14628 посетителей онлайн

Студия "Квартал 95", как имущество коррупционера, должна быть передана под управление АРМА, - Железняк

Народный депутат Ярослав Железняк отреагировал на пост Студии "Квартал 95" о совладельце Студии Тимуре Миндиче.

Об этом он написал в своем Facebook, сообщает Цензор.НЕТ.

В своем сообщении он отметил: "Получается, 50% от "95 квартала" должны передать в управление АРМА".

железняк о квартале

В своем официальном посте Студия подчеркнула, что последние события не касаются ее работы, контента или команды. Совладелец имеет юридическую связь со Студией, но не участвует в производстве контента и не влияет на решения команды.

Студия призвала не использовать бренд "Квартал 95" в "спекулятивных или политизированных контекстах".

Что предшествовало?

Топ комментарии
+27
Розігнати це антиукраїнське шобло.
показать весь комментарий
12.11.2025 13:39 Ответить
+17
Націоналізувати майно зрадників. Гроші Зрандники, крали із державної компанії і передавали у москву. Це факт. І майно зрадників підлягає конфіскації. А Зеленьський тут ні до чого. Він хороший.
показать весь комментарий
12.11.2025 13:40 Ответить
+11
Студія Квартал 95, як розсадник мегакорупції і колабораціонізму повинна бути ліквідована.
показать весь комментарий
12.11.2025 13:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Розігнати це антиукраїнське шобло.
показать весь комментарий
12.11.2025 13:39 Ответить
і учасників позбавити державних нагород...і принести публічне вибачення народу україни за спільне з хором верьовки спотворення народної пісні горіла сосна палала...
показать весь комментарий
12.11.2025 14:51 Ответить
Націоналізувати майно зрадників. Гроші Зрандники, крали із державної компанії і передавали у москву. Це факт. І майно зрадників підлягає конфіскації. А Зеленьський тут ні до чого. Він хороший.
показать весь комментарий
12.11.2025 13:40 Ответить
Усміхнуло а Зеленський тут ні до чого
показать весь комментарий
12.11.2025 13:44 Ответить
Ага, він їх очолив, оцих зрадників всіх мастей😡
показать весь комментарий
12.11.2025 14:21 Ответить
про зельонського це сарказм?
показать весь комментарий
12.11.2025 15:19 Ответить
Там і в 2-х інших співвласників рило в пушку
показать весь комментарий
12.11.2025 13:42 Ответить
Це ж ОЧЕВИДНІ правові дії, як таблиця множення!!
Лише портновські гадитимуть Україні та Українцям, аж поки до них не прийде дієвий Суд Лінча!! А потім ними починається волання про Конституцію і, що їх заставили, якісь помічники ригоАНАЛІВ !!,….
показать весь комментарий
12.11.2025 13:42 Ответить
Ще недавно - під час війни не можна критикувати владу! після Перемоги будемо розбиратися!
показать весь комментарий
12.11.2025 13:46 Ответить
...Недолго музыка играла,
Недолго фраер танцевал...
показать весь комментарий
12.11.2025 13:52 Ответить
Недовго?!Майже 7 років тільки в кріслі презиента! І більш 20 років на сцені!
Ну подобається муТрому нарІду коли його кличуть повіями,тупими вівцями, і геть не подобається коли вони дорогеньки!
показать весь комментарий
12.11.2025 17:32 Ответить
Мудрий наріт генетично звик, коли чужинці його публічно ставлять раком. Ну, щоб доїти...
показать весь комментарий
12.11.2025 17:35 Ответить
показать весь комментарий
12.11.2025 13:54 Ответить
показать весь комментарий
12.11.2025 16:44 Ответить
Студія Квартал 95, як розсадник мегакорупції і колабораціонізму повинна бути ліквідована.
показать весь комментарий
12.11.2025 13:54 Ответить
Ну і? АРМА їм встановить, які результати економічної діяльності вони мають забезпечити? Рентабельність, податкове навантаження?
показать весь комментарий
12.11.2025 13:56 Ответить
Варто почути :"95 кьварталь" -і напад нудоти гарантовано!
показать весь комментарий
12.11.2025 14:01 Ответить
На рояль тільки арешт ненакладуйте.Після виборів хай йде і продовжує на роялі... "Мурку" лабать
показать весь комментарий
12.11.2025 14:02 Ответить
Арма могут быть переданы только акции Студии, но никак не имущество. Если Железняк не знает что такое акции, ему стоит почитать и лишь потом писать глупости (а он, я уверен, продолжит их писать и после прочтения). А ещё ему стоит почитать устав компании. Ещё с девяностых, когда компании отжимались очень часто, большинство компаний имеют условия в уставе, которые, при отчуждении акций третьим лицом, превращают их в "вексель". Т.е в бумажку не имеющую никакого значения.
показать весь комментарий
12.11.2025 14:18 Ответить
Ах, які невинні ягнятка! Своїми антиукраїнськими виступами сприяли прийняттю рішення рашистами про широкомасштабний напад, бо думали, що прихильники 95 помийки не стануть на захист країни! Помилилися супостати - на захист не стали лише кварталівці та п,ята колона!
показать весь комментарий
12.11.2025 14:22 Ответить
Що, передадуть майно як якусь валізу? І разом з ''Лисим''? Класно. Вони такі і є - туалетний папір Бені!
показать весь комментарий
12.11.2025 14:39 Ответить
Треба негайно було накласти арешт на майно, цінні папери...акції у т.ч...УСІХ фігурантів по цій справі...Бо все зараз переступлять,або продадуть...гроші виведуть з України,або підуть на хабарі та застави...Але,міркую,що саме тут будуть тягнути і дадуть можливість усе зароблене "непосильною працею" зберегти... Цікаво,коли запросять екстрадицію ....
показать весь комментарий
12.11.2025 14:49 Ответить
"ОЗЕРО" (також «12 друзів прутіна») - це дачний споживчий кооператив, заснований у 1996 році на березі Комсомольського озера біля селища Солов'ївка на Карельському перешийку. Одним із його засновників було х*йло (ліліпутлер), а після обрання його президентом, члени кооперативу зайняли керівні посади в адміністрації // КМ "ДИНАСТІЯ" = Карлсон, ЧеГевара, Е, З. (Чому Чернишов назвав своє котеджне містечко "Династія"? - https://www.facebook.com/watch/?v=718459690570384 )
показать весь комментарий
12.11.2025 15:31 Ответить
Як колишній міністр національної єдності під час війни будував котеджне містечко в одному з найдорожчих селищ країни - повне відео - https://www.youtube.com/watch?v=WIuAeuez0oc&t=366s
показать весь комментарий
12.11.2025 15:35 Ответить
Нужно блокировать любые концерты квартала! "Геть зі сцени"!
показать весь комментарий
12.11.2025 15:33 Ответить
Скільки просять за Лисого?
показать весь комментарий
12.11.2025 15:42 Ответить
Всіх.на фронт!