7691 посетитель онлайн

Большинство российских ударных БПЛА сейчас уничтожается именно дронами-перехватчиками, - Сырский.

Индустрия дронов

дрони

Главнокомандующий ВСУ Александр Сырский провел очередное рабочее совещание по наращиванию возможностей в борьбе с вражескими ударными БпЛА.

Об этом он сообщил в Facebook, передает Цензор.НЕТ.

В сентябре враг применил по территории Украины во время массированных атак почти 6900 дронов, из которых более 3600 - типа"шахед".

"Вооруженные Силы Украины должны задействовать эффективные решения ежедневно и каждую ночь для отражения этой угрозы. Противник постоянно меняет тактику применения беспилотников. Так, российские захватчики активизировали удары по прифронтовым районам и границе. Активно атакуют объекты критической инфраструктуры и гражданские цели", - отметил Сырский.

По его словам, принят ряд решений по усилению противовоздушной обороны на этих направлениях, в частности путем увеличения количества экипажей дронов-перехватчиков.

"Продолжаем наращивать способности подразделений, которые противодействуют вражеским БпЛА именно с помощью перехватчиков. Сегодня большинство российских ударных беспилотников уничтожается именно такими средствами. Продолжается системное расширение штата соответствующих формирований. Наращивается подготовка специалистов, создаются дополнительные учебные мощности для качественной тренировки.

Продолжается совершенствование системы обнаружения БпЛА противника, что повышает эффективность их уничтожения", - заявил главком.

Также формируется Командование беспилотных систем противовоздушной обороны в составе Воздушных сил ВС Украины.

Сырский отметил, что в войске развивают и другие направления противодействия, в частности уничтожение вражеских дронов с помощью ударных вертолетов и легкомоторной авиации.

"Вводим в строй новые экипажи. Применение легкомоторной авиации позволяет эффективно поражать российские БпЛА на больших высотах. Поэтому готовим новые экипажи самолетов для выполнения этих задач.

Продолжается совместная работа Сил обороны и производителей по совершенствованию и внедрению новых типов дронов-перехватчиков. Должны ускорить разработку и внедрение их в войска, ведь в условиях технологического соревнования противник постоянно совершенствует свои средства", - добавил он.

Сырский определил необходимые задачи всем задействованным структурам - прежде всего по повышению эффективности уничтожения беспилотников и развертывания новых подразделений, оснащенных дронами-перехватчиками.

Топ комментарии
+8
хмммм....
і що цікаво!
дрони долітають до центра києва.
по дронам працють кулемети, зенітні установки. кожний киянин на слух визначає дальність дрона та особливість ппо.
чи, то так дрони перехоплювачі працюють? пропустивши кацапів на таку глибину?
брехати брехати брехати!
брехати та мародерити!
до речі, тут стерненко обурюється, що сума донатів різко скоротилася. вимагає слати більше, і саме на ці дрони перехоплювачі.
совпадєніє....
показать весь комментарий
02.10.2025 20:59 Ответить
+8
В Чернігівський області - прохідний, точніше "пролітний двір"... Вже багато хто пише, каже про це, але вищому керівництву пофіг на це. Хоча, зараз і над Києвом вже вільно літають.
показать весь комментарий
02.10.2025 21:05 Ответить
+7
показать весь комментарий
02.10.2025 20:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Майже всі від 0 буде 0
показать весь комментарий
02.10.2025 20:52 Ответить
показать весь комментарий
02.10.2025 20:53 Ответить
Цього літа ракетами було серйозно пошкоджено щонайменше чотири заводи з виробництва дронів у Києві та околицях. Згідно з публічними повідомленнями місцевих чиновників, це включало удар 28 серпня по об'єкту, що виробляє турецькі дрони Bayraktar.

Питань багато - а як справи з ждунами та з корегувальниками ударів по наших заводах з виробництва дронів у Києві та околицях ?
Як працює ця система ?
Все йде за планом ?
Лозунг Даеш новий завод за ніч ?
не гріє.....

https://news.online.ua/ru/rossiia-modernizirovala-rakety-iskander-i-kinzal-dlia-atak-po-ukraine-897547/
показать весь комментарий
02.10.2025 21:51 Ответить
хмммм....
і що цікаво!
дрони долітають до центра києва.
совпадєніє....
показать весь комментарий
02.10.2025 20:59 Ответить
нє бєйте мєня дядєнька! я больше нє буду!
показать весь комментарий
02.10.2025 21:17 Ответить
а, скільки треба?
показать весь комментарий
03.10.2025 08:39 Ответить
В Чернігівський області - прохідний, точніше "пролітний двір"... Вже багато хто пише, каже про це, але вищому керівництву пофіг на це. Хоча, зараз і над Києвом вже вільно літають.
показать весь комментарий
02.10.2025 21:05 Ответить
а давайте згадаємо вчорашній ранок в Києві.
три дрона півтори години кружляли над водосховищем. замість того щоб їх погасити прям там. - дали їм впасти в Ірпені.
де перехоплювачі? де зенітки?

це не претензія до ППО, хлопці працюють на межі і за межами можливостей.
але хоч би оці керівники не тринділи
показать весь комментарий
02.10.2025 21:07 Ответить
Для кого ця доповідь?
показать весь комментарий
02.10.2025 21:08 Ответить
в виробництві дронів-перехоплювачів, головне для оп-и та їх поплічників, -повністю перехопити фінансування, виділене на їх виробництво. посередники-перехоплювачі без сну та відпочинку, день і ніч працюють над цим завданням!
показать весь комментарий
02.10.2025 21:11 Ответить
1. Ударні БПЛА повинні збиватись артилерійсько-ракетними зенітними комплексами. Критичну інфраструктуру треба прикривати стаціонарними комплексами, які можуть працювати в автоматичному режими.
2. Дрони-перехоплювачі повинні застосуваватись там, де не має можливості використати п.1
показать весь комментарий
02.10.2025 21:15 Ответить
Крємльовський курсант Сирок ******** владі і пудре мізкі лохам., тобто бреше, як дихає.
показать весь комментарий
02.10.2025 21:56 Ответить
Завтра на дрони поставлять реактивний двигун... а нікуя... це вже сьогодні... питання ціна і масштабування комплектуючих. І армія дронів перехоплювачів в ср... тобто по заду. Отже нема вундерваффе на виклик, а є системна робота по захисту країни...Дрони/пзрк/ ппо/про/мобільні групи/ авіація реактивна і гвинтоаа/ рер/реб.. Шануймося і тримаймося
показать весь комментарий
02.10.2025 22:57 Ответить
Як і бвльшість всіх українських крил, а саме цікаве і тих що дає ЄС, яка взагалі не розуміє що робити і що актуальне, бо вони дніще , як поляки танки зкуповують, як згорять всі в випадку війни за місяць якщо не раніш)))
показать весь комментарий
02.10.2025 23:08 Ответить
Артилерія та реб мають збивати дрони.Ничого ефективніше зараз немає. Перехоплювач це варіант,якщо вони розпорошени та залишки.35-37 мм гармата добіває у висоту 4-5 км.Але це дешево,а керівництво бажає заробити.
показать весь комментарий
02.10.2025 23:55 Ответить
А може робити навпаки - всі гроши з бюджета на армію,а донатити на корупцію?
показать весь комментарий
02.10.2025 23:57 Ответить
Ту сусліка бачиш?
-і я ні... але вони є...
показать весь комментарий
03.10.2025 01:25 Ответить
Чернігів без світла, води та опалення як яскраве свідоцтво брехні єрмаківського ставленика Сирка, тотального саботажу та мародерства ОП на озброєнні СОУ. Всю цю феесбешну гидоту ліквідують до повного знеструмлення Києва чи після?
показать весь комментарий
03.10.2025 01:54 Ответить