10632 посетителя онлайн
4 175 30

Моди и Эрдоган намерены на Шанхайском саммите поговорить с Путиным о завершении войны в Украине, - СМИ

Эрдоган, Моди

Премьер-министр Индии Нарендра Моди и президент Турции Реджеп Эрдоган намерены на полях саммита Шанхайской организации сотрудничества (ШОС) встретиться с российским диктатором Владимиром Путиным и обсудить возможные пути завершения войны в Украине.

Об этом сообщает "Радио Свобода", информирует Цензор.НЕТ.

В то же время не сообщается, вместе или отдельно Моди и Эрдоган встретятся с Путиным.

В субботу, 30 августа, президент Украины Владимир Зеленский сообщил о телефонном разговоре с индийским премьером. По словам Зеленского, он рассказал Моди об итогах недавней встречи с президентом США Дональдом Трампом и европейскими лидерами в Вашингтоне.

Также на этой неделе Зеленский провел разговор с Реджепом Эрдоганом. Турецкий лидер по итогам переговоров сообщил, что Анкара внимательно следит за дипломатическими инициативами, осуществляемыми в США, и намерена продолжать активные усилия для достижения устойчивого мира.

Президент Турции особо отметил значимость укрепления переговорного процесса между Киевом и Москвой и подтвердил готовность содействовать в организации высокоуровневых контактов между сторонами.

Кроме того, незадолго до саммита ШОС глава МИД Турции Хакан Фидан рассказал, что обсуждал гарантии безопасности для Украины с госсекретарем США Марком Рубио. По словам Фидана, Турция играет в этом вопросе ключевую роль.

Ранее сообщалось, что премьер Индии Нарендра Моди прибыл в китайский Тяньцзинь на саммит Шанхайской организации сотрудничества, где встретился с лидером Китая Си Цзиньпином.

Топ комментарии
+14
Ліквідація Путіна - найбільш реальний спосіб завершення війни
показать весь комментарий
31.08.2025 19:21 Ответить
+10
Чути регіт… Пахан, під керівництвом якого, сформувалась вісь зла з конкретних країн і який невпинно веде світ до переділу воєнним методом, тільки набирає розгон. Вперше в історії коаліція путін- Сі-Кім-Моді та іже з ними виходить на арену у такому складі і 3 вересня оголосить світові хто тут «главний». Трамп мріяв стояти поруч на трибуні, але команда смикнула за штанину:»Не висовуйся! Рано ще». Планів у членів вісі зла - «грамадьйо»! Що ж робитиме стомлена від війни Європа? Часи стурбованості давно сплили.
показать весь комментарий
31.08.2025 19:08 Ответить
+7
умовах пуйла
показать весь комментарий
31.08.2025 19:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
умовах пуйла
показать весь комментарий
31.08.2025 19:06 Ответить
Чути регіт… Пахан, під керівництвом якого, сформувалась вісь зла з конкретних країн і який невпинно веде світ до переділу воєнним методом, тільки набирає розгон. Вперше в історії коаліція путін- Сі-Кім-Моді та іже з ними виходить на арену у такому складі і 3 вересня оголосить світові хто тут «главний». Трамп мріяв стояти поруч на трибуні, але команда смикнула за штанину:»Не висовуйся! Рано ще». Планів у членів вісі зла - «грамадьйо»! Що ж робитиме стомлена від війни Європа? Часи стурбованості давно сплили.
показать весь комментарий
31.08.2025 19:08 Ответить
"Пахан, під керівництвом якого, сформувалась вісь зла" ©
Насправді, роль цього "пахана-формувателя" у цій вісі - шістка на підхваті.
показать весь комментарий
31.08.2025 20:48 Ответить
а що з цього приводу захрюкає "патужний лІДОр" у вечірньому відосику???
показать весь комментарий
01.09.2025 14:57 Ответить
Хотіти переговорити з професійним гопником не шкідливо, але чи зволить Х...ло спуститись з Олімпу до якихось там турка та індуса. Не по рангу з його точки зору - от Трамп та дядечко Сі ще так-сяк підходять.
показать весь комментарий
31.08.2025 19:14 Ответить
Яке завершення війни - він там буде хвалитися як ловко обкрутив Трампа круг пальця
показать весь комментарий
31.08.2025 19:19 Ответить
Ліквідація Путіна - найбільш реальний спосіб завершення війни
показать весь комментарий
31.08.2025 19:21 Ответить
Потрібно штук 5 кілерів задіяти. Щоб всі копії знищити зразу.
показать весь комментарий
31.08.2025 19:32 Ответить
Більше, кажуть що шість..якщо пуйло живе - то сім кілерів треба..
показать весь комментарий
01.09.2025 09:10 Ответить
Та хоч десять. Результат перевершить сподівання. Але ні з ким. Невже хтось всерйоз думає, що цим займеться ВасяДвамагазина, шабесгой і холуй Вови **********, для якого "війна-мати рідна", бо на ній заробляє він і все шобло Бєні Бородача шалені гроші.
показать весь комментарий
01.09.2025 11:54 Ответить
Хватить оного, а там хай хоть роту шикують.
показать весь комментарий
01.09.2025 12:03 Ответить
...і що змінеться? Як щоб ним були не задоволені його пасіпаки, то давно б же скинули.
Навіть..о ті "харошие руцкие" при ходорє... кажуть про адин нарот і крим в "рідній" гавані.
показать весь комментарий
01.09.2025 12:46 Ответить
Двойничок с трапа просто слетает https://t.me/NevzorovPremium/10800125
показать весь комментарий
31.08.2025 19:23 Ответить
Поговорити як ще можна отримати знижечку на чорну жижу.
показать весь комментарий
31.08.2025 19:32 Ответить
Будуть говорити,сором'язлива зазираючи в очі....гидко навіть уявляти
показать весь комментарий
31.08.2025 20:05 Ответить
Прутень буде вертітися перед зібраним **********, але, як каже Українське прислів'я, танцював, танцював, та й вср@&ся!!
Це у прутня, уже історично та істерично!
Кабаєва з мізуліною і кривоногіх, можуть пояснити!!
показать весь комментарий
31.08.2025 20:09 Ответить
Два спонсора терроризма
показать весь комментарий
31.08.2025 20:21 Ответить
И снова красная дорожка, обнимашки и крепкие рукопожатия. А вы знаете кто еще туда приедет?

Генсек ООН Антониу Гутерриш. Кто там про Гаагу говорил?

Этот мир сошел с ума, всерьез и надолго.
показать весь комментарий
31.08.2025 21:34 Ответить
Світом правлять хворі на голову..
показать весь комментарий
01.09.2025 09:11 Ответить
...оон, як богодєльню, вже розпустити на часі!
показать весь комментарий
01.09.2025 12:47 Ответить
Антониу Гутерриш это старый просоветский коммуняка, скорее всего давний агент КГБ ещё с конца 1970-х гг ...
показать весь комментарий
01.09.2025 13:12 Ответить
"Моді та Ердоган мають намір на Шанхайському саміті поговорити з Путіним про завершення війни в Україні" Джерело: https://censor.net/ua/n3571494

Будуть питати, чим вони (Ердоган і Моді) можуть допомогти ПТНу добити цю вперту Україну.
показать весь комментарий
31.08.2025 21:42 Ответить
...про Ердогана ...у нього свої інтереси і кримськи татари для нього рідна кров і проліви він держе на замку...і Турція в НАТО і флот, і армія в неї не хила, і допомогу тими ж Байрактарами і ін. надавала.
Так що, серед гарантів безпеки було б добре турків бачити.
Да і відношення турків до українців доброзичливе ...
показать весь комментарий
01.09.2025 12:52 Ответить
"Все так, тільки трішечки не так"
Для ердоганів існують тільки власні інтереси.
"Рідна кров", і навіть НАТО - це прикриття, не більше. До слова - недобита за підсумками WWII Туреччина, а замість цього зарахувана до НАТО - один з величезних прорахунків "західних демократій" не змогли домовитися, хто буде контролювати протоки, тому діяли за принципом "так нє даставайся же ти нікаму". І це рішення ще відозветься, коли турецька армія і флот стануть на захист "братьєв-мусульман" від, наприклад, амєрікано-ізраільскіх сіоністов".
Протоки тримає, бо протоки - це контроль і бабло.
І "рускіх" турки "любят" набагато більше, ніж українців, бо бабла у "рускіх" незрівнянно більше.
показать весь комментарий
01.09.2025 13:16 Ответить
чергове ні про що. підар хоче. вважає. що може. але ,ні! це, край! але ж херанту простиуції ереф треба це показати: усьой норм - гините? - супер!
показать весь комментарий
31.08.2025 22:17 Ответить
Хіба що поговорити. Результату від цього не буде ніякого.
показать весь комментарий
01.09.2025 05:49 Ответить
До закінчення війни потрібно умовляти ракетними ударами по всій економіці рашистів. Де вони?
показать весь комментарий
01.09.2025 08:44 Ответить
Будуть умовляти його повоювати подовше - для них обох ця війна як манна небесна!
показать весь комментарий
01.09.2025 09:03 Ответить
Дурні теревені до миру не приведуть.
показать весь комментарий
01.09.2025 09:17 Ответить
Двоє які найбільше після Китая заробляють на цій війні зараз перекриють свої заробітки)))))
показать весь комментарий
01.09.2025 09:49 Ответить