3888 посетителей онлайн

ВСУ освободили село Панковка на Покровском направлении, - Генштаб

Силы обороны освободили Панковку на Покровском направлении

На Покровском направлении украинские военные зачистили от российских оккупантов населенный пункт Панковка.

Об этом сообщил Генеральный штаб ВСУ, информирует Цензор.НЕТ.

"На Покровском направлении, в ходе действий, которые проводит 225-й отдельный штурмовой полк, зачищен населенный пункт Панковка Донецкой области", - говорится в сообщении.

Панковка находится в полосе ответственности 1-го армейского корпуса Национальной гвардии "Азов".

В подразделении отметили, что Панковку освободили в ходе наступательных действий силами 1-го батальона "Черный лебедь".

Ранее сообщалось, что подразделения Сил обороны Украины, действующие в операционной зоне 1-го корпуса НГУ "Азов", продолжают освобождение территорий на Добропольском направлении.

Топ комментарии
+4
Героям Слава !
Слава Чорному лебедю !

щоб чорний лебідь ще про-сирського в сраку копнув, який ту Паньківку про-сиркав

.
показать весь комментарий
15.09.2025 19:44 Ответить
+2
Діпстейт якраз підтверджує. Хоча зараз замалювування має дуже приблизне значення бо ЛБЗ розширилася з 1-2км до 10-20км й у цій зоні хаотично переміщуються групи піхоти намагаючись головним чином сховатись від дронів.
показать весь комментарий
15.09.2025 21:37 Ответить
+1
Шось Генштаб лише звільняє, а Дипстейт лише втрачає.
Хтось явно п....ть
показать весь комментарий
15.09.2025 20:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Панкі хой!
показать весь комментарий
15.09.2025 19:00 Ответить
Героям Слава !
Слава Чорному лебедю !

щоб чорний лебідь ще про-сирського в сраку копнув, який ту Паньківку про-сиркав

.
показать весь комментарий
15.09.2025 19:44 Ответить
Не вдалось знайти, коли це село було окуповане. Може, хтось підкаже?
показать весь комментарий
15.09.2025 20:19 Ответить
А Генштаб про таке не каже. Воно якось так само і тихо.
показать весь комментарий
15.09.2025 22:53 Ответить
Шось Генштаб лише звільняє, а Дипстейт лише втрачає.
Хтось явно п....ть
показать весь комментарий
15.09.2025 20:32 Ответить
Діпстейт якраз підтверджує. Хоча зараз замалювування має дуже приблизне значення бо ЛБЗ розширилася з 1-2км до 10-20км й у цій зоні хаотично переміщуються групи піхоти намагаючись головним чином сховатись від дронів.
показать весь комментарий
15.09.2025 21:37 Ответить
СБУ у Львові три дні проводитиме контррозвідувальні заходи
Повідомляється, що до заходів також будуть залучені Національна поліція, Патрульна поліція, Військова служба правопорядку у ЗСУ, Державна прикордонна служба України та Нацгвардія.

Хтось справедливо зауважив, хіба про таке повідомляється? І що там за диверсанти такі у Львові? Чи вся ця армада тренованих силовиків, щоб схопити кілька ухилянтів на вулиці? Замість того, щоб самим піти повоювати хоча б по черзі.
І у нас вже 2 поліції - національна і патрульна?
показать весь комментарий
16.09.2025 12:19 Ответить
90-100% заброньовані.
показать весь комментарий
16.09.2025 12:30 Ответить
Добрий день. Боже яке є бажання отримувати таких новин більше і більше. Трепайте їх хлопці без всякого жалю - це нелюди, це не нація це стадо орків.
показать весь комментарий
16.09.2025 12:41 Ответить