9653 відвідувача онлайн

Альтернативою Зеленському українці бачать Залужного, - опитування. ІНФОГРАФІКА

74% респондентів хотіли б бачити нові політичні партії на майбутніх виборах, 17% - задоволені поточним вибором.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA,  проц е свідчить опитування соціологічної групи "Рейтинг" на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту, проведене у період з 22 по 27 липня.

Запит на нові політичні партії

Станом на липень цього року 74% респондентів хотіли б бачити нові політичні партії на майбутніх виборах, 17% — задоволені поточним вибором, ще 9% важко відповісти на запитання.

Запит на "нові обличчя" зріс порівняно із лютим 2024-го (51%), тоді як задоволення нинішніми знизилося (42%).

опитування про політичні партії

За кого на виборах президента проголосують українці

Відповідаючи на запитання: "Якщо президентські вибори відбудуться цієї неділі, за якого кандидата, якщо такий є, ви проголосуєте?", 31% опитаних вказали чинного президента Володимира Зеленського, 25% — колишнього головкома ЗСУ, посла України у Великій Британії Валерія Залужного.

Інші політики не подолали шестивідсотковий бар’єр.
За очільника ГУР Кирила Буданова готові віддати голос 5% опитаних, за командира Третього Армійського Корпусу Андрія Білецького — 3%.

Ще 5% респондентів вказали, що не голосуватимуть, а 9% було важко відповісти.

опитування щодо виборів президента

опитування

Вибори в парламент

На виборах у парламент лідирують умовні партія "Залужного" (22%) та блок "Зеленського" (14%).

Прохідні також умовні партія "Азов" (8%), партія "Буданова" (7%), партія "Притули" (5%), партія "Разумкова" (5%) і чинна "Європейська солідарність" (8%).

Решта діючих партій, згідно з опитуванням, п’ятивідсотковий бар’єр не подолають.

опитування

Чи всі планують голосувати?

Не планують голосувати 6% опитаних, і 12% поки не визначилися з власним вибором.

Топ коментарі
+55
Дожилися.

Партія Притули... цей нарід невиліковний.
показати весь коментар
23.08.2025 22:20 Відповісти
+35
Партія притули......треба тілька з цієї країни її не врятувати
показати весь коментар
23.08.2025 22:21 Відповісти
+30
"Рейтинг" рыговская помойка. Не верьте ни одной цифре. Оманского ишака на нары !!!
показати весь коментар
23.08.2025 22:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Лідера Батьківщини Януковіч посадив. А лідеру Свободи Януковіч гроші платив
показати весь коментар
24.08.2025 09:38 Відповісти
Іванку, хлоп.чику, а шож ти не приходив в качанівську виправну колонію № 54 з плакатами? Там були бабулі, її фанати, а ти як щур, забився в саму глуху нірку.
показати весь коментар
24.08.2025 09:48 Відповісти
Приходив. З плакатами. І не один раз.
показати весь коментар
24.08.2025 09:58 Відповісти
Зрозумів. Ти, Іванку, вдягався в бабські лахи, щоб менти не лупцювали.
показати весь коментар
24.08.2025 10:21 Відповісти
Та ні. Лупцювали мене беркута на Майдані 18.02.2014го. Тижні в київських лікарнях. За що велика подяка киянам. Десь так
показати весь коментар
24.08.2025 10:30 Відповісти
Мають переступити через колишні незгоди,бо ціна занадто висока
Що Янукович посадив Тимошенко і Луценка,то правда, як і те,що зараз зе хоче зробити з Порошенком-лінія фсб одна і накатана.По цій лінії пройшли Антоненко,Червінський,Дудін, недавно генерали, та ін.
Тому,лише об'єднавшись...
показати весь коментар
24.08.2025 15:10 Відповісти
Шило на мило
показати весь коментар
24.08.2025 09:38 Відповісти
Бобиренка в президенти! Чесний, розумний дядько з Сум. Політолог.
показати весь коментар
24.08.2025 09:53 Відповісти
це крах
портянка залужний, зоадник та колаборант бойко, чи мазровий буданов, цей народ приречений на знищення
показати весь коментар
24.08.2025 09:55 Відповісти
Не дочекаєшся
показати весь коментар
24.08.2025 10:01 Відповісти
Та, українців ніхто не буде питати!😊
показати весь коментар
24.08.2025 10:04 Відповісти
Дє сивочолий?
показати весь коментар
24.08.2025 10:33 Відповісти
Всі знають. Порошенко алкаш, еврей, барига, жлоб отже всесвітнье зло. Так нас переконували 6 років його президенства.

Зеленський ні разу не еврей, і боже упаси не 4 уклоніст і 💯 % не барига і тим більше не наркоман.

Але виникло одне питання.

Як тоді алкаш Порошенко зміг вивчити 6 мов? Як йому вдалось отримати 3 вищих освіти? Як він зміг вибудувати саму успішну корпорацію "Рошен"? Яким чином йому вдалось заслужити міжнародну повагу?

Яким чином алкаш взяв авансом безвіз, евроінтеграцію, евроасоціацію? Як алкашу повірив Варфоломей і пішов на зустріч з Томосом? От як?

І головне питання. Чому це так недосяжно парню самих чесних правил Зеленському?

якому всі заважають і не дають. При тому що в нього необмежені повноваження. Згадаєм. Порошенко саморуч собі врізав повноваження!
показати весь коментар
24.08.2025 11:01 Відповісти
У лютому 2024 року цей дохтор хвілософії казав про рашистські війська на нашому кордоні, що це "політичний тиск"..
показати весь коментар
24.08.2025 10:36 Відповісти
В умовах відсутності політичної конкуренції будь яке опитування є фікцією! І ця фікція робиться блазнем тільки з однією ціллю -- показати велику підтримку блазня!
показати весь коментар
24.08.2025 10:44 Відповісти
Абсолютно вірно. Як тільки по тєліку по нуть обговорювати хто той лідор який розмінував Чонгар, тоді і подивимось на рейтинги.
показати весь коментар
24.08.2025 16:11 Відповісти
Хто це сказав що Залужний. Пропаганда чистої води !!!
показати весь коментар
24.08.2025 10:59 Відповісти
Навіщо людину напрягати цими виборами. Залужний інвалід, нехай лікується собі. Йому не до того
показати весь коментар
24.08.2025 11:03 Відповісти
Альтернативу бачу ПОРОШЕНКА !!!
показати весь коментар
24.08.2025 11:20 Відповісти
Так і буде!!!
показати весь коментар
24.08.2025 18:41 Відповісти
Нехай Порошенко заметься опонентом . А за тих хто буде жопку лизати Зелі голосувати не потрібно. Зеля шуккє шлях щоб не відповідати за південь зданий. Тому пропаганда працює на людей Єрмака.
Не потрібно бути бовдурами нехай опонент Зеленського А саме Порошенко буже вироком зелених
показати весь коментар
24.08.2025 11:22 Відповісти
Прихильники залужного,у вас відключили інтернет чи розум???«Міністр оборони здійснює військово-політичне і адміністративне керівництво Збройними Силами. У Міноборони та Збройних Силах України сповідується нульова толерантність до корупції. Тому будь-яка інформація про можливі її прояви повинна ретельно перевірятися, отримувати правову оцінку та відповідне реагування. Перекладання відповідальності чи провини підлеглих на керівників не тільки шкодить справі, але й суперечить управлінським принципам НАТО, на які ми прагнемо перейти», - написав він у фейсбуці."Це слова залужного на захист мародера рєзнікова.
показати весь коментар
24.08.2025 11:42 Відповісти
Прикольні опитування, смішно, ніхто з українців тепер на отаке не поведеться, отримали імунітет
показати весь коментар
24.08.2025 11:54 Відповісти
Шило на мило...
показати весь коментар
24.08.2025 12:22 Відповісти
А шампунь тоді хто ? чи то-так аби ляпнути,яка-ж різниця між вовком і півнем чи дояркою і прахвесором!
показати весь коментар
24.08.2025 12:53 Відповісти
"Інші політики не подолали шестивідсотковий бар'єр."
Шесть процентов - это для Порошенко!
показати весь коментар
24.08.2025 12:28 Відповісти
За два миллиона гривасей, я вам такое опытування! Причем с картинками , паспортами опитувачей, и с красивыми графиками Ексель намастрячу!
показати весь коментар
24.08.2025 12:54 Відповісти
Це як опитування на Титаніку - що завтра на обід...
показати весь коментар
24.08.2025 13:13 Відповісти
Це прикол чи шо ? Бачити президентом ще одного клоуна який списался з армії у найважчий для країни час і який постить відео як у нього боротьба триває на біговій доріжці у Лондоні ?
показати весь коментар
24.08.2025 15:01 Відповісти
ну його списали примусово - а не він сам
я проти залужного - президента - він військовий а не політик
показати весь коментар
24.08.2025 17:34 Відповісти
Я бачу альтернативу Зеленському тільки в еміграції звідси, бажано за океан.
показати весь коментар
24.08.2025 15:07 Відповісти
Та НІ! За все що блазень натворив разом зі своїми зебілами ТІЛЬКИ каштани!
показати весь коментар
24.08.2025 23:13 Відповісти
Головнокомандувач воюючої країни, займається не захистом підлеглих військових під Соледаром, Бахмутом, Авдіївкою, а захистом дисертації у ківалова - це божевілля, якщо не зрада!!!!!!!! Тепер це в президенти?! Це пишуть притомні люди?????!!!
показати весь коментар
24.08.2025 15:50 Відповісти
у подоляка аврал на фермі ?
показати весь коментар
24.08.2025 17:35 Відповісти
Ну що любі ЦЕНЗОРЯТА , як грошики на армію рабатают на ОПУЗАЖОПУшних фермах? Хйово скотини там працюють - але грошики з ракет туди йдуть . ВЕЛИКЕ КРАДІВНИЦТВО ПРодовжують гниди партії регіонів ...
показати весь коментар
24.08.2025 16:08 Відповісти
Рейтинг бубочки-на гілляку
показати весь коментар
24.08.2025 16:09 Відповісти
Що за дичина?))) Хто повірить, що ******* має хоч 1%?????)))))))))))
показати весь коментар
24.08.2025 18:38 Відповісти
Нових партій хочуть? Ще не нажерлися "нових ліц"?
показати весь коментар
24.08.2025 21:28 Відповісти
Альтернатива - це коли за альтернативу готові проголосувати більше 50%! А так це просто словоблуддя!
показати весь коментар
24.08.2025 23:10 Відповісти
Сторінка 4 з 4