8329 посетителей онлайн

Пилот Су-27 майор Александр Боровик погиб во время выполнения боевого задания на Запорожском направлении

11 вересня загинув льотчик 39-ї бригади тактичної авіації майор Олександр Боровик

11 сентября на Запорожском направлении, во время выполнения боевого задания на самолете Су-27, погиб летчик 39-й бригады тактической авиации майор Александр Боровик.

Об этом сообщила 39-я бригада тактической авиации, информирует Цензор.НЕТ.

"С грустью сообщаем, что 11 сентября 2025 года, около 13.30, на Запорожском направлении, во время выполнения боевого задания на самолете Су-27, погиб наш побратим - летчик 39-й бригады тактической авиации майор Боровик Александр Николаевич 19.04.1995 г.р.", - говорится в сообщении.

Причины и обстоятельства выясняются.

"Выражаем искренние соболезнования родным и близким Александра... Вечная память Герою!" - сообщили в 39 бригаде тактической авиации.

Топ комментарии
+63
R.I.P. Вічна пам'ять і Слава Герою! Спочивай з миром!
показать весь комментарий
11.09.2025 16:34 Ответить
+41
На жаль війна забирає кращих... Вічна пам'ять та низький уклін від українців тобі Воїне. Слава Герою!
показать весь комментарий
11.09.2025 16:37 Ответить
+38
Царство Небесне! - льотчиків одиниці - гинуть
показать весь комментарий
11.09.2025 16:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
R.I.P. Вічна пам'ять і Слава Герою! Спочивай з миром!
показать весь комментарий
11.09.2025 16:34 Ответить
Царство Небесне! - льотчиків одиниці - гинуть
показать весь комментарий
11.09.2025 16:34 Ответить
На жаль війна забирає кращих... Вічна пам'ять та низький уклін від українців тобі Воїне. Слава Герою!
показать весь комментарий
11.09.2025 16:37 Ответить
Кацап, вон найух звідси!
показать весь комментарий
11.09.2025 23:37 Ответить
показать весь комментарий
11.09.2025 16:45 Ответить
Вічна пам'ять. Слава Герою!
показать весь комментарий
11.09.2025 16:46 Ответить
Вічна Пам'ять Герою!
показать весь комментарий
11.09.2025 16:48 Ответить
Льотчики постійно гинуть. Щось явно не так з катапультуванням.
показать весь комментарий
11.09.2025 16:49 Ответить
ті літаки вдвічі старші по віку за пілотів...скільки років тому Су-27? не помилюсь якщо він був виготовлений на початку-середині 80-х минулого століття. Завод в кацапії, та кацапи їх вже давно зняли з експлуатації, там нові покоління. Де взяти запчастини? При Пороху були Свинарчуки які мислимими і немислимими шляхами поставляли з росії комплектуючі до літаків і ППО, що зараз - хз, мабудь літають доки літають
показать весь комментарий
11.09.2025 17:27 Ответить
Бо оригінальні не модернізовані Су-27 і МіГ-29 як на ******* умови - застаріле гімно. Допотопна аналогова авіоніка, аналоговий радар ітд.
показать весь комментарий
11.09.2025 18:22 Ответить
відкрий гугл і подивись скільки років американським Б-52 .а вони ще в строю і літають
показать весь комментарий
12.09.2025 06:39 Ответить
Не з катапультуванням. З посадкою. Попередній пілот також загинув під час посадки. Треба перевіряти техників, які готують літаки.
показать весь комментарий
11.09.2025 23:25 Ответить
R.I.P. Воїну !
Герою Слава !

співчуття рідним...

назавжди 30 років, назавжди молодий, гарний та мужній
сум та честь !

.
показать весь комментарий
11.09.2025 16:59 Ответить
Тримай небо, Янголе.🥀🥀
показать весь комментарий
11.09.2025 17:02 Ответить
що ж це таке... чомусь в нас дуже часто гинуть льотчики й ми втрачаємо літаки..., якщо це не технічна несправність чи помилка, виходить, що прогледіли якийсь довбаний бук чи ще щось...
показать весь комментарий
11.09.2025 17:15 Ответить
✝❤️
показать весь комментарий
11.09.2025 17:18 Ответить
І чому ,чому гинуть кращі ,а всяка мерзота бикує ?Вічна пам'ять .
показать весь комментарий
11.09.2025 17:18 Ответить
Дякую тобі воїне. Великий сум і вічна пам'ять.
показать весь комментарий
11.09.2025 17:22 Ответить
"Найдешевший і найбільш логічний спосіб боротьби з дронами - застосування бортових гармат. Вартість такого ********** становить приблизно $55 за один патрон, що на кілька порядків дешевше від використання ракет "повітря-повітря". Проте цей метод вимагає високої точності та небезпечного зближення з ціллю на відстань у кілька сотень метрів.

Досвід України свідчить про ризики: були зафіксовані випадки, коли збиті безпілотники вибухали занадто близько до винищувачів, що призводило до пошкодження літальних апаратів і навіть загибелі пілотів. Тому атака з використанням гармати потребує ідеальної траєкторії підльоту, правильного кута атаки та вчасного відходу від цілі." Джерело: https://censor.net/ua/b3573331
показать весь комментарий
11.09.2025 17:24 Ответить
Цим дебілам, які за штурвалами країни треба було ще з самого початку появи Шахедів ставити кулемети на кукурузники, які тільки є. У них зі швидкістю все гаразд і вони від вибуху краще захищені. Одесити вже давно на них почали успішно полювати з простим дробовиком.
Але тож "рулевим" треба було думати, як їх вбудувати в загальну систему ПВО. Але мізків у них нема, тільки мозжечки, які передають хватальні сигнали нервовим рецепторам руки, коли очі бачать гроші.
показать весь комментарий
11.09.2025 18:25 Ответить
.. шахеди працюють по ночам...!! І цього достатньо..щоб Ваші слова були пустим звуком! Одесити працюють вдень... Попросіть кацапсячих..щоб Вас прислухалися і перестали літати вночі!))
показать весь комментарий
11.09.2025 19:33 Ответить
1. Шахеди навскидку більше року як не двох літвли вдень. Як і Орлани, які й зараз літають вдень.
2. Шукати бомбардувальники вночі ще німці в другу світову навчились - радар і прожектор. А зараз ще й тепловізори навіть на кулемети ставлять.
3. Головне швидкість, тривалість находження в повітря і легкість підготовки пілотів.
І ідуть в жопу прихильники "Зірки смерті" Криворізського авіаційного заводу космічної авіації ім. 95 Кварталу мами Ріми!
показать весь комментарий
11.09.2025 19:47 Ответить
..це Ви **роз*яснюєте** свою маячню людині..яка все життя провела у кабіні літаків і зараз продовжує літати? От одне питання!? Нащо лізти в теми... писати відверто дурні дописи...коли і близько нічого не розумієте у питанні використання легкомотроної авіації проти дронів?! Да якби це було так просто...то вже давно літали б і збивали.
показать весь комментарий
11.09.2025 22:25 Ответить
А ви спробуйте, у двох словах - що там з кабіни не так з шахедами?
Я розумію, що час був втрачений - зараз і шахеди вдосконалили, і їх тактику, а авіація як не знала шо робити, так і не знає.
Хоча є припущення - кукурузник буде заважати Пєтріоту, або Ірісу. Йому просто зараз місця не знаходять в небі бою.
показать весь комментарий
11.09.2025 23:39 Ответить
СУ-27 в основному кидають КАБи з кабрування, підлітаючи близько до ЛБЗ, бо не можуть набирати висоту для дальнього пуску через перевагу росіян в ППО. Або хтось здав маршрут і русня зробила засідку, або просто шаблонно діяли якісь штабні планувальники польотів.
показать весь комментарий
11.09.2025 18:30 Ответить
Cy-27 навряд чи був задіяний у збитті Шахедів, ще й на Запоріжжі. Так близько до ЛБЗ винищувачі шахеди не збивають.
показать весь комментарий
11.09.2025 18:39 Ответить
Саме так було втрачено другий Ф-16. Він збивав Шахед з гармати того мусив підлітати близько. Шахед вибухнув і посік його уламками.
показать весь комментарий
11.09.2025 21:08 Ответить
Небесний Ангел ... Ти кращий будеш завжди
показать весь комментарий
11.09.2025 17:27 Ответить
Украінському Соколу і Герою світла памʼять😪😪😪
показать весь комментарий
11.09.2025 17:43 Ответить
Низький уклін Козаче, ти власним життям захистив Україну від московитів!!
Памятаймо ціну Незалежності рідної України!!
Він не ухилявся від борні за Україну, як зеленський із своїми приблудами95 та міндічами!!!
Армія! Мова! Віра!
Слава Україні!
показать весь комментарий
11.09.2025 17:59 Ответить
показать весь комментарий
11.09.2025 18:14 Ответить
Вічна Пам'ять і Слава Герою! Щирі співчуття рідним...
❤️🖤💙💛
показать весь комментарий
11.09.2025 18:33 Ответить
Надіюсь впевнений воїни-захисники України відомстять.Смерть кацапам!
.
показать весь комментарий
11.09.2025 18:35 Ответить
Запад дай украинским лётчикам современные самолёты!
показать весь комментарий
11.09.2025 18:52 Ответить
Светлая память герою!
показать весь комментарий
11.09.2025 19:10 Ответить
Звісно коли гинуть українські захисники це дуже сумно і велика втрата не тільки для родичів , а і для інших громадян, але де наші українські Пертіоти?, пів блуждаючого комплекса , якого наводили жах на РФ авіацію на протязі півтора року знищивши більш ніж 20 літаків таким чином суттєво допомогавши українській піхоті і льотчикам у відгоні РФ авіації, який був дивним чином знищенний росіянами майже через місяць одразу після заміни голов.кома президентом який не готувався до війни, потім ще були влучання і втрати в українські Пертріоти в прифронтовій зоні згідно українськім ЗМІ поки їх майже не вибили всі, після чого тиск КАБами на українську піхоту значно посилився, а ризикованість вильтів української авіації зріс. Президент поміняв майже всіх,- по три рази міністра оборони, по 5 разів командирів бригад, Єрмак командує військами через Сирського, Сирський командує у ручному режимі "дебільними" наказами, які приводять до невиправдених великих втрат, а синуація на фронті тільки погіршується, міни і дрони поставляються президентом на фронт браковані, може пора не міняти виконавців наказів президента, а самого президента поки не настав кінець українській державі і народу, а він зі своєю свіитою полетить на останньому літаку в країну де непогано жити на чесно зароблені кошти.
показать весь комментарий
11.09.2025 19:35 Ответить
Вічна пам'ять Захиснику Неба!
показать весь комментарий
11.09.2025 19:47 Ответить
показать весь комментарий
11.09.2025 20:52 Ответить
Герою, за тобою сумує вся країна.
показать весь комментарий
11.09.2025 23:24 Ответить
Герою Слава !!! 🙏 🇺🇦 😢