12098 посетителей онлайн

Стубб о диверсиях на польской железной дороге: Это новая норма

Стубб відреагував на диверсію у Польщі: це нова норма

Президент Финляндии Александр Стубб прокомментировал диверсии на железной дороге в Польше.

Об этом он заявил в интервью Politico, передает Цензор.НЕТ.

Больше новостей в Telegram-канале Цензор.НЕТ

"Это новая норма. Моя рекомендация – сохранять спокойствие. Проявить немного больше выдержки. Не слишком волноваться", - сказал лидер Финляндии.

Что предшествовало?

  • Напомним, ранее стало известно о повреждении железнодорожного пути в Польше. Туск рассматривает диверсию.
  • Позже подтвердили, что повреждение железнодорожного пути на участке Демблин - Варшава, которое произошло утром в воскресенье, 16 ноября, является беспрецедентным актом саботажа.
  • Отрезок железной дороги Варшава – Люблин, на котором была совершена диверсия, имеет стратегическое значение для помощи Украине.
Топ комментарии
+7
це вже яка стадія куколдизму?
показать весь комментарий
18.11.2025 10:04 Ответить
+1
Це нова норма, якої могло не бути. Це пішли ягвдки від тих, хто рік-два тому безкарно перекривав кордон.
показать весь комментарий
18.11.2025 10:19 Ответить
+1
Чому захід ссить робити те саме на російській території?Нехай би залітали невідомі дрони,вибухали підстанції,залізничні релейні шкафи...Чому захід такий тєрпіла???Росії можна робити все,що заманеться,а вони готуються не до дій у відповідь,а до тільки ОБОРОНИ...Це якийсь піпець
показать весь комментарий
18.11.2025 12:16 Ответить
Комментировать
Сортировать:
це вже яка стадія куколдизму?
показать весь комментарий
18.11.2025 10:04 Ответить
Це нова норма, якої могло не бути. Це пішли ягвдки від тих, хто рік-два тому безкарно перекривав кордон.
показать весь комментарий
18.11.2025 10:19 Ответить
Ależ ten Putin jest złośliwy wobec swoich polskich reprezentantów. Ileż oni się nie napracują, żeby zapewniać, że to nie nasza wojna, to on i tak - od czasu do czasu, za każdym razem bardziej - przypomni, że jednak nasza. Teraz to jest ładunek wybuchowy na torach i możliwość dramatu wielu ludzi. I teraz weź się człowieku wysilaj, znajduj nowe argumenty, żeby - wbrew jakiejkolwiek logice, wbrew faktom - dalej budować narracje, że to nie nasza wojna. Bycie agentem wpływu Rosji to jest jednak trudny kawałek chleba.
Цей Путін такий злобний до своїх польських представників. Як би вони не намагалися переконати нас, що це не наша війна, він все одно - час від часу, щоразу наполегливіше - нагадуватиме нам, що це наша. Тепер це вибуховий пристрій на рейках, і це потенційна трагедія для багатьох людей. А тепер, чоловіче, берися за роботу, знаходи нові аргументи, щоб - попри всю логіку, всупереч фактам - продовжувати будувати наратив про те, що це не наша війна. Бути агентом російського впливу - це, зрештою, важка робота.
показать весь комментарий
18.11.2025 10:25 Ответить
Це вже нова норма і вони її прийняли , довбані куколди, їх в сраку тра**ють а воно заглядає в очко, я думаю пукін точно зміг би окупувати Європу якщо там такі імпотенти
показать весь комментарий
18.11.2025 10:28 Ответить
лоханувся *****, треба було спочатку йти Європою
показать весь комментарий
18.11.2025 10:32 Ответить
Думка не розвинута, тому це дуже сильно по-різному можна інтерпретувати.
Як тест Роршаха.
показать весь комментарий
18.11.2025 10:34 Ответить
Звикайте. Це перший дзвіночок.
показать весь комментарий
18.11.2025 10:56 Ответить
"Це нова норма. Моя рекомендація - зберігати спокій. Проявити трохи більше витримки. Не надто хвилюватися"

Який пиз.ець.....
показать весь комментарий
18.11.2025 11:36 Ответить
Так, не хвилюйтесь. Але вазеліну все ж таки купіть. Щоб витримка не так болісно проходила.
показать весь комментарий
18.11.2025 11:42 Ответить
Чому захід ссить робити те саме на російській території?Нехай би залітали невідомі дрони,вибухали підстанції,залізничні релейні шкафи...Чому захід такий тєрпіла???Росії можна робити все,що заманеться,а вони готуються не до дій у відповідь,а до тільки ОБОРОНИ...Це якийсь піпець