11378 посетителей онлайн

Войска РФ продвинулись в Часовом Яре, Торецке и еще трех населенных пунктах на Донетчине, - DeepState. КАРТЫ

По состоянию на 1 августа российские войска имеют продвижение в Часовом Яре и Торецке в Донецкой области.

Об этом сообщают аналитики проекта DeepState, информирует Цензор.НЕТ.

"Карта обновлена. Враг продвинулся в Часовом Яре, Торецке, Зеленом Гае, вблизи Алексеевки и Андреевки-Клевцево", - говорится в сообщении.

Враг продвинулся в Часовом Яру и Торецке
Враг продвинулся в Часовом Яру и Торецке
Враг продвинулся в Часовом Яру и Торецке
Враг продвинулся в Часовом Яру и Торецке

Напомним, накануне Минобороны России заявило о якобы "захвате" Часова Яра в Донецкой области. Эту информацию опровергли в украинской Оперативно-стратегической группировке войск "Хортиця", назвав ее очередной дезинформацией.

Президент Владимир Зеленский в видеообращении 31 июля подчеркнул, что "вбросы" россиян о захвате Часова Яра - это дезинформация.

Топ комментарии
+12
На Новопавлівському та Покровському напрямках у колишній зоні відповідальності тоді ще ТГр "Вугледар" Силам оборони вдалось зменшити власні втрати та покращити тактичне положення на кількох ділянках. Це факт, зафіксований Deep State.
Завдяки чітко збудованій обороні тактичної групи «Вугледар» та злагодженій роботі з командирами бригад, Наєву вдалося тримати фронт і нанести втрати ворогу на всіх критичних ділянках, зменшивши наші втрати, покращивши тактичне положення.
А потім почався двіжняк з корусами замість ТГр. Наєва, Тарнавського прибрали...Хто це придумав і для чого? Наєв тоді тримав напрямок. А зараз страшно дивитись ці мапи Deep State. Щоденні просування ворога...Нажаль
показать весь комментарий
01.08.2025 21:13 Ответить
+12
Корпусна реформа Сирського почала поступово "заходити" на фронт. На деяких напрямках уже зникли або зникають такі органи тимчасового управління, як тактичні групи та оперативно-тактичні угруповання. Замість них фронтом починають керувати постійні, але, щоправда, дуже слабкі новостворені корпуси.
Відгуки ОТУ щодо співпраці з новоствореними корпусами - дуже критичні.
Новостворені корпуси переймають управління на тих ділянках, де вже відбувається "люта пи*дячка". Зупинити її виснаженими бригадами без додаткових ресурсів - важко або й неможливо.
Більшість бригад, якими командуватимуть корпуси - не "рідні", тобто не ті, що входять у сам корпус, оскільки перетасовувати весь фронт наразі немає змоги.
Відчутної допомоги від таких корпусів для комбригів, які в основному реалізують усі бойові задачі, принаймні на початковому етапі не буде...
показать весь комментарий
01.08.2025 21:21 Ответить
+8
С момента ухода Залужного всё время только отступаем.
показать весь комментарий
01.08.2025 17:40 Ответить

Загрузка...