10096 посетителей онлайн

Россия массово атаковала дронами и ракетами: удары по энергетике и ГЭС

ракеты массированный обстрел

В ночь с 29 на 30 октября Россия осуществила одну из самых масштабных комбинированных атак по Украине с начала войны. В течение нескольких часов враг применял ударные БПЛА "Shahed-136/Герань-2", баллистические и крылатые ракеты, а также авиацию.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Воздушные силы и мониторинговые каналы.

По данным мониторинговых ресурсов, в пиковый момент над территорией Украины одновременно находились не менее 100 дронов-камикадзе, которые непрерывно заходили с разных направлений - из Сумской, Черниговской, Харьковской, Днепропетровской, Херсонской и Николаевской областей.

Основные направления ударов - Полтавщина, Киевщина, Днепропетровщина, Одесщина, Черкасщина и Николаевщина. Отдельные группы дронов направлялись также на Черниговскую, Винницкую, Кировоградскую, Хмельницкую и Тернопольскую области.

Под массированной атакой оказались объекты энергетической инфраструктуры. В частности, сообщалось об ударах по нефтегазовым объектам Полтавщины, а также о попытках поражения Трипольской и Ладыжинской ТЭС.

Ракетные удары

РФ осуществила запуск большого количества крылатых ракет и "Кинжалов" с разных направлений. Фиксируются изменения курсов и заходы на центральные, северные и западные области.

Атака началась с южного направления - ракеты двигались из Херсонской области в сторону Николаевской области, а также фиксировались скоростные цели на Запорожье. Далее враг перенаправил удар по центральным областям.

Ракеты проходили по траекториям через Кировоградскую, Черкасскую, Винницкую, Житомирскую, Хмельницкую, Тернопольскую и Львовскую области.

Под ударом оказались отдельные города - среди них Ладыжин, Смела, Белая Церковь, Винница и Львов.

Во время атаки противник осуществил пуски гиперзвуковых ракет "Кинжал" в направлении Винницкой и Житомирской областей.
Крылатые ракеты активно меняли курс, пытаясь обойти украинскую ПВО.

Ситуация остается динамичной. Власти призывают граждан оставаться в укрытиях и не игнорировать сигналы воздушной тревоги.

Обновление

По состоянию на 6.00, по данным мониторинговых каналов, в воздушном пространстве Украины остается около 15 крылатых ракет Х-101.

Воздушные силы сообщили о крылатых ракетах в Хмельницкой области курсом на запад.

Топ комментарии
+28
Потужний дав час рашці наростити виробництво зброї і просрати власне виробництво+маштабна,бескінечна корупція,безглузде керівництво на фронті.Мої вітання дебільному населенню!!Ви всіх зробили уйопки.Песець все ближче і зупиняти не на часі
показать весь комментарий
30.10.2025 06:21 Ответить
+26
Ну ни че, сегодня вечером будет Супер ПОтужный ответ на это - новый видосик от Зелупа, а так же возможно дроны по какой-то нефтебазе в Усть-********** попадут!
показать весь комментарий
30.10.2025 06:41 Ответить
+13
Кацапня шахедами атакуватиме безкінечно. Тому що завод в ******** працює 24/7. То коли буде наліт 20 фламінгів з дальністю 3000км на ********, члєнограй?
показать весь комментарий
30.10.2025 07:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
🚨 Румунія, Молдова, давайте тривогу! 2 ракети з Чернівецької області в бік сусідніх країн
показать весь комментарий
30.10.2025 06:15 Ответить
Я думаю вони не дебіли, як наші, щоб обʼявляти тривогу по всій країні коли пілот Міг-31 вийшов із туалету у барі і пішов у сторону аєродрому.
Ну і вони знають, що від тривоги при зальоті шальної Герані з Шахедом буде більше шкоди від інфарктів серед літніх людей.
Наші владні дебіли найльш дебіловидебіловані в Європі! І вже з них починають насміхатися навіть скотоводи Монголії, у яких є радіоприймачі у кібитках...
показать весь комментарий
30.10.2025 07:47 Ответить
Ваші - так!
показать весь комментарий
30.10.2025 08:11 Ответить
🛵🚀 Основна маса ракет та БпЛА летить в напрямку Бурштина, - монітори
показать весь комментарий
30.10.2025 06:17 Ответить
Потужний дав час рашці наростити виробництво зброї і просрати власне виробництво+маштабна,бескінечна корупція,безглузде керівництво на фронті.Мої вітання дебільному населенню!!Ви всіх зробили уйопки.Песець все ближче і зупиняти не на часі
показать весь комментарий
30.10.2025 06:21 Ответить
Тобі до лікаря
показать весь комментарий
30.10.2025 06:23 Ответить
Ти шо так лохторат оманської зелупи принижуєш?вони ж святі...не можна так..
показать весь комментарий
30.10.2025 06:54 Ответить
А як можна було не дати наростити? Ввести санкції?
показать весь комментарий
30.10.2025 07:12 Ответить
Розвивати оборонку замість її знищення з 2019р.Невже так важко зрозуміти очевидні речі?Іпошить по рашці-найкращі санкції.Мавпочка Єрмака під відосики здає Україну
показать весь комментарий
30.10.2025 07:32 Ответить
Прикинь!Відосики,гарантії беспеки,бескінечні подорожі,велике будівництво(крадівництво) для таких баранів,як ти!!Якщо ти недолуге не знало,ворога можливо перемогти лише зброєю
показать весь комментарий
30.10.2025 07:58 Ответить
Шарік, а чого ти сам більше хотів у 2019 році - дешевших шашликів з пивом чі збільшення витрат на модернізацію виробництва ПівденМашу? Бо заднім розумом навіть собака Павлова сильна - на лампочку перед їжею з другого разу реагує... Але то задній розум і базується на власних синцях і шрамах на дупі, а не набутий від читання корисних книжок типу "Щоденників гальскої війни" Юлія Цезаря, "Государя" Від Макіавеллі або "Про війну" Клаузевіца.
Або вже хоч би тій раді оборони давали вже роздруківку з Інтернету від Гугла з запитом "цитати про війну від великих людей не з української влади"...
показать весь комментарий
30.10.2025 07:57 Ответить
Моя позиція ніколи не мінялася і не зміниться.Рівень розумового розвитку не дозволяв галочку ставити за шапкокрада чи наркомана!
показать весь комментарий
30.10.2025 08:00 Ответить
Це приклад того, що до обрання людей на найвищу посаду потрібно ставитися так, як до збереження власного життя. Виборці проігнорували очевидні речі і зробили дурість за яку прийшла відповідальність, у вигляді ворога, який по повній скористався слабкістю.
показать весь комментарий
30.10.2025 12:54 Ответить
Так його (Зеленського) обрали, що б він заглянув у дупу путіну і домовився десь посередині)
Щось я не чув, щоб він перед виборами казав про сильну армію, яка володіє зокрема балістичними та крилатими ракетами, про плани володіння хімічною та ядерною зброєю я взагалі промовчу.. Натомість чув про сумновідомий будапештський меморандум який він мав застосувати як аргумент для путіна і західних підписантів, але з прктики виявилося, що той документ скрутили у трубочку і запхали йому у ду5у!
показать весь комментарий
30.10.2025 12:49 Ответить
Кацапа, накоти боярышник, да похрусти ягельком - попустит... Развел здесь шовинистический нацизм с просоветско-геббельсовским пропагандизмом... Был бы я паном Адмiном, перервав би навпiл цю новоспечену падлюку-скороспелочку.
показать весь комментарий
30.10.2025 06:35 Ответить
Нужно проследить , бо когда дашь одному под дых, дык, сразу ни тебе тупых жидов, нi тобi розумних цапорилих , бо тихо сам з собов воно веде бесiду.
показать весь комментарий
30.10.2025 06:42 Ответить
нацист хренов
показать весь комментарий
30.10.2025 06:44 Ответить
дай собі відповідь на питання - чому етнічна ОПг прийняла для себе закон про антісємітізьм, а закону про антиуркаїнізм (умовно) в Україні немає? то хто насправді нацист і хто влаштовує черговий геноцид українського народу?
показать весь комментарий
30.10.2025 11:50 Ответить
А ішак оманський санкції введе,вони потужні.Це буде помста та асиметрична відповідь.
показать весь комментарий
30.10.2025 06:34 Ответить
Воно сьогодні знов буде хрипіти на радість равликів безмозглих....
показать весь комментарий
30.10.2025 06:52 Ответить
Гіперактивна тварюка "Абу Аладдин Принцесса Аладдін", що "народилася" 30.10.2025 року ВЖЕ ЗАСРАЛА весь ЦН.
Адміни!
Ви щось робите, чи спите?
показать весь комментарий
30.10.2025 06:37 Ответить
не звертай на нього увагу ,реально хвора людина
показать весь комментарий
30.10.2025 06:42 Ответить
Ну ни че, сегодня вечером будет Супер ПОтужный ответ на это - новый видосик от Зелупа, а так же возможно дроны по какой-то нефтебазе в Усть-********** попадут!
показать весь комментарий
30.10.2025 06:41 Ответить
мало не здасться
показать весь комментарий
30.10.2025 06:43 Ответить
Попередньо, ракет над Україною більше немає. Дорозвідка

Залишилися шахеди.
показать весь комментарий
30.10.2025 06:45 Ответить
А шо там хепірда ... вже дала наказ атакувати об'єкти енергетики у кацапні? Ні........ой як прикро а ракушки так сподівались.....аж вуха повідвісали від балачок хрипатого.......
показать весь комментарий
30.10.2025 06:50 Ответить
Головне баранів завтраками годувати вчасно
показать весь комментарий
30.10.2025 06:53 Ответить
По всіх ракетах дорозвідка

Під атакою була критична інфраструктура, в першу чергу енергетика в різних регіонах.

Найбільше страждали Франківщина Львівщина , Запоріжжя
показать весь комментарий
30.10.2025 06:54 Ответить
Якийсь кацапа-деменцiйник ЧУМний, моркрвку не iсть - пам`ять не вiдновлюе. попугая вмикае... Кацапа, до, ре, ми, до, ре-е, до-о.
показать весь комментарий
30.10.2025 07:03 Ответить
моркрвка для зору
показать весь комментарий
30.10.2025 07:05 Ответить
❎ МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ - ВІДБІЙ ТРИВОГИ
показать весь комментарий
30.10.2025 07:04 Ответить
Пане Адмiн, дякую.
показать весь комментарий
30.10.2025 07:04 Ответить
dont worry ,it is nothing
показать весь комментарий
30.10.2025 07:06 Ответить
Кацапня шахедами атакуватиме безкінечно. Тому що завод в ******** працює 24/7. То коли буде наліт 20 фламінгів з дальністю 3000км на ********, члєнограй?
показать весь комментарий
30.10.2025 07:29 Ответить
Схоже що яйця з майбутніми фламінго потрапили на яєшню до трускавецьких шашликів на тусовці Міндіча з нагоди отримання предоплати за майбутне виробництво зброї в Україні до 2050 року...
показать весь комментарий
30.10.2025 08:00 Ответить
Ворог знищує Україну ,адекватної відповіді немає ,влада безпорадна лише брехня і цинізм , світ теж не сильно переймаєтся як орда творить геноцид.
показать весь комментарий
30.10.2025 08:51 Ответить
Трамп з Сисиком зустрічається, а ***** у цей час Україну знищує і ніхто йому у цьому не завадить. Виходить, що плєшивий щур - наймогутніша істота на планеті. Як так сталося?
показать весь комментарий
30.10.2025 09:17 Ответить
Але ж вони почали більше купувати товарів в оплату частинами. Все добре.
показать весь комментарий
30.10.2025 09:19 Ответить
А картинки красивые по сбитым ракетам будут? Или уже все заманались их рисовать?
показать весь комментарий
30.10.2025 09:52 Ответить
головне що є кешбек і асфальт
показать весь комментарий
30.10.2025 11:49 Ответить
дофарбовують фламінго. завтра вже буде. багато буде. але завтра.
показать весь комментарий
30.10.2025 12:07 Ответить