6251 посетитель онлайн

Визит Путина в Будапешт будет иметь смысл, если приведет к прекращению огня, - Барро

Встреча Трампа и Путина может быть полезной, считают во Франции

Визит российского диктатора Владимира Путина в Будапешт для переговоров с Дональдом Трампом будет иметь смысл, если приведет к прекращению огня в Украине.

Об этом заявил министр иностранных дел Франции Жан-Ноэль Барро, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Будем откровенны, присутствие Владимира Путина на территории Европейского Союза будет иметь смысл только в том случае, если оно приведет к немедленному и безусловному прекращению огня. Более того, Путину выгодно согласиться на немедленное прекращение огня, ведь время играет против него", - сказал глава МИД Франции перед встречей министров стран ЕС в Люксембурге.

Предстоящая встреча Трампа и Путина

Напомним, 16 октября 2025 года Трамп провел разговор с российским диктатором.

Стороны договорились о встрече в Будапеште для обсуждения прекращения российско-украинской войны.

Будущие переговоры между Дональдом Трампом и Владимиром Путиным запланированы на ближайшие недели и могут стать важным этапом в поисках мирного решения войны в Украине.

Топ комментарии
+4
А чому до припинення вогню не призвела вся ваша потужна підтримка і тиск язиками на росію?
Ви самі точно робите все правильно, і точно саме для припинення вогню, так?
показать весь комментарий
20.10.2025 14:55 Ответить
+4
так в нас є одне таке .. Гнидота Оманський

показать весь комментарий
20.10.2025 14:58 Ответить
+2
Цей візит матиме сенс, якщо його не побояться заарештувати!
показать весь комментарий
20.10.2025 15:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А чому до припинення вогню не призвела вся ваша потужна підтримка і тиск язиками на росію?
Ви самі точно робите все правильно, і точно саме для припинення вогню, так?
показать весь комментарий
20.10.2025 14:55 Ответить
Питання не в тому, питання в тому, хто саме! не хоче цього припинення, І ось поки вОно! його не захоче, ця війна не припиниться. А що стосується так би мовити Їх, то ви мабуть забули, то зовсім не їхня війна. і варто рудому не дай Боже остаточно вмити руки, то подивитесь що буде через місяць, і ось тому, я б стримувався від таких пред'яви Європі,
показать весь комментарий
20.10.2025 15:06 Ответить
Не вірно мислите. Не важно чого хоче чи не хоче якесь руде чмо чи будь хто. Ми маємо досвід чим закінчувались домовленності про припинення вогню на жнива, Пасхи, Різдво і навіть розведення - за кожне припинення вогню Україна заплатила втраченими без бою територіями і десятикратними втратами, щоб втримати оборону. Разом з Донецьким аеропортом наших хлопців кацапи підірвали теж в результаті припинення вогню. Крим ми втратили через наказ військам не відкривати вогонь, теж ніби припинення. Цей досвід ми повинні використовувати як аргумент на зустрічах і з трампами, і з макронами, але не за зачиненими дверима, а перед ЗМІ потрібно називати речі своїми іменами, тим більше на нашому боці міжнародне право і Будапештський меморандум.
показать весь комментарий
21.10.2025 00:35 Ответить
Так не про рудого йшла мова, у плані припинення вогню, це якщо Ви, не зрозуміли. бо воно, то хйло! Читайте уважніше про те кому, на що, та як відповідав, А що до рудого, так це у разі як ми відмовимся на його пропозицію так би мовити мирного плану, та не погодимся на перемир'я, ми не знаємо якого, чи як надовго його вистачить, які будуть дії Штатів, у разі порушення його мордором, що скоріш всього, буде ясно після зустрічі у Будапешті, АЛЕ, якщо це не примемо ми, - то він реально може назавжди закрити проект допомоги - наглухо закрити! Питання, скільки після цього, нам допомагатиме Європа?: А МП?? - не чудіть, воно поховано!
показать весь комментарий
21.10.2025 01:53 Ответить
" Візит Путіна до Будапешта матиме сенс, якщо" ... пуйло "випадково" "поламається" десь по дорозі...
показать весь комментарий
20.10.2025 16:10 Ответить
так в нас є одне таке .. Гнидота Оманський

показать весь комментарий
20.10.2025 14:58 Ответить
Всі знають що путін не припинить війну, навіщо ці пусті надії на фантастичні результати зустрічи двох ідіотів?
показать весь комментарий
20.10.2025 14:59 Ответить
Трамп може бути ким угодно, але вн точно не ідіот, і якщо сторони, там, на рівні Рубіо, не домовляться про припинення, то в жодний будапешт, трампон просто не поїде.
показать весь комментарий
20.10.2025 15:10 Ответить
Він уже й у жоден Анкоридж просто не їздив.
показать весь комментарий
20.10.2025 15:26 Ответить
Тож я і кажу, що він може бути ким завгодно, алеж другий раз їбануті казки від ***** про рюріків вхе не пройдуть, то була просто спроба.
показать весь комментарий
20.10.2025 18:21 Ответить
Поживемо - побачимо. Я вже не здивуюся жодному поворотові.
показать весь комментарий
20.10.2025 18:35 Ответить
Я так зрозумів, що на МКС всім насрати з великої гори, чи той самий суд подасть в розшук тих хто укриває злочинців.
показать весь комментарий
20.10.2025 15:08 Ответить
Так, поки на це насрати США, то усім іншим також.
показать весь комментарий
20.10.2025 15:17 Ответить
Європейцям мало б бути важливим не пустити упиря на свою територію і захистити свої кордони від військового злочинця. Мало б бути сказано, що користь від візиту сумнівна, а порушення наших кордонів буде політичним злочином. Тому хай трамп шукає інше місце.
показать весь комментарий
20.10.2025 15:09 Ответить
Цей візит матиме сенс, якщо його не побояться заарештувати!
показать весь комментарий
20.10.2025 15:12 Ответить
І ще більший сенс, якщо літачок по дорозі розіб'ється (Смоленськ 2).
показать весь комментарий
20.10.2025 15:28 Ответить
Пригожин наготував жратви для прийому путіна !!!
показать весь комментарий
20.10.2025 16:01 Ответить
якщо буде введено стан припинення вогню - путін втратить можливість керувати конфліктом.всі це знають.
показать весь комментарий
20.10.2025 15:19 Ответить
Потрібно заборонити у всьому світі осібам старше 65 років займати будь які державні посади. Можуть консультувати, радити, але приймати відповідальні рішення старі не повинні, бо за наслідки вони не відповідають і притягнути з того світу до відповідальності ще нікого не вдалося...
показать весь комментарий
20.10.2025 15:21 Ответить
Ну до припинення вогню зі сторони України внаслідок того що Україні не дали далекобійної зброї ці перемовини вже привели. Якщо світ хоче повного знищення України то тоді да, перемовини можна вважати кроком до закінчення війни. Я тільки не розумію чому 100 років назад Гітлеру не дали закінчити війну? Навіщо московському режиму дали Лендліз?
показать весь комментарий
20.10.2025 15:40 Ответить
пустите путина в европу погулять.
показать весь комментарий
20.10.2025 18:56 Ответить
Не ускладнюйте! Зустрінуться двоє закадичних друзів, обміняються спогадами. Належно задокументованими.
показать весь комментарий
20.10.2025 19:27 Ответить