9885 посетителей онлайн

Командиров Силенко и Китугина уволили из-за неэффективного управления войсками на Запорожском и Новопавловском направлениях, - Генштаб

Главнокомандующий ВСУ Александр Сырский

В Генштабе ВСУ подтвердили информацию о решении главнокомандующего Александра Сирского уволить с должностей командира 17-го армейского корпуса Владимира Силенко и 20-го корпуса - Максима Китугина.

Как передает Цензор.НЕТ, это сообщили в Генштабе на запрос Суспільного.

Как отмечается, такие кадровые решения Сырского связаны с "упущениями двух командиров в управлении войсками".

"Последствиями неэффективного руководства в полосах ответственности стали, самое главное, потери личного состава и потери территорий в полосах ответственности на Запорожском и Новопавловском направлениях", - пояснили в Генштабе.

Эти офицеры продолжат службу на других должностях, добавили в руководстве.

Ранее СМИ со ссылкой на собеседников писали, что главнокомандующий ВСУ Александр Сырский уволил командующих двух корпусов армии - руководителя 17-го корпуса Владимира Силенко и 20-го Максима Китугина.

По данным УП, обоих командующих уволили за якобы потери позиций в зоне ответственности корпусов.

Топ комментарии
+42
А чи не є прямим наслідком здачі позицій в зоні відповідальності цих корпусів те, що армію нещадно обкрадають 5-6 "ефективних" зелених менеджерів на оборонних спорудах, на безпілотниках, на РЕБах і т. п.?
показать весь комментарий
15.09.2025 20:28 Ответить
+36
А коли звільнять Головкома і Верховного? Чи вони ефективно управляють військами?
показать весь комментарий
15.09.2025 20:28 Ответить
+28
Ніхто нічого не отримає.
Після війни і зміни влади можна буде більш- менш неупереджено розібратися хто кому рабінович.

А поки є інформація у військових телеграмах, що Найпотужніший дуже верещав і " сучіл ножкой" на Сирського за втрату села на Дніпрі і позицій на стику трьох областей.
Скільки там об'єктивного, а скільки від нестачі особового складу, яким Зеленьський вперто небажає поповнювати ЗСУ і скільки там від нестачі мін і бпла і РЕБ від КАБів, поки ніхто об'єктивно незнає
показать весь комментарий
15.09.2025 20:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А тих, хто їх представляв на ці посади теж звільнили?
показать весь комментарий
15.09.2025 20:24 Ответить
Ви читати вмієте? продовжать службу на нових посадах. Отримують новий корпус або кабінет в Генштабі. То кого, кажете, "теж" звільнили?
показать весь комментарий
15.09.2025 20:27 Ответить
Ніхто нічого не отримає.
показать весь комментарий
15.09.2025 20:33 Ответить
Хочу сказати що Сіленко постраждав абсолютно незаслужено. Грамотний командир корпусу, перед призначенням 10 років був успішним комбригом, не гнався за посадами, інші комбриги за 10 років 200 разів провалюють оборону і йдуть в батальйон резерву або рішають собі посади генералів в Генштабі. Сіленко має своє бачення ******** війни і величезний успішний досвід і він цей досвід успішно реалізовував в корпусі що допомогло корпусу з нуля стати потужною військовою силою! Такі кадрові рішення Генштабу та Президента абсолютно незрозумілі для військових і не додають оптимізму. Забрати досвідченого командира в той момент коли він конче потрібен на одному з найнебезпечніших напрямків це помилка гірша за злочин! Знайти заміну Сіленку, такого ж рівня досвіду та компетенцій влада та Генштаб навряд чи зможуть і це суттєво послабить оборону!
показать весь комментарий
15.09.2025 21:43 Ответить
Ну так з тою ж метою оманських договорняків і ідіократії зелений чорт прибрав Залужного і верхівку армії...
показать весь комментарий
15.09.2025 21:51 Ответить
Залужний обіймав політичний пост, його заміна не впливала на оборону, а командир корпусу це командир над комбригами, по-суті це старший комбриг, або комбриг-старшина який збирає комбригів докупи і вчить воювати як малих дітей і тут Сіленко був на своєму місці, мав авторитете, знання та успішний досвід яким ділився з підлеглими!
показать весь комментарий
15.09.2025 22:08 Ответить
Що значить попоавнювати ЗСУ? Може вас з Іспанії потрібно до війська?
показать весь комментарий
17.09.2025 07:35 Ответить
К генералу Сырскому такое("звільнили через неефективне управління військами") неприменимо, бо сто раз отжимается.
показать весь комментарий
15.09.2025 20:26 Ответить
👏👏👏😏
показать весь комментарий
15.09.2025 20:40 Ответить
Тваражок коли буде звільнений?
показать весь комментарий
15.09.2025 20:27 Ответить
А чи не є прямим наслідком здачі позицій в зоні відповідальності цих корпусів те, що армію нещадно обкрадають 5-6 "ефективних" зелених менеджерів на оборонних спорудах, на безпілотниках, на РЕБах і т. п.?
показать весь комментарий
15.09.2025 20:28 Ответить
І ще "Патужній" Верхогловкрм вперто небажає зайнятися мобілвзацією і поповненням особового складу, де навіть формально штати не закриті. А якщо копнути, то боєздатних буде взвод на роту..
показать весь комментарий
15.09.2025 20:36 Ответить
легше сказати на чому НЕ обкрадають...
показать весь комментарий
15.09.2025 20:48 Ответить
А обкрадають вони армію НА ВСЬОМУ до чого їхні липкі пацючі лапки дотягуються.
показать весь комментарий
15.09.2025 20:51 Ответить
А коли звільнять Головкома і Верховного? Чи вони ефективно управляють військами?
показать весь комментарий
15.09.2025 20:28 Ответить
Нє ну а шо...
На ставку збираються губами шеволять, стрілочки малюють, нові незламні "фортеці" призначають.

А просирають їх вже неефективні офіцери на місцях. Не може ж бути, щоб на самому верху всім командували дебіли... 😁
показать весь комментарий
15.09.2025 20:40 Ответить
Воно й не дивно. Коли головнокомандуючий - кловун квартальний.
показать весь комментарий
15.09.2025 20:33 Ответить
Ви хотіли написати - Верховний головнокомандувач?
показать весь комментарий
15.09.2025 20:36 Ответить
В нас як при царі. Який не є - а він царь, хоть і дібіл в третьому коліні.
показать весь комментарий
15.09.2025 20:55 Ответить
Хто ж вибрав нам такого "царя"? Хмм, гублюся в догадках ...
показать весь комментарий
15.09.2025 21:00 Ответить
До того, як його вибрали тут, його вибрали там.
показать весь комментарий
15.09.2025 21:14 Ответить
Та воно вже навіть за виборами просрочене і засмерділося
показать весь комментарий
15.09.2025 21:53 Ответить
Ще доволі активне і немало лиха принесе.
показать весь комментарий
15.09.2025 21:56 Ответить
показать весь комментарий
15.09.2025 22:00 Ответить
тисячі загиблих воїнів по їх вині це неефективне управління військами?
показать весь комментарий
15.09.2025 20:37 Ответить
повинні були лягти всі,сирок не справляється з бункерними рознарядками
показать весь комментарий
15.09.2025 21:30 Ответить
Цікаво, а хто панів офіцерів на цілі корпуси поставив? І за які заслуги? І де ділися ці колючі для совковаго начальства, але ефективні на полі бою офіцери, як Купол, генерал Забродський та інші?
показать весь комментарий
15.09.2025 20:37 Ответить
А звільнив їх ******* дефективний Сирський, який вже з третього разу не може трубу кацапам перекрити.
показать весь комментарий
15.09.2025 20:37 Ответить
Уявляю кого призначать взамін.
показать весь комментарий
15.09.2025 20:49 Ответить
В зєрмаків ще довга лавка запасних. Взяти хоча б ось цих заслужених орденоносних вояк
показать весь комментарий
15.09.2025 20:54 Ответить
Невже квартал вирішив підтримати ваву і повним складом піти в ЗСУ?
показать весь комментарий
15.09.2025 21:03 Ответить
Пікалов вже давно в зсу числиться
показать весь комментарий
16.09.2025 05:31 Ответить
Хорошковський з червоненком, кузмком, гриценком, і далі за списком, (ціла купа пожиттєвих дармоЖерів-хєнєсралів АРМІЇ), мабуть уже справи приймають в Урядовому кварталі??!
Розумні, аж страшно!! Та і ОСТЄПЄНЬОННІ ж, кандидати ваєннії неуки…!!
показать весь комментарий
15.09.2025 22:18 Ответить
червоненко -ригівська ******, начапило на свою тушку однострій ЗСУ і на АЗС "качає" права, бо його не пропустили без черги, бо ця мерзота, бачите "на колчаковських фронтах воює" ...
показать весь комментарий
16.09.2025 12:47 Ответить
А ще ця ригівська **** червоненка ще у квітні цього року був помічений на одній із автозаправних станцій у Яремчі (Івано-Франківська обл.), де він вчинив скандал і заявив, що https://telegraf.com.ua/ukr/ukraina/2022-04-12/5702205-vidomogo-**********-rosii-pomitili-na-prikarpatti-khvalivsya-dokumentami-vid-zsu має якісь документи від Збройних сил України і тому співробітники АЗС зобов'язані заповнити повний бак його Audi А8.
показать весь комментарий
16.09.2025 12:51 Ответить
Мабуть, могучій старік, це черговий тайний атец дерьмократії від ющенка-ТАК!! До цих пір, він так і блукає біля «корита», з транспарантом…. Напарник, ахєнта абдристовича…
показать весь комментарий
16.09.2025 18:24 Ответить
Сало, мед, гівно і гвозді.
Анатолій Гриценко на чолі країни - була б зовсім інша війна. Або її б узагалі не було. Але маємо, шо маємо.
Дотримуйся інформаційної гігієни. А ліпше - взагалі не п..ди.
показать весь комментарий
16.09.2025 13:53 Ответить
Напевно не хочуть здавти територію. В ішака критерій дуже простий - не хочеш виконувати забаганки верховного ішака - з пляжа, знайдуться "достойні".
показать весь комментарий
15.09.2025 21:04 Ответить
Ага, ось щас!



- На учет возьмусь, а воевать шишь с маслом - ответил Шариков, або як заявив сам лисий

- У мене ніяких навичок нема. Мене у перший же день ловить снайпер і стріляє. І чим я допоміг країні? Нічим. Тільки те, що хейтери будуть хайпувати на цьому і казати: "Слава Богу він помер..." та давай гулянки влаштовувати. Ні-ні, я поки що не збираюся", - сказав Кошовий.

показать весь комментарий
15.09.2025 21:08 Ответить
Між іншим не памʼятаю коли були новини про наступ рашкованів на Запоріжжі, чи воно у зведеннях інакше іменується? Чи пора настала дозволити наступ?
показать весь комментарий
15.09.2025 21:15 Ответить
Давайте розширювати 3 корпус до стану дивізії або армії, тоді заживемо
показать весь комментарий
15.09.2025 21:27 Ответить
До дивизии не стоит, она меньше корпуса).
показать весь комментарий
15.09.2025 21:39 Ответить
Армійський корпус - це велике загальновійськове оперативно-тактичне з'єднання, яке складається з кількох дивізій або бригад, а також інших частин родів військ і спеціальних військ, що можуть вести бойові дії самостійно або у складі армії. У Збройних силах України запроваджується корпусна система управління, яка замінює тимчасові оперативні об'єднання та дозволяє перейти до більш потужної та гнучкої структури управління військами.
показать весь комментарий
15.09.2025 21:47 Ответить
"через неефективне управління військами" а Сирський "ефективно" керує військами? Он знову повідомлення від Дипстейт-"Сили Оборони зачистили Паньківку. Ворог окупував Григорівку, а також просунувся поблизу Ямполя, Горіхового, в Новоіванівці та Березовому" Джерело: https://censor.net/ua/n3574258. те що ворог відкрив нові напрямки як от Сумщину і Дніпропетровщину то ні Зеленського, ні Сирського це не хвилює, від слова взагалі? "Все харашо прекрасная маркіза, і хороши у нас дела".
показать весь комментарий
15.09.2025 22:13 Ответить
Там, де влізають своїми рилами, в керування/управління/заслуховування кадрових військових, зеленський з єрмаком ларьочним, все наражається на провал і бездарність в управлінні, ще з 2019 року!
показать весь комментарий
16.09.2025 18:29 Ответить
Якщо не враховувати перші дні, то сирський вже про*бав на два довічних.
показать весь комментарий
15.09.2025 22:28 Ответить
Опять через жопу в рукава. Ну всё, сняли. Приказом---не обсуждается. Но вопрос иной? А кого назначено? И тишина! Это же важнее всего при подобных ситуациях. Тем более старая логика, но работает---,за одного битого, двух не битых дают,.
показать весь комментарий
15.09.2025 22:35 Ответить
Тричі ухилянт докерувався так, що молодих не призиває (не знає як старих здихатись).
Кругом розставляє своїх сра колизів.
Допомогу Заходу пропускає через свої прокладки.
Відповідно ефективність управління державою і військами виміряється величиною отриманого оточуючим кодлом бабла.
показать весь комментарий
16.09.2025 00:47 Ответить
Молодих дуже мало.На демографію гланьте.Може етнічні українці Канади допоможуть?
показать весь комментарий
17.09.2025 07:36 Ответить
А чому за хитрожо пих громадян України повинні воювати громадяни інших країн?
Якщо вони бидло, що не хоче воювати, то нехай здаються і не називають себе українцями.
показать весь комментарий
17.09.2025 23:19 Ответить
Ви ж нааприклад українець,чи ні?Родичі тут живуть,поховані родичі напевно є тут.Тому не важливо якої країни громадянин.Етнос то український.А демографія то тут просто катастрофічна.Смертність втричі перевищує народжуваністьюА ви пропонуєте молодих покласти.Яких по статистиці дуже мало.Який в цьому сенс тоді?Ви за такою логікою,не українець,бо поїхали до кращого життя.
показать весь комментарий
18.09.2025 11:04 Ответить
Не ганьби Валерія Залужного своїм дебілізмом.
показать весь комментарий
16.09.2025 13:55 Ответить
Ключові слова -"та втрати територій"
показать весь комментарий
16.09.2025 11:56 Ответить
СБУ у Львові три дні проводитиме контррозвідувальні заходи
Повідомляється, що до заходів також будуть залучені Національна поліція, Патрульна поліція, Військова служба правопорядку у ЗСУ, Державна прикордонна служба України та Нацгвардія.

Хтось справедливо зауважив, хіба про таке повідомляється? І що там за диверсанти такі у Львові? Чи вся ця армада тренованих силовиків, щоб схопити кілька ухилянтів на вулиці? Замість того, щоб самим піти повоювати хоча б по черзі.
І у нас вже 2 поліції - національна і патрульна?
показать весь комментарий
16.09.2025 12:12 Ответить
Ціла армада. У Львові, який за 1000 км від фронту.
показать весь комментарий
16.09.2025 12:36 Ответить
Так що, корпусна система сама по собі не дає 100% позитивного результату? Потрібні грамотні командири. То якого біса Залужного і ще десь так 16 генералів списали "за станом здоров'я"? Ох і гниди зелені.....
показать весь комментарий
16.09.2025 13:25 Ответить
хто всрався?

всі! лише не сирок...
показать весь комментарий
16.09.2025 15:05 Ответить
Потрібно їх відразу розстріляти за неефективне управління військами щоб був приклад для інших!
показать весь комментарий
16.09.2025 17:15 Ответить