9746 посетителей онлайн
5 842 66

Железняк о "зимнем пакете" Зеленского: Ищем деньги на "УЗ" - и бесплатно катаем все население? Это популизм

Укрзализныця бесплатно провезет украинцев

Нардеп от "Голоса" Ярослав Железняк резко раскритиковал инициативу президента Владимира Зеленского по "зимнему пакету поддержки"

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом он пишет в телеграм-канале.

Что думает Железняк об инициативе Зеленского?

"Хроники е****того популизма", - окрестил Железняк идею о зимнем пакете поддержки населения.

Читайте также: Зеленский анонсировал "зимний пакет" поддержки для украинцев: правительство готовит соответствующие решения

Далее он подробно аргументирует свое мнение:

  • 1) Летом во время бюджетного процесса прибегают чиновники с безумными глазами и криками: дайте срочно деньги на УЗ, иначе коллапс (это правда. - Я.Ж.).
  • 2) Рада в августе забирает деньги у Киева и передает 8 млрд грн в Резервный фонд. То есть, это внутренние деньги и их можно было бы отправить на армию.
  • 3) 23 октября КМУ выделяет 8 млрд грн на дофинансирование"Укрзализныци";
  • 4) Во время бюджетного процесса Мининфраструктуры и депутаты профильного комитета кричат, что с "УЗ" беда и срочно нужны деньги хотя бы на функционирование.
  • 5) 01 ноября президент объявляет о бесплатной перевозке на 3000 тыс. км для всех))))) Еще раз: для всех... без льготных категорий, просто бесплатно катаем все население.

"КАК?!!! ПОЧЕМУ?!

P.S. Где-то на фоне звучит речь Свириденко об аудите расходов или фраза самого Президента "все деньги на победу", - резюмирует Железняк.

Кабмин выделяет средства из резервного фонда на "УЗ"

Нардеп в подтверждение своих слов публикует распоряжение Кабмина о выделении средств из резервного фонда на финансовую помощь "УЗ".

кабмин распоряжение

Что предшествовало?

Ранее сообщалось, что Зеленский поручил правительству сформировать пакет "зимней поддержки" для украинцев.

Топ комментарии
+37
Популізм? Та ні, батечку. Це дебілізм.
показать весь комментарий
02.11.2025 13:43 Ответить
+23
Пропоную такі речі називпти зеленизм. Це збочена форма махрового популізму.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:14 Ответить
+22
це зрада України, а не дебелізм і не популізм
показать весь комментарий
02.11.2025 13:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Популізм? Та ні, батечку. Це дебілізм.
показать весь комментарий
02.11.2025 13:43 Ответить
це зрада України, а не дебелізм і не популізм
показать весь комментарий
02.11.2025 13:52 Ответить
це все до гаманця де- вагнергейт, клістрони, велике крадівництво, чонгар, оман, Гостомель, тцк, санкції проти громадян України, провалена дипломатія, закриття ракетної програми у 2019 році, портнови, д'єрмаки, подоляки, аристовичи і тп. вишенка на торті-шашлики за тиждень перед вторгненням рашистів.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:02 Ответить
Вишенка це 18-22.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:48 Ответить
Це відверта корупційна схема. Тепер всі українці раптово стануть "туристами" і "прочанами", а зелені виродки мільярдеами.
показать весь комментарий
02.11.2025 13:53 Ответить
Пропоную такі речі називпти зеленизм. Це збочена форма махрового популізму.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:14 Ответить
трампізм-зєлєнізм

хоча, ні.
бо Трамп обіцяє пограбувати весь світ, а не США
натомість ЗЄля влаштовує безкоштовну роздачу слонів та курочок нєвідімок за рахунок українських громадян

.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:21 Ответить
"Света нет ? Но вы езжайте !"

нікого не нагадує ?
совок неістрєбім !!!

.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:17 Ответить
бану
показать весь комментарий
02.11.2025 14:56 Ответить
Як цікаво зеленський разом із зелупнями в Урядовому кварталі, роздають гроші з податків Українців, самим Українцям!?!?
Гетьманцев з міністром фінансів, вчергове, себе дурнями виставили перед Українцями та Західними Партнерами!!!
Щось сильно забзділося, у привладних кабінетах та головах зелупнів, стефанчуків-зеленського???
показать весь комментарий
02.11.2025 14:58 Ответить
а ще круче популізму, це писати про популізм!
железняк, нахєра ти нам жалієшся?
йди до зе!поца і йому це розповідай!!
показать весь комментарий
02.11.2025 13:45 Ответить
Це нібито депутат, то хто як не він має вголос ставити питання на засіданні ВР? Але ні, зараз всі посадовці, депутати стали "блогерами", збирають "лайки", а правохоронці навіть "підозри" оголошують в соцмережах, мабуть щоб дати час намилитися до арешту.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:35 Ответить
Голова уряду Свириденко відзвітувала Зеленському. А мала звітувати Раді. Порушення конституції.
показать весь комментарий
02.11.2025 16:19 Ответить
Два зебіла - єта сіла! Ви як би не шифрувались, але від вас зеленим гівном тхне
показать весь комментарий
02.11.2025 16:19 Ответить
Ну це ж безтолковий ішак. Яку логіку в його тупій макітрі ще хтось шукає. Природній інстинк самозбереження штовхає цього обкуреного мудака.
показать весь комментарий
02.11.2025 13:46 Ответить
логіка є, багато хто не поїде, а грошики будуть виділені
показать весь комментарий
02.11.2025 13:49 Ответить
Вбиває, чому західні союзники, що і дають ці гроші, не визвуть Зеленьського і Стюардесу і не скажуть тихенько, " а ху- ху, не хо- хо"?
показать весь комментарий
02.11.2025 15:23 Ответить
В Укрзалізниці треба переглянути зарплати голови, членів правління і наглядової ради. Там грошей знайдеться багато.
показать весь комментарий
02.11.2025 13:50 Ответить
Диверсійно-підривна діяльність під виглядом популізму або некомпетентності. Весь термін з 2019 року.
показать весь комментарий
02.11.2025 13:53 Ответить
Це не популізм, а спроба витратити гроші на будь-що, аби лише не на військо та зброю.

Якщо УЗ не вистачає грошей, треба звільнити керівництво та провести аудит, щоб знайти, куди зникають гроші. У всьому світі залізниця приносить гроші, і тільки у нас - парадокс - треба постійно вливати гроші з бюджету. Те саме і з метро (привіт, кличко!).
показать весь комментарий
02.11.2025 13:53 Ответить
Метро підпорядковане Кличку?
показать весь комментарий
02.11.2025 14:19 Ответить
Це ж КП, так.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:22 Ответить
а в Харкові метро приносить доход?
показать весь комментарий
02.11.2025 14:48 Ответить
В Харкові метро комунальне підприємство і немає ніякого відношення до Укразалізниці.
показать весь комментарий
02.11.2025 17:28 Ответить
а до кличко яке відношення має укрзалізниця?
показать весь комментарий
02.11.2025 19:54 Ответить
Пряме, у Києві є міська електричка, якою керує Укрзалізниця.
показать весь комментарий
02.11.2025 20:01 Ответить
а в харкові теж є міська електричка. чому терехов не відповідає за укрзалізицю, а кличко відповідає?
показать весь комментарий
02.11.2025 20:20 Ответить
У Харкові немає міської електрички.
показать весь комментарий
03.11.2025 00:27 Ответить
Усі бомжі тепер переселяться з вокзалів до ж/д потягів. Безкоштовно ж! Тобто по справах в Україні можна буде тепер пересуватись тільки бусами. Зєля купує голоса бомжів на вибори
показать весь комментарий
02.11.2025 13:57 Ответить
«Что не сделает дурак - получается не так»
Це не про зеленського?
показать весь комментарий
02.11.2025 14:05 Ответить
зе не дурак, дурні - хто за нього проголосували, а він знає, що робить і хто від цього отримає вигоду
показать весь комментарий
02.11.2025 14:06 Ответить
Наберіть в Гуглі дружина придурка!!!Ви дуже здивуєтесь,а може й ні,бо вилізе Зеленська!!!Не дякуйте)))
показать весь комментарий
02.11.2025 14:50 Ответить
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
02.11.2025 15:38 Ответить
дружина придурка
працює !!

видає Вікіпедія з статтею https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://uk.wikipedia.org/wiki/%25D0%2597%25D0%25B5%25D0%25BB%25D0%25B5%25D0%25BD%25D1%2581%25D1%258C%25D0%25BA%25D0%25B0_%25D0%259E%25D0%25BB%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25B0_%25D0%2592%25D0%25BE%25D0%25BB%25D0%25BE%25D0%25B4%25D0%25B8%25D0%25BC%25D0%25B8%25D1%2580%25D1%2596%25D0%25B2%25D0%25BD%25D0%25B0&ved=2ahUKEwjpjvGj4NOQAxXqRvEDHS6OLYEQFnoECAwQAQ&usg=AOvVaw0mNjyF94OZ_V_WVzHDWhu1 Зеленська Олена Володимирівна
як українською, так і російською мовами, а також фейсбук, інстаграм та трамп сошиал

показать весь комментарий
02.11.2025 17:15 Ответить
навіть ШІ !!!

У ********* медіапросторі цей вислів іноді використовується в політичному контексті, зокрема, пошукові системи на запит "жена придурка" можуть видавати інформацію про Олену Зеленську, першу леді України, через поширення таких образливих висловів у соціальних мережах або певних ЗМІ.

.
показать весь комментарий
02.11.2025 17:19 Ответить
Свого часу за запитом "******" Гугл видавав першу стонірку посилань пошуку на Кадирова. Вже виправили, а шкода.
показать весь комментарий
02.11.2025 19:54 Ответить
Весь популізм ЗЕ зникне лише тоді коли він сдасть Київ - до того він буде брехати і красти
показать весь комментарий
02.11.2025 14:07 Ответить
Воно вважає що зедібіли йому віддали Україну в особисте користування.
Тепер він, як власник, дозволяє наріду кататись на поїзді. Безкоштовно.
А шо такое. Має право.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:17 Ответить
Це зелений дебілізм,
показать весь комментарий
02.11.2025 14:18 Ответить
Залізяка! гроші на залізницю ВСЕРОВНО потрібно виділяти, що катай "платно", що "безкоштовно"! з таким же успіхом ти Залізяка, можеш скасувати "безкоштовний" проїзд у містах та по всій країні для пенсіонерів, для інвалідів тощо! можеш почати із СЕБЕ - їздитимеш не за "народні" а за СВОЇ!
показать весь комментарий
02.11.2025 14:18 Ответить
Кешбеку вже не згадують, поїздки на потягах - неперевершено!!! Далі буде...
показать весь комментарий
02.11.2025 14:19 Ответить
І я навіть знаю що.
показать весь комментарий
02.11.2025 15:37 Ответить
Достали з тією залізницею, то немає на неї коштів, то катають всіх безплатно. Зупинити її діяльність і провести повний аудит з допомогою іноземних спеціалістів.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:29 Ответить
"Укрзалізниця" в надійних руках, нею опікується відомий ветеран війни з Баригою - Сєрюня Лєщєнков. Все розумно, все буде 95-квартал!
показать весь комментарий
02.11.2025 14:35 Ответить
Вот лежу себе и мечтаю: куда бы это поехать зимой на 3000км, когда света не будет.🙄
показать весь комментарий
02.11.2025 14:45 Ответить
В магадан.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:56 Ответить
Бред какой-то. Но это на первый взгляд. Вот думаю: на-ера Зе выпустил 18-22 - наиболее боеспособную часть наших мужчин? Ну неужели в воюющей с превосходящим тебя по численности втрое противником такое может прийти в голову человеку в здравом уме? Оказывается может. Вероятно готовится капитуляция ( которую конечно на Марафоне назовут победой) и после которой возможно пройдут выборы и, страхуясь от неожиданного проигрыша Зе и прихода к власти кого-то другого, не зависящего от Кремля кандидата, заранее создают условия, при которых любой победивший, даже суперпатриотичный человек не смог продолжать сопротивление.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:59 Ответить
Железняк - не путай хрин з дишлом,а чергове можливе "зелене" пограбування українців із " "зеленим " популізмом...
показать весь комментарий
02.11.2025 15:17 Ответить
Зєлю геть. Вибори
показать весь комментарий
02.11.2025 15:24 Ответить
Це як на піаніно зіграти !!!
показать весь комментарий
02.11.2025 15:33 Ответить
якщо ще й 5-6 дефективних менеджерів до піаніно підійдуть - то можна зіграти і в "сі бімоль мажор" і в "соль дієз мінор"
показать весь комментарий
02.11.2025 16:08 Ответить
1. Вони "керують" УкрЗалізницею що доводять її до дефолту.
2. Вони "рятують" УкрЗалізницю тупим вкиданням грошей, відібраних з інших галузей.
3. Вони не можуть витратити (використати) вкинуті гроші на порятунок УкрЗалізниці.
4. Вони просто-тупо витрачають ці гроші "безкоштовно" катаючи (піарясь) ЛОХторат.
показать весь комментарий
02.11.2025 15:44 Ответить
Нехай прокатає на халяву до Покровська да до Гуляйполя єрмака з сірським.
показать весь комментарий
02.11.2025 16:25 Ответить
" До влади прийшли ліквідатори України " ( С.Хмара ).
показать весь комментарий
02.11.2025 16:47 Ответить
Дай налічкою, люди не доїдають, нахрена нам твоє катання.
показать весь комментарий
02.11.2025 16:49 Ответить
У нас катастрофа з управлінням державою. Ідіотизм ідіотизм і ще раз ідіотизм
показать весь комментарий
02.11.2025 17:12 Ответить
А ми ще пам'ятаємо часи коли УЗ показувала прибутки, коли Нафтогаз був прибуктовий, коли Укрпошта була прибуткова, коли Укравтодор був без збитків. Коли дзвонили пенсіонерам і запрошували прийти оформити субсідію, а якщо немає змоги прийти, то можна було заяву написати. І субсідія продовжувалась автоматично. Кльово проголосували в 2019... Зірвали джекпот - і війна і корупція і переслідування і змінити нічого не можемо.
показать весь комментарий
02.11.2025 17:31 Ответить
Корупційна схема. Не буває халявних поїздок, їх все рівно хтось має оплачувати. Оплачувати за послуги УЗ буде уряд з бюджетних грошей, які формуються за рахунок податків тих самих людей, яких зелебобік збирається нібито безкоштовно возити. Коротше, чергова схема для розпилу.
показать весь комментарий
02.11.2025 19:02 Ответить
Вибачайте, ну не вірю я що все це люди пишуть. Ну таке щоби с людей лізло, таке щоб писати, це не можливо, оба здорова інтелігенція, но точно не боти чиїсь
показать весь комментарий
02.11.2025 19:23 Ответить
Чув, що Серожа Лещенко пожертвував річну платню у наглядовій раді "Укрзалізницею" на благодійну акцію гаранта, скоро мабуть на 1+1 покажуть цю новину!
показать весь комментарий
02.11.2025 19:43 Ответить
Держборг України перевищив вже 8 трильйонів грн
показать весь комментарий
02.11.2025 20:09 Ответить
Для підтримки Лідора кожен повинен накатати свою норму на пІїздах !
показать весь комментарий
02.11.2025 22:04 Ответить