9162 посетителя онлайн

У Трампа еще много карт, чтобы заставить Россию заключить мир с Украиной, - посол США при НАТО Витакер

Витакер: Трамп имеет инструменты для давления на РФ по миру в Украине

Президент США Дональд Трамп имеет достаточно возможностей, чтобы заставить российского диктатора Владимира Путина заключить соглашение с Украиной для прекращения войны.

Об этом заявил посол США в НАТО Мэттью Уитакер в эфире Fox News, информирует Цензор.НЕТ.

"Трамп использует все инструменты, которыми располагает. Он разыгрывает их должным образом, пытаясь заставить людей заключить соглашение о мире. И есть много карт, которые президент все еще может разыграть", - подчеркнул дипломат.

По его словам, прежде всего речь идет о поставках оружия европейским союзникам по НАТО и Канаде, которые передают его Украине.

"Это, безусловно, можно увеличить, и это идет очень хорошо", - говорит Витакер.

Кроме того, эффективными инструментами давления являются пошлины и вторичные санкции.

"Вы видели, что Индия не рада, что их на нее наложили. Китай должен быть готов, и Бразилия, которая также покупает российскую нефть, должна быть готова - если они не помогут миру положить этому конец", - добавил посол.

Топ комментарии
+6
Тільки понти, немає там ніяких карт.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:01 Ответить
+6
Коли читаєш висєри Келога, Венса, Рубіо оцього помурка розумієш що на роботу їх приймали за замірами лизальних характеристик...
показать весь комментарий
25.08.2025 17:08 Ответить
+5
Ще багато? Так хай покаже хоч одну.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тільки понти, немає там ніяких карт.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:01 Ответить
А мячі, шайби є?
показать весь комментарий
25.08.2025 17:02 Ответить
Ще багато? Так хай покаже хоч одну.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:02 Ответить
Карти Трампона.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:02 Ответить
Для покера зовсім непогано...
показать весь комментарий
25.08.2025 21:37 Ответить
толку з карт.коли він грає з рашистським шулєром куйлом...???
показать весь комментарий
25.08.2025 17:03 Ответить
Trump=trump(англ)=козир (укр)=Козир (кремл.)=Єрмак =Ларьочник (партієрегіонівською)
показать весь комментарий
25.08.2025 17:03 Ответить
А вовка ,доречі, не знайшовся що відповісти Дону, коли той кричав йому - в тебе немає козирів... Чи все таки сквазав у МЕНЕ Є КОЗИР ХЙЛА!!
показать весь комментарий
25.08.2025 17:05 Ответить
краплені карти.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:04 Ответить
Дібіли, путін з вами, грає в кості...
показать весь комментарий
25.08.2025 17:04 Ответить
з@їбав вже цей картяр
показать весь комментарий
25.08.2025 17:05 Ответить
Карт , можливо , і багато - тільки тримає він їх так , що ******* все видно !
показать весь комментарий
25.08.2025 17:06 Ответить
Карти то є, а клепки- жодної!
показать весь комментарий
25.08.2025 17:08 Ответить
Коли читаєш висєри Келога, Венса, Рубіо оцього помурка розумієш що на роботу їх приймали за замірами лизальних характеристик...
показать весь комментарий
25.08.2025 17:08 Ответить
Or he can just fold.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:09 Ответить
Як вже заї...и ці картярі!
показать весь комментарий
25.08.2025 17:09 Ответить
БАГАТО КАРТ В РУКАХ "ТРАМБОНА" ВКАЗУЮТЬ ,ЩО ВІН Є "КАРТОЧНИЙ ШУЛЄР".ГРАЮЧИ З УКРАЇНОЮ І ЇЇ НАРОДОМ
показать весь комментарий
25.08.2025 17:10 Ответить
Так так ми це вже чули, як і жарти про 24 години
показать весь комментарий
25.08.2025 17:10 Ответить
На Фул-Хаус хоть есть?
показать весь комментарий
25.08.2025 17:11 Ответить
Карт багато, але нема козирів
показать весь комментарий
25.08.2025 17:11 Ответить
Козир агент кремля по хвамілії Єрмак- син офіцера ГУР рашки , учасника афганської війни з перекладачем Євгеніє Кісєльовим , котрому у 2013 році за влади ЯНИКА надано громадянство України .
показать весь комментарий
25.08.2025 17:15 Ответить
Карти в Трампона звичайно є козирні. Але вони блазню рудому Донні дісталися, він ним и і корастуватись не вміє, завжди, коли грає з фюрером свинорейху ******, використовує самі дрібні і завжди фюреру програє. Ну шо тут поробиш, якщо у Трампона і його каманди розуму як на камені.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:14 Ответить
У Зеленського є КОЗИР =ЄРМАК скажи? Не бійся, скажи.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:16 Ответить
Натаха, ти знов суєш свое свинне рило в Україну? Я тобі наведу одне висловлювання, яке ти в силу своєї розумової відсталості ніколи не чула. Записуй. Президент Рузвельт, про якого ти через пьянки не читала і не знаєш, сказав в 1939 році про Анастасіо Самосу : " Так, він сучий син, але це наш сучий син." Ти нічого не поймеш, куди тобі, убогій, ну я перефразую : ЗЕля звичайно сукин син, але це наш сукин син.
Я особисто завжди підтримував Порошенка, тут це всі знають. І Зелю завжди нещадно критиковав. Але це наш президент, і всяким закордонним марухам раджу, не суньте в Україну свої свинячі рила, обійдемся без сопливих. Натаха, ти краще з вашим рудим дебілом Трампидлом розбирайся, а то фюрер всинорейху ***** регулярно підтирає свій тухес його рудим чубом і вже весь світ з нього насміхається.
показать весь комментарий
25.08.2025 18:56 Ответить
Грає зі Світом в "дурня" а по суті в "піддавки" з ******. Світ й так знає що він "дурень" який піддається плешивому, але всі чомусь чекають що Трамп з дурня перетвориться на мастера гри. Не буде цього, так по два тижні і програє всю свою каденці з плешивим "джокером" в рукаві.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:14 Ответить
Це ото як в кіно показують - підходить до простачка привітний чоловік і каже - зіграємо в карти, там є ще один громадянин, ми тільки що познайомилися. І сідають грати троє незнайомців. А потім виявляється, що двоє з них заодно)
показать весь комментарий
25.08.2025 17:15 Ответить
контурні
показать весь комментарий
25.08.2025 17:22 Ответить
і всі вони - гадальні карти ТАРО)))
показать весь комментарий
25.08.2025 17:23 Ответить
...а где результаты ?
показать весь комментарий
25.08.2025 17:26 Ответить
Карти то може у Трампа і є, але нема мізків та бажання грати, бо він підстаркуватий шизоїд.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:26 Ответить
Ну якщо : "Трамп має достатньо можливостей, щоб змусити російського диктатора, }{уйла моржового укласти угоду з Україною..." і досі не зробив цього, то він або поплічник }{уйла, або просто ідійот - у всякому випадку він навіть на "Шнобелівську премію" не заслуговує.
показать весь комментарий
25.08.2025 17:40 Ответить
Та карт в нього може і багато, от тільки гравець він, м'яко кажучи, не дуже...😝