3209 посетителей онлайн

Молдова помешала голосованию диаспоры в России, - Песков

пєсков

Пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков заявил, что власти Молдовы якобы помешали "сотням тысяч" молдаван в России принять участие в парламентских выборах, открыв там только два избирательных участка.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Интерфакс".

Песков подчеркнул, что Кремль даст политическую оценку выборам в Молдове только после того, как свои позиции выскажут местные политические силы.

Он добавил, что часть партий в Молдове уже заявляет о нарушениях и несогласии с результатами, однако Москва пока воздерживается от оценок.

"Из того, что мы видим и знаем, сотни тысяч молдаван были лишены возможности проголосовать на территории Российской Федерации в связи с тем, что для них было открыто только два избирательных участка, что, конечно, было недостаточно и не могло, собственно, дать возможность проголосовать всем желающим. Вот это то, что можно констатировать", - отметил Песков.

Напомним, Центр противодействия дезинформации обнародовал прогноз ключевых информационных угроз на первую половину октября 2025 года. Среди направлений - дискредитация парламентских выборов в Молдове и попытки дестабилизировать ситуацию в стране

Молдавские СМИ получили переписки, которые свидетельствуют об организации пророссийскими силами проплаченных протестов в Кишиневе.

Топ комментарии
+35
Всі молдавани - у Молдові та інших вільних країнах світу!
Нав Соссії - манкурти молдавського походження.
показать весь комментарий
29.09.2025 17:11 Ответить
+30
У раше живуть тількі кацапи , так що не , письков, НЕ БРЕШИ
показать весь комментарий
29.09.2025 17:11 Ответить
+23
Вже Молдова прітєсняєт рускагаварящіх мальчіков в трусіках?
показать весь комментарий
29.09.2025 17:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Всі молдавани - у Молдові та інших вільних країнах світу!
Нав Соссії - манкурти молдавського походження.
показать весь комментарий
29.09.2025 17:11 Ответить
У раше живуть тількі кацапи , так що не , письков, НЕ БРЕШИ
показать весь комментарий
29.09.2025 17:11 Ответить
чурка ботоксного хавало відкрила
показать весь комментарий
29.09.2025 17:11 Ответить
Оце зараз гази підуть із кацапів .
показать весь комментарий
29.09.2025 17:11 Ответить
так говорит как будто в этом есть чтото плохое.
показать весь комментарий
29.09.2025 17:14 Ответить
Вже Молдова прітєсняєт рускагаварящіх мальчіков в трусіках?
показать весь комментарий
29.09.2025 17:14 Ответить
"Сотні тисяч" молдаван в росії А що молдавани всі живуть в параші,що воно порахувало "сотні тися" не змогли проголосувати?
показать весь комментарий
29.09.2025 17:16 Ответить
Там живе якраз стільки, скільки потрібно було партії додона для отримання 51% голосів на виборах.

Ви що, забули другий тур виборів президента 2004 року в Україні, коли янучарин по першим 3% дільничних протоколів побачив, що програє, зупинив "систему Вибори", пішли телефонами команди в лугандонію - і через годину дивним чином в "систему Вибори" прийшли декілька тисяч "уточнених" протоколів, де нормальна явка в 60-70% різко перетворилась на явку в 96-147%, а янучарин "в боротьбі виграв"?

Про технологію цю було написано в щотижневику Дзеркало тижня, на початку 2005 року. На розворот - 2 сторінки. Детально-детально. З прізвищами виконавців тощо.

Якби Молдова дозволила сотні дільниць в Придністров'ї та неконтрольовані десятки чи сотню дільниць в засрашці - отримала б "карусель вкидів".
показать весь комментарий
29.09.2025 20:33 Ответить
"Кремль дасть політичну оцінку виборам у Молдові"

Кого цікавлять оцінки кремля? Най свої оцінкі собі в дупу засуне.
показать весь комментарий
29.09.2025 17:16 Ответить
Та треба тих, хто виїхав й пристосувався на болотах взагалі позбавляти громадянства, або хоч права голосу. Й не відкривати там жодних дільниць. Бо - або наголосують хз що, або намалюють..
показать весь комментарий
29.09.2025 17:19 Ответить
А кого цікавить мНЄніє кацапсячого йоршика і його хАзяїна *****. Які, мля, сотні тисяч?! В Молдові взагалі 2,4 млн населення. З них відсотків 60 нехай має право голосу, це десь приблизно 1,2 - 1,5 мільйона. Якщо припустити, що на кацапстані зараз сотні тисяч молдаван які мають право голосу то тоді виникає питання, а хто ж залишився в Молдові?
показать весь комментарий
29.09.2025 17:23 Ответить
А яким боком діаспора Сосії так же як і придністровські сепари мають відношення до голосування в Молдові? Молдова ж не їздить на шабаші в придністров'я чи як вони там вибирають ватажка
показать весь комментарий
29.09.2025 17:24 Ответить
Пічалька для ***** - уряд Молдови не дозволив організувати "карусєлі вкидів" в неконтрольованих виборчих дільницях, організувавши їх тільки в приміщеннях посольства та консульства в засрашці, а також суттєво обмежив кількість виборчих дільниць (аж до лише 12 штук - для порівняння навіть в Гагаузії, де за додона проголосували 82%, було організвоано 68 дільниць) на весь сепаратистський "округ" Придністров'я...

Якщо коротко: цього разу молдавани - реально молодці. Навіть безвідносно до результату виборів, які подобається українцям - організували блискуче і зуміли втримати ситуацію під власним контролем!
показать весь комментарий
29.09.2025 17:28 Ответить
Ай-я-яй, Ой-ё-ёй, ты диви як бывает...кацапы видать не в курсе, что на ихнюю хитрою жопу всегда найдётся хер с резьбой...
показать весь комментарий
29.09.2025 17:34 Ответить
Сюрпрайз, мазафака
показать весь комментарий
29.09.2025 17:37 Ответить
Пачтальйон Печкін ти про що? Невже про обділених рускагаварящіх
показать весь комментарий
29.09.2025 17:43 Ответить
Так це ж русофобія!
Хіба нє?
показать весь комментарий
29.09.2025 17:47 Ответить
Формєнна!
показать весь комментарий
29.09.2025 20:25 Ответить
Щось мені здається що в ппо України буде додаткове навантаження
показать весь комментарий
29.09.2025 17:50 Ответить
показать весь комментарий
29.09.2025 18:14 Ответить
Заскиглили кацапи - значить все молдавани роблять правильно.
показать весь комментарий
29.09.2025 18:15 Ответить
От тільки мабуть я допустив орфографічну помилку, бо зараз правильно не Молдавія а Молдова. А отже правильно буде не молдавАни а молдОвани. Я думаю панове сусіди не мене не образяться бо я ж виправився?
показать весь комментарий
29.09.2025 18:51 Ответить
Орфографически правильно, но не так уж и важно. Главное , что мы вместе сбросили совковых путирастов наюк. Победы Украине. Переживаю как за свою страну. И таких как - я большинство. Слава Героям!
показать весь комментарий
29.09.2025 20:28 Ответить
А на пеньках голосувати не пробували, практику вже мають.
показать весь комментарий
29.09.2025 18:17 Ответить
Нормальна людина добровільно в Росію не поїде
показать весь комментарий
29.09.2025 18:33 Ответить
Чого ти,таракан болотний лізеш у внутрішні справи чужої країни.Те що зробили молдавани (кукіш вам,болотним,показали,буде прикладом для всіх пострадянських країн.Ви сунете ніс куди пес хєр суне.Розкажи краще як ви "чесно"пуйла 20 років вибираєте,та референдуми не ким не признані проводите на захвачених територіях.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:14 Ответить
Na zasrannoij rjuZZnje Moldovan NJET, ot slovo 'sovsem'! V rjuZZnje 'imejutsja' toljko zasrannije bivshije moldovskije oborvanci, kototrih davno nado bilo-bi ljishitj Moldovsko/Ruminskovo grazhdanstva, puskaij trahajutsja v svojeij rjuZZnje! I takije nam, v €U, NJENUZHNI, ot slovo 'sovsem'!
показать весь комментарий
29.09.2025 19:59 Ответить
То не молдовани, то вже рускіє!
Засунь їх собі у сраку...
показать весь комментарий
29.09.2025 20:10 Ответить
Вихідці з Молдови у росії то ватноголові зрадники-колаборанти. Нехай на болотах за "сруський мір" голосують.
показать весь комментарий
29.09.2025 21:59 Ответить