9387 посетителей онлайн

Разведка США не видит признаков готовности Путина к миру, он занимает самую агрессивную за все время позицию, - NBC News

Путин сделал заявление о Германии

Разведывательные службы США пока не наблюдают каких-либо признаков готовности РФ к компромиссу относительно войны в Украине, Россия настроена продолжать воевать.

Об этом сообщает NBC News, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "УП".

Что говорят в разведке США?

По словам высокопоставленного чиновника США и высокопоставленного чиновника Конгресса, недавняя оценка разведки США предупредила, что диктатор России Владимир Путин более решительно настроен продолжать войну в Украине и побеждать на поле боя.

Анализ, который был доведен до сведения членов Конгресса в этом месяце, показал отсутствие признаков готовности России к компромиссу по Украине.

Два других источника, знакомых с этим вопросом, сообщили, что эта оценка согласуется с тем, как разведывательные службы США и Запада воспринимали позицию российского режима с февраля 2022 года.

Но сейчас, по словам источников, считается, что Путин сейчас занимает более агрессивную позицию, чем когда-либо.

Реакция Белого дома

В свою очередь, Белый дом отказался комментировать недавнюю оценку разведки и указал на публичные комментарии Трампа относительно мирного соглашения.

Как заявил президент, это огромные санкции против двух их крупных нефтяных компаний, которые, как он надеется, помогут завершить войну", - говорится в заявлении чиновника Белого дома.

Топ комментарии
+23
Розвідка на висоті - а коли путлєр був готовий до миру - не для того він напав на Україну - шоб миритися - його можна тільки змусити
показать весь комментарий
29.10.2025 07:35 Ответить
+18
Треба було зупиняти ще в 2008-му.
показать весь комментарий
29.10.2025 07:56 Ответить
+16
А чому ***** має найагресивнішу за весь час позицію? Невже знову Байден винен? Агов, рудий миротворець...всратий.
показать весь комментарий
29.10.2025 07:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Розвідка на висоті - а коли путлєр був готовий до миру - не для того він напав на Україну - шоб миритися - його можна тільки змусити
показать весь комментарий
29.10.2025 07:35 Ответить
до повномасштабної війни не був готовий, поки ти не вибрав членограя з московських саун президентом і цей не розброїв ЗСУ
показать весь комментарий
29.10.2025 08:04 Ответить
Коли елітою становляться Шарікови - то в населення настає собаче життя - я за Кошулинського - чого кожен день ти мені Зельою тикаєш
показать весь комментарий
29.10.2025 08:12 Ответить
Там спонсор той самий
показать весь комментарий
29.10.2025 08:18 Ответить
Заспокоїв
показать весь комментарий
29.10.2025 08:20 Ответить
В другому турі не було Кошулинського!!!! Ви напевно голосували не за Зе,а проти Пороха?Чи я не правий?
показать весь комментарий
29.10.2025 08:39 Ответить
Ні за кого - на землі св"ятих немає - сонм св"ятих на небі
показать весь комментарий
29.10.2025 08:43 Ответить
Теж відповідь!!!Страус птах розумний)))А тим часом до влади прийшли свідомі вороги!!!
показать весь комментарий
29.10.2025 09:17 Ответить
Кажуть шо це демократія - до влади може прийти навіть клоун - чи такий неадекват як Трамп - тепер пізно посипати голову попелом - нічого не зміниш - зараз хто чим може - боротися з ворогом
показать весь комментарий
29.10.2025 09:42 Ответить
А в решті країн, за винятком кількох диктаторів, не такі самі клоуни?
показать весь комментарий
29.10.2025 11:43 Ответить
А чому ***** має найагресивнішу за весь час позицію? Невже знову Байден винен? Агов, рудий миротворець...всратий.
показать весь комментарий
29.10.2025 07:41 Ответить
Тому що він бачить, що Україна швидко слабшає
показать весь комментарий
29.10.2025 11:25 Ответить
А напав він тому,що бачив потужну силу України?
показать весь комментарий
29.10.2025 12:56 Ответить
Напав він тому, що побачив, що Україна тікає з орбіти його впливу. А потужною військовою силою в порівнянні з кацапами Україна ніколи не володіла.
показать весь комментарий
29.10.2025 13:40 Ответить
Дякую за загальновідому інформацію. То хто ж все таки винен, що ***** зараз сказилося найдужче за весь час(хоча це лише суб'єктивна думка NBC News)?
показать весь комментарий
29.10.2025 16:01 Ответить
Служби мали б розуміти,що двічі на рік ***** призиває на війну по 300тисяс солдатів-строковиків,й тому надія на перемовини -це час ,коли ***** готує новий призов(
показать весь комментарий
29.10.2025 07:42 Ответить
Бо уже коробка метер на метер чекає і чорти у пеклі
показать весь комментарий
29.10.2025 07:51 Ответить
там не коробка має бути, і навіть не загальний чи приватний казан... всякому причетному по його справах має бути пропущена через анус, а через ротяку клещами вийнята кожна куля, кожен снаряд, дрон чи ракета, яка впала на землю України, по нескінченому колу забуття...
показать весь комментарий
29.10.2025 07:56 Ответить
Треба. А хто це зробить? Світ обісрався.
показать весь комментарий
29.10.2025 07:58 Ответить
крису ще можна було зупинити у 2022-23, але пазл у найвідповідальніших гарантів чомусь не склався. а за цей час, насолоджуючись відносною безкарністю, звісно вона стала агресивнішою. ще й такими само друзяками здобулась, що відчули слабкість опонентів і собі вирішили урвати шмат...
показать весь комментарий
29.10.2025 07:53 Ответить
Треба було зупиняти ще в 2008-му.
показать весь комментарий
29.10.2025 07:56 Ответить
взагалі найпотужніші розвідки світу мали б зробити цей висновок ще тоді, коли синюшній єльцін ізряк своє "я стомився, я пішов, ось вам потвора, любіть її та лобзайте!". і рекомендувати своїм роботодавцям не кормити міль найсолодшою бавовною нафтогазодоларів і не розвивати з нею оргазмічних стосунків...
показать весь комментарий
29.10.2025 08:20 Ответить
***** тоді був прозападним лібералом.
показать весь комментарий
29.10.2025 09:26 Ответить
Який першим ділом вернув взад совковий гімн, і морду андропова на табличці
показать весь комментарий
29.10.2025 09:33 Ответить
Зате готовність пуцина до миру бачать узєлєнскі. Вони вже розгортають передвиборчі штаби, перенаправляють кошти з оборони на підкуп виборців і замість боротися з ашресором ведуть борлтьбу з політичними опонентами.
показать весь комментарий
29.10.2025 07:53 Ответить
це просто агонія ху йла пред смертю, як своєю, так і тої *********. тож потрібно всім світом добивати те зло, військово та економічно.
показать весь комментарий
29.10.2025 07:57 Ответить
Потрібно. Але де взяти ту добивалку?
показать весь комментарий
29.10.2025 08:04 Ответить
де взяти? усім притомним світом скинутись. це ж не зелені дипломати надіслали цей звіт у Білий дім, до цього висновку прийшла американська розвідка. це має означати, що кінець імітації дипломатії із ху йлом і потрібно діяти більш рішуче, тобто більше зброї Україні, а ху йлу більше санкцій.
показать весь комментарий
29.10.2025 08:34 Ответить
Притомний світ вже давно непритомний і обісрався перед куйлом по самі вуха.
ПС. Ніякі "більше зброї Україні" і санкції вже не допоможуть. Пізно. Тільки прямий вступ НАТО у війну.
показать весь комментарий
29.10.2025 09:05 Ответить
Ніякого вступу НАТО у війну не буде.
показать весь комментарий
29.10.2025 09:28 Ответить
Його в принципі не буде.
показать весь комментарий
29.10.2025 09:34 Ответить
Цілком можливо. Країни Балтії виключать з НАТО заднім числом, в разі чого.
показать весь комментарий
29.10.2025 11:46 Ответить
Маячня наших зрадойобів.
показать весь комментарий
29.10.2025 12:40 Ответить
Просто треба ***** пристрелити як бешену потвору!
показать весь комментарий
29.10.2025 08:03 Ответить
Кацапи це паталогічні брехуни. Тому їх не потрібно слухати. Натомість дивитися на те що вони роблять. Для цього навіть розвідка не потрібна - все на виду!
показать весь комментарий
29.10.2025 08:04 Ответить
Пуйла треба ліквідувати, це найпростіший і найдешевший спосіб завершити війну.
показать весь комментарий
29.10.2025 08:20 Ответить
Іван до дому повернувся!
ну і шо шо без руки?
цеж ліва.... - родина - ви їбануті?
показать весь комментарий
29.10.2025 08:20 Ответить
Всьому світу треба прийняти діцсність і змиритися з розвалом недоссру! Московитську імперію пережили, совок передили, настав час окупованим народам надати волю!
показать весь комментарий
29.10.2025 08:57 Ответить
Московитська імперія існує вже 300 років і нікуди не дівалась і не подінеться. Досить вже дрочити на те, чого ніколи не буде. Треба приймати міри виходячи з реальності.
показать весь комментарий
29.10.2025 09:09 Ответить
Треба вибивати зуб за зубом з пащеки плешивого під.ра і агресивність його мине сама собою і він, колись, може прошамкати слово МИР...
показать весь комментарий
29.10.2025 09:14 Ответить
Щура загнали в кут, і це радує)
показать весь комментарий
29.10.2025 09:56 Ответить
гениально! Путин же сам вещает со своей пропагандой круглосуточно, что он собиратель земель или еще в 2008 году в Германии сказал про распад СССР трагедией. Путину нужно восстановить то, что развалилось СССР или Российскую Империю. С чего ему останавливаться, если он ведет войну и ведет торговлю и экономика норм и занятость максимальная. Народ поддерживает эту политику и сколько россиян не видел, то все поддерживают Путина и его политику. И никаких проблем у него нету. А вот Украина при Зеленском полностью уничтожена. Экономики нету, дефицит половины бюджета на год страны - живем за счет кредитов. Зеленскому то пофиг. У него есть вилла в Италии. На побережье Италии, в городке Форте‑дей‑Марми (регион Тоскана) - на берегу Тирренского моря. 15-комнатная вилла, около 600 метров от моря. Сумма сделки упоминается - около 3,8 млн евро. Сдает в аренду россиянам. Он уничтожит Украину и выполнит сделку Оманскую и Путин ему бабла насыплет и он свалит в Италию. Был бы нормальный лидер - он бы воевал на победу, а этот саботажем занимается. Пропаганду лжи и манипуляций выкрутил на максимум про бесконечные победы. А если смотреть на реальность бытия, то все только хуже и хуже...
показать весь комментарий
29.10.2025 10:01 Ответить


А ще більш достовірну інфу жовта преса отримує від розвідки, військових, неназваних чиновників та британських вчених.
По факту , демократи через свою інфо-помийку NBC News потролили миротворчі зусилля Трампа стосовно україно-російської війни.
показать весь комментарий
29.10.2025 10:20 Ответить
ідіоти!! як заповів великий зе - щоб побачити мир у вічі треба йому подивитися!!

https://censor.net/ua/resonance/3166608/kak_putyn_pokazal_zelenskomu_ne_tolko_glazamy
показать весь комментарий
29.10.2025 10:28 Ответить
***** одержимый нечистой силой. в нем сидит легион бесов
показать весь комментарий
29.10.2025 10:39 Ответить
Ядєрні лякалки? Мол давайте умиротворим росію? Десь я то вже бачив. І шо? Будете умиротворяти допоки він 3-тю світову з Пандою не почне? Ідіоти, які не вчать історію - зажди приречені вляпатися в неї
показать весь комментарий
29.10.2025 10:46 Ответить
Він бачить беспорадність та брехню влади зеленского - ні чого з того часу, коли директор ЦРУ Бернс попереджав йього у 21 році про наслідки цієї війни не змінилось - а коли, як не зараз - Україна така слабка при зеленскому - відповів він.
показать весь комментарий
29.10.2025 10:49 Ответить
Як казав один відомий повар: "Дедушка - законченный мудак".
показать весь комментарий
29.10.2025 12:13 Ответить
Разведка США много чего не видит, например как зелёная жопа пилит миллиарды.
показать весь комментарий
29.10.2025 13:27 Ответить
Зате вона бачить, як порепана срака х*йла починає власними кишками срати, а такі убогі гівноїди як ти волати дурним сопрано з відірваними яйцями...))))
показать весь комментарий
29.10.2025 14:00 Ответить
Є така прикмета, - якщо ує*бати по кремлю "тамагавком", то любе х*йло починає скиглити за перемовини...
показать весь комментарий
29.10.2025 13:34 Ответить
Не будут США умирать за Украину, когда же вы это поймёте, они за Европу умирать не будут и даже за Израиль, но воевать за Израиль будут без вопросов, но только до того времени, пока это не будет угрожать непосредственно США.
показать весь комментарий
29.10.2025 13:37 Ответить
Ти тупе, чи поторочене?
"Байрактари" клепали чмосковитів пачками, ти хоч одного турка тут бачило?
"Цезар", "Хаймарс", польські "Краби"!!!
Бл*дь, та кому я росказую...
показать весь комментарий
29.10.2025 13:45 Ответить
Тупеньке, шансів у нас з кожним днем все більше!
А от чого у нас нема, так це інших варіантів...
показать весь комментарий
29.10.2025 13:50 Ответить
Ти забув праАрешнікЪ і "центри прінятія рішеній...
3/14здец страшно...
показать весь комментарий
29.10.2025 13:47 Ответить
показав відсутність ознак готовності Росії до компромісу щодо України. Джерело: https://censor.net/ua/n3582199
- тобто - про його поразку мова взагалі не йде , а лише про компроміс ? Тобто - він не програє в будь якому випадку ? Тоді навіщо йому зупинятися ?
показать весь комментарий
29.10.2025 14:23 Ответить
Щиро вірю,що розвідка США потужна та компетентна структура! Але для того,що б розуміти очевидні речі,зовсім не потрібно бути розвідником,тим паче США!
показать весь комментарий
29.10.2025 14:57 Ответить
...уфф, нарешті побачила і то прогрес.
а що далі... які дії далі?
показать весь комментарий
29.10.2025 17:27 Ответить