6137 посетителей онлайн

Ночная массированная атака России на Украину стала второй по масштабам с начала войны, - Sky News. ИНФОГРАФИКА

Российский авиаудар по Украине в ночь на 28 августа является вторым по масштабам с начала полномасштабной войны.

Об этом пишет Sky News, передает Цензор.НЕТ.

СМИ напомнили, что в течение последних нескольких месяцев Россия значительно усилила авиаудары по Украине, несколько раз побив свой рекорд по количеству ракет и дронов, запущенных за одну ночь.

Этой ночью по Украине были выпущены 598 беспилотников и 31 ракета, что по масштабу уступает лишь налету 9 июля, в котором было задействовано 741 ударное средство. Основное направление удара - Киев.

Фактически все крупнейшие воздушные атаки России на Украину произошли с конца июня этого года, добавляет издание.

Массированный обстрел Украины 28 августа стал вторым по масштабу

Напомним, в ночь на 28 августа российские оккупанты атаковали Киев и Винницкую область.

Известно о по меньшей мере 18 погибших, в том числе детях.

Топ комментарии
+28
показать весь комментарий
28.08.2025 16:46 Ответить
+15
Главное не это. За всю войну атак по самой мааацкве было 0.
Попадание в мааацква-сити и другие взрыв-пакеты не в счёт.
Кто запрещает Янелоху бить по мааацкве? Байден или Трампон?
Но виноват во всём, конечно же, Порошенко.
показать весь комментарий
28.08.2025 16:45 Ответить
+13
Миша из 59%.
показать весь комментарий
28.08.2025 17:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
РФ уразила корабель Військово-морських сил ЗСУ: є загиблий

https://tsn.ua/********/rf-urazyla-korabel-viyskovo-morskykh-syl-zsu-ye-zahyblyy-2900534.html
показать весь комментарий
28.08.2025 16:38 Ответить
у кацапів один баян порвали
показать весь комментарий
28.08.2025 16:57 Ответить
Главное не это. За всю войну атак по самой мааацкве было 0.
Попадание в мааацква-сити и другие взрыв-пакеты не в счёт.
Кто запрещает Янелоху бить по мааацкве? Байден или Трампон?
Но виноват во всём, конечно же, Порошенко.
показать весь комментарий
28.08.2025 16:45 Ответить
показать весь комментарий
28.08.2025 16:46 Ответить
Поки його ще не засудили, але ведуться кримінальні справи. Вже є притензії до нього і зі сторони військових, звинувачують в піарі волонтерства і пригадують йому співпрацю з Росією, коли він був на посту Президента.
показать весь комментарий
28.08.2025 16:53 Ответить
Миша из 59%.
показать весь комментарий
28.08.2025 17:03 Ответить
просто міша - ніф-нуф
показать весь комментарий
28.08.2025 20:07 Ответить
А в мене прИтензії до Міші у безграмотності!
показать весь комментарий
28.08.2025 17:36 Ответить
які претензії до зеідіота ? Це іще прогрес що він хоч з помилками , але вміє пЕсати , решта без гугєла і того не зроблять , саме тому понабирали собі по сотні помічників та консультантів із зарплатнею у сотні тисяч (((
показать весь комментарий
28.08.2025 20:10 Ответить

Добродію, Ви мене розвеселили.
Невже Ви сподівалися, що у "подоляцького плоскогубця" вистачить клепки не робити дурнуватих помилок у написанні простих слів?..
показать весь комментарий
28.08.2025 23:56 Ответить
А мені зовсім не весело з 2019 , коли побачив які ідіоти до влади дорвалися , при чому не тільки у центрі , а повсюдно ...............
показать весь комментарий
29.08.2025 00:03 Ответить
В усі часи до влади рвалися негідники. У 2019-му дорвалися найдурніші з них.
Погоджуся з Вами: ситуація паршива. Та вішати носа - справа остання. Принаймні, глузувати з дурнуватого бла-зє!-ня та його "свити" мені ніхто не заборонить.
показать весь комментарий
29.08.2025 00:26 Ответить
Іван, це тільки до мене претензії у безграмотності, чи до всіх, хто робить орф.помилки?
показать весь комментарий
28.08.2025 22:20 Ответить
Це просто стьоб з одного конкретного ЗЕлеідіота!
показать весь комментарий
29.08.2025 08:47 Ответить
Misha Kvakin #469784 - ви напевно навчались в трускавці
показать весь комментарий
28.08.2025 18:14 Ответить

Ціхо-ціхо! Бо ще наженуть того нещасного з того ПТУ, куди його батькам, поза всяким сумнівом, "запхати" його було цілою ПОДІЄЮ.
Що він робитиме?
А що тоді робити його татові з мамою?..
показать весь комментарий
29.08.2025 00:00 Ответить
Що за маячня?
показать весь комментарий
28.08.2025 18:15 Ответить
Пан загубив ліки?
показать весь комментарий
28.08.2025 23:53 Ответить
А у цей час потенційні зенітники 22 рочків їдуть у потягах до кордону з ЄС для безпечного життя у польщах-німеччинах та радісних подорожей світом. Якийсь сюр.
показать весь комментарий
28.08.2025 16:55 Ответить
Да, їдуть, і можуть крутити дулі патріотам
показать весь комментарий
28.08.2025 17:06 Ответить
нема ажіотажу
показать весь комментарий
28.08.2025 17:07 Ответить
А чого поспішати? Ломанулись ті кому 22 на підході.
показать весь комментарий
28.08.2025 18:16 Ответить
Бомжевать лучше чем жить дома.
показать весь комментарий
28.08.2025 20:47 Ответить
Дивуватись нема чого, з нарастанням виробництва Росією ракет і БЛ, їх кількість ударів буде тільки зростати.
показать весь комментарий
28.08.2025 16:59 Ответить
Міша ! Дивуються з тебе , а не з твоїх "відкриттів " (( Та що дивуватися - ти просто сам якийсь чуднуватий
показать весь комментарий
28.08.2025 20:12 Ответить
По-перше; Володимир, ти конкретно пиши, хто дивується, вчись писати і відповідати за себе, а не за всіх. Ти не на партійних зборах комуністів. По-друге; Ти, " ГРАМОТІЙ",ти хоч знаєш, що в укр.мові НЕма такого слова, як ЧУДНУВАТИЙ? Моя порада, розумна людина НІКОЛИ не буде сміятися, якщо хтось помиляється, тільки ІДІОТИ радіють над іншими, хоча самі виглядають ідіотами, в даному випадку з твоїм чуднуватий. Вчи краще укр.мову і більше не соромся.
показать весь комментарий
28.08.2025 22:09 Ответить
По-перше :"Чуднуватий" - це прикметник, що описує людину або явище, яке викликає здивування, незвичайність, або трохи дивну поведінку чи вигляд. Це слово має позитивно-нейтральний відтінок, синонімічне виразам "дивний", "химерний" або "чудацький". , тому , телепню вчи мову , бо так дурнуватим і помреш.
По-друге , дивуються ті кому ти пропонуєш не дивуватися , бо "Дивуватись нема чого".
По-третє , засунь після прочитаного свої дурнуваті "поради" собі в дупу , бо саме там їм і місце , ідіоте ((
показать весь комментарий
28.08.2025 23:40 Ответить
Де наша відповідь по Новоросійському терміналу? Піндоси забороняють бити, бо сидять в російській нафті чи дєрмак не дозволяє?
показать весь комментарий
28.08.2025 17:07 Ответить
Так піндоси чи дєрмак?
показать весь комментарий
28.08.2025 18:17 Ответить
це питання задавати на влк на присутність хвороби
показать весь комментарий
28.08.2025 18:59 Ответить
капець!
каллас, ти де?
рютте, ти де?
де стурбованість та обговорення?
показать весь комментарий
28.08.2025 17:34 Ответить
Это - результат "миротворческой " деятельности Трампа.
Был бы на его месте Рейган, война уже давно закончилась бы и тысячи людей были живы.
А пока при власти - пациент клиники в каком-нибудь штате, то Украина за это расплачивается тысячами жизней, детей в том числе.
показать весь комментарий
28.08.2025 18:01 Ответить
Панятно. У всьому чинен трумп і десь там трохи пуйло. А зєльнскій прєзідєнт міра
показать весь комментарий
28.08.2025 18:19 Ответить
Русизм - это особая форма человеконенавистнической идеологии, основанная на великодержавном шовинизме, полной бездуховности и безнравственности.
Отличается от известных форм фашизма, расизма, национализма, особой жестокостью, как к человеку, так и к природе. Принцип действия - уничтожение всего и вся, тактика выжженной земли. Отличается шизофренической формой мании мирового господства. Обладая рабской психологией, паразитирует на ложной истории, на оккупированных территориях и угнетаемых народах. Русизму характерен постоянный политический, юридическо-правовой и идеологический терроризм


Джохар Дудаев
показать весь комментарий
28.08.2025 19:29 Ответить
імітування мирного процесу, відтягування санкцій, безпідставність мирних очікувань
показать весь комментарий
28.08.2025 20:21 Ответить
По сраноиу підерастичному нетфлікс жодного фільма про війну в Україні... лише толерастія до підарів нігерів і наркоти
показать весь комментарий
28.08.2025 22:13 Ответить
...а речніца білого дому каже, що дві сторони винні
адже 20% рашистських нпз в хлам...ото була лише "отвєтка" пу... по цивільним і дві сторони не хочуть зупинитися
о-го-го
тобто, Україна винна, що чине спротив і не капітулює...
а пу... не винуватий ...бо у нього в 15 разів більший...

схоже на те, що Україну чекає не амер.зброя, а санкції від тр...за те що Україна не капітулює

не даремно ж з давніх часів був мем про американську допомогу...

і миттєвий вихід= бігство при бай-дені з Афганістану, де залишили неміряне ам. зброї і на призволяще кинули тисячі людей...трагична тому
іллюстрація

Чи замислюється 47й, що буде з українцями, якщо ...
...і наступними стануть ті, на яких поширюється 5 ст.
...але ...але...але...
гарна коммерція...і Нобель...
логіка тр залізна: настав час права сили (
показать весь комментарий
28.08.2025 22:46 Ответить