10327 посетителей онлайн

ВСУ освободили село Новоэкономическое на Донетчине и подняли там флаг Украины, - Генштаб. ВИДЕО

31 августа 2025 года украинские военные освободили поселок Новоэкономическое вблизи города Мирноград Донецкой области.

Об этом сообщил Генштаб ВСУ и показал видео установки украинского флага, информирует Цензор.НЕТ.

Отмечается, что бойцы 425-го отдельного штурмового полка "Скеля" зашли в населенный пункт и установили там украинский флаг.

В Генштабе добавили, что на выявление противника, штурмы и зачистку населенного пункта понадобились две недели.

Ранее 1 сентября DeepState сообщил, что Силы обороны Украины в течение выходных отбили попытку российских войск прорваться в Мирноград через Новоэкономическое.

Топ комментарии
+10
Дякую ЗСУ!!!
показать весь комментарий
01.09.2025 19:27 Ответить
+9
Нахєра твій висєр тут? Кидай вже теплу ванну та приїжджай в Україну.
показать весь комментарий
01.09.2025 19:50 Ответить
+8
показать весь комментарий
01.09.2025 19:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
01.09.2025 19:11 Ответить
показать весь комментарий
01.09.2025 19:18 Ответить
показать весь комментарий
02.09.2025 02:28 Ответить
Яка курва вигадала таку назву для села...
показать весь комментарий
01.09.2025 19:13 Ответить
Вікіпедія пише що ця "курва" жила у 1831 році 😀
Ніколи не читав в класичній літературі таке поняття - економія.?Так називали в 19 сторіччі передові дворянські господарства. Або економ - управитель господарства. От звідси ноги видно і ростуть у назви села.
показать весь комментарий
01.09.2025 19:25 Ответить
Українське, козацьке село з такою назвою у 1831-му році?
Нікалай, не лажайся...
показать весь комментарий
01.09.2025 19:29 Ответить
А що тебе так дивує? Русифікація. Запорожці заселяли ті землі, в російська імперія їх потім русіфікувала.
Був я рік тому і в цьому селі. Церква там гарна. Треба було тоді місцевих розпитати за назву. Але мені тоді інші речі хвилювали. Не до назв було.
І якщо що, я Микола а не Ніколай.
показать весь комментарий
01.09.2025 19:37 Ответить
Вже немає тої церкви, москаляки постарались. А козаки назвали поселення Нове у 18 ст. З появою в 1831 економічних селян - Ново-Економічне.
показать весь комментарий
01.09.2025 19:48 Ответить
Жаль. Церква при дорозі стояла. Ми так постійно їздили. Дивився на неї, гарна була.
Так, теж прочитав за економічних селян. Потім поліз дивитися що це таке. Отак і розвиваємось інтелектуально 😀
А пан чи пані он ніяк не може зрозуміти як це українське село в 19 віці могло називатися таким "вумним" словом. Нє, щоб в два кліка зайти в прочитати прості речі.
показать весь комментарий
01.09.2025 22:34 Ответить
Угу, українське село 19-го століття з назвою Синхрофазотронівка.
показать весь комментарий
01.09.2025 21:01 Ответить
Так зрозуміло. Тяжкий випадок. Не будемо розвивати тему. А то ще загострення трапиться. Воно мені надо?! Не хочу мучитися совістю що довів вас. Живіть спокійно в свому світі
показать весь комментарий
01.09.2025 22:36 Ответить
в цій церкві я хрестив своїх дітей була разхерачили свинособаки нічого святого
показать весь комментарий
02.09.2025 07:54 Ответить
Чому не сказали людині, що Ореста - це жіноче ім'я? Він же до Вас звертається з питанням у формі: "Ніколи не читав про економію?". Отут би й присоромити, як Ви звичайно робите. Постарішали,чи шо.
показать весь комментарий
01.09.2025 20:18 Ответить
Нікалай... Дєкапольцев...
показать весь комментарий
01.09.2025 20:50 Ответить
Дякую ЗСУ!!!
показать весь комментарий
01.09.2025 19:27 Ответить
Я НЕ фанат Залужного, він норм накосячв,але сирський це точно ворог. Наші генерали сплять у теплій ванні. Їм кажуть -- фсьо харашо. І їм харашо. І нічого ,що орки давно зайшли і закріпилися в Дніпропетровській області. Не важливо,що траса-- Херсон-Миколаїв під повним контролем fpv йр. Генералам норм. Вони кинуть на паперах неіснуючі бригади на підкріплення,повісять собі ордени і медалі. І пох їм на ваших чоловіків,братів,синів і донечок. Що робити? Не знаю. Чи будуть генерали слухати реальних військових? Ні. Бо це не вписується в їхню парадигму отримання преференцій. Тому Полтаві приготуватися!!! І всьому лівому берегу. А хто бачив навіть не Фламінго,а хоча б Паляницю? І мені покажіть.
показать весь комментарий
01.09.2025 19:35 Ответить
Нахєра твій висєр тут? Кидай вже теплу ванну та приїжджай в Україну.
показать весь комментарий
01.09.2025 19:50 Ответить
Даш мені парабелум?)Це не висер,а допис людини ,котра в курсі справ.
показать весь комментарий
01.09.2025 19:53 Ответить
давай покидай фантазии про форсирования днепра в ноябре-декабре,и про захват днепра одессы лондона и сиднея))))только реальность это кацапская мышиная возня на 15-20 км вперед за год на бамбасе,а зрадойобы хай и дальше плачут,кайфую когда скиглии сопливые так ноют)
показать весь комментарий
02.09.2025 05:22 Ответить
Обісрешся, візьми тупого ножика.
показать весь комментарий
01.09.2025 19:55 Ответить
Не пишіть дурниць! Що значить "звільнили"? Н.п. Новоекономічне весь останній час боїв за Мирноградсько-Покровську агломерацію неребував у так званій "сірій зоні"! Тобто не був захоплений росіянами! От якби ЗСУ вдалося посунути цю "сіру зону" у бік ворога - то тоді б ця територія була окреслена у блакитний колір! І тоді наш прапор там був би встановлений по праву! А якщо цього нема - то нічим хвалитися!
показать весь комментарий
01.09.2025 20:01 Ответить
Яких дурниць? Там по селищу рашисти вештались, ось новина як рашист в цьому ж Новоекономічному розстріляв цивільного чоловіка: https://censor.net/ua/videonews/3571436/soldat-rf-zastrelyv-tsyvilnogo-bilya-pokrovska
показать весь комментарий
01.09.2025 20:20 Ответить
хочется вірити, що цей рашист вже годує собою хробаків, хоч головний їх упир, той що щойно вилизав очко китайцю, зараз у безпеці на параді у Пекіні
показать весь комментарий
02.09.2025 07:37 Ответить
Такие говнометы как вы будут тошнить даже если ВСУ маскву возьмут, скажут почему так долго не брали.
показать весь комментарий
02.09.2025 01:11 Ответить
Героям Украіни слава👍🏼👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
показать весь комментарий
01.09.2025 22:41 Ответить
DeepState ничего этого не показывает, как была серая зона так и осталась.
показать весь комментарий
01.09.2025 23:38 Ответить