10524 посетителя онлайн

Силы беспилотных систем нанесли удар по НПС "Унеча" в РФ, - Мадяр. ВИДЕО

Вечером 21 августа 14-й полк Сил беспилотных систем нанес удар по нефтеперекачивающей станции "Унеча" в России.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщил командующий Силами беспилотных систем Роберт Бровди (Мадяр).

"На останок суток 21.08.25 НПС "Унечо" - ушла в очечо. Даешь ремонт за 48 часов. А еще - здесь тонкое и личное: Ruszkik haza! Жало червям доставили "Птахи" СБС 14-го полка Сил беспилотных систем. Путешествие "Птахів" СБС по червям НПЗ продолжается...*доразведка СБС. Глаза и Жало - червячий ужас", - прокомментировал Мадьяр.

Напомним, 18 августа утром глава МИД Венгрии Петер Сийярто обвинил Украину в "ударах" по нефтепроводу. В свою очередь, министр иностранных дел Украины Андрей Сибига отреагировал на это.

Впоследствии в Венгрии заявили, что российский нефтепровод "Дружба" возобновил работу

Топ комментарии
+59
В цій новині все прекрасно що Сосія не зможе продавати своє нафту за валюту, що ************ Орбан який вже заявляв що Україна програла, буде смоктати і що Бульбофюрер який також сидить на цій трубі не зможе переробляти нафту і продавати кацапам без. Тобто вдарити по цій НПС все одно що дати по яйцям зразу всій путінській системі.
показать весь комментарий
22.08.2025 00:29 Ответить
+45
Поруч з Унечою (брянська обл) розташований один з найбільших у світі трубопровідний нафтовий хаб - це величезна складна взаємопов'язана система трубопроводів, перекачувальних станцій і трубопровідних конекторів.
Туди нафта потрапляє з трьох різних нафтопроводів ********** з різних регіонів - а далі знову роз'єднується на три різні напрямки.
Тече та нафта далі через Україну і Білорусь в десятки країн Європи - але критично важливим цей нафтовий шлях є тільки для Білорусі, Словаччини і Угорщини.
Завдяки роботі хабу в Унечі ********* щорічно отримує декілька десятків мільярдів доларів.
Правда для України є певна складність в знищенні цього хабу - щоб припинилась уся перекачка потрібно розбомбити мінімально до десяти різних об'єктів біля Унечі - а бажано для повної гарантії в два рази більше.
Так що нас напевно чекає найближчий місяць-два цілий серіал під назвою ''Унеча-нафта-бавовна''...
показать весь комментарий
22.08.2025 01:29 Ответить
+35
Я живу біля палацу Орбана в Угорщині. Запам'ятаю на все життя, як Орбан вийшов і хвилини зо дві кричав "МАДЯААААААААР!". Він так протяжно тягнув це "ААААААА", що я відчув його біль... Можливо, він усе життя збирав на той трубопровід.
показать весь комментарий
22.08.2025 00:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В цій новині все прекрасно що Сосія не зможе продавати своє нафту за валюту, що ************ Орбан який вже заявляв що Україна програла, буде смоктати і що Бульбофюрер який також сидить на цій трубі не зможе переробляти нафту і продавати кацапам без. Тобто вдарити по цій НПС все одно що дати по яйцям зразу всій путінській системі.
показать весь комментарий
22.08.2025 00:29 Ответить
В цій новині все прекрасно що Сосія не зможе продавати своє нафту за валюту
---------
Тут ще більше чудово, що більшість нафтових свердловин кацапляндії не підлягає консервації - простіше просто виливати в тайгу.
показать весь комментарий
22.08.2025 01:14 Ответить
показать весь комментарий
22.08.2025 01:29 Ответить
Як сказав Роберт: Утеча пішла в очечо ))
показать весь комментарий
22.08.2025 00:36 Ответить
показать весь комментарий
22.08.2025 01:01 Ответить
По Закарпатські правильно так ))
показать весь комментарий
22.08.2025 01:06 Ответить
До речі, Pista класна аджика. Міцна
показать весь комментарий
22.08.2025 01:17 Ответить
Ця так, є ще з білою і чорною кришками. Гострота різна. А також є тюбіки, червоний і помаранчевий. Червоний гострий, помаранчевий лайтовий.
показать весь комментарий
22.08.2025 01:23 Ответить
Ого, навіть так. Завжди беру класику - з червоною. В принципі, інших варіантів і не бачив
З чорною кришкою гостріше?
показать весь комментарий
22.08.2025 01:27 Ответить
Так )
показать весь комментарий
22.08.2025 08:27 Ответить
І це не аджика. Це чиста паприка з сіллю. В аджику входять багато різних інгредієнтів (перець, томат, яблуко, груша, айва, слива, коротше все, що е в хаті))
показать весь комментарий
22.08.2025 01:26 Ответить
Я в курсі. Але зараз аджикою називають навіть кетчуп. Важко знайти хорошу, а тієї, що сам закатаєш, вистачає тільки на пару місяців.
показать весь комментарий
22.08.2025 01:29 Ответить
https://rozetka.com.ua/ua/513510729/p513510729/?gad_source=1&gad_campaignid=22047346042&gbraid=0AAAAACcla_xIuvB1YAJdfW-UM2tYW2Nsx&gclid=Cj0KCQjwh5vFBhCyARIsAHBx2wz9Jd2IeCNf8Ey6oIWKslLQHZmZeGxRK2I5VsUwAHNRTbSyr9VhdgcaAvFqEALw_wcB
показать весь комментарий
22.08.2025 01:34 Ответить
Соус Univer Eros PISTA, з гострим перцем 200 г
Теж саме
показать весь комментарий
22.08.2025 01:37 Ответить
З червною тільки Ерош пішта, а з чорною інша газва, є ще з білою, теж інша, тих не куштував, тільки з червоною, мені подобається, можна на чорний хліб або в борщик додати, порційно
показать весь комментарий
22.08.2025 14:15 Ответить
Що в ній подобається, що в інших варіантах, там тайські та інші - просто перетертий чилі, що просто обпалює і толку немає. А тут по максимуму гармонійно
показать весь комментарий
22.08.2025 01:32 Ответить
томат, яблуко, груша, айва, слива, коротше все, що е в хаті - в аджику не входить,. удуть помиї, або що завгодно ал не аджика. Тільки перець часник, зелень і спеці і сіль.
показать весь комментарий
22.08.2025 05:49 Ответить
Тільки перець часник, зелень і спеці і сіль.
-----------
Ну там айва то на любителя - я не зустрічав. Яблуко додавати, то класика (правда коли сам катаю, то не додаю)
Але як же без томатів аджика?
показать весь комментарий
22.08.2025 06:01 Ответить
Називайте "томажика" і смакуйте на здоров'я. Ще й назву запатентуйте, дарую
показать весь комментарий
22.08.2025 07:50 Ответить
Це "Бридота" й вже запантеновано
показать весь комментарий
22.08.2025 09:11 Ответить
ну так, аджика без томатів, з томатами як хочеш називай, але не аджика.
показать весь комментарий
22.08.2025 14:16 Ответить
Папріка? Я б сказав, що це чілі з сіллю, а не папріка.
показать весь комментарий
22.08.2025 16:22 Ответить
Pista і Лечо, це ж різні речі
показать весь комментарий
22.08.2025 08:22 Ответить
Консистенція різна, паста перетерта, лечо шматками )
показать весь комментарий
22.08.2025 08:32 Ответить
Та ні, це реально різні речі))
показать весь комментарий
22.08.2025 09:13 Ответить
як на мене не тільки, Пішта це соус, а Лечо це овочеве рагу. Як консистенція так і складові різняться
показать весь комментарий
22.08.2025 11:01 Ответить
Так...3 роки тому привіз таку з ЗАкарпаття - досі користуюся. Дуже зручно.
показать весь комментарий
22.08.2025 12:20 Ответить
***** влупило по Закарпаттю у відповідь на наш удар по Дружбі, наші знову влупили по Дружбі ) Пінг-Понг продовжується, закарпатцям бути на поготові )
показать весь комментарий
22.08.2025 00:38 Ответить
Та й у львівській.
Тут, мабуть, домовленість, що сядуть домовлятися, коли у кацапів по НПЗ до 25% ляже, а у нас вся газова
показать весь комментарий
22.08.2025 01:19 Ответить
Справа в тому, що по Лвівській лупили щільно і раніше, а по Закарпаттю поки раза 4, і то безрезультатно. І це за 3.5 роки війни.
показать весь комментарий
22.08.2025 01:21 Ответить
Вишліть дірявій сійярті вогнегасник для дупи.
показать весь комментарий
22.08.2025 00:38 Ответить
Інші джерела повідомляли, що удар завдали ракетами з HIMARS.
Але це не так важливо.
Головне результат - останні три насосні станції на НПС Унеча зараз згоріли.
А значить Орбан і Фіцо вчора рано раділи, що кацапи вчора їм відновили постачання нафти.
Тепер надовго не буде перекачування нафти з рашки до орбанів та фіцов.
показать весь комментарий
22.08.2025 00:40 Ответить
Головне результат ))
показать весь комментарий
22.08.2025 00:46 Ответить
Враховуючи відстань но неї не розумію, чому не влупили раніше. Напевно користувались методичками Байдена, поки трамп не запитав, чому не лупимо по критичній інфраструктурі )) Тут нам, як в анекдоті, карта і поперла )
показать весь комментарий
22.08.2025 00:49 Ответить
Там цікавіше... Сійярто "трішки збрехав"... Він сказав про "відновлення перекачки" - але не сказав, за рахунок ЧОГО... Нафту качають їм з резервних сховищ, які розкидані вздовж нафтопроводу, саме для попередження таких аварійних ситуацій. Побиті насосні станції, на території Росії, вони ще не відновили. А тут нова "піз*юліна"...
показать весь комментарий
22.08.2025 03:15 Ответить
"...для попередження таких аварійних ситуацій."
Не для попередження, а для мінімізації втрат від таких аварійних ситуацій.
показать весь комментарий
22.08.2025 10:25 Ответить
Тобі хочеться посперечаться з-за "термінології"? Так ти "не на того напав"... "Термінологія" - це "коник", на якому сидять юристи... Є прислів"я: ""Не сперечайтесь з педантом, стосовно термінології - все одно нічого не доведете , лише зганьбитеся...".
Так от
"Аварійна ситуація - це порушення нормального функціонування або безпечних умов експлуатації потенційно небезпечного об'єкта чи процесу, яке ще не призвело до безпосередньої аварії, але може спричинити загрозу життю, здоров'ю людей, пошкодження майна або довкіллю. Це стан, коли виникає безпосередня загроза переходу до катастрофічних наслідків, які ще можна утримати за допомогою технічних засобів або дій персоналу".
Тобто, коли вийшла з ладу одна з ділянок нафтопроводу, виникла "аварійна ситуація", яка загрожувала виникненню аварії, тяка загрожувала припиненням поставок нафти по трубопроводу. Персонал її усунув, тимчасово підключивши прокачку пального з резервних ємностей... Загроз життю, здоров"ю людей, пошкодження майна чи довкілля, а також якихось "втрат",ні на території Угорщини чи Словаччини, а також України, не виникло. А що твориться на території Росії (а також БРСР) - нас абсолютно не тривожить... У нас ВІЙНА! І ми ВОЮЄМО з ворогом... І проблеми, що виникають внаслідок ведення ним війни проти нас - його власні...
показать весь комментарий
22.08.2025 11:01 Ответить
може вони залишки з труби відкачують і кажуть відновили
показать весь комментарий
22.08.2025 05:51 Ответить
По словам очевидцев, снова атакована головная нефтеперекачивающая станция нефтепровода Дружба в Унече Брянской области. Там сейчас сильный пожар. Эту информацию подтверждают и украинские каналы.
показать весь комментарий
22.08.2025 00:42 Ответить
Замечательная новость! Х*й вам а не дружба кацапчики
показать весь комментарий
22.08.2025 01:02 Ответить
Зєбс.
показать весь комментарий
22.08.2025 00:46 Ответить
Як горить Унеча видно із далеча.
показать весь комментарий
22.08.2025 00:47 Ответить
это конечно хорошо, но надо больше ударов - чем больше ударов, тем больше ущерб экономике. Можно наносить удары беспилотниками и ракетами по серверам и центрам обработки данных банковских систем главных банков. Это нарушит работу и вызовет панику и все начнут снимать бабки и урон экономике будет существенный. По всем вообще надо серверам и дата центрам лупашить. Без них ИТ инфраструктура вся ляжет и данные физически уничтожить. Хорошие цели тоже. Кибер атаки хакеров еще делать можно. Не понимаю, почему в Украине не создали сильные хакерские группы - они могут дофига ущерба наносить тоже. Чем быстрее экономика РФ будет уничтожена, тем быстрее будет победа Украины. Власти галимые. Видите чем занимаются, не войной, а коррупцией. Нужно военных к власти и чтобы они занимались войной и коррупция закончилась с прошлой нынешней властью.
показать весь комментарий
22.08.2025 00:48 Ответить
Не ображайтесь, але сязвлю )) Типу військові мають купу засобів ураження і не знають куди би максимально боляче влупити )) Повірте на слово, цілей хватає, треба збільшувати дальнобійні засоби ураження. І не можна відправити 100 дронів по 100 цілях і все поразити. Дуже добре коли результативність 10%. Тому і зосереджуються кожен раз на 2-3 об'єктах сотнями дронів, щоб переповнити ППО. А про останнє речення: я М'ЯГКО КАЖУЧИ не фанат діючої влади, але вірити в те, що всі військові (честь їм і хвала), будуть не піддаватись впливу корупції, то це літати в облаках. А з негативних аспектів військових у владі, Європа це сприйме як військову диктатуру і допомога може значно послабитись...
показать весь комментарий
22.08.2025 00:57 Ответить
Моя приятелька - біженка з України - збирала гроші та купила гарні б/в колеса в Німеччині. Передала знайомому з ЗСУ, він командир підрозділу, роти чи бату, не важливо...
Так, ось, колеса до фронту не дійшли - він їх продав десь в Україні цивільним. Хтось з друзів їздив на передову, підлеглі їм про цей випадок розказали. Приятелька продовжує допомогу збирати та передавати - але присмак залишився.
показать весь комментарий
22.08.2025 01:11 Ответить
Погоджуюсь. Але спробую розлулити як військовий. Нам теж багато чого волонтери привозили. Бували випадки, коли проїхали пару тисяч км, привезли купу смаколиків і повинні їхати назад. Але треба вивантажитись. Але нам треба було з того відсотків 60, а залишили все. Все що могли передали сумісним підрозділам, але наприклад шини 13 дюймів не знадобились. Прийшлось викласли на ОЛХ і за отримані кошти добавити і закупити нічники )) Якось так.
показать весь комментарий
22.08.2025 01:19 Ответить
Але у вашому випадку немає корупції.
показать весь комментарий
22.08.2025 10:30 Ответить
Війна це велике свинство...
І випробування на форму 20 для всіх
показать весь комментарий
22.08.2025 04:44 Ответить
Це що, новина?!!
Такі історії я знаю з 2015 року. Сам бачив та припиняв, коли в/сл-ці на "Нову пошту" барахло возили, щоб відправити додому. Доходило навіть до стрілянини, бо: "шотихочіш, це МЕНІ привезли валантьори. Шо хочу - те роблю!..."
Повертав у частину неодноразово.
А все тому, що "валантьори" (курви) везли барахло не у військову частину, а "своїм знайомим".
Бо "недовіряли командирам. Бо розкрадуть..."
показать весь комментарий
22.08.2025 09:19 Ответить
Військові і зараз практично при владі - ті самі ВЦА і ми бачимо, в що перетворилася країна. При владі повинні бути економісти та професійні політики. Уграли купу фахівців в піхоті, тепер не знають, де брати спеців на заводи
показать весь комментарий
22.08.2025 01:20 Ответить
Не звертай увагу на цього "апокаліпсичного"... Я проаналізував його "фантазії Вєснухіна"... Він або провокатор кацапський, або просто "******** головою"... По ньому "дурка" плаче... Замашки - Наполеон від заздрості повіситься...
показать весь комментарий
22.08.2025 03:20 Ответить
Ну я сподіваюсь ті фламінго всеж таки полетять чи Україна їх картинками лякати збирається. Треба *башити по всім НПЗ і заводам з шахедів акжо на 3000км летить то може і до алабугі долетить
показать весь комментарий
22.08.2025 01:04 Ответить
Від Харкова до тієї ******** по прямій всього 1250 км.
показать весь комментарий
22.08.2025 07:59 Ответить
влада м'яко кажучи гівно, але по твоєму серед військових мало корупції? зніми рожеві окуляри!
показать весь комментарий
22.08.2025 01:21 Ответить
Перечитайте будь ласка уважно мій коментар. Де я там написав, що серед військових мало корупції? (але вірити в те, що всі військові (честь їм і хвала), будуть не піддаватись впливу корупції, то це літати в облаках. )
показать весь комментарий
22.08.2025 01:33 Ответить
так я ж не вам писав, а APOCALYPSE #432067
показать весь комментарий
22.08.2025 02:42 Ответить
сервера зазвичай у підвалах та у спец приміщеннях
дроном з гранатою не дістанеш
повір
показать весь комментарий
22.08.2025 04:10 Ответить
Ще краще наносити удари безпілотниками і ракетами по перукарням і магазинам сантехніки. Кацапи будуть ходити з вошами і не зможуть посрати. Оце буде паніка.
показать весь комментарий
22.08.2025 04:26 Ответить
Навіщо? Вони і так ходять з вошами і сруть не знімаючи штани.
показать весь комментарий
22.08.2025 10:36 Ответить
Там ще є що палить! Повторювати до остаточного знищення.
показать весь комментарий
22.08.2025 00:52 Ответить
Орбан і Сійярто, СОСАТИ!
показать весь комментарий
22.08.2025 00:54 Ответить
Я живу біля палацу Орбана в Угорщині. Запам'ятаю на все життя, як Орбан вийшов і хвилини зо дві кричав "МАДЯААААААААР!". Він так протяжно тягнув це "ААААААА", що я відчув його біль... Можливо, він усе життя збирав на той трубопровід.
показать весь комментарий
22.08.2025 00:57 Ответить
показать весь комментарий
22.08.2025 00:57 Ответить
Бо трохи не добудував ))
показать весь комментарий
22.08.2025 01:00 Ответить
Він усе життя збирав на той трубопровід з того трубопровода
показать весь комментарий
22.08.2025 08:02 Ответить
Трубопровід мадярам збудував радянський союз, а орбан з нього тільки крав.
показать весь комментарий
22.08.2025 10:41 Ответить
Найкращі санкції - продовжуйте в тому дусі.
показать весь комментарий
22.08.2025 01:04 Ответить
Шукав я на карті це НПС, не знайшов.
показать весь комментарий
22.08.2025 01:04 Ответить
Вже згоріла.
показать весь комментарий
22.08.2025 01:19 Ответить
52°46'0"N 32°56'15"E
показать весь комментарий
22.08.2025 10:40 Ответить
Дякую. Теж гадав що навевно десь далеко від самої Унечі. Бо Уніча це адміністративний центр. Але виявилось занадто далеко.
показать весь комментарий
22.08.2025 12:30 Ответить
Ось вони - "пекельні санкції" - в прямому сенсі цього слова
показать весь комментарий
22.08.2025 01:21 Ответить
Московітам свято, з вогником і двіжухою від ******!
До їх війни, з 2014 року, проти Мирної України, такого не відбувалося!!
Армія! Мова! Віра!
Слава Україні!!
показать весь комментарий
22.08.2025 01:21 Ответить
От на які шашлики варто запрошувати.
показать весь комментарий
22.08.2025 03:15 Ответить
показать весь комментарий
22.08.2025 06:42 Ответить
А по ямальському хресту коли наші влуплять?!
показать весь комментарий
22.08.2025 06:44 Ответить
А ти думаєш - там такий собі "хрестик" з чотирьох труб, з"єднаних в одному місці? Там така інфраструктура, що її треба сотнею крилатих ракет накривать...
показать весь комментарий
22.08.2025 08:34 Ответить
Красавці! Дякуємо за новину пане Роберте!
показать весь комментарий
22.08.2025 07:40 Ответить
Бацько Лука залишиться без нафтопродуктів.
показать весь комментарий
22.08.2025 07:42 Ответить
У нього нафти в сховищах на кілька місяців уперед, закачано... Саме для подібних випадків...
показать весь комментарий
22.08.2025 08:37 Ответить
Дякуємо!
Треба добивати!
показать весь комментарий
22.08.2025 08:12 Ответить
ну у Бровді завжди багато цікавого ))
показать весь комментарий
22.08.2025 09:15 Ответить
Унеча--Чорнобаївка #2?
показать весь комментарий
22.08.2025 10:00 Ответить
мистецтво війни воно таке 😁
показать весь комментарий
22.08.2025 10:42 Ответить
Двіжуху замовляли? **********, **********
показать весь комментарий
22.08.2025 11:36 Ответить
З Унєчі зробили Онучу !
показать весь комментарий
22.08.2025 11:40 Ответить
Красівоє
показать весь комментарий
22.08.2025 11:56 Ответить
так далеко цей вогник Унечо ,а душу гріє ...Злава ЗСУ !!! Слава хлопцям Мадяра !!!
показать весь комментарий
22.08.2025 13:54 Ответить
Не понимаю что мешает качать нефть из дружбы в свои резервуары?
показать весь комментарий
22.08.2025 14:45 Ответить