8143 посетителя онлайн

Украина станет членом ЕС в начале следующего десятилетия, - Сикорский

Сикорский о вступлении Украины в ЕС

Глава МИД Польши Радослав Сикорский считает, что Украина станет членом Европейского Союза в начале следующего десятилетия.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом сообщает Polsat News.

Членство Украины в ЕС

Так, вице-премьер-министр и министр иностранных дел Радослав Сикорский рассказал о возможном вступлении Украины в Европейский Союз в своем подкасте "The Rest Is Politics". Он заявил, что Украина станет членом ЕС в начале следующего десятилетия.

"Это правда, что Венгрия блокирует прогресс в этом вопросе, но Украина уже имеет статус кандидата", – отметил он.

В четверг в эфире Polsat News Сикорский также указал на конкретное условие для вступления Украины.

"Если Украина будет терпеть коррупцию, она не вступит в Европейский Союз. ЕС требует честности, применения процедур", – сказал он, имея в виду коррупционный скандал в Украине.

Путин не достиг цели в Украине

Сикорский в подкасте также рассказал о дальнейшем ходе войны. По его словам, российский диктатор Владимир Путин не выдержит еще три года войны с Украиной, которую будет поддерживать Запад. Этому помогут, в частности, средства, полученные от замороженных российских активов.

"Украина сейчас производит около половины своих беспилотников и ракет на внутреннем рынке. Путин не достиг того, чего хотел; мы думали, что у него вторая по величине армия в мире, но он воюет на Донбассе уже 10 лет. Я бы не назвал это победой", - подчеркнул польский министр.

Топ комментарии
+15
Та ні, скоріше століття.
показать весь комментарий
15.11.2025 17:58 Ответить
+12
якщо зеля постарається то України до того часу вже не буде!
показать весь комментарий
15.11.2025 18:01 Ответить
+11
Поляки показують зуби… Не побивайтеся так. Європу проковтнув іслам. Майбутнє у неї страшне і суіцидне. Хай розквітне Україна після війни без сумнівних союзів. Головне не пустити до себе.
показать весь комментарий
15.11.2025 18:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ахаха тобто ніколи!клоун зашкварився так не тільки вступу не чекати а і допомоги, потужно!
показать весь комментарий
15.11.2025 17:53 Ответить
дякуємо з підтримку, пане Радославе !

скавчання кацапських ботів з теми членства України в ЄС є підтвердженням нашого успіху !

.
показать весь комментарий
15.11.2025 19:30 Ответить
Зелених ботів тут не менше.
показать весь комментарий
15.11.2025 19:35 Ответить
сарказм зараховано 😬
показать весь комментарий
15.11.2025 19:51 Ответить
скавчіть та сіпайтесь !
сіпайтесь та скавчіть !

а Україна буде в ЄС !

.кацапські ботяри

.
показать весь комментарий
15.11.2025 21:10 Ответить
У перекладі з дипломатичної: "Зрадливому віслюку лопату в дупу, решту його подільників-мародерів на нари або у Дніпро - і буде вам щастя".
показать весь комментарий
15.11.2025 17:57 Ответить
Та ні, скоріше століття.
показать весь комментарий
15.11.2025 17:58 Ответить
якщо зеля постарається то України до того часу вже не буде!
показать весь комментарий
15.11.2025 18:01 Ответить
****, нема слів! Потужно "дякую"!
показать весь комментарий
15.11.2025 18:02 Ответить
На початку наступного пізно! Треба наприкінці цього!
показать весь комментарий
15.11.2025 18:03 Ответить
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
показать весь комментарий
15.11.2025 18:07 Ответить
Поляки показують зуби… Не побивайтеся так. Європу проковтнув іслам. Майбутнє у неї страшне і суіцидне. Хай розквітне Україна після війни без сумнівних союзів. Головне не пустити до себе.
показать весь комментарий
15.11.2025 18:07 Ответить
Та отож...коли виходжу на вулицю не розумію куди потрапив чи то до Азії чи то до Африки...
показать весь комментарий
15.11.2025 18:55 Ответить
це так.
показать весь комментарий
15.11.2025 19:22 Ответить
Капець поплавлені існують. Точно виборці зе.
показать весь комментарий
15.11.2025 19:36 Ответить
Прошу. Ви саме тому обрали місцем життя Європу? Якось не логічно.
показать весь комментарий
15.11.2025 19:45 Ответить
Шось про гарантії безпеки вже мовчать... І ті російські гроші, які хочуть давати на війну, взагалі раніше мали призначатися на відбудову. На що ж тоді планують робити відбудову, якщо й на війну більше ніяких немає? Все це вказує на певні плани щодо України, які не варто озвучувати, бо то є зрада і песимізм.
показать весь комментарий
15.11.2025 18:14 Ответить
Плани перетворити на гібрид смітника і гетто для мігранів,чого там.
показать весь комментарий
15.11.2025 18:49 Ответить
Мігранти просто мріють про те, як потрапити в Україну.
показать весь комментарий
15.11.2025 20:36 Ответить
Не факт шо їх сильно питатимуть. Україну
то точно не будуть.
показать весь комментарий
15.11.2025 20:49 Ответить
Вони й в Польщі не сильно хочуть затримуватися, а тікають далі. Сюди хіба якісь неадекватні поїдуть. І то треба буде західний кордон контролювати з дронами й тепловізорами, аби не розбіглися. Хоча такий досвід вже напрацьовано, тому буде простіше.
показать весь комментарий
15.11.2025 20:52 Ответить
Так отож, периметр куди загнати є. Їдуть вони туди де халява більша, поки вона є.
показать весь комментарий
15.11.2025 21:06 Ответить
але це не точно якщо точно
показать весь комментарий
15.11.2025 18:17 Ответить
він якраз найадекватніший політик в Польщі і завжди підтримує Україну
показать весь комментарий
15.11.2025 18:38 Ответить
сподіваюсь, що ні - який сенс бути частиною лівацької наддержави, тим більше після срср
показать весь комментарий
15.11.2025 18:29 Ответить
ну от і ти, Брут ножа в спину...
показать весь комментарий
15.11.2025 18:40 Ответить
почитайте більше про дії єс, і тоді може зрозумієте
показать весь комментарий
15.11.2025 18:52 Ответить
тута ясно - за сересером страдаєте як *****?
показать весь комментарий
15.11.2025 18:59 Ответить
навпаки, тому і проти єс. євросовок мені не потрібен
показать весь комментарий
15.11.2025 19:12 Ответить
так і обозначюється підлота....
показать весь комментарий
15.11.2025 18:42 Ответить
підосрали зелені, бо їбануті хтіли шашликів і шаурмень...
показать весь комментарий
15.11.2025 18:29 Ответить
і нічого при цьому не робити, ні навіть палець об палець.
а воно так не буває...
показать весь комментарий
15.11.2025 18:51 Ответить
"Ти нічєво нє панімаєш! Он у Порошенка гроші забєрьот і народу роздасть" (С)
показать весь комментарий
15.11.2025 20:10 Ответить
і на санкції підставить!
от же і тварюк ви і ми знайшли - і чому я мaленьким не здох?
показать весь комментарий
15.11.2025 20:24 Ответить
Цілком виважена думка.
Погоджуюсь з паном Сікорським.
показать весь комментарий
15.11.2025 18:35 Ответить
ну як стати членом ЄС без гарантій безпеки з боку європейських армій ?
що станеться після призупинення війни : європейські країни почнуть business as usual з росією ?
ось і всі перспективи
показать весь комментарий
15.11.2025 18:40 Ответить
Тобто 20 років повинно минути після розстрілу Євромайдану.
показать весь комментарий
15.11.2025 18:47 Ответить
не хочю каркати але ви все одно і тих бойків і клованів переізберете
якщо в Україні колись будудь вибори.
бо під чяс війни не можна срань переізбирати, так аналітеги поють...
показать весь комментарий
15.11.2025 20:18 Ответить
як шо 🤡 зеленський залишится президентом ,то Україна взагалі довго йтиме до ЄС ...от така дипломатична мова ...зробили себе самі ...
показать весь комментарий
15.11.2025 18:48 Ответить
Станет, а как же. Миндич не даст соврать...
показать весь комментарий
15.11.2025 19:01 Ответить
Хуцпа , бо ляхи завжди будуть проти нашого вступу до ЄС. Ми їм як кістка у горлі.
показать весь комментарий
15.11.2025 19:21 Ответить
дались, синку, тобі твої ляхи

.
показать весь комментарий
15.11.2025 21:13 Ответить
Як рак свисне. Друзі і бізнес- партнери Нелоха: міндічі, цукермани, чегевари, сігізмунди, клоуни, дєрмаки, рокети шугармени, ... НЕ ДАДУТЬ !!! Прийшов найвищий час поржати для 73% !!!
показать весь комментарий
15.11.2025 19:22 Ответить
Прав Сікорський, з міндічами, цукерманами і Зе нас до ЄС не візьмуть. Дай Боже скорішої зміни влади і знову стати з дороги корупції на дорогу ЄС, як це було до 2019 року.
показать весь комментарий
15.11.2025 19:53 Ответить
А нам справді потрібен той євросоюз? Щоб що, слухати орбанятків, поділяти їхні "цінності", типу, "занепокоїнь", прийняти купу біженців-дармоїдів з сходу і африки. Ми того хочемо? Я -ні...
показать весь комментарий
15.11.2025 20:09 Ответить
кому й було президент

чи не так?

.
показать весь комментарий
15.11.2025 21:15 Ответить
Поляки будуть першими проти. Набагато більше проти ніж всякі там ******... ось побачите.
показать весь комментарий
15.11.2025 20:07 Ответить
Неправда, поляки дуже хочуть бачити розвинену, багату й сильну Україну. Таку, в якій всякі німці відкриватимуть заводи замість відкривати їх в Польщі, звідки люди не виїжджатимуть масово на заробітки завдяки великим зарплатам вдома, і яка на розмови про Волинь не принижено мекатиме, бо треба стояти з простягнутою рукою за допомогою, а посилатиме нах. А хто сумнівається, той москальський агент або живе у вигаданій реальності.
показать весь комментарий
15.11.2025 20:38 Ответить
Роблять ставку, що у нас Зельоне шобло не зможе протягнути свою перемогу на виборах.
показать весь комментарий
15.11.2025 20:24 Ответить
Не буде ніякого ЄС на початку наступного десятиліття.
показать весь комментарий
15.11.2025 21:07 Ответить
Вау