9738 посетителей онлайн

ГУР и Третий корпус освободили Новомихайловку в Донецкой области: враг потерял около роты личного состава. ВИДЕО

Украинские защитники освободили Новомихайловку Донецкой области.

Об этом сообщило Главное управление разведки, информирует Цензор.НЕТ.

Успешная наступательная операция проведена силами департамента активных действий ГУР МО Украины, в частности подразделения "Артан", и 2-го штурмбата Третьей штурмовой бригады. Подразделения выбили оккупантов и восстановили контроль над населенным пунктом Новомихайловка Донецкой области.

Согласно перехватам, операция застала оккупантов внезапно. Враг потерял около роты личного состава и был вынужден перебрасывать резервы с других участков фронта.

Отмечается, что благодаря слаженной работе разведки, штурмовиков, тяжелой техники и БПЛА украинские подразделения улучшили тактическое положение и усилили оборону полосы на направлении.

"По состоянию на сейчас Новомихайловка зачищена от россиян и находится под полным контролем украинской армии. Наши флаги возвращаются туда, где и должны быть",- отметили в ГУР.

Ранее президент Владимир Зеленский сообщал, что "у нас есть очень-очень положительные результаты на Донбассе", пообещав детали позже.

Топ комментарии
+17
СЛАВА ВОЇНАМ ГЕРОЯМ!!! Подяка усім причетним до такого подарунку в такий день!
показать весь комментарий
24.08.2025 18:49 Ответить
+16
Дуже гарна новина...
показать весь комментарий
24.08.2025 18:49 Ответить
+10
третмй корпус хіба не відповідає ха лиманський напрямок. Там за місяць - кацапи великий прорив зробили. Прийшлося спецурі ГУРУ відпраціювати щоб недати обвалитися 3 штурмовому корпусу
показать весь комментарий
24.08.2025 19:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
шоб тікі кордон з рф не перескочити
показать весь комментарий
24.08.2025 18:47 Ответить
до чого це
показать весь комментарий
24.08.2025 18:48 Ответить
Ну ти й мерзота
показать весь комментарий
24.08.2025 18:51 Ответить
"сам дурак"
показать весь комментарий
24.08.2025 18:58 Ответить
третмй корпус хіба не відповідає ха лиманський напрямок. Там за місяць - кацапи великий прорив зробили. Прийшлося спецурі ГУРУ відпраціювати щоб недати обвалитися 3 штурмовому корпусу
показать весь комментарий
24.08.2025 19:00 Ответить
Так це й є Лиманський напрямок. От Ви пам'ятаєте Макєєвку на річці Жеребець, де наш кулеметник забаранив 12 полонених орків, бо 13-й достав з-під фуфайки ксюху та вальнув нашого Андрюху? Вони ще лежали рядком у дворі, та кури їх клювали. Так от Новомихайловка на рівні Макіївки, трохи західніше її. А ще західніше вже власне Лиман.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:32 Ответить
У нас, в Донецкой области, этих Нвомихайловок как гуталина у Матроскина.
Перед Угледаром находится та Новомихаиловка где я бывал.
показать весь комментарий
24.08.2025 21:18 Ответить
Чи побуваєте ще...
показать весь комментарий
25.08.2025 06:40 Ответить
В своей жизни уже нет. Там, под грушей флаги закопаны. Желто синий и красно черный
показать весь комментарий
25.08.2025 16:20 Ответить
нам чужої землі не треба , свою не віддамо
показать весь комментарий
24.08.2025 19:17 Ответить
сарказм
показать весь комментарий
24.08.2025 19:50 Ответить
А ти покидьок
показать весь комментарий
24.08.2025 18:50 Ответить
За орків хвилюєшся? Вже перескакували і ще перескочать!
показать весь комментарий
24.08.2025 20:32 Ответить
Дуже гарна новина...
показать весь комментарий
24.08.2025 18:49 Ответить
Головне - правдива,одразу видно що положили цілу роту,як і вказано у заголовку відео.
показать весь комментарий
24.08.2025 18:56 Ответить
СЛАВА ВОЇНАМ ГЕРОЯМ!!! Подяка усім причетним до такого подарунку в такий день!
показать весь комментарий
24.08.2025 18:49 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=1PVEromxZNY

та ще гарні новини
показать весь комментарий
24.08.2025 18:51 Ответить
Нема кращого подарунка на День Незалежності! Слава Україні!
показать весь комментарий
24.08.2025 19:05 Ответить
Свинособака..
показать весь комментарий
24.08.2025 21:25 Ответить
Брісь...
показать весь комментарий
24.08.2025 21:54 Ответить
Отже, йдеться про Новомихайлівку на Лиманщині, не одразу знайшов.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:25 Ответить
Так, це Лиманський напрямок. От Ви пам'ятаєте Макєєвку на річці Жеребець, де наш кулеметник забаранив 12 полонених орків, бо 13-й достав з-під фуфайки ксюху та вальнув нашого Андрюху? Вони ще лежали рядком у дворі, та кури їх клювали. Так от Новомихайловка на рівні Макіївки, трохи західніше її. А ще західніше вже власне Лиман.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:34 Ответить
Дякую нашім Воїнам. Вам дуже важко, але Україна буде вільною.
показать весь комментарий
24.08.2025 19:31 Ответить
Честь виконавцям!!!! Дяка Воїнам!!!!
показать весь комментарий
24.08.2025 20:17 Ответить
А причому тут Зеленський?
показать весь комментарий
24.08.2025 20:36 Ответить
Крилаті ракети ERAM - це нова розробка, створена в межах програми створення недорогих крилатих ракет для Повітряних сил США та України.

Трамп схвалилив продаж Україні 3350 авіаційних ракет Extended Range Attack Munition (ERAM), які мають надійти приблизно за шість тижнів.
3i здатністю пробивати потужні укриття. Вона повинна відрізнятися простотою, дешевизною та можливістю швидкого масового виробництва - понад 40 одиниць на місяць.

Повідомлялося, що інтерес до проекту виявили 16 оборонних компаній, також були укладені попередні угоди з Данією та Нідерландами.

Якщо не брешуть і Трамп дозволить, то українцям буде легше воювати.
показать весь комментарий
25.08.2025 00:00 Ответить
Ці всі що тут радіють потім же серуть на тцк... лицемірні гниди