9615 посетителей онлайн

Мобилизация на 90% происходит добровольно. Людей не хватают, не тянут, - Шмыгаль

Шмыгаль рассказал о мобилизации в Украине и ТЦК

Новый министр обороны Денис Шмыгаль считает, что на сегодня 90% мобилизованных делают сознательный выбор идти в армию.

Об этом Шмыгаль рассказал в интервью "ВВС Украина", информирует Цензор.НЕТ.

"По состоянию на сегодня мобилизация продолжается по плану. Это правда. Также очень важно понимать, что мобилизация на 90% происходит абсолютно нормально - люди, получая повестки, приходят служить. Их не хватают, их не тянут. Они, получив документ, приходят в ТЦК, оформляются и едут в учебные центры. И я благодарен тем нашим защитникам и защитницам, которые реагируют сознательно на получение документа по мобилизации", - говорит он.

По его словам, в медиа присутствует тот небольшой, скандальный процент, который работает против Украины.

"Против Украины, против украинского общества, против нашей независимости и национальной безопасности, что мобилизация - это эти 5-10% скандала. А на самом деле мобилизация на 90% - это сознательное решение украинцев. Посмотрите в армии - там разные люди. Там есть и бизнесмены, и люди из сел. Армия - это отражение украинского общества", - пояснил он.

Он признал, что "мобилизация - очень болезненная для общества тема. Но другого выхода противостоять России нет".

Шмыгаль также подчеркнул: "Мобилизация - это сложный процесс, поэтому он прописан в законах, поэтому это конституционная обязанность каждого гражданина. Войну никто не любит. И украинцы не начинали эту войну, мы хотим жить в мирной стране. Но это право жить в мирной стране мы должны отстоять".

В то же время на сегодня все финансовое обеспечение Украины направляется на ВСУ.

"Сегодня Украина собирает порядка 50 миллиардов долларов налогами. И это наш вклад как государства в войну. Экономика войны - это 120+ миллиардов долларов, которые тратит Россия", - говорит Шмыгаль.

Также министр обороны прокомментировал работу ТЦК и критику в их сторону, в частности относительно принудительной мобилизации.

По его словам, каждый такой случай разбирается военным руководством.

"Но без мобилизации, без работы ТЦК мы бы эту войну уже давно проиграли. Этому тоже надо отдать должное.

В ТЦК сегодня военное руководство поставило в большинстве работать людей, которые прошли поле боя. Этому тоже надо отдавать должное. Там работают люди, которые знают - что там их товарищи стоят, что им надо на ротацию, им надо отдохнуть, кому-то полечиться, но линию фронта надо удержать. Должно быть осознание, что работа ТЦК - это не для того, чтобы кому-то навредить. Это для того, чтобы наша страна выжила и нация выжила", - подчеркнул он.

"Тема ТЦК настолько стала токсичной, не в последнюю очередь благодаря врагу. Он над этим много работает. Вы сейчас видите, что он атакует ТЦК, ищет наиболее социально уязвимые точки. Но токсичность этой темы не означает, что у нас сегодня есть альтернатива. Конечно, надо определенные моменты совершенствовать. Конечно, будем с ТЦК работать. Следующий этап - боди камеры, как у полицейских. Все это сейчас делается, все это мы готовим, Президент уже дал отдельное указание. Но другого инструмента у нас нет. Нигде нет. И не было исторически другой альтернативы", - добавил Шмыгаль.

Топ комментарии
+37
Які вони гнилі і брехливі ці виродки у владі, совісті мінус 100%
показать весь комментарий
30.07.2025 17:12 Ответить
+30
насправді, шмигаль говорить правду.
1. ти випадково дізнаєшся, що перебуваєш у розшуку. або сам побачив, або патруль тцк тобі про це заявив.
2. тобі пропонують, проїхати з'ясувати.
3. ти сидиш всю ніч у запертому приміщенні.
4. рано вранці тебе привозять на дврз.
5. максимум через дві доби, ти на полігоні.
6. через 40 днів, ти в частині.
7. через тиждень два ти на передовій.
ще, скажіть, що неправда!!!!
показать весь комментарий
30.07.2025 17:16 Ответить
+28
Після заголовку вже не хотілось читати далі. Вони що, в якійсь паралельній реальності живуть??? Це для 10% ТЦК СП з патрульною поліцією таке маски-шоу влаштовують??? Вчора був свідком, як відразу за поворотом, який не проглядається, влаштували імпровізований блок-пост, вісім екіпажів поліції з ТЦК СП та й масово зупиняли всі підряд автомобілі (екіпажів то 8, відразу можна обработать щонайменше 6 машин).
показать весь комментарий
30.07.2025 17:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
🤣😁
показать весь комментарий
30.07.2025 17:08 Ответить
Ахахах.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:08 Ответить
Ну що сказати?... - "скумбрія по 8 та усе"
показать весь комментарий
30.07.2025 18:08 Ответить
Призначити бажаючого...
показать весь комментарий
30.07.2025 17:09 Ответить
18 - 25 р - так а старіші якось не дуже
показать весь комментарий
30.07.2025 17:09 Ответить
Сначала свидомо идут, а потом также свидомо уходят в СОЧ? Что-то не сходится
показать весь комментарий
30.07.2025 17:10 Ответить
Виходить шмига 10% ?
показать весь комментарий
30.07.2025 17:10 Ответить
Які вони гнилі і брехливі ці виродки у владі, совісті мінус 100%
показать весь комментарий
30.07.2025 17:12 Ответить
може шлигля з іншої країни?
якщо все так чудово і всю йдуть добровільно, то чому в нас не має людей і чому нас не відпустити ну хоч на пів року, а то трошки вже підзаї"""лись.
Все на брехні побудовано, ну все я в серіалі про країну мрій...
показать весь комментарий
30.07.2025 17:13 Ответить
Пзд%^ як і всі там
показать весь комментарий
30.07.2025 17:14 Ответить
Після заголовку вже не хотілось читати далі. Вони що, в якійсь паралельній реальності живуть??? Це для 10% ТЦК СП з патрульною поліцією таке маски-шоу влаштовують??? Вчора був свідком, як відразу за поворотом, який не проглядається, влаштували імпровізований блок-пост, вісім екіпажів поліції з ТЦК СП та й масово зупиняли всі підряд автомобілі (екіпажів то 8, відразу можна обработать щонайменше 6 машин).
показать весь комментарий
30.07.2025 17:15 Ответить
Споконвік і всюди мобілізація була репресивною машиною, а у Шміґоля добровільна...
Відповідно маємо результат.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:15 Ответить
Нащо коменти залишати, якщо інтелект не дозволяє написати щось розумне?
Хоча той же інтелект і не дозволяє усвідомити, що написав/ла дурницю.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:36 Ответить
Ну що ж, пане інтелектуал, прошу привести приклад ліберальної мобілізації під час війни. Ну так, років за 500.
показать весь комментарий
30.07.2025 18:17 Ответить
Ізраїль пане, Ізраїль
показать весь комментарий
31.07.2025 12:31 Ответить
Доречі так. Назви. Чорнопіджаників особливо згадай
показать весь комментарий
30.07.2025 20:41 Ответить
Розкажи про цей споконвік Ізраїлю
показать весь комментарий
31.07.2025 12:30 Ответить
План ЦАХАЛа по принуждению https://www.vesty.co.il/main/article/r1nqchohex к призыву: блокпосты, рейды, аресты.

...Последняя операция привела к задержанию 38 человек, включая одного ультраортодокса, проигнорировавшего приказ о призыве. Теперь военные намерены расширить аресты за пределами аэропортов, https://mignews.com/news/politic/cahal-uzhestochit-borbu-s-uklonistami.html несмотря на сохраняющиеся ограничения по числу мест в изоляторах...
показать весь комментарий
31.07.2025 14:42 Ответить
насправді, шмигаль говорить правду.
1. ти випадково дізнаєшся, що перебуваєш у розшуку. або сам побачив, або патруль тцк тобі про це заявив.
2. тобі пропонують, проїхати з'ясувати.
3. ти сидиш всю ніч у запертому приміщенні.
4. рано вранці тебе привозять на дврз.
5. максимум через дві доби, ти на полігоні.
6. через 40 днів, ти в частині.
7. через тиждень два ти на передовій.
ще, скажіть, що неправда!!!!
показать весь комментарий
30.07.2025 17:16 Ответить
І якшо не було заяви у поліцію (чим, як????) то і справи нема. А значить - добровільно
показать весь комментарий
30.07.2025 20:42 Ответить
Неправда ,мій свояк опинився на передку рівно через 2 місяці і зник без вісті у перший бойовий вихід. Усе інше теж не так було , зранку прийняла поліція , ввечері вже на ДВРЗ , наступного ранку автобус на Миколаїв 79ДШБ , записали , видали спорядження , днів 5 збирали партію , потім під Житомир в учебку, 45 днів , потім на схід , пару днів на полігонах , потім під Константинопіль , і усе , тіла не знайшли як і багатьох інших. Якого числа прийняла поліція у січні , такого у березні і обірвався звʼязок. З переїздами рівно 2 місяці.
показать весь комментарий
30.07.2025 22:53 Ответить
То все кацапське ІПСО ,в нас немає бусифікації ,а до ТЦК черги стоять охочих бусифікуватись (ой вибачте ,мобілізуватись ) - це зеле чмо нас всіх за дурнів вважає ,на кого ця тупа пропаганда розрахована ?
показать весь комментарий
30.07.2025 17:16 Ответить
"це зеле чмо нас всіх за дурнів вважає?" - Саме так.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:55 Ответить
Влада тримає українців за дибілів.
Хіба це новина?
показать весь комментарий
30.07.2025 17:17 Ответить
Яке обирало, таке й обрало...
показать весь комментарий
30.07.2025 18:21 Ответить
Але іншого інструменту в нас немає.. Ніде немає. І не було історично іншої альтернативи" Джерело: https://censor.net/ua/n3566110

В сторону кацапів не пробував подивитися??? Там чомусь знайшли і інший інструмент, і іншу альтернативу. Потрібно менше красти, тоді й в нас альтернатива з'явиться
показать весь комментарий
30.07.2025 17:18 Ответить
Грошей треба приблизно 5 мільярдів доларів.200 тисяч контрактників по 25 тисяч доларів кожному.Але потрібно ще стільки на озброєння нормальне
показать весь комментарий
30.07.2025 19:05 Ответить
То краще їбашитись рабами, правда? ****, які ж ви ******* скоти... Які там ***********!
показать весь комментарий
31.07.2025 12:33 Ответить
На даний момент інакше навряд чи можна вигребти.І це ще не факт що підуть.А хамити не треба незнайомим людям.Не кацапстан тут!
показать весь комментарий
31.07.2025 13:40 Ответить
Новини з країни рожевих єдинорогів. Все, що треба знати про компетентність і профпридатність влади. Один дурень з тої ж країни в 22му теж думав, що в Україні його квітами зустрічатимуть.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:18 Ответить
Ну от нащо...?
показать весь комментарий
30.07.2025 17:19 Ответить
Новозажарений міністр лише так вважає.
Буде працювати з ТЦК. Наступний етап - чемодани бодікамери.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:19 Ответить
Знову бодікамери. Все по колу.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:26 Ответить
На новій посаді треба з чогось починати збагачуватись.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:30 Ответить
Якщо добровільно то чому тягнуть силою?
показать весь комментарий
30.07.2025 17:21 Ответить
Добровільно-примусово...
показать весь комментарий
30.07.2025 19:57 Ответить
Це оксюморон.
показать весь комментарий
31.07.2025 12:34 Ответить
У вас немає "іншого інстументу і альтернативи " - в кацапів контрактники і найманці .бо вони зрозуміли ,що задарма "за родіну і за путіна " ніхто не воюватиме , це тільки в нас за "Слава Україні" і за 20 тисяч воюють.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:21 Ответить
У нас немає, на жаль, такої кількості нафти і газу, золота та алмазів
показать весь комментарий
30.07.2025 20:44 Ответить
Як і СЗЧ...
показать весь комментарий
30.07.2025 17:25 Ответить
Шмигаль хоче сказати, шо киздять тільки 10% призовників?
показать весь комментарий
30.07.2025 17:26 Ответить
Теперішня українська влада керується принципом "якщо довго і впевнено повторювати якусь відверту нісенітницю - вона стає правдою".
показать весь комментарий
30.07.2025 17:27 Ответить
Шмыгаль, довольно интересный чел. Его, не объясняя за что, тупо понизили в должности на две ступени и переподчинили бывшей подчиненной. Нормальный политик просто подал бы в отставку, а это угребище сглотнуло и делает вид, что ничего не случилось.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:27 Ответить
Як красти у відставці?
показать весь комментарий
30.07.2025 17:57 Ответить
Гнида
показать весь комментарий
30.07.2025 17:28 Ответить
Шмыгаль видимо хочет быть писателем-фантастом...
показать весь комментарий
30.07.2025 17:28 Ответить
100%. Наприклад всі місцеві діди-воїни добровільно пішли підписувати контракт 60+. Вони цього 3,5 роки чекали.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:34 Ответить
Колгосп - справа добровільна. Хочеш - вступай, не хочеш - корову заберем (с)
показать весь комментарий
30.07.2025 17:39 Ответить
Соромлюся спитати, а більш ніж 200 тисяч СЗЧ (це неофіційні дані ще піврічноі давнини)- це наслідки саме добровільноі мобілізаціі, чи ні?
показать весь комментарий
30.07.2025 17:40 Ответить
Ну так. За логікою простих, як двері, призначенців ЗЄ - самі прийшли, самі пішли.

Що тут такого?
показать весь комментарий
30.07.2025 17:47 Ответить
люди, отримуючи повістки, приходять служити Джерело: https://censor.net/ua/n3566110

Ну так це і є примус. Людина отримала повістку - вибір не дуже великий. Але людина іде, примусово. Так і є - більшість приходять по повістці, а не як місцеві "рембо" кажуть, що взагалі нікого немає

А добровільно - це коли без повістки прийшов. Стаття просто маніпулятивна
показать весь комментарий
30.07.2025 17:43 Ответить
******* як дихає.
Ті, хто ловить мобілізованих, може і роблять це добровільно.
показать весь комментарий
30.07.2025 17:44 Ответить
Добровільно.. Два на руках та два на ногах - пропонують тобі проїхати. Нікого не цікавить що хворий , що в тебе вдома двоє малолітніх дітей , що тобі 54 через два місяці , що ти вже був в 22 році при чому добровільно прийшов та приніс всі документи що було потрібно та тебе при бажанні можна викликати повісткою.. Бажаю Шмигалю щоб все в його подальшому житті проходило по такому ж сценарію..
показать весь комментарий
30.07.2025 17:48 Ответить
Сотрудники ТЦК объясняют добровольцу, как лучше пройти к военкомату

показать весь комментарий
30.07.2025 17:52 Ответить
Цей чоловік на фото просто рветься голими руками давити москалів. А працівники Тцк стримують його - мовляв - пройди хоч тиждень підготовки і отримай зброю...
показать весь комментарий
30.07.2025 20:46 Ответить
Яка нагла брехня!
Причому, бляха, в кожному пункті!
І про 90% добровільну мобілізацію брехня, і про те що в ТЦК - самі "ветерани"! Вгодовані кабани з садистськими нахилами! Здорові всі як бугаї! І до них ще поліцаї такі самі! 20-30 людоловів перекривають трасу щоб кинути в бусік 2-3 калічей! А могли б самі воювати! Але ж ні!
показать весь комментарий
30.07.2025 17:53 Ответить
От піздобол. Закону з бодікамерами вже більше року!
показать весь комментарий
30.07.2025 17:56 Ответить
Перегрівся шмигаль на посаді прем'єра
показать весь комментарий
30.07.2025 18:22 Ответить
показать весь комментарий
30.07.2025 18:29 Ответить
Чув про випадок після бзвп в злагодження групу бійців направили на 0 в якусь бойову роту , вони своїм ходом (за свої бабки) поїхали до того командира туди, той він відразу каже що підете в окопи під обстріли, вони розвернулися і спокійно поїхали назад, мабуть вже сзч.
показать весь комментарий
30.07.2025 19:55 Ответить
🤣🤣🤣🤣Шмигаль - премʼєр/міноброни ордло
показать весь комментарий
30.07.2025 20:39 Ответить
Я навіть не знаю, як це коментувати. Просто ідіот
показать весь комментарий
30.07.2025 20:37 Ответить
Я мою особисту думку при опитуванні - 90 % громадян вважають Шмигаля і його зебанду брехливими 3,14дарасами. І це їх свідоме рішення...
показать весь комментарий
30.07.2025 20:44 Ответить
Які це цинічні,патологічні брехуни,що цей шмигаль,що свириденко,що с¥ка пейсата.
показать весь комментарий
30.07.2025 22:34 Ответить
Якби тим хто при владі за кожну брехню віднімали день життя , то , я думаю, вони б і не народжувались. Але так не вийде , бо це був би часовий парадокс.
показать весь комментарий
30.07.2025 22:56 Ответить
Прям как в той фразе: государство делает вид, что нам хорошо платит, мы делаем вид, что работаем.
Так тут: шмыгаль делает вид, что 90% идут по зову сердца, а 90% делают вид, что идут.
показать весь комментарий
31.07.2025 01:10 Ответить
це про яку країну говорить Шмиголь?
показать весь комментарий
31.07.2025 10:40 Ответить
Шмигаль це кончений гандон.
А ви як вважаєте?
показать весь комментарий
31.07.2025 10:57 Ответить
шоб тобі шмигаль дівки так давали, насуільки ти правду кажешь..чи ти шмигаль задньопривідний?
показать весь комментарий
31.07.2025 11:05 Ответить
Не встиг стати міністром оборони,а вже вже розповідавє казки.Якби вона була добровільна,то ніяких бучиків тцк не було.
показать весь комментарий
31.07.2025 11:09 Ответить
Хотілося б вірити, аде навіщо тоді людей тягають по вулицям і хворих визнають придатними, Веніславський що казав, що 99% обмежено придатних визнають придатними? Показували на днях якогось командира, каже, у них всі бусифіковані. І мент он пише, що навіть ті 6 тис. із 141 тис. ментів "тягнули сірники". Дивно.
показать весь комментарий
31.07.2025 11:29 Ответить
Менти могли б хоча б по черзі повоювати (як і решта силовиків), як пропонувала Южаніна. І офіцери з молодими відставниками теж мали б воювати, і охоронці, що якогось біса стоять під кожним деревом, коли злочинність майже на нулі. А не тягнути хворих і розповідати казки.
показать весь комментарий
31.07.2025 11:32 Ответить
Читаешь это комментарии на Цензоре, и удивляешься, почему российская пропаганда их не использует, как показатель отношения украинцев к попытке мобилизовать их на войну с Россией, как они этого не хотят.
показать весь комментарий
31.07.2025 11:42 Ответить
бреше , аж тхне
показать весь комментарий
31.07.2025 12:50 Ответить
во ******.сегодня видел как сами себя пакуют.а во время воздуха чего исполняют.шмыгаль,пишу именно с маленькой буквы,****** и не краснет.
показать весь комментарий
31.07.2025 12:56 Ответить
Кстати, в срашке министром обороны назначен зам. премьер-министра, в Украине премьер-министр.
показать весь комментарий
31.07.2025 13:10 Ответить
Щось не видно щоб 90% депутатів, міністрів, прокурорів і суддів пішли захищати навіть не свою країну за яку гинуть добровольці і прості грамадяни тому що влада не готовилася до оборони, а своє корити при владі. Зрозумло чому, що нахапали вже стільки що зможуть з легкістю переїхати в любу іншу країну і безбідно жити разом з пра правнуками.
показать весь комментарий
31.07.2025 13:26 Ответить