9223 посетителя онлайн

Альтернативой Зеленскому украинцы видят Залужного, - опрос. ИНФОГРАФИКА

74% респондентов хотели бы видеть новые политические партии на будущих выборах, 17% - довольны текущим выбором.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на ZN.UA, об этом свидетельствует опрос социологической группы "Рейтинг" по заказу Центра анализа и социологических исследований Международного республиканского института, проведенный в период с 22 по 27 июля.

Запрос на новые политические партии

По состоянию на июль этого года 74% респондентов хотели бы видеть новые политические партии на предстоящих выборах, 17% - довольны текущим выбором, еще 9% затруднились ответить на вопрос.

Запрос на "новые лица" вырос по сравнению с февралем 2024-го (51%), тогда как удовлетворение нынешними снизилось (42%).

опрос о политических партиях

За кого на выборах президента проголосуют украинцы

Отвечая на вопрос: "Если президентские выборы состоятся в это воскресенье, за какого кандидата, если таковой есть, вы проголосуете?", 31% опрошенных указали действующего президента Владимира Зеленского, 25% - бывшего главкома ВСУ, посла Украины в Великобритании Валерия Залужного.

Другие политики не преодолели шестипроцентный барьер.
За главу ГУР Кирилла Буданова готовы отдать голос 5% опрошенных, за командира Третьего Армейского Корпуса Андрея Билецкого - 3%.

Еще 5% респондентов указали, что не будут голосовать, а 9% затруднились ответить.

опрос о выборах президента

опрос

Выборы в парламент

На выборах в парламент лидируют условные партия "Залужного" (22%) и блок "Зеленского" (14%).

Проходные также условные партия "Азов" (8%), партия "Буданова" (7%), партия "Притулы" (5%), партия "Разумкова" (5%) и действующая "Европейская солидарность" (8%).

Остальные действующие партии, согласно опросу, пятипроцентный барьер не преодолеют.

опрос

Все ли планируют голосовать?

Не планируют голосовать 6% опрошенных, и 12% пока не определились с собственным выбором.

Топ комментарии
+51
Дожилися.

Партія Притули... цей нарід невиліковний.
показать весь комментарий
23.08.2025 22:20 Ответить
+34
Партія притули......треба тілька з цієї країни її не врятувати
показать весь комментарий
23.08.2025 22:21 Ответить
+27
"Рейтинг" рыговская помойка. Не верьте ни одной цифре. Оманского ишака на нары !!!
показать весь комментарий
23.08.2025 22:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 4 из 4
Шило на мило
показать весь комментарий
24.08.2025 09:38 Ответить
Двадцяти відсоткові збунтувалися бо тепер їх тільки п'ять
показать весь комментарий
24.08.2025 09:53 Ответить
Бобиренка в президенти! Чесний, розумний дядько з Сум. Політолог.
показать весь комментарий
24.08.2025 09:53 Ответить
це крах
портянка залужний, зоадник та колаборант бойко, чи мазровий буданов, цей народ приречений на знищення
показать весь комментарий
24.08.2025 09:55 Ответить
Не дочекаєшся
показать весь комментарий
24.08.2025 10:01 Ответить
Та, українців ніхто не буде питати!😊
показать весь комментарий
24.08.2025 10:04 Ответить
Дє сивочолий?
показать весь комментарий
24.08.2025 10:33 Ответить
Всі знають. Порошенко алкаш, еврей, барига, жлоб отже всесвітнье зло. Так нас переконували 6 років його президенства.

Зеленський ні разу не еврей, і боже упаси не 4 уклоніст і 💯 % не барига і тим більше не наркоман.

Але виникло одне питання.

Як тоді алкаш Порошенко зміг вивчити 6 мов? Як йому вдалось отримати 3 вищих освіти? Як він зміг вибудувати саму успішну корпорацію "Рошен"? Яким чином йому вдалось заслужити міжнародну повагу?

Яким чином алкаш взяв авансом безвіз, евроінтеграцію, евроасоціацію? Як алкашу повірив Варфоломей і пішов на зустріч з Томосом? От як?

І головне питання. Чому це так недосяжно парню самих чесних правил Зеленському?

якому всі заважають і не дають. При тому що в нього необмежені повноваження. Згадаєм. Порошенко саморуч собі врізав повноваження!
показать весь комментарий
24.08.2025 11:01 Ответить
У лютому 2024 року цей дохтор хвілософії казав про рашистські війська на нашому кордоні, що це "політичний тиск"..
показать весь комментарий
24.08.2025 10:36 Ответить
В умовах відсутності політичної конкуренції будь яке опитування є фікцією! І ця фікція робиться блазнем тільки з однією ціллю -- показати велику підтримку блазня!
показать весь комментарий
24.08.2025 10:44 Ответить
Хто це сказав що Залужний. Пропаганда чистої води !!!
показать весь комментарий
24.08.2025 10:59 Ответить
Навіщо людину напрягати цими виборами. Залужний інвалід, нехай лікується собі. Йому не до того
показать весь комментарий
24.08.2025 11:03 Ответить
Альтернативу бачу ПОРОШЕНКА !!!
показать весь комментарий
24.08.2025 11:20 Ответить
Нехай Порошенко заметься опонентом . А за тих хто буде жопку лизати Зелі голосувати не потрібно. Зеля шуккє шлях щоб не відповідати за південь зданий. Тому пропаганда працює на людей Єрмака.
Не потрібно бути бовдурами нехай опонент Зеленського А саме Порошенко буже вироком зелених
показать весь комментарий
24.08.2025 11:22 Ответить
Прихильники залужного,у вас відключили інтернет чи розум???«Міністр оборони здійснює військово-політичне і адміністративне керівництво Збройними Силами. У Міноборони та Збройних Силах України сповідується нульова толерантність до корупції. Тому будь-яка інформація про можливі її прояви повинна ретельно перевірятися, отримувати правову оцінку та відповідне реагування. Перекладання відповідальності чи провини підлеглих на керівників не тільки шкодить справі, але й суперечить управлінським принципам НАТО, на які ми прагнемо перейти», - написав він у фейсбуці."Це слова залужного на захист мародера рєзнікова.
показать весь комментарий
24.08.2025 11:42 Ответить
Прикольні опитування, смішно, ніхто з українців тепер на отаке не поведеться, отримали імунітет
показать весь комментарий
24.08.2025 11:54 Ответить
Шило на мило...
показать весь комментарий
24.08.2025 12:22 Ответить
А шампунь тоді хто ? чи то-так аби ляпнути,яка-ж різниця між вовком і півнем чи дояркою і прахвесором!
показать весь комментарий
24.08.2025 12:53 Ответить
"Інші політики не подолали шестивідсотковий бар'єр."
Шесть процентов - это для Порошенко!
показать весь комментарий
24.08.2025 12:28 Ответить
За два миллиона гривасей, я вам такое опытування! Причем с картинками , паспортами опитувачей, и с красивыми графиками Ексель намастрячу!
показать весь комментарий
24.08.2025 12:54 Ответить
Навіть якщо цифри підтасовані - країна мудрого наріду - бидла.
показать весь комментарий
24.08.2025 13:00 Ответить
Це як опитування на Титаніку - що завтра на обід...
показать весь комментарий
24.08.2025 13:13 Ответить
Це прикол чи шо ? Бачити президентом ще одного клоуна який списался з армії у найважчий для країни час і який постить відео як у нього боротьба триває на біговій доріжці у Лондоні ?
показать весь комментарий
24.08.2025 15:01 Ответить
Я бачу альтернативу Зеленському тільки в еміграції звідси, бажано за океан.
показать весь комментарий
24.08.2025 15:07 Ответить
Страница 4 из 4