10481 відвідувач онлайн

Війська РФ просунулися у Часовому Яру, Торецьку та ще поблизу трьох населених пунктів на Донеччині, - DeepState. МАПИ

Станом на 1 серпня російські війська мають просування у Часовому Яру та Торецьку на Донеччині.

Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, інформує Цензор.НЕТ.

"Мапу оновлено. Ворог просунувся у Часовому Яру, Торецьку, Зеленому Гаю, поблизу Олексіївки та Андріївки-Клевцевого", - йдеться у повідомлені.

Ворог просунувся у Часовому Яру та Торецьку
Ворог просунувся у Часовому Яру та Торецьку
Ворог просунувся у Часовому Яру та Торецьку
Ворог просунувся у Часовому Яру та Торецьку

Нагадаємо, напередодні Міноборони Росії заявило про нібито "захоплення" Часового Яру на Донеччині. Цю інформацію спростували в українському Оперативно-стратегічному угрупованні військ "Хортиця", назвавши її черговою дезінформацією.

Президент Володимир Зеленський у відеозверненні 31 липня наголосив, що "вкиди" росіян про захоплення Часового Яру –– це дезінформація.

Топ коментарі
+12
На Новопавлівському та Покровському напрямках у колишній зоні відповідальності тоді ще ТГр "Вугледар" Силам оборони вдалось зменшити власні втрати та покращити тактичне положення на кількох ділянках. Це факт, зафіксований Deep State.
Завдяки чітко збудованій обороні тактичної групи «Вугледар» та злагодженій роботі з командирами бригад, Наєву вдалося тримати фронт і нанести втрати ворогу на всіх критичних ділянках, зменшивши наші втрати, покращивши тактичне положення.
А потім почався двіжняк з корусами замість ТГр. Наєва, Тарнавського прибрали...Хто це придумав і для чого? Наєв тоді тримав напрямок. А зараз страшно дивитись ці мапи Deep State. Щоденні просування ворога...Нажаль
показати весь коментар
01.08.2025 21:13 Відповісти
+12
Корпусна реформа Сирського почала поступово "заходити" на фронт. На деяких напрямках уже зникли або зникають такі органи тимчасового управління, як тактичні групи та оперативно-тактичні угруповання. Замість них фронтом починають керувати постійні, але, щоправда, дуже слабкі новостворені корпуси.
Відгуки ОТУ щодо співпраці з новоствореними корпусами - дуже критичні.
Новостворені корпуси переймають управління на тих ділянках, де вже відбувається "люта пи*дячка". Зупинити її виснаженими бригадами без додаткових ресурсів - важко або й неможливо.
Більшість бригад, якими командуватимуть корпуси - не "рідні", тобто не ті, що входять у сам корпус, оскільки перетасовувати весь фронт наразі немає змоги.
Відчутної допомоги від таких корпусів для комбригів, які в основному реалізують усі бойові задачі, принаймні на початковому етапі не буде...
показати весь коментар
01.08.2025 21:21 Відповісти
+8
С момента ухода Залужного всё время только отступаем.
показати весь коментар
01.08.2025 17:40 Відповісти

Завантаження...