить, нещира...
показать весь комментарий
07.07.2025 16:32 Ответить
Віктор Федорович, ви ж сьогодні писали, що російська мова - це "ознака нацизму". А от сьогодні цілий блог вже на 19 строчок написав воїн поважної бригади - написав російською мовою... Шановний Віктор Федорович, треба вам сходити і навести лад...
показать весь комментарий
07.07.2025 16:35 Ответить
А де ж "чому не в окопі, русскагаварящій пєрєдок"?...а як думаєш...українці зобов'язані знати державну мову російської федерації?...а в тій статті йому відразу вказали Наталія Балун

Позивний "Гудвін", навчіться, будь ласка, писати українською.

07.07.2025 08:47 Відповісти Керування спамом Більше не подобається 4 Посилання
показать весь комментарий
07.07.2025 16:48 Ответить
Да то Наталія, а то ви: Ви ж вмієте всіх на місце ставити! Дякую за реакцію!
показать весь комментарий
07.07.2025 16:51 Ответить
А плюсики мені хто буде ставити? пушкін?
показать весь комментарий
07.07.2025 17:24 Ответить
Вангую що пост витруть ,а вас забанять - не політкоректно висловлюєтеся
показать весь комментарий
07.07.2025 16:37 Ответить
О я вгадав - а пост набрав майже три десятки вподобайок ))
показать весь комментарий
07.07.2025 19:48 Ответить
Ці теперішні виродки своє отримають !
показать весь комментарий
07.07.2025 16:34 Ответить
Чекаємо виступи речників тцк та сухопутних сил з грізними заявами про "червоні лінії"
показать весь комментарий
07.07.2025 16:36 Ответить
Диванні патрійоти зараз аргументовано пояснять, що мобілізованому треба було не поспішати. Почекати тижня два-три і героїчно загинути на фронті. Це ж логічно і раціонально. Знову ж таки щедрі виплати від державі родині героя. Одні переваги і плюси від мобілізації. А холопи не розуміють. Чогось ховаються і з машин на ходу випригують. Треба було більше телемарахфон дивитись та позитивних блогерів слухати і було б йому щастя.
показать весь комментарий
07.07.2025 16:36 Ответить
І , як завжди , ніхто не винен !
П.С - родичі і знайомі хлопця також мовчатимуть ?
показать весь комментарий
07.07.2025 16:36 Ответить
на фото видно волосся дитини,якщо крім жінки,дитини та матері більш нікого немає то самі розумієте,на зараз допомоги чекати нізвідкіль бо як виходить що ті що вважають себе владою не завжди на наші стороні
показать весь комментарий
07.07.2025 16:43 Ответить
Якщо хлопець був волонтером - певен там велике коло знайомих і тих , кому він допомагав . А головне - справжні військові повинні гучно висловитись , бо як на фронті ставляться до тцкшників думаю всім відомо
показать весь комментарий
07.07.2025 16:50 Ответить
волонтер волонтеру різниця,як і ФОП ФОПУ....але так я за справедливість і покарання,хоч і звучить по дитячому наівно,бо розумію поки оці виродки при владі нічого не добитися,десь так....
показать весь комментарий
07.07.2025 16:54 Ответить
Ви маєте на увазі - мир, у складі російської *********?
показать весь комментарий
07.07.2025 19:37 Ответить
На фото взагалі-то собачка породи йоркширтер'єр
показать весь комментарий
07.07.2025 18:24 Ответить
хай буде так,дитина не важливий в темі добитися справедливості союзник....ще огріхи виявлено??
показать весь комментарий
07.07.2025 18:35 Ответить
Ну для мене мій кіт як син, тому приймається
показать весь комментарий
07.07.2025 18:36 Ответить
Терпіти не можу котів. Але, мабуть, щось в них є, коли люди їх так *******.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:38 Ответить
Можливо він в лютому 2022-го як і сотні тисяч інших стояв в черзі в воєнкоматі але тоді не всіх брали бажаючих. А потім "дякуючи" зеленим виродкам які наприймали законів де солдат безправний раб одноразового використання, ставлення до мобілізації помінялось на 180 градусів, від любові до ненависті як то кажуть один крок
показать весь комментарий
07.07.2025 16:40 Ответить
жоден тцкашник не покараний ні за що!
жоден!
нова каста недоторканих мільйонерів. наш середній клас!
це, круче чим пабло ескобар зі свою наркотою.
собівартості нуль, податків нуль. офіс/виробництво оплачує держава.
показать весь комментарий
07.07.2025 16:42 Ответить
Z-елений безпреділ дістав всю Україну!
З такими підходами, z-елені очікують, що Українці самі здадуться на
"милість" ворогові! Та фіг Ви вгадали, z-елені мерзотники!
показать весь комментарий
07.07.2025 16:45 Ответить
судячи по цинізму та зухвалості виконавців,це добре спланований та делегований план-маніпуляція,що підрозумає викликати страх,недовіру,ненависть у пересічних громадян зпершу до тцкунів а потім взагалі до людей у формі а точніше військових,на випадок взаємодії у питанні заміни просрочених осіб з владними повноваженнями,розділяй і володарюй,арміямовавіра,тцк,ненависть до так званих ,,ухилянтів,, але чомусь в той список не попадають реальні дійсні ухилянти і блатні наброньовані....
показать весь комментарий
07.07.2025 17:02 Ответить
підказочка.
справжнього воїна видно, по очам.
хто не дуже розбирається, дивіться по шевронам.
шеврон, це братерство, омите кров'ю і потом.
коли побачите, мовчазного чоловіка у формі з пустотою в очах, але з яскравими шевронами підрозділу, це справжній воїн захисник з окопу.
показать весь комментарий
07.07.2025 18:21 Ответить
з мене сміялися вже тут,коли я казав що лице людини краще розповість хто вона ніж папірці з печатками,а морди тцк показують в більшості своїй що то безпринципні,агресивні,цинічні,часто садисти на фоні власних комплексів та невдач,часто нарцистичні,самозакохані,не зважаючі на заборони в тому числі КК і часто порушувавші закони,соціопати та і відверто особи з психічними розладами.десь так,більш відповідають бувші мусора,охоронці,дрібний крімінал,рейдери,бикота та інші
показать весь комментарий
07.07.2025 18:43 Ответить
сам бачив чи є докази???ну крім бла-бла-бла зацікавленої сторони???а внутрішні гематоми ока це точно результат падіння а не удар предметом невеликої форми типу кулака???думай головою і своєю
показать весь комментарий
07.07.2025 17:05 Ответить
де докази які можна сприймати з довірою,а так як жоден випадок не був доказовим то це все пустий трьоп!!!!де бодікамери обісцянихогурців чи пооллімеррнополіспідарів??згідно регламентуу вони повинні не тільки бути а й знімати,тому ці всі доводи вигадана срака
показать весь комментарий
07.07.2025 17:28 Ответить
А я думаю, що ви щось поцупили сьогодні, або ви агент ФСБ. Тому у вас такий важкий прапорець німецький на форумі. Вам будь-який адвокат скаже, що це ваші фантазії
показать весь комментарий
07.07.2025 17:45 Ответить
А я не розумію таких безсовісних і бездушних коментаторів як ти.
показать весь комментарий
07.07.2025 17:08 Ответить
черговий виродок,скоріш за все ще й недозрілок малолітній...
показать весь комментарий
07.07.2025 17:29 Ответить
Бо це - не людина.
Людина ніколи не зрозуміє нелюда та й не треба.
показать весь комментарий
07.07.2025 20:02 Ответить
принаймі це смерть лише з власної волі.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:50 Ответить
Олексій Гончаренко

3 год ·

..........ЩО ТРЕБА БУЛО ЗРОБИТИ за три з половиною роки, щоб із черг за зброєю - ми прийшли до черг за адвокатами?

ЩО ТРЕБА БУЛО ЗРОБИТИ,

щоб дехто РАДІВ ударам по ТЦК?

Треба було бути ВОЛОДИМИРОМ ЗЕЛЕНСЬКИм. Саме він винен у тому,

що відбувається з ТЦК. Саме він винен у тому, що людей БʼЮТЬ, КАЛІЧАТЬ, ДУШАТЬ та ВБИВАЮТЬ. Саме він за ТРИ З ПОЛОВИНОЮ РОКИ

не встановив кінцевих термінів служби -

а це НАПРЯМУ впливає на мобілізацію. Бо якщо НЕМАЄ ВИХОДУ -

хто ж захоче ЗАХОДИТИ? Саме він СХВАЛЮЄ силову мобілізацію.

Саме він - ВЕРХОВНИЙ КОМІСАР.

І ніхто інший.

......

УДАРИ по ТЦК - це погано. Гинуть та страждають люди.

Нам потрібно терміново змінювати систему.

В самих будівлях ТЦК знаходиться дуже багато людей. Як ті, яких зловили на вулицях і вони сидять там тижнями, так і самі працівники ТЦК. Кожен ТЦК - це величезний механізм. З ротами охорони, кухнями і так далі. Це треба міняти. ТЕРМІНОВО.

Що робити? РОЗФОРМУВАТИ ТЦК. СТВОРИТИ нормальні рекрутингові центри, які будуть працювати, як ЦНАПи. Це - зменшить вартість, забезпечить прозорість системи та створить безпечні умови для всіх.

Ця система, яка є зараз - не може далі існувати.

У країні, де бояться ТЦК більше, ніж ворога - щось явно пішло не так.
показать весь комментарий
07.07.2025 17:49 Ответить
Україна має обмежений грошовий ресурс. Ми не зможемо як кацапи і красти і платити гідну зарплатню військовим. І не "бойові", а просто за контракт як у кацапів.
Треба обирати: красти чи платити.
Вгадайте з першого разу: що оберуть заможновладці?
показать весь комментарий
07.07.2025 19:42 Ответить
Є в нас гроші . Просто наші владоможці - варіант не красти - не розглядають . А от красти і платити достойну зарплату - дійсно можливостей немає
показать весь комментарий
07.07.2025 19:50 Ответить
"Силоміць доставили до ТЦК". Ганебно.
показать весь комментарий
07.07.2025 20:31 Ответить
За все відповідальний безтолковий ішак. Все, що зараз відбувається-це наслідки перебування при владі цього мудака.
показать весь комментарий
07.07.2025 22:27 Ответить
Геть ішака!