12242 посетителя онлайн

Путин должен был выиграть войну в Украине за одну неделю, а воюет уже четвертый год, - Трамп

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп заявил, что разочарован медленным темпом урегулирования войны РФ против Украины, несмотря на его хорошие отношения с главой Кремля Владимиром Путиным.

Об этом он сказал в Белом доме во время встречи с лидером Аргентины Хавьером Милеем, информирует Цензор.НЕТ.

Трамп в очередной раз сказал, что "очень разочарован" Путиным, с которым имеет "до сих пор хорошие отношения", из-за того, что российский диктатор продолжает войну против Украины:

"Не понимаю, почему Путин продолжает эту войну. Эта война была для него такой губительной. Он вступает в четыре года войны, которую должен был бы выиграть за одну неделю... Он потерял полтора миллиона солдат, пожалуй, почти, конечно, с точки зрения раненых и без ног и без рук, и всего того, что происходит в ужасных войнах. Это самое большое событие, которое произошло со времен Второй мировой войны с точки зрения смертности".

Трамп отметил, что российская экономика "близка к краху".

По мнению главы США, власти РФ не хотят заканчивать войну, поэтому он в пятницу, 17 октября, встретится с президентом Украины Владимиром Зеленским для обсуждения поставок Киеву нового оружия.

Трамп также рассказал, что Зеленский попросит о поставках ракет Tomahawk. Он отметил, что США имеют большой запас этих ракет.

"Я знаю, что он (Зеленский) хочет попросить: ему нужно оружие, ему хотелось бы иметь "Томагавки". Все остальные тоже хотят "Томагавки". У нас много "Томагавков". Вам в Аргентине надо "Томагавки"?" - добавил он.

Топ комментарии
+20
мав виграти війну в Україні за один тиждень, а воює вже четвертий рік, - Трамп
===============
дятел американський! )(уйло і не мало війну виграти! І починати не мало!
показать весь комментарий
14.10.2025 22:29 Ответить
+13
А ты обещал ее остановить за 24 часа, через 100 дней, пятьдесят, обещал адские санкции, а по итогу все оказалось пустыми угрозами... вот сейчас очередная угроза про томагавки, поставка которых не только маловероятна сама по себе, а непонятно из чего их будут запускать даже если поставят, ведь наземных пиковых раз-два и обсчелся...
показать весь комментарий
14.10.2025 22:37 Ответить
+12
Взагаліто містер трап повинен був зупинити війну за 48 годин чи менше..
і ніт я не помилився з прізвищем балабола.
показать весь комментарий
14.10.2025 22:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Взагаліто містер трап повинен був зупинити війну за 48 годин чи менше..
і ніт я не помилився з прізвищем балабола.
показать весь комментарий
14.10.2025 22:15 Ответить
Містер трьоп
показать весь комментарий
14.10.2025 22:34 Ответить
Йой!
Та це просто митьєвий виграш!
Пройдіть будь ласка в нашу спецкабінку для отримання супепцпризу.
(не проходьте, там перепустка прямя в пекло відчуттів ).
показать весь комментарий
14.10.2025 22:40 Ответить
Трамп, схоже реально взявся за буйла !

вам Томагавки не потрібні?
А ядерна боєголовка
до них?
Не дорого. У нас багато і того, і цього"

.
показать весь комментарий
15.10.2025 02:47 Ответить
Я таки перепрошую.
Та у мене, на мій особистий жаль, немає де чого.
Наприклад яхти, але є каяк.
А томагавки можна запускати лише з:
підводних лодок і спеціалізованих кораблів типу есмінець.
У мене їх теж немає. Та і їх немає в України.
Не думаю що хоча б один передадуть.
показать весь комментарий
15.10.2025 04:41 Ответить
Зазирни в гугли і дізнаєшся більше про "сокири"
показать весь комментарий
15.10.2025 09:09 Ответить
зазирнув,десь рік тому.
на на цей час готові дві наземні установвки.
А виріс в сраному сссср, і не вірю в квартру кожній сімі до 2000 року.
показать весь комментарий
15.10.2025 10:50 Ответить
Ну, нещодавно Рашкин у інтерв'ю запитав теж саме у генерала Бена Ходжеса (що був командармом військ США у Європі). І знаєте, що той відповів?
"Дайте українцям Томагавки, і вони за тиждень навчать їх злітати з вантажівок!"
І генерал таки має рацію!
показать весь комментарий
15.10.2025 09:20 Ответить
Так я що?
Я лише за.
Просто не зможуть дати основуючись на тому що нема пускових.
показать весь комментарий
15.10.2025 10:43 Ответить
перси теж думали взяти Афіни і Спарту за неділю а потерпіли фіаско історію треба вчити те саме чекає китай з Тайванем
показать весь комментарий
14.10.2025 22:15 Ответить
Напевне зеЛайну в США покажуть велику дулю,а не "Тамагавки",
показать весь комментарий
14.10.2025 22:17 Ответить
Если, не дай Бог, такое случится, то "велику дулю" покажут не Зеленскому, а всему народу Украины. Вообще-то, прежде, чем что-то писать, не мешало бы сначала хоть немного подумать.
показать весь комментарий
14.10.2025 22:33 Ответить
Ти мав би здохнути ще 15 років тому.
Всі запамʼятали би як бізнесмена банкрута та смішного дідуся з телешоу.
показать весь комментарий
14.10.2025 22:18 Ответить
******* його, хто поближче, бо я вже втомився!
показать весь комментарий
14.10.2025 22:18 Ответить
Бездоріжжя **** ж ти хотів
показать весь комментарий
14.10.2025 22:22 Ответить
Трамп за неповний рік 2-ї каденції ставив вже 4 рази завдання Пуйлові покінчити з Україною (підрахунок московитського емігранта Іларіонова), а "віз і нині там" !!!
показать весь комментарий
14.10.2025 22:24 Ответить
Підарські боти вже істерять
Півтора мільйона дохлих кацапів, економіка при смерті, паперовий тигр, довбойоб мєдвєдєв...
Так підарів з боліт давно вже не попускали і не обсцикали.

Ще Томагавки рудий чорт дасть, тоді вся нєфтюшка взагалі ****** червоною і вогкою накриється.

Стисло кажучи, трамп-ваш по самі помідори.
🍅 🍌 🍅
показать весь комментарий
14.10.2025 22:26 Ответить
мав виграти війну в Україні за один тиждень, а воює вже четвертий рік, - Трамп
===============
дятел американський! )(уйло і не мало війну виграти! І починати не мало!
показать весь комментарий
14.10.2025 22:29 Ответить
показать весь комментарий
14.10.2025 22:34 Ответить
100% 👍 ...
показать весь комментарий
14.10.2025 23:07 Ответить
Патамушта мнение о "второй армии" было дутым пузырем, который усиленно раздувала сама *********. И все реально были уверены, что недели им достаточно на Украину. А оказалось, что все совсем наоборот.
показать весь комментарий
14.10.2025 22:36 Ответить
І той пузирь давно би здувся, якби не китай та іран з кндром.
показать весь комментарий
14.10.2025 22:54 Ответить
А ты обещал ее остановить за 24 часа, через 100 дней, пятьдесят, обещал адские санкции, а по итогу все оказалось пустыми угрозами... вот сейчас очередная угроза про томагавки, поставка которых не только маловероятна сама по себе, а непонятно из чего их будут запускать даже если поставят, ведь наземных пиковых раз-два и обсчелся...
показать весь комментарий
14.10.2025 22:37 Ответить
Та воно тільки язиком молотить. Я впевнена, що він агент кремля, і ніяких томагавків ми не побачимо. Півроку вже тільки блаблабла.
показать весь комментарий
14.10.2025 22:50 Ответить
Юудут запускать вот из этой херовины:

https://t.me/place_kharkiv/109924
показать весь комментарий
15.10.2025 00:44 Ответить
Да, уже тоже нашел, остается выяснить сколько их и готовы ли они их дать... а еще есть с одной пусковой
показать весь комментарий
15.10.2025 00:56 Ответить
Мало того, що обіцяв зупинити бойові дії, він ще до обрання на посаду президента ставив нам палки в колеса, заважаючи постачанню зброї. А в цьому році послідовно підтримував ху#ла, даючи йому час на подальший наступ. На чиєму боці Трамп насправді, зовсім не складно зрозуміти.
показать весь комментарий
15.10.2025 08:05 Ответить
У Трампа болезнь-- словесный понос(диарея).
показать весь комментарий
14.10.2025 22:44 Ответить
Так він розчарований тим, що пуйло не захопило всю Україну за тиждень! Ось де собака покопалася. Чмо руде пустоголове - агент кремля.
показать весь комментарий
14.10.2025 22:45 Ответить
Ну так это особо и не скрывали, что для многих стран было бы проще, если бы Украина проиграла в первые дни-недели-месяцы...
показать весь комментарий
14.10.2025 23:03 Ответить
Як я люблю такі божественні арґументи, як "хто ж міг подумати, що?.."
показать весь комментарий
14.10.2025 22:49 Ответить
Що означає "мав би"? Багато він подібного каже і пише, наче як незадоволений тим, що не склалося у валадіміра за тиждень.
показать весь комментарий
14.10.2025 22:53 Ответить
***** розчарувало трампа. А якби вони зараз торгували, як би ***** впоралося за один тиждень. Так, козел!?!?!?
показать весь комментарий
14.10.2025 22:55 Ответить
"Якби я був президентом у 2022 році, х*йло би впоралося за тиждень"...
І, мабуть, це навіть не жарт.
показать весь комментарий
15.10.2025 09:26 Ответить
І що Хав'єр йому відповів? Потрібні йому томагавки чи ні ? Тепер мусить придбати їх, бо Дональд образиться.
показать весь комментарий
14.10.2025 23:01 Ответить
оточення Трампа вже не говорить про те що Україна повинна піти на мирні домовленності з кацапстаном. Останнім часом ріторика команди Трампа вже змінилась, подивимось що буде далі
показать весь комментарий
14.10.2025 23:01 Ответить
воно трамп 🤠 дурне і це вже назавжди ...
показать весь комментарий
14.10.2025 23:08 Ответить
Піс Діл !! Потужна мирна угода
показать весь комментарий
14.10.2025 23:22 Ответить
Й хто цей дідів не збувшийся Піс Діл не дає йому завершити ? В нього аж свербить сказати - українці... А треба жАлітися на неповороткого вірного дружбана *******... Ото вляпався миротворець грбний ... А ще пройде подяка - радість ізраїльтян за звільнених , вони таке влаштують своєму Бібі, якщо той буде й надалі підігравати Трампону. Бо премія миру ще на горизонті осені 2026-го манить пальчиком , а там ще й вибори в Палату треба виграти ... А як? Без тиску на права та свободи, без мстивої жаги до опонентів - й серед своїх респів, вже не кажучи про ненависних демів...
показать весь комментарий
15.10.2025 04:08 Ответить
На жаль, ізраїльтяни на трумпа моляться так само, як оті навіжені МАГА. Навіть ті, що приїхали з України. Для них трумп - рятівник, визволитель, благодійник та батько рідний в одній особі. В цьому місці мізки вимкнені!
показать весь комментарий
15.10.2025 09:31 Ответить
Трампу мабуть ще ніхто не розповів, що історія Америки це історія України. Гізель, Прокопович і Яворський створили голема, управління яким перехопили банкіри фінансової національності у 1917 році і скерували на знищення його творців. Так само як в Америці 1990-х ці банкіри відсунули від влади протестантів і змусили систему стріляти у Трампа.
показать весь комментарий
15.10.2025 00:24 Ответить
Трамп має в дупі історію і все інше
показать весь комментарий
15.10.2025 00:54 Ответить
Тобто, Трамп постійно дає кацапам час, в надії що у кацапів таки вийде зламати Україну? Я не кажу вже про неодноразове намагання залишити Україну без зброї.
Хтось вірить що воно дасть Томагавки з таким настроєм?
показать весь комментарий
15.10.2025 01:55 Ответить
Якщо досі не зрозумів, значить тупий!
показать весь комментарий
15.10.2025 08:41 Ответить
Черговий геніальний виперд мішка з лайном.
показать весь комментарий
15.10.2025 08:48 Ответить
Руда потвора заохочує ***** до "блицкригу"..