8343 посетителя онлайн

Ситуация в Покровске сложная, но никто не толкает солдат на смерть ради руин, - Зеленский

Зеленский прокомментировал ситуацию в Покровске

Украина столкнулась с очень сложной ситуацией в Покровске.

Об этом в интервью Bloomberg заявил президент Владимир Зеленский, передает Цензор.НЕТ.

Вывод войск

Глава государства подчеркнул, что любое решение о выводе войск является вопросом военного командования на местах.

"Никто не толкает их на смерть ради руин. Я буду поддерживать наших солдат, особенно командиров, которые там находятся, в том, как они могут контролировать ситуацию. Или это слишком дорого для нас - самое важное для нас - это наши солдаты", - пояснил Зеленский.

По словам президента, Россия хочет победы в Покровске, чтобы попытаться убедить Трампа, что Украина должна вывести войска со всего Донбасса, чтобы прекратить войну.

"Мы не можем покинуть восток Украины. Никто этого не поймет, люди этого не поймут. А главное, что никто не гарантирует вам, что если они захватят тот или иной город, то не продвинутся дальше. Нет ни одного сдерживающего фактора", - подытожил Зеленский.

Что предшествовало?

Накануне главнокомандующий ВСУ Александр Сырский заявил, что российские оккупанты не контролируют Покровск и не окружили украинские подразделения.

Топ комментарии
+23
А ти існуєш тільки для того, щоб грабувати разом з друзями країну в цілому і військових зокрема? А шапка верховного нідочого не зобовʼязує?
показать весь комментарий
13.11.2025 09:53 Ответить
+22
Зепоц, ти верховний гівнокомандувач, за Покровськ, Мирноград відповідаєш ти.
показать весь комментарий
13.11.2025 09:52 Ответить
+19
АХАХАХАХАХАХАХАХХА - ото умив руки. Ну да, бо в армії ж все самовільно)
показать весь комментарий
13.11.2025 09:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та їх вже не виведеш, там по карті в самому вузькому місці кишка 2 км завширшки, прямою наводкою будуть розстрілювати.
показать весь комментарий
13.11.2025 09:50 Ответить
Аха прямою наводкой в 2 км ) там вроде Родинское почти отбили , легче будет выходить
показать весь комментарий
13.11.2025 09:54 Ответить
8 км, а не 2. То ви кацапські карти явно дивитесь. Але 8 - теж мало, звісно.
показать весь комментарий
13.11.2025 10:05 Ответить
СРАТЬєх зеленський, з шоблою помічників ригоАНАЛЬНИХ, вчергове довів виконання Оманських завдань від ******!!
Безкарнісь зелупнів щодо їх «рішень», призводить до КРОВІ та Смертей!!
Вішати цю сволоту треба зараз, бо буде горе для України і табори ГУЛАГУ2!!
показать весь комментарий
13.11.2025 10:14 Ответить
АХАХАХАХАХАХАХАХХА - ото умив руки. Ну да, бо в армії ж все самовільно)
показать весь комментарий
13.11.2025 09:51 Ответить
"І я не я, і хата не моя"
показать весь комментарий
13.11.2025 10:14 Ответить
С у к и
показать весь комментарий
13.11.2025 11:45 Ответить
Зепоц, ти верховний гівнокомандувач, за Покровськ, Мирноград відповідаєш ти.
показать весь комментарий
13.11.2025 09:52 Ответить
Так, але воно зробило свою справу, коли звільнило Головнокомандувача Залужного і 16 генералів Генштабу і коли завело у всі проекти міндіча і його команду мародерів.
показать весь комментарий
13.11.2025 09:56 Ответить
А ти існуєш тільки для того, щоб грабувати разом з друзями країну в цілому і військових зокрема? А шапка верховного нідочого не зобовʼязує?
показать весь комментарий
13.11.2025 09:53 Ответить
« Пір'я , що випадково приклеїлося до сраки, ще нікого орлом не зробило ... »
показать весь комментарий
13.11.2025 09:59 Ответить
А його це пірʼя не зробило, навіть, горобцем
показать весь комментарий
13.11.2025 10:05 Ответить
наявність бороди не свідчить про те що ти рабін
показать весь комментарий
13.11.2025 12:09 Ответить
Он як воно заговорило? А хто ж їх туди завів? А хто заборонив лідеру опозиції Порошенку будувати захисні споруди перед Порковськом, а своєю шоблою стелили асфальт і садили троянди, щоб як можна побільше вкрасти? Жадібне, ненаситне до всього українського!!!
показать весь комментарий
13.11.2025 09:54 Ответить
СиРский, короче ты крайний! И не беспокойте "Потужного" по "мелочам".
показать весь комментарий
13.11.2025 09:54 Ответить
зепадло,нах.я ти тоді взагалі потрібен
показать весь комментарий
13.11.2025 09:57 Ответить
Новий Понртій Пілат. Чи я не я... Це справа військових !? Жалюгидний покидьок
показать весь комментарий
13.11.2025 09:59 Ответить
Наказ "Стояти до останнього!" йде від Зеленського або Сирського.

А весь негатив і відповідальність за відступ військ на Покровському напрямку Зеленський благородно перекладає на військових.

Кручу-верчу триває...
показать весь комментарий
13.11.2025 10:00 Ответить
А хто в нас верховний??? Сумно і страшно таке чути від ...
показать весь комментарий
13.11.2025 10:00 Ответить
Вова-бідоносець. Раз він приїжджав до Покровська, то бути біді. Покровськ паде. Як Бахмут, як Авдієвка.
Але ж *****, в Херсон потикався. Добре, якщо то були декорації ст. 95 Квартал. А якщо дійсно був. Бо коли від був там в 22-му році, то після того Херсон почали жорстокіше навалювати.
показать весь комментарий
13.11.2025 10:01 Ответить
Нехай сам виїзжає,до того дорожнього щита,де робив фотосесію,та керує,як вгк,а не сидить в бункері.
Означає,що в ніякому разі його не можна допускати до Краматорська,Слов'янська,чи інших східних міст-поганий знак.
показать весь комментарий
13.11.2025 10:01 Ответить
Каже військові-наче не він командувач військами-тіпа робіть що хочете -я тут непрічьом
показать весь комментарий
13.11.2025 10:03 Ответить
Перекладаю:
Ніхто не штовхає їх на смерть заради руїн. - Пачєму до сіх пор нє аставілі Пакровск как дагаварівалісь? (Є, звичайно і значні руйнування і місцями тотальне знищення, де була оборона, але на усіх відео з міста видно, що воно в більшості ціле і здається без бою).
Я підтримуватиму наших солдатів, особливо командирів, які там перебувають, у тому, як вони можуть контролювати ситуацію. - Можетє спакойно убєгать, спішем на тотальную руйнацію города.
"Або це занадто дорого для нас - найважливіше для нас - це наші солдати" - Аставіл пазіцию в городє, маладєц, там, в голой стєпі оборонятса будєт попрощє.
Адже уся воєнна наука говорить, що только лохі обороняють міста і села.
Только лохі втрачають міста і села не фронтальними атаками, а внаслідок охоплення флангів або оточення.
Янелох же має свою стратегію - захопленням ворогом порожніх сіл і міст в лоб кількома піхотинцями відбувається охват і оточення позицій наших в полях.
показать весь комментарий
13.11.2025 10:07 Ответить
Кошка бросила котят - пусть е-уться как хотят.🙁
показать весь комментарий
13.11.2025 10:07 Ответить
Зеленский связан с Деркачем - это значит он такой де предатель. Он сливает и солдат и земли. Война ведется с саботажем. Выгоднее прислать подкрепление серьезное и атаковать клещи в клещи. Так будет меньше потерь, чем организовывать отступление из окружения и нести огромные потери. ИИ просчитал, что выгоднее наоборот ударить с флангов по клещам, которые окружили Покровск. Тогда будут большие потери у русских и меньшие потери у Украинских воинов. там клещи их растянуты и если перерезать им логистику и подвоз припасов и провизии, то они за несколько дней начнут нести огромные потери и сдаваться будут. Но Зеленский и Сырский - это шестерки Кремля. Они будут губить людей и сдавать территории и продолжать саботаж.
показать весь комментарий
13.11.2025 10:08 Ответить
Або це занадто дорого для нас - найважливіше для нас - це наші солдати", - пояснив Зеленський. (((найважливіше для цього зрадника України і українського народу його грабіжники і зрадники , а душі тих ,котрі відійшли із земного життя , захищаючи Вітчизну-Неньку ,безголосим докором, звинувачують зелене лицемірство і брехню
показать весь комментарий
13.11.2025 10:12 Ответить
Можна подумати що воно свою харю туди не сунуло. Це сказало щоб не нести відповідальність
показать весь комментарий
13.11.2025 10:20 Ответить
"Якби я тоді був президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але ми б туди «зелених чоловічків» не пустили".
показать весь комментарий
13.11.2025 10:23 Ответить
Під Покровськом мирноградом сіверськом, куп'янськом багато підрозділів в оточенні чи стратегічному оточенні, хай розбираються профі в мене друге серйозне питання командири із солдатами їхні комбати, комбриги із людьми чи керують здалеку воно і зрозуміло в Луцьку Житомирі Києві тепліше і комфортніше. Генерали Вермахту і Червоної Армії бачили противника в бінокль, під Бородіно загинуло 48 генералів армії Наполеона Бонапарта вони особисто водили бійців в атаки і тримали рубежі
показать весь комментарий
13.11.2025 10:42 Ответить
для того, щоб мати право казати: рішення приймають командири, ти не маєш бути обтяжений обов'язками, правами та повноваженнями верховного головнокомандувача.
а поки ти на посаді - все, що відбувається в країні, це твоя відповідальність й результат твоїх рішень та дій.
й сталося так виключно через те, що ти підгріб під себе та керуєш в ручному режимі всіма гілками влади, всіма державними інституціями, від кабміну та ВР до поліції та прокуратури.
інакше кажучи: пішов ти ***** зі спробами перекласти власну відповідальність на інших.
показать весь комментарий
13.11.2025 10:50 Ответить
Що воно меле??
показать весь комментарий
13.11.2025 11:16 Ответить
Я за те, щоб погодитись на обмін решти Донецької області на окуповані частини Харківської, Сумської та Дніпропетровської областей і на цьому завершити бойові дії, разом з ними і воєнний стан і провести вибори. Підніміть руку, хто зі мною згоден.
показать весь комментарий
13.11.2025 11:33 Ответить
Скрізь складна ситуація.. Запорізський напрямок чи харьківський чим ліпший??
показать весь комментарий
13.11.2025 12:06 Ответить
Ось так ця зелена мерзота та його корумповані посіпаки та радники зливають ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ...!!!

Ніхто не має штовхати солдат на смерть заради режиму корумпованих зрадників, цих зеленомордих аватарів у владі...!!!
показать весь комментарий
13.11.2025 12:36 Ответить
Просто зелене чмо,завело людей в котел, само втекло від відповідальності,дивиться із-за кущів і ще й самих звинувачує.Здало Журавля,Азовців,наробило Бахмута,Кринок ,Курська, тепер Покровська і тільки лапки протирає, підар зелений.Такого чмиря,верховного головнокомандувача ,не мала ще жодна армія світу яка прийняла бій.Це кончене недостойне навіть називатися матнею українського солдата, просто підар рімин.
показать весь комментарий
13.11.2025 15:08 Ответить
Все дається по результатам його роботи,як вгк.
Щоби воно не п...зділо,та ситуація близька до оточення,як і по суджі, де самостійно виходили,щоб вижити,залишаючи зах.техніку.
показать весь комментарий
13.11.2025 15:19 Ответить
П#здить ****.....вже всі все знають,чого коштував стяг на адміністрації....з 35 залишилось 16....**** ти зелена...