12233 посетителя онлайн

НАБУ аномально долго не получает данные от Финмониторинга, - директор Кривонос

НАБУ долго ждет ответа от Госфинмониторинга

Директор НАБУ Семен Кривонос заявил, что Бюро иногда аномально долго ожидает данные от Государственной службы финансового мониторинга.

Об этом он заявил в эфире УП, информирует Цензор.НЕТ.

"Для нас очень важна Служба финансового мониторинга, государственное учреждение Украины, которое должно предоставлять (данные. - Ред.). Есть одна история... По нескольким чувствительным, можно сказать, производствам запросы мы ожидаем довольно аномально долгое время. Менее года, но тем не менее. Я надеюсь на конструктивное сотрудничество. Мы будем много отправлять сейчас соответствующих запросов, и они должны установить транзакции, которые происходили (в деле о коррупции в энергетике. - Ред.)", - пояснил глава Бюро.

Нардеп Ярослав Железняк напомнил, что Кривонос говорил о Службе финансового мониторинга, которую возглавляет Филипп Пронин - одногруппник вице-премьера по вопросам восстановления Алексея Кулебы.

Железняк лично пригласил Пронина на заседание ВСК Рады в понедельник, 17 ноября.

НАБУ долго ждет ответа от Госфинмониторинга

Топ комментарии
+8
Зеленський не пахан. То звичайнісінький зіц-голова. Керують і контролюють інші, а цей як аватарка.
Ні, йому також перепадає, і немало. Воно ж не настільки дурне, хоч і нерозумне. Але і не пахан.
показать весь комментарий
14.11.2025 14:44 Ответить
+6
Міндіч заборонив і це?
показать весь комментарий
14.11.2025 14:34 Ответить
+5
ОПа !!!!
показать весь комментарий
14.11.2025 14:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ОПа !!!!
показать весь комментарий
14.11.2025 14:33 Ответить
Оппа! І тут ОПа
показать весь комментарий
14.11.2025 14:47 Ответить
Міндіч заборонив і це?
показать весь комментарий
14.11.2025 14:34 Ответить
А голова фінмону весь із себе такий: "яволль, герр оберст!"
показать весь комментарий
14.11.2025 14:41 Ответить
Зеленський не пахан. То звичайнісінький зіц-голова. Керують і контролюють інші, а цей як аватарка.
Ні, йому також перепадає, і немало. Воно ж не настільки дурне, хоч і нерозумне. Але і не пахан.
показать весь комментарий
14.11.2025 14:44 Ответить
Все так, але то зовсім не заперечує, що його просто використовують. Принаймні, тим, хто то робить, так здається. Але як то все обрнеться? так що все цілом може статись.
Хоч недолугеньке, але хитрожопеньке ще може всіх підставити, а само піти до лісу.
показать весь комментарий
14.11.2025 15:09 Ответить
Ті хто оббрехалидетективів НАБУ і САП, нервово гадять в штани і гризуть нігті, бо у них же сім'ї!! А тепер, з таким смердючим лайном, вони і з України не втечуть!!! Хіба що до ********* деркача, як бакай свого часу, з ДУС!!
показать весь комментарий
14.11.2025 14:49 Ответить
"Договняки" ("оборудкі", "сделки", "dеаl") - основа буття".
Трамп.
показать весь комментарий
14.11.2025 14:54 Ответить
Ось вовка перетре з Макроном, що він надасть йому притулок, якщо шо - й тоді усьо пайдьот?
Це не я придумала , ще місяць тому чула здається у Берези про можливий варіант гарантій від Макрона ...
показать весь комментарий
14.11.2025 14:39 Ответить
І історія повториться, але вже у вигляді фарсу... Льодоруб....
показать весь комментарий
14.11.2025 14:52 Ответить
Так, навіщо звертатись до того органу, керівництво якого має конфлікт інтересів?
Краще одразу написати у FATF чи OFAC що потрібно. Гадаю, що відповідь буде швидка і вичерпна.
показать весь комментарий
14.11.2025 14:43 Ответить
Так і гроші з невідомого джерела вносять як застави для підозрюваних, це вже ознаки відмивання брудних грошей з чим бореться FATF.
показать весь комментарий
14.11.2025 15:07 Ответить
А в НАБУ, як собі думали, КабМіндічі деркача працюють і там, в службі фінансового моніторингу!! Це ж і підтверджується саботажем виконання їх функціональних обов'язків!!
Гетьманцев з татаровим, час не марнують щодо захисту КабМіндічів *********-деркача!! А якби одразу ПОВІСИЛи, отих трьох з КабМіндічів деркача, всі необхідне і документи, уже давно принесли, ів черзі стояли б, оті посадові істоти з служфінмоніторигу, на другий день !!!
показать весь комментарий
14.11.2025 14:46 Ответить
Зе геть! Банду корупціонерів геть!
показать весь комментарий
14.11.2025 15:02 Ответить
То можна вже справу заводити на керівництво фінмоніторингу за співпрацю з підозрюваними! Вже точно шось мутять, а воно не клеїться, тому і довго!
показать весь комментарий
14.11.2025 15:13 Ответить
КривонОс розперезався. Теж не простий той Семен...
показать весь комментарий
14.11.2025 15:23 Ответить
Цю заяву керівника НАБУ можна зрозуміти, як припущення, що Держфінмоніторинг навмисно не надає НАБУ відповіді на офіційні запити, тобто порушує закон? Мабуть доцільно було б вказати, зміст порушення відповідного закону і його наслідки для порушників.
Якщо будь-яка державна установа порушує закон, то мабуть НАБУ добре знає, як на це законно відреагувати в юридичній та оперативній площинах?
показать весь комментарий
14.11.2025 15:25 Ответить
мафія зеленського пустила метастази по всій країні
показать весь комментарий
14.11.2025 15:30 Ответить
Так ця установа така ж корупційна!
показать весь комментарий
14.11.2025 15:58 Ответить