Війська РФ просунулися у Часовому Яру, Торецьку та ще поблизу трьох населених пунктів на Донеччині, - DeepState. МАПИ
Станом на 1 серпня російські війська мають просування у Часовому Яру та Торецьку на Донеччині.
Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, інформує Цензор.НЕТ.
"Мапу оновлено. Ворог просунувся у Часовому Яру, Торецьку, Зеленому Гаю, поблизу Олексіївки та Андріївки-Клевцевого", - йдеться у повідомлені.
Нагадаємо, напередодні Міноборони Росії заявило про нібито "захоплення" Часового Яру на Донеччині. Цю інформацію спростували в українському Оперативно-стратегічному угрупованні військ "Хортиця", назвавши її черговою дезінформацією.
Президент Володимир Зеленський у відеозверненні 31 липня наголосив, що "вкиди" росіян про захоплення Часового Яру –– це дезінформація.




Завдяки чітко збудованій обороні тактичної групи «Вугледар» та злагодженій роботі з командирами бригад, Наєву вдалося тримати фронт і нанести втрати ворогу на всіх критичних ділянках, зменшивши наші втрати, покращивши тактичне положення.
А потім почався двіжняк з корусами замість ТГр. Наєва, Тарнавського прибрали...Хто це придумав і для чого? Наєв тоді тримав напрямок. А зараз страшно дивитись ці мапи Deep State. Щоденні просування ворога...Нажаль
Відгуки ОТУ щодо співпраці з новоствореними корпусами - дуже критичні.
Новостворені корпуси переймають управління на тих ділянках, де вже відбувається "люта пи*дячка". Зупинити її виснаженими бригадами без додаткових ресурсів - важко або й неможливо.
Більшість бригад, якими командуватимуть корпуси - не "рідні", тобто не ті, що входять у сам корпус, оскільки перетасовувати весь фронт наразі немає змоги.
Відчутної допомоги від таких корпусів для комбригів, які в основному реалізують усі бойові задачі, принаймні на початковому етапі не буде...