9309 посетителей онлайн

Трамп ввел дополнительные пошлины в 25% для Индии за покупку российской нефти

Трамп ввел 25-процентную пошлину против Индии

Президент США Дональд Трамп подписал указ о введении дополнительной 25% пошлины на импорт из Индии в ответ на продолжение ею закупок российской нефти.

Об этом говорится на сайте Белого дома, информирует Цензор.НЕТ.

Как указано, такую ставку пошлин будут применять к товарам, которые попадут на рынок США, начиная с 12:01 утра через 21 день после даты обнародования указа.

В указе отмечается, что если Индия применит "меры мести" против Соединенных Штатов в ответ на эти действия, то Трамп может изменить этот указ.

Администрация Трампа также предупредила, что аналогичную пошлину президент США может ввести и против других стран, которые прямо или косвенно покупают нефть у России.

В документе указано, что американское правительство будет следить за тем, покупает ли любая другая страна нефть у РФ.

Напомним, что ранее президент США Дональд Трамп анонсировал, что с 1 августа 2025 года вводит 25% пошлины на импортные товары из Индии, поскольку страна является одним из крупнейших импортеров российской нефти.

После Трамп заявил, что значительно повысит пошлины против Индии за перепродажу российской нефти.

Топ комментарии
+17
Підкажіть йому хто-небудь, що там ще Китай та Турція купують, а то він вже забув... Тут пам'ятаю, а тут вже не пам'ятаю...
показать весь комментарий
06.08.2025 17:26 Ответить
+8
Табір уходить в небо.
показать весь комментарий
06.08.2025 17:20 Ответить
+8
це теперь ні один американець не зможе подивитись індійське кіно не сплативши 25 % ?
показать весь комментарий
06.08.2025 17:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Табір уходить в небо.
показать весь комментарий
06.08.2025 17:20 Ответить
Індуси порахували,що це мито зменшить ВВП Індії на 0,3%.
показать весь комментарий
06.08.2025 17:34 Ответить
чумазі відправлять своїх товарів до США на 71 млрд долларів, це звучить безглуздо але це факт.
Ні в яку іншу країну вони не відправляють так багато своїх товарів.
показать весь комментарий
06.08.2025 17:36 Ответить
Ну звісно. Зараз багато компаній релокують свій бізнес з Китаю до Індії.
показать весь комментарий
06.08.2025 17:41 Ответить
Купувати в Росії нафту Індія не припинить, а для Донні приємно: хоч когось нагнув на 25%.
показать весь комментарий
06.08.2025 19:23 Ответить
Трамп пообіцяв ввести проти Індії потужні мита 100%, це як Кінг-Конг. А в результаті митний Кінг-Конг перетворився в 25% -ну Чебурашку.
показать весь комментарий
06.08.2025 19:28 Ответить
...і діяти це 25% мито почне через 21 день, тобто через 3 тиждні..
в своєм репертуарі дядько сем
ще не відомо, яке рішення він прийняв і озвучить після повернення гонца...
схоже, що санкціі будуть відтерміновані, а давити, забирати козирі він буде у України
показать весь комментарий
06.08.2025 20:39 Ответить
Харош клоуна грати. Ти прочитав статтю, чи що тобі ведмедчук написав?
З 01.08- ВЖЕ 25 відсотків, через 21 дегь, ще плюс 25. Загалом 50 відсотків.
Це астрономічна величина мита, якщо пам'ятати, що раніше 2- 3 відсотка мита вже вважалися торгівельною війною
показать весь комментарий
07.08.2025 01:06 Ответить
показать весь комментарий
07.08.2025 02:20 Ответить
це теперь ні один американець не зможе подивитись індійське кіно не сплативши 25 % ?
показать весь комментарий
06.08.2025 17:22 Ответить
показать весь комментарий
06.08.2025 17:32 Ответить
а коли вже будуть санкції на сша за імпорт з рососії?...
показать весь комментарий
06.08.2025 17:23 Ответить
А вони в росії, ніби як купляють тільки те, без чого їм самим буде дуже погано, уран і т.п. І товарообіг там малий дуже. Якісь мільярди.
показать весь комментарий
06.08.2025 17:37 Ответить
Підкажіть йому хто-небудь, що там ще Китай та Турція купують, а то він вже забув... Тут пам'ятаю, а тут вже не пам'ятаю...
показать весь комментарий
06.08.2025 17:26 Ответить
він робить те що йому хочеться прикриваючись це мотивами "допомозі України" от і все
показать весь комментарий
06.08.2025 17:31 Ответить
Угорщина, Словаччина...
показать весь комментарий
06.08.2025 17:43 Ответить
Україна качає кацапську нафту в Угорщину та Словаччину -

Україна - посібник та спонсор рашиського тероризму

ЗЄльона енергетична політика

.
показать весь комментарий
06.08.2025 18:15 Ответить
...без згоди/дозволу ЄС не може Україна кранік перекрити...що тут не зрозуміло?
показать весь комментарий
06.08.2025 20:47 Ответить
для виховання всієї групи неслуняних хлопчиків достатньо обрати одного і прказово відшмагати його різками

більшість з решти зрозуміють

крім того, Індія купує майже 60% експорту кацапської нафти

.
показать весь комментарий
06.08.2025 18:12 Ответить
Можна ще підказати, що російська нафта експортується через українську трубу до Угорщини.
показать весь комментарий
06.08.2025 19:36 Ответить
Це і є жорсткі і страшні санкціє якими Тампон лякав Сосію? Обіцяв же що мінімум 100% введе мита
показать весь комментарий
06.08.2025 17:30 Ответить
Если это действительно дополнительные 25%, то это где-то 55-60 миллионов в день потери. Не думаю что индусам понравится.
показать весь комментарий
06.08.2025 17:48 Ответить
І це ще 10 днів не пройшло! Далі буде
показать весь комментарий
06.08.2025 17:32 Ответить
Ще не ввів, ще 21 день чекати
показать весь комментарий
06.08.2025 17:39 Ответить
І це добра новина! Презеденте дякуємо
показать весь комментарий
06.08.2025 17:45 Ответить
Ну це вже хоч щось після всіх Байденівських соплів і казок про ми будемо з вами скільки скільки буде потрібно...поки ху@ло до Ужгорода не дійде
показать весь комментарий
06.08.2025 17:47 Ответить
Царський поцілунок дупи Трампа
Ан Мур, цей персонаж є в переліку? Треба додати.

Хто передавав нам HIMARS, Bradley, хто схвалив передачу Patriot, F-16? Байден.
Хто передав ATACMS і дозволив застосовувати ракети НАТО по території росії? Байден.

Хто нив, що військові поставки Україні наближають світ до ядерної війни? Трамп.
Хто при Байдені затримав новий бюджет і з ним - військові поставки руками спікера Джонсона? Трамп.
Хто зупиняв військові поставки й обмін розвідданими, через що ми втратили Курську область? Трамп.
показать весь комментарий
06.08.2025 18:25 Ответить
Ці озброєння від Байдена, як мертвому припарки. Надавав потрохи: HIMARS - то сльози, Patriot та F-16 взагалі від Європи. Bradley передав невчасно. Давали так щоб Україна не перемогла у війні. Чи є якісь заперечення? Ленд-ліз взагалі завалили при Джо. Озброєння все старе йшло. Що колишня що нинішня адміністрація не дуже намагається нам допомогти.
показать весь комментарий
06.08.2025 19:26 Ответить
Гарна новина.
показать весь комментарий
06.08.2025 18:22 Ответить
Сколько осталось дней до пекельных санкций Трампа расии?
показать весь комментарий
06.08.2025 19:01 Ответить
Баклажанам треба підняти мито не на 25 %, а на 125%. Індуси, це кончена нація, яка зрадить у любий момент!!!
показать весь комментарий
06.08.2025 19:37 Ответить
А проти Китаю він мита не хоче ввести?
показать весь комментарий
06.08.2025 22:02 Ответить
Это ничего не решает с закупкой Индией россиянской нефти. Трамп просто хочет уменьшитьзакупку индийски товаров чтобы выровнять торговый балланс с Иднией. Тоесть Трамп ввел тариф для помощи США а не помощи Украине. Чтобы уменьшить закупки нефтегаза у рашки -нужно ввести вторичные санкции на перепродажу Индией и Кетаем с Турцией российской нефти и нефтепродуктов сделанных из нее. Тоесть длясвоих потребностей Индия и Кетай-Турция могут закупат а для перепродажи -нет В случае перепродажи-жесткие вторичные санкции Но этого Трамп не сделал
показать весь комментарий
06.08.2025 23:39 Ответить
Цікава серія!
показать весь комментарий
07.08.2025 00:25 Ответить
А почему это услуг не касается? Там пол-Индии сидит на поддержке и виндоусы пишет.
показать весь комментарий
07.08.2025 00:30 Ответить