6997 посетителей онлайн

Пресс-секретарь областной полиции Маевская о конфликте с ТЦК в Виннице: открыто производство по факту попытки захвата госучреждения, 5 мужчин задержаны

конфликт с тцк

Правоохранители открыли уголовное производство по факту попытки захвата государственного учреждения в Виннице. 5 мужчин в возрасте от 21 до 33 лет задержаны.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом "Суспільному" рассказала пресс-секретарь полиции области Зарина Маевская.

"Часть присутствующих повредила ворота и проникли на территорию учреждения. Чтобы оттеснить людей и прекратить дальнейшее нарушение общественного порядка правоохранители применили специальные средства", сказала Зарина Маевская.

Следователи расследуют уголовное производство по ст. 341 (захват государственных зданий или сооружений) УКУ.

Напомним, поздно вечером 1 августа в Виннице возле стадиона "Локомотив" собрались местные жители, которые заявили о незаконном удержании мужчин, вероятно, задержанных военнослужащими ТЦК и СП. Впоследствии полиция начала расследование обстоятельств инцидента

Топ комментарии
+23
Чому не затримана не одна чорнорота жирняча хабалка? Вони є на всіх відео конфліктив ухилянтів з ТЦК...Пришиблені клімаксом 130-ти кілограмові мілфи-бомби завжди провокують хіпіш..Одну-дві посадити, і побачите як зменшиться кількість таких сітуацій...
показать весь комментарий
02.08.2025 15:04 Ответить
+20
Так хотіли потрапить у армію що поламали ворота тцк.Патріотів треба підтримати і направить служить у штурмовики.Навички є.
показать весь комментарий
02.08.2025 14:51 Ответить
+16
Затримано 5 злочинців із 80-ти ??? Керівників поліції притягнути до відповідальності за бездіяльність, позбавити звань і відправити до штурмових батальйонів солдатами.
показать весь комментарий
02.08.2025 14:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А відсутність броні,помножена на стійке небажання оновити свої облікові данні(читай -захищати країну від ворога) , фатально впливає на стійке неконтрольоване сечевипускання ..І урологи тут безсилі..
показать весь комментарий
02.08.2025 14:58 Ответить
Так хотіли потрапить у армію що поламали ворота тцк.Патріотів треба підтримати і направить служить у штурмовики.Навички є.
показать весь комментарий
02.08.2025 14:51 Ответить
цікаве словосполучення - імовірно, затриманих військовослужбовцями ТЦК... затриманих? чи це ті що добровільно прийшли в ТЦК та пройшли ВЛК, бо нас же запевняють що в нас все ух як добровільно. а тут затримали.. ******** майбуть були.
показать весь комментарий
02.08.2025 14:52 Ответить
Чмыгаль каже 90% добровільно мобілізуються.
показать весь комментарий
02.08.2025 15:50 Ответить
Ти кацапське гімно з призваних добровільно йдуть навіть не за гроші в за Своє і дітей майбутнє без кацапсячих курв
показать весь комментарий
02.08.2025 16:25 Ответить
Так зайди до ТЦК і запитай, а то, як шлепер, за спинами Людей, про щось запитуєш, не вставши з колін??!!
показать весь комментарий
02.08.2025 17:14 Ответить
Затримано 5 злочинців із 80-ти ??? Керівників поліції притягнути до відповідальності за бездіяльність, позбавити звань і відправити до штурмових батальйонів солдатами.
показать весь комментарий
02.08.2025 14:55 Ответить
Ну звісно ж рядовими, бо поліцайські "звання" там нічого не варті.
показать весь комментарий
02.08.2025 15:13 Ответить
Зрада і посібницьтво воргу.
На десятку і консвіксакію тягне.
Нехай поцілуйють себе в дупцю.
Я уявляю шок рідні ідіотів.
І радію.
показать весь комментарий
02.08.2025 14:57 Ответить
Під твої слова ішак попадає вперщу чергу
показать весь комментарий
02.08.2025 15:14 Ответить
Ішак Оманський. Чи хто
показать весь комментарий
02.08.2025 19:44 Ответить
Там ще умудрились дві кози вести стрім по Тіктоку та ганити тецекашників. Де вони?
показать весь комментарий
02.08.2025 14:58 Ответить
У стійлі.
показать весь комментарий
02.08.2025 15:22 Ответить
Всі кози переїхали до Іспанії. Це полохливі тварини. В Україні жінки залишились.
показать весь комментарий
02.08.2025 16:25 Ответить
коз захищають цапи!
показать весь комментарий
02.08.2025 21:00 Ответить
цапики стали на їх захист!
показать весь комментарий
02.08.2025 20:58 Ответить
Чому наші воїни два роки відступають?Та тому що влада нічого не зробила,щоб людина пішла воювати,забезпечення ніяке,а якщо людину зловили на дорозі і відправили на передову,яка в нього мотивація,всі чиновники заброньовані,і ті що мають гроші.По пів року повинні воювати і чиновники і силові структури,і депутати різних рівнів,тоді і забезпечення було би набагато краще і результат був би.
показать весь комментарий
02.08.2025 14:59 Ответить
Є єдина відповідь.
кцп-пнх.
Чао-какао свинособако.
показать весь комментарий
02.08.2025 15:04 Ответить
Може жабоїд приїде з теплої Франції?
показать весь комментарий
02.08.2025 17:49 Ответить
На мій особистий жаль, поки за вісім рочків тут я так і неспробував жабячих лапок.
Дуже дякую за нагадування. Завтра спробую заморожені.
Бо прізвище ви уже дали. Варто це виправити.
У вас є особистий сімейний рецепт?
Чи я буду шукати в інеті?
показать весь комментарий
02.08.2025 21:13 Ответить
Не треба виправдовуватись про кількість років проведених за кордоном. Тоді війна вже була. На початку повномасштабної можна було приїхати, як це зробив Киянин та багато інших, і писати коментарі звідти, а не радити як кому жити сидячи в теплому кріслі та попиваючи вино за тисячу кілометрів від небезпеки.

Щодо жаб ви даремно, кажуть вони смачні. Тим більше, потрібно максимально асимільовуватись в чужій країні. Та й спробувати в житті варто все.
показать весь комментарий
02.08.2025 23:04 Ответить
По повній підтримую вашу позиці..
Та маю таки право просто попивати вино і роздумувати як то мені потрібно краще приготувати лапці жабів. Чи то просто кинути на пательню, чи після кляру із борошна і яєць.
За моїми особистими плечима є це:
дві, з половиною революції, Помаранчевий Майдан, половинкою вважаю мовний Майдан (саме тоді народився термін "тітушка" і одна дуже відома особа в теперішній політиці, і авжеж Майдан на Крові. На моїй крові теж. Мав "честь" пройти через срій народних міліціянтів і поламати ребра.
Потім мені здалося мало і отримав гранату (кацапську) під ногу. Зашивався в палаючому Домі Профспілок. Далі довго не чекаючи із поламаними ребрами і із ще незнятими швами на нозі самомобілізувався на лише 30 місяців 4 березня 2014 року.
Напишіть що за вашими плечима, будьте ласкаві).
показать весь комментарий
02.08.2025 23:49 Ответить
Це добре що у вас є свобода вибору. Можливо, ви зробили вірний вибір, поїхавши. Як би там не було, сьогоднішні події в рази масштабніші у всіх аспектах ніж 11 років тому. Тому, вважаю, що людина як за кордоном, і не збирається повертатись, не має права засуджувати тих, кого на 90% пошлють туди де пекло, і які від цього відмовляються.
В 2004-му я теж виходив на площу свого міста, агітуючи проти фальсифікації виборів. В 14-му не вийшло поїхати в Київ на майдан, були деякі проблеми вдома. Щодо мобілізації, то я непридатним в мирний час був завжди, зір з дитинства дуже поганий, і свого часу мене списали. Проте, мобілізували в 24-му. Трохи недобре обійшлись, оскільки кинули в дшв не дивлячись на влк, тоді всіх вигрібали з навчальних центрів, і повністю непридатних також.
Отже, мій послужний список менший ніж у вас.
P.S.: я б теж не їв жаб) пробував років 20 тому, але чи то погано зготували чи то просто не спобобалось) А от раки супер
показать весь комментарий
03.08.2025 21:09 Ответить
Тому що такі як ти і подібні тільки гавкають в чого я в не вони. Ти курва ухилянтська за себе відповідай
показать весь комментарий
02.08.2025 16:21 Ответить
Чому не затримана не одна чорнорота жирняча хабалка? Вони є на всіх відео конфліктив ухилянтів з ТЦК...Пришиблені клімаксом 130-ти кілограмові мілфи-бомби завжди провокують хіпіш..Одну-дві посадити, і побачите як зменшиться кількість таких сітуацій...
показать весь комментарий
02.08.2025 15:04 Ответить
ого!
Бачу тих хто знає "двач".
Моя повага шановному
лише за те що навть там кукуха не поїхала)
показать весь комментарий
02.08.2025 15:06 Ответить
Не штурмували вони так Токмак((
показать весь комментарий
02.08.2025 15:35 Ответить
Най бог береже від таких мілфів)))
показать весь комментарий
02.08.2025 15:36 Ответить
Хитрий хід, козачок! Поліжи краще.
показать весь комментарий
02.08.2025 22:40 Ответить
показать весь комментарий
02.08.2025 15:21 Ответить
Московіти, через своє шобло в Україні, з 2014 року, гадять, де їм місцева влада дозволяє!! Або мобілізація та захист України, або капітуляція, табори і мобілізація орками, як це вони роблять з 2014 року, на території ОРДЛО!
Усе інше, то робота на ЗМІ московитів!!
показать весь комментарий
02.08.2025 15:36 Ответить
Ішак на московитів працює?
показать весь комментарий
02.08.2025 16:18 Ответить
Ці бугаї - ухилянти мають одну зрозумілу їм "мотивацію" - жрати, ср....ти,та розмножуватися...А їх жінки - хабалки, які прибігли підбурювати своїх "лицарів" пляшки - тільки і чекають расєйських солдатів....може хоч вони "оприходують" залежалий товар...
показать весь комментарий
02.08.2025 15:52 Ответить
За статутом напад на обороняємий об'єкт повинні застосовувати зброю на враження нема чого з падлюка ми церемонитись мало того що не обороняє країну так і ще і диверсії робить. Всю рідню палками на болота гнать а ********* повісить
показать весь комментарий
02.08.2025 16:16 Ответить
Привезти на всіх автозаки, запакувати та терміново відвезти всіх на нуль. Нехай там кричать бурятам "Геть"!!! Гарантую, що більше таких зборищ хабалок не буде.
показать весь комментарий
02.08.2025 17:42 Ответить
дивні люди - обрали у 2019 чотирижди ухилянта - а тепер воювати не хочуть..
показать весь комментарий
02.08.2025 17:49 Ответить
кацапська провокація за гроші =знайшли ухилянтів-сєпарів, консерв фсб і здійснили напад. Виловити всіх пдарів і на фронт
показать весь комментарий
02.08.2025 17:49 Ответить
https://www.facebook.com/share/p/1GMx5qS4EF/ Юрій Гончаренко, український громадський та політичний діяч, блогер. Член Координаційної Ради Руху опору капітуляції, співзасновник Національно-консервативного руху.:
Отже, фактичне розслідування того ХТО БУВ ОРГАНІЗАТОРОМ заворушень у Вінниці наша команда завершила. Тепер треба деталі, переглянути до десяти годин відео, перечитати багато соцмереж - і я сподіваюся, що це матиме сенс (в контексті реакції держави).
А від вас сподіваюся що буде продовження підтримки донатами (реквізити в третьому та четвертому коментарі) і ПОШИРЕННЯ допису.
Уточнення: оскільки зараз я починаю почати про офіційно зареєстровані організації, людей, які ведуть свою діяльність публічно, а я не є Служба безпеки України, то надалі все є моїми припущеннями та оціночними судженнями та не може бути підставою для судового позову.

По суті:
1️⃣ Організація, про яку поліція писала як "невстановлена громадська організація", це є, швидше за все, "Доста Україна". Деякі дослідники вважають що це одна з найбільших мереж протидії мобілізації в Україні. У Вінниці вони, судячи з відео, діють разом з "Багнет Нації" та "Сила в правді".
2️⃣ Ви напевно не знаєте ці ГО, проте майже всі в Україні знають одного з членів "Доста Україна", як мінімум, станом на 2021 рік. ЦЕ МАР'ЯН ЧАВА З ДРОГОБИЧА. Той, хто провокував військових з ТЦК на вулиці, був арештований, потім тихо вийшов та продовжує свою діяльність. Його мережа "Волевиявлення людини" нікуди не поділася, як і ті, хто називають себе "в статусі людина".
3️⃣ http://InfoLight.UA/ InfoLight.UA вперше звернув увагу суспільства і спецслужб на цю організацію в серпні 2022 року. Там в них взагалі все дуже цікаво. Нижче коротко.
📌 З відкритих джерел відомо, що ГО «Доста Україна» була організатором різних акцій проти «примусової кампанії вакцинації» в Україні. Наприклад, у Вінниці. В листопаді 2022 року представники цієї організації виступали проти "не справедливого вибіркового відключення світла" під час російських ракетних ударів по інфраструктурі. Голову ГО "Доста" Павла Павлова підозрюють у скоєнні смертельної ДТП, яка трапилась на об'їзній Ужгорода 5 грудня 2017-го, Івана Бовкуна - одного з найближчих соратників Павла Павлова - у "протиправному вимаганні коштів у приватного товариства за нестворення йому перешкод у діяльності, коли він намагався вплинути на керівників фірми, яким пропонував «закрити питання», щомісяця сплачуючи певну суму коштів. В іншому випадку - погрожував фізичною розправою, зривом роботи шляхом систематичних викликів поліції на об'єкти, де працювали робітники товариства, а також оприлюдненням відеозйомок усього цього в соціальних мережах". В жовтні 2020 року під офісом "Чернівцігаз" відбулася акція "з вимогою скасувати плату за транспортування голубого палива та зменшити тарифи, зробивши їх доступними для людей", яку організувала громадська організація «Доста», а заявником був "журналіст-розслідувач із Всеукраїнської громадської організації «ЖУРНАЛІСТИ ПРОТИ КОРУПЦІЇ - РУХ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ» Петро СОЛОГУБ".
4️⃣ Сьогодні на сторінках цієї організації можна знайти заклики "відкрити кордони", наприклад. Також в різних областях її представники входили до громадських рад при обласних радах. Ну і звісно цілком випадково вони поширюють відео Остапа Стахіва.
В цілому я написав достатньо для того щоб наші служби почали діяти в межах чинного законодавства. Я чув думку Остапа Стахіва, яка співпадає з думкою Людмили Кушнір що стадіон це не державна установа, а отже юридично штурму державної установи не було. Я давно знаю аргументи цієї спільноти і напевно саме тому Стахів записував про мене кілька відео, де називав "слугою сатани".
📌 Ще ця публіка дуже любить апелювати до Бога, проте, на моє переконання, нічого спільного з вірою вони не мають. Навпаки, їх заклики і дії множать Зло.
показать весь комментарий
03.08.2025 23:53 Ответить
https://www.facebook.com/ForceUkraine/posts/pfbid02kGVRR8BAitYkyHcSJwiTs1ncDg2WBXwvigqvHJ9aKGhjeEZH7tTnh9H5CFjPhtd7l?__cft__[0]=AZWaHorZHpXbAw7ZeY1flnk-ytwSobiHvoJgNVIYTP1MLIiVGByl7FDN-JoL3YJRhj1vdqLrAHJ1Lc_xa-OPzlIsBhih2xuBWApEja8L9Ier3SLwRjS8SE0khdoBzyAKgXuyQ53K7hwt7OjDH961JKSy75KaWmEXCS60Z9xJ-LHrWGNJqtSgftvu2Y4GDgfrLOM&__tn__=%2CO%2CP-R Юрій Гончаренко, український громадський та політичний діяч, блогер. Член Координаційної Ради Руху опору капітуляції, співзасновник Національно-консервативного руху.:
Власне, вчора писав що події у Вінниці можуть стати каталізатором чи закликом до дії. І от, оскільки це вже поширюється, я маю додати правильний контекст. Який, якщо відверто, не подобається нікому. Бо спонукає до роздумів та непопулярного рішення.
І так, я буду постійно нагадувати про донати. Бо з інформацією треба інструменти щоб працювати.
Отже.
Напади на військових з ТЦК тривають дуже давно. Два роки точно як ми їх відстежуємо. І мова йде не про кулаки чи штовхання, мова йде про біти, лопати, ножі, сокири і т.д.
Зараз змінилася інтенсивність та підсвітка. А ще - реакція суспільства.
Реакція суспільства - ключове. Бо мережі, які поширюють заклики до активних атак на військових, існують з весни 2022 року. Збільшується їх чисельність. На Миколаївщині діяли, думаю, якісь "свободниє люді". Всього мені відомо десь 15 мереж.
Мета їх дії - не зрив мобілізації. Це їх ДРУГОРЯДНЕ ЗАВДАННЯ. Ключове - спровокувати конфлікт.
"Картонні протести" з питання, яке більшість сприйняли як "захист незалежності антикорупційних інституцій", не могли не спровокувати російські мережі на активізацію закликів до протестів проти мобілізації.
Основне чого прагнуть вороги: щоб під час подібних подій військові застосували зброю на ураження, а цивільні почали бунт у відповідь. І скористатися ймовірною розгубленістю влади в цей момент щоб їх диверсанти почали стріляти у військових.
Повноцінне застосування зброї обома сторонами - ось чого прагне ворог!
Тепер ключові базові позиції:
Ситуація з мобілізацією близька до критичної. Так само величезна проблема - очікування ДЕМОБІЛІЗАЦІЇ. Які сформовані як політиками їх непродуманими заявами, так і тим, що кожна родина військового бачить тисячі тих, хто мав змінити їх рідних. І не має очевидних причин бути в тилу.
Несправедливість - головний мотив, яким зараз керуються всі сторони всіх конфліктів навколо мобілізації. В кожного своя правда, а росія просто підживлює ці настрої.
Без реформи мобілізації рішення проблеми не існує. Ця теза зараз викличе бурхливий опір, але мушу зазначити що всі варіанти незбройного примусу держава вже вичерпала. При цьому ми говоримо про нашу реальну державу, де на кожній ланці процесу є ті хто думає про заробіток.
Є розроблене рішення: ротаційна модель військової служби. Її треба доробити і наша команда зараз чекає або на грант, або на достатню кількість донатів щоб почати (гроші не на зарплати треба). Чим більше ви сьогодні дасте донатів - тим швидше ми почнемо.
ЩО Є НЕМОЖЛИВО В НАЯВНИХ УМОВАХ (передбачаючи типові коментарі):
Неможливо зупинити повністю діяльність російських мереж протидії мобілізації. Бо зараз в СБУ не вистачить сил щоб охопити десятки тисяч активних учасників. Момент втрачено в 2023 році.
Неможливо охопити повністю всіх військовозобов'язаних. Через криворуке впровадження Резерв+ мільйони поза обліком, а вчора їм ще й дозволили не йти за мобілізаційною повісткою в ТЦК, запровадивши оплату штрафу онлайн. Момент поставити їх на облік закінчився 17 липня 2024 року.
Неможливо посилити примус, оскільки ті, хто уникає мобілізації, не бояться силового спротиву військовим. А після "картонних протестів" їх переконали, що вони також "мають право на протест". Єдиний варіант - стріляти на ураження, системно і постійно. МИ ГОТОВІ НА ТАКЕ? - це моє питання до тих хто закликає до абстрактного "посилити мобілізацію".
Випробувані всі методи мотивації в існуючих умовах. Всі хто міг би піти - вже пішли.

ТО ЩО РОБИТИ?

Реформа мобілізації.

Виправити інформаційну політику.

Посилити роботу контррозвідки.

Попри те що ворожі мережі чисельні, їх треба ліквідувати. Поступово.

InfoLight.UA готова допомогти державі. Хоч ми і зараз в глибокій фінансовій кризі, і мої заклики щодо донатів не просто так (послідовно "злетіло" кілька очікуваних джерел фінансування, держава нам не допомагає, деякі партнери, на жаль, напевно самі в кризі)...
показать весь комментарий
03.08.2025 23:55 Ответить