7559 посетителей онлайн

Встреча Трампа и Путина, предварительно, запланирована на следующую неделю, - Белый дом

Белый дом подтвердил планы встречи Трампа и Путина на следующей неделе

Встреча на высшем уровне между президентом США Дональдом Трампом и российским диктатором Владимиром Путиным, предварительно, запланирована на конец следующей недели.

Об этом сообщил Sky News высокопоставленный представитель Белого дома, информирует Цензор.НЕТ.

Место проведения встречи еще обсуждается, но среди возможных вариантов - ОАЭ, Венгрия, Швейцария и Рим.

Дальнейшие детали и логистика еще не определены и могут меняться, отметили представители Белого дома.

Точная дата еще не определена, и неизвестно, будет ли в ней участвовать президент Украины Владимир Зеленский.

Представитель Белого дома заявил, что россияне предоставили список требований для возможного перемирия, и Вашингтон сейчас пытается получить поддержку украинцев и европейских союзников.

Со своей стороны, украинцы уже давно заявили, что не уступят ни одной территории, которую Россия незаконно аннексировала.

Ранее американские СМИ писали, что встреча президента США Дональда Трампа и российского диктатора Владимира Путина может состояться уже на следующей неделе.

Топ комментарии
+19
Яка зустрiч, навiщо, 8 число, Трумп, де санкцii ????
показать весь комментарий
08.08.2025 19:42 Ответить
+14
Трампу нравитцца быть униженным
показать весь комментарий
08.08.2025 19:45 Ответить
+14
Списание преступлений и легализация международного преступника.
показать весь комментарий
08.08.2025 20:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
>> отсосіяни надали список вимог для можливого перемир'я, і Вашингтон зараз намагається отримати підтримку українців...

Оце діла. А самі Українці про ці хотєлки знають?

Чи про яких українців говорить невтомний Вашінґтон у своєму прес-релізі?
показать весь комментарий
08.08.2025 19:33 Ответить
Про тих, що в Німеччині.
показать весь комментарий
08.08.2025 20:30 Ответить
А вони думаєте змінилися? Москалі ж їх не міняють
показать весь комментарий
08.08.2025 23:13 Ответить
при ЗЄльоному

"про Україну БЕЗ українців !"

нагадати як було при Пороху ?

.
показать весь комментарий
09.08.2025 00:03 Ответить
зустріч гиндика з 3,14дором відбудеться. "дуже хороша" зустріч драпа і )(уйла. на зелю ПХ, Україну почнуть шматувати.
показать весь комментарий
08.08.2025 19:34 Ответить
Геополітика всіх часів та народів потім поставлять перед фактом.
показать весь комментарий
08.08.2025 19:36 Ответить
Ніпрощо
показать весь комментарий
08.08.2025 19:37 Ответить
Потрібно затримувати *****
показать весь комментарий
08.08.2025 19:37 Ответить
хто ?
показать весь комментарий
08.08.2025 19:52 Ответить
Вашингтон зараз намагається отримати підтримку українців та європейських союзників,на окупацію України рашистом невступ України в НАТО ,обмежену кількість армії і т.д і т.п(оманський папір )
показать весь комментарий
08.08.2025 19:38 Ответить
...читаємо лише про хотєлкі пу: застолбити все що захапав і не захапав плюс ще дюжина вимог і лише тоді пу погодиться зупинитися... на деякий час.
Так, навіщо був той Майдан і за що Україна б'ється вже 4й рік, а на справді з 2014, щоб капітулювати за посередництвом тр?
Дик, для того, щоб погодитись на капітуляцію, помічники не потрібні.
Тобто: всі вершки для пу, а розшматованій Україні ярмо і...знов війна...
Містер 47й: де зброя, де санкції, де справедливий сталий мир, якій можливий тільки через силу, а не шляхом Мюнхена зразка 1938?
показать весь комментарий
08.08.2025 20:37 Ответить
Простими словами: намагаються отримати згоду України на капітуляцію(
Не дочекаються!
показать весь комментарий
08.08.2025 20:40 Ответить
Яка зустрiч, навiщо, 8 число, Трумп, де санкцii ????
показать весь комментарий
08.08.2025 19:42 Ответить
Дід Кабаєв знову зґвалтує діда Доні, як минулого разу на фото.
показать весь комментарий
08.08.2025 19:45 Ответить
Трампу нравитцца быть униженным
показать весь комментарий
08.08.2025 19:45 Ответить
може й правда, що на нього повії сцяли.
показать весь комментарий
08.08.2025 19:51 Ответить
Мабуть, не тільки сцяли.
показать весь комментарий
08.08.2025 20:48 Ответить
@ (мова оригіналу):
"У Эфиопии яйца больше, чем у Трампа."
показать весь комментарий
08.08.2025 19:54 Ответить
Списание преступлений и легализация международного преступника.
показать весь комментарий
08.08.2025 20:00 Ответить
Красномордый эксцентричный недоумок в своём репертуаре:

назначил встречу с пуйлом по проблеме крупнейшей европейской войны за 15 тысяч км от театра военных действий, на Аляске, которая в 19-ом веке принадлежала России...
показать весь комментарий
09.08.2025 01:39 Ответить
це восьме число настало, тепер ця корова бронзоморда казатиме дайте мені тиждень і я їм впаяю, ви шо не бачите що байден з обамою наробили, до чого тут взагалі пуйло
показать весь комментарий
08.08.2025 20:05 Ответить
Канада, Гренландія, ісконно американскіє землі, любов до дітей (не своїх), движуха, вєлічіє, тєм багато спільних.
показать весь комментарий
08.08.2025 20:14 Ответить
Завтра если верить трампу США введут пекельные санкции против кремля!
показать весь комментарий
08.08.2025 20:34 Ответить
О аш дважди санкції введуть
...зараз же "плідні" перемовини і пу типа на побачення з тр один на один погодився... так що ще два тиждні і ще і ще більше, більше...
показать весь комментарий
08.08.2025 22:47 Ответить
чергове садомазо. трамбон ти хто?
показать весь комментарий
08.08.2025 20:39 Ответить
Він просто довбойб.
показать весь комментарий
08.08.2025 20:49 Ответить
Трамп - кончений дурень. Заради якоїсь примарної угоди з путлером та нікчемної премії мира він ганьбитися, як тільки може. В нього радники є?
показать весь комментарий
08.08.2025 20:57 Ответить
премії НЕ буде !

.
показать весь комментарий
09.08.2025 00:05 Ответить
Трампон (схоже ?) лоханувся тому , що після його ультіматума путіну, не можно пропанувати зустрічатися - це явний прогіб, тобто він всрався, або прогнувся .Він дуже самонадіяний, саме тому така х#йня.
показать весь комментарий
08.08.2025 21:01 Ответить
В Європі не можна, діє міжнародний арешт, трампу аби не знати!!! Не буде ніяких переговорів, будуть " посиделки"!!! 99% що московити мають проти трампа щось чого воно трамп боїться!!!
показать весь комментарий
08.08.2025 21:05 Ответить
Два підара. От вам і санкції від Тамппакса. Замість санкцій Тампон вирішив полизати ***** очко
показать весь комментарий
08.08.2025 21:11 Ответить
КУКОЛД. Від любить смоктати на публіці, просто найбільше нічтожество в історії США
показать весь комментарий
08.08.2025 21:12 Ответить
Їбанько з села Їбаньки.
показать весь комментарий
08.08.2025 21:13 Ответить
Трамп-куколд ,недолугий.
показать весь комментарий
08.08.2025 21:15 Ответить
Максимум 3,5 , а ні 5 і ні 7...до закінчення каденції тр...
Санкції знимуть, пу зах технології і стратегічні товари отримає, продавати буле свої вуглеводороди...= капітуляція України тобто, пу отримає все...по максимуму "дипломатичним" шляхом під своє чесне слово, да ще й повністю Дон.і Луг.області...які великою кровью відстоювали + ЗАС... мрак(
А тр скаже Зе: все, зброю не продам.
А з пу домовиться про копалини на окупіров.територіях на свою користь і ...отримає вождєленного Нобеля
Так, за що Україна боролася ? Навіщо яника прогнали?
Капітулювати могли же в 2014 та і 2022 в Стамбулі.
Зветься це американська допомога
показать весь комментарий
08.08.2025 22:43 Ответить
Україну ніхто не питає. Домовляться і поставлять перед фактом
Хай горять у пеклі обидва
показать весь комментарий
08.08.2025 23:20 Ответить
Побачити Париж очко ***** і вмерти від щастя
показать весь комментарий
08.08.2025 21:22 Ответить
Предполагаю речь будет идти о заморозке по линии фронта на 5-20-50 лет без признания территорий . Звучать будет так ***** останавливает войну территорий остаются в серой зоне (юридически за Украиной но фактически в составе параши и конечно снятие всех санкций с параши.
показать весь комментарий
08.08.2025 21:29 Ответить
Хай домовляються про зустріч з )(уйлом прямо в Гаазі.
показать весь комментарий
08.08.2025 21:31 Ответить
Зе,мабудь,радіє,що без нього домовлятимуться за Україну. Йому ця країна тільки годуватися. Це не його країна.Йому байдужи закатовані люди,покалічені діти,яких він дарує чи то трампу что путіну...
показать весь комментарий
08.08.2025 23:25 Ответить
Отакої, а як же присутність голів молодих суверенних республік ЛНР і ДНР які визнали навіть Нікарагуа і Ангола?
показать весь комментарий
09.08.2025 00:35 Ответить