10362 посетителя онлайн

Парубий помогает преодолевать препятствия в горах, став "мостиком" для активистов "Спадщини". АРХИВНОЕ ФОТО

Военнослужащий и историк Вахтанг Кипиани обнародовал фото, которое было сделано во время подготовки "Наследия" в Карпатах много лет назад.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на фейсбук Кипиани

"Это одно из моих любимых фото Андрея Парубия. Здесь он стал мостиком, по которому переходили активисты Объединения Украинской Молодежи "Спадщина" во время подготовки в Карпатах", - написал Кипиани.

Фото Кипиани о Парубии

Фото Орест Круковский

Убийство Андрея Парубия

Напомним, 30 августа во Львове неизвестный убил Андрея Парубия. Отмечается, что на месте на месте преступления нашли семь гильз. Нападавший был одет как курьер службы доставки.

Во Львове объявлена спецоперация "Сирена".

Топ комментарии
+45
Людина і Патріот з великої букви.
Спочивай з миром, Андрію!
показать весь комментарий
30.08.2025 17:28 Ответить
+30
За що Україна терпить зелену гнилоту , втрачаючи ЛЮДЕЙ З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ . Без сліз на це фото дивитися не можливо .
показать весь комментарий
30.08.2025 17:34 Ответить
+27
Для политика 54 года - это только начало настоящей
Зрелой политической карьеры
Убили не просто политика
Убили идейного политика
Много ли таких есть в Украине?
Особенно в сегодняшней Украине!!!!!
С ее абсолютно аморальной властью
Без идей и принципов!!!!!
Боже ,какая сегодня произошла трагедия ....
показать весь комментарий
30.08.2025 17:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Людина і Патріот з великої букви.
Спочивай з миром, Андрію!
показать весь комментарий
30.08.2025 17:28 Ответить
За що Україна терпить зелену гнилоту , втрачаючи ЛЮДЕЙ З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ . Без сліз на це фото дивитися не можливо .
показать весь комментарий
30.08.2025 17:34 Ответить
Дуже витончено відбілюєш пуйла, вся кров на руках московитів.
показать весь комментарий
30.08.2025 22:57 Ответить
зайдіть у фб на сторінку зеленського і почитайте коменти про Парубія зелених недоумків росіянських.
показать весь комментарий
30.08.2025 17:36 Ответить
Там треш, у фб
показать весь комментарий
30.08.2025 17:37 Ответить
фб ЗЄлєнського це - клоака !!!!

лише один із комаетарів:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100024819285505&comment_id=Y29tbWVudDozOTk1MTE5ODc3NDA1MDI1Xzc3MzkyMTA5NTQ0MjU4NQ%3D%3D&__cft__[0]=AZU-L_UUyV9MGRxQxmiSqozNDA7WdwQ3Dtvd-c1rQOS0Wv4UhgWSbtBHKkhWDcT2zyikSDvC0zsyh-*************************************-Io2cDrPQh-NVkULOcOy62mkhY2I-IiHARd5LkLpsblkUigY0cAva6sKvlQ&__tn__=R]-R Яна Гончар

Хлопці гинуть тисячами і ніхто нічого а за якось міністри (Парубія, бо ця т.зв. яна не знає ким він був) звітуюця якого хера за хлопців ніхто не звітуюця.

але !!!! більше 400 лайків !!!!
.
показать весь комментарий
30.08.2025 18:45 Ответить
бо для них антимайдан був ближчим, ось і маємо..
показать весь комментарий
30.08.2025 17:39 Ответить
Україна роками ржала від вбичих для самої Країни текстів **************** авторів ( авторами були Шефіри,Тамбосвскій Волк ...) для 95тиквартальних шлюх ..Й тепер ця ж команда вже за військового статусу ВЛАДИ МАРОДЕРІВ вичищає кращих.
показать весь комментарий
30.08.2025 17:44 Ответить
не Україна. а тупі малороси
показать весь комментарий
30.08.2025 17:54 Ответить
Скиньте скріншоти коментів для тих хто немає акаунту в мордокнижці.
показать весь комментарий
30.08.2025 18:10 Ответить
зря... скрінів буде дуже багато....
показать весь комментарий
30.08.2025 18:11 Ответить
Для политика 54 года - это только начало настоящей
Зрелой политической карьеры
Убили не просто политика
Убили идейного политика
Много ли таких есть в Украине?
Особенно в сегодняшней Украине!!!!!
С ее абсолютно аморальной властью
Без идей и принципов!!!!!
Боже ,какая сегодня произошла трагедия ....
показать весь комментарий
30.08.2025 17:39 Ответить
Боже ж ти мій Боже! Скільки ще ті узькіє щєлюсті перекусуватимуть Українців???!!! Скільки ще будуть 3.14діти "мнєтак удобна"
показать весь комментарий
30.08.2025 17:41 Ответить
не шукайте російський слід. він серед нас.

показать весь комментарий
30.08.2025 17:41 Ответить
показать весь комментарий
30.08.2025 17:42 Ответить
хрен його знає. може й так парубче. дуже вже боляче сьогодні бачити тут у3обків з 95. Знав Парубія з 1991 особисто.
показать весь комментарий
30.08.2025 17:46 Ответить
дякую що відшукали !!!
показать весь комментарий
30.08.2025 17:46 Ответить
показать весь комментарий
30.08.2025 17:43 Ответить
А в цей час у Золотоноші ухилянти дуже побили пораненого військового,який приїхав на реабілітацію... Мені думається,що як і у випадку з Фаріон діяла та сама група аматорів,можливо тих,які числяться в ухилянтах....
показать весь комментарий
30.08.2025 17:46 Ответить
Всі "слуги народу" разом узяті не коштують одного Парубія. Але забрали у нас саме Андрія, а не цю труппу несмішних гумористів. Співчуття рідним загиблого, це велика втрата для України.
показать весь комментарий
30.08.2025 17:47 Ответить
Сум... Андрій Парубій - символічна постать в історії України!
показать весь комментарий
30.08.2025 17:52 Ответить
міндічі-портнови знищують Державників, здатних очолити країну після великого шухеру , як ото втеча у 2014му попередньої агентури
показать весь комментарий
30.08.2025 17:56 Ответить
показать весь комментарий
30.08.2025 18:00 Ответить
Щирі співчуття рідним. Величезна втрата для свідомої частки українського народу.
Якби замах не вдався, більшість би писала про виставу від ОП або про те що він збирається на вибори...
показать весь комментарий
30.08.2025 18:01 Ответить