3945 посетителей онлайн

Удар РФ по Виннице: пострадал 31 человек, повреждена гражданская и промышленная инфраструктура (обновлено). ФОТОРЕПОРТАЖ

Российские войска атаковали Винницу, в результате чего повреждена гражданская и промышленная инфраструктура.

Об этом сообщила пресс-служба ГСЧС, информирует Цензор.НЕТ.

"В более чем 20 жилых домах выбиты окна и повреждены кровли", - отметили там.

Ранее сообщалось, что в ночь на 10 сентября российские оккупанты атаковали Винницкую область ракетами.

Обновлено

Как сообщается в телеграмм-канале ГСЧС, в Виннице 31 пострадавший в результате российского обстрела, среди них 3 детей

Последствия удара РФ по Виннице 10 сентября 2025 года
Последствия удара РФ по Виннице 10 сентября 2025 года
Последствия удара РФ по Виннице 10 сентября 2025 года
Последствия удара РФ по Виннице 10 сентября 2025 года

Топ комментарии
+14
Зебіл не хоче у відповідь хоч пару фламінго запустити по москві?
Ах да, він може і хоче але не може, бо фламінго це чергові мультики 95 кварталу. Зробили себе разом)
показать весь комментарий
10.09.2025 09:16 Ответить
+13
Zелена мразота де удари у відповідь по інфраструктурі Москви і чЛенінбургу?
показать весь комментарий
10.09.2025 09:15 Ответить
+8
Де де... На відосіках їх тільки і видно було...
показать весь комментарий
10.09.2025 10:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А де нашь Лють Муть Коломуть Буханка Хламінго Чєбурек ААА
показать весь комментарий
10.09.2025 09:13 Ответить
Де де... На відосіках їх тільки і видно було...
показать весь комментарий
10.09.2025 10:34 Ответить
є Потужні цеха з освоєння рожевої фарби.
Виробництво ( мультфільмів кварталу) будуть: нарощувати, масштабувати, кластерізувати, діжиталізувати, аджендувати, потужнувати, посилювати, обговорювати, постанови штампувати на Ставці
показать весь комментарий
10.09.2025 15:41 Ответить
Всі вищеперечислені зразки зброї трансформовані в гроші і знаходяться на офшорних рахунках Міндича і Вови **********.
показать весь комментарий
10.09.2025 18:40 Ответить
показать весь комментарий
10.09.2025 09:16 Ответить
Ну як до цього зеленого телепня не дійде, що його з цими відосіками про вундервафлі давно на рашці розкусили? Ніхто розумний про реальну ефективну зброю не буде кричати з кожної праски...
показать весь комментарий
10.09.2025 10:39 Ответить
Не спішіть. Майте терпіння. Їх ше перефарбовують...
показать весь комментарий
10.09.2025 15:41 Ответить
рашистське фсбе.готує чере "подляка", черговий вечірній зелений мультфільм " для й,,,нутого наріду" котрий в 2019 році обрав для України .своїх дітей і внуків "зелено- прорашистське похоронне бюро"
показать весь комментарий
10.09.2025 15:41 Ответить
Чула.О 6.00.Живу 25 км.Від місця події.Добра вибухова хвиля була.Сумно.
показать весь комментарий
10.09.2025 15:41 Ответить
Народ України від "влади" вимагає відповідної й адекватної помсти за всі спричинені страждання!!!
Московія після такого повнинна палати місяць!
показать весь комментарий
10.09.2025 17:20 Ответить
Для чого вся Московія? Достатньо фізично знищити шизофреніка Пуйла і війна негайно припиниться. Проте, хто це зробить?
показать весь комментарий
10.09.2025 18:42 Ответить
Якого з п'яти клонів?
показать весь комментарий
10.09.2025 18:54 Ответить
З такою владою,і ворогів годі шукати! Україно!Україно!Подивись на себе,в твоїй хаті сидить ворог,та сміється з тебе! Вічна пам'ять,безвинно звинуваченим,безвинно закатованим,безвинно загиблим! Подяка фантастичним героям ЗСУ
показать весь комментарий
11.09.2025 04:55 Ответить
Годі просити! Почніть нарешті в Україні виробляти системи ППО.
показать весь комментарий
11.09.2025 07:58 Ответить