7922 посетителя онлайн

Зеленский провел сложный разговор с Уиткоффом и Кушнером по поводу территорий, - Axios

Зеленський

В субботу, 6 декабря, президент Владимир Зеленский провел двухчасовой телефонный разговор с советниками Дональда Трампа Стивом Уиткоффом и Джаредом Кушнером. Разговор был сосредоточен на вопросах территорий и гарантий безопасности для Украины.

Об этом пишет издание Axios со ссылкой на источники, знакомые с содержанием разговора, информирует Цензор.НЕТ.

Обсуждение территориального вопроса было сложным

По словам источников, Уиткофф и Кушнер собрали позиции обеих сторон и настаивают, чтобы и Путин, и Зеленский сделали необходимые шаги для заключения мирного соглашения.

"Обсуждение территории было сложным", - сообщил источник, знакомый с ходом разговора.

"Россия все еще требует от Украины вывести войска из контролируемых ею частей Донбасса, но США пытаются разработать новые идеи для решения этого вопроса", - рассказал еще один источник.

Гарантии безопасности

Еще одним ключевым вопросом стали гарантии безопасности для Украины от США.

По словам собеседника издания, стороны достигли значительного прогресса и приблизились к соглашению, но нужно еще поработать, чтобы обе стороны одинаково толковали проект гарантий безопасности.

Посол Украины в США Ольга Стефанишина сообщила Axios, что основные сложности в переговорах касаются территориальных вопросов и гарантий безопасности.

"Мы стремимся обеспечить, чтобы согласованные решения были реалистичными, справедливыми и устойчивыми", - сказала она.

Ожидаются дальнейшие встречи

Издание пишет, что ожидается, что Умеров и Гнатов вернутся из Майами в Европу и встретятся с Зеленским в Лондоне в понедельник, чтобы доложить об американских предложениях.

"Нам нужно взять все проекты и провести мозговой штурм", - сказал Axios украинский чиновник.

Кроме того, на следующей неделе ожидаются дальнейшие переговоры и встречи с Уиткоффом и Кушнером.

"Переговоры будут продолжаться, и личные встречи имеют решающее значение", – добавила посол Стефанишина.

Топ комментарии
+44
показать весь комментарий
06.12.2025 22:19 Ответить
+8
Без єрмака нашому Лідору будь-яка розмова складна. Поробуй ці ******** слова правильно скласти у речення
показать весь комментарий
06.12.2025 22:29 Ответить
+8
Все одне США кинуть та не будуть виконувати свої обов'язки....

Їм вкрай хочется торгувати з кацапами
показать весь комментарий
06.12.2025 22:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
06.12.2025 22:19 Ответить
Вилазити хоч щось почалось лише після звільнення Єрмака...Зєля все ще в аурі, але...
показать весь комментарий
06.12.2025 22:22 Ответить
ЗЄля ще все в аурі....

попри всі свідчення проти нього у державній зраді.

секта "Свідків ЗЄлігови"

.
показать весь комментарий
06.12.2025 22:37 Ответить
а сильно ніхто нічого і не приховував діло вагнерівців , розмінування Чонгара та ін. суспільмтву було байдуже і те що повилазить всім наплювати. ((
показать весь комментарий
06.12.2025 22:47 Ответить
Мабуть є критична маса інформації...
показать весь комментарий
06.12.2025 23:03 Ответить
Погоджуюсь. Але поріг обурення і несприйняття у громадян просто захмарно високий. Лідор в 2022 наробив справ , які виглядають як держзрада .І продовжував керувати на посту президента. Оце нещодавно рейтинг ніби як впав менше 50". Тому чекати народного протесту доведеться довго. І можливо, можна і не дочекатися.
показать весь комментарий
06.12.2025 23:13 Ответить
Вони дали народу установку - критикувати владу під час війни не можна. Але, як кажуть самі гіпнотизери, гіпноз, це як сон, з часом проходить.
показать весь комментарий
06.12.2025 23:20 Ответить
Об буде буде!!
Вони вже бачать що режим Бубона посипався, кагал втікає з манатками і "камазами бабла"
показать весь комментарий
06.12.2025 22:34 Ответить
Ото - краще б він тоді втік...
Падлюка...
Гроші ті вони всеодно вкрали, то хоч військовим не заважали би.
показать весь комментарий
06.12.2025 22:34 Ответить
Нам,як колишнім жителям Маріуполя, дуже було б цікаво про це дізнатися більше,бо мені здається,що лідор у лютому на передодні війни приїхав до нас та запевнив,що все буде добре....
показать весь комментарий
06.12.2025 22:37 Ответить
Я за два дні до війни дозвонився з Канади до своєї сестри в Маріуполі і попередив, що буде війна і Маріуполь росіяни захочуть захопити.
Сестра сміялася - не вірила.
показать весь комментарий
06.12.2025 23:54 Ответить
Схоже передвиборча гонка розпочалась ладно тмм тимошенко бойко ще якесь а в партії порошенка такі депутани провокатори то федина плаче тепер арьєв то гончаренко як з цепа зірвався збавте оберти панове вам не світить ви засрані по вуха всі націоналісти українські воюють а торгаші займаються обсиранням одне одного
показать весь комментарий
06.12.2025 23:51 Ответить
2+2=5. Як zрішало?
показать весь комментарий
06.12.2025 22:22 Ответить
Складна розмова,вай как тяжело ему жить и работать,не то что воинам на передовой и бежавшим жителям разрушенных городов
показать весь комментарий
06.12.2025 22:22 Ответить
буде здавати територію України, за кожен метр котрої гинуть українські Воїни

.
показать весь комментарий
06.12.2025 22:45 Ответить
Ну и как там с гарантиями, уже?

показать весь комментарий
06.12.2025 22:23 Ответить
Повної амністії поки не обіцяють
показать весь комментарий
06.12.2025 22:32 Ответить
Та пох якої складності була розмова(Головне результат(
показать весь комментарий
06.12.2025 22:24 Ответить
Є таки розумні.
показать весь комментарий
06.12.2025 22:27 Ответить
Що розуміють. Як, Ви.
показать весь комментарий
06.12.2025 22:28 Ответить
"Мозговий штурм"?Це хто в команді зе мозок має?Подоляк?Литвин?Татаров?
показать весь комментарий
06.12.2025 22:27 Ответить
Ну що синку, допомогли тобі тії євреї?
показать весь комментарий
06.12.2025 22:28 Ответить
гарне питання мудрому українському наріту

.
показать весь комментарий
06.12.2025 22:41 Ответить
Складна розмова про сдачу територій? Так він же з початку планував цк
показать весь комментарий
06.12.2025 22:28 Ответить
Без єрмака нашому Лідору будь-яка розмова складна. Поробуй ці ******** слова правильно скласти у речення
показать весь комментарий
06.12.2025 22:29 Ответить
показать весь комментарий
07.12.2025 00:18 Ответить
Який штурм???
Мозговий???
В зеленої сволоти нема мізків - лише щелепи...
показать весь комментарий
06.12.2025 22:29 Ответить
Нинішній момент є найгіршим від початку 2022 року для перемовин щодо миру. Про це народний депутат та секретар комітету з питань нацбезпеки Роман Костенко розповів в ефірі "Суспільного".

"Я вважаю, що ми зараз в одному з найгірших положень від початку 2022 року щодо переговорів. І на це впливає безпосередньо ситуація на фронті, навколо якого створено такий ореол програшу", - сказав він.

За словами депутата, дійсно є складні напрямки, де противник нас продавлює, але взагалі критичної ситуації на фронті точно немає.

На його думку, нам потрібно максимально відтягувати час і покращувати свої позиції.

"В іншому випадку нас просто принудять до того, що не заслужили ні ми, як нація і народ, ні наші солдати, які б'ються за нашу державу", - резюмував він.
показать весь комментарий
06.12.2025 22:30 Ответить
Критичної ситуації зараз немає, але треба затягувати до того часу коли вона таки настане позиції будуть покращені.
показать весь комментарий
06.12.2025 22:40 Ответить
Все одне США кинуть та не будуть виконувати свої обов'язки....

Їм вкрай хочется торгувати з кацапами
показать весь комментарий
06.12.2025 22:31 Ответить
Щось помінялось в Мародераті?
Кагал танцює на могилах з прапорами та й сміється Україні в лице
показать весь комментарий
06.12.2025 22:35 Ответить
Я втретє переслуховую откровення Червінського у Берези й одночасно читаю ці новини... Просто реву як білуга!!!
показать весь комментарий
06.12.2025 22:38 Ответить
висрався- полегшАло?
показать весь комментарий
06.12.2025 22:48 Ответить
але не дивуюсь, чому ти вибрало Зеленскього ( навіть якщо й не голосувало особисто )
показать весь комментарий
06.12.2025 22:50 Ответить
Це і так було очевидно. Тоді.
І зараз очевидно, але через 4 роки потому почнуть розказувати що вчора вивозили награбоване на запасний аеродром.
показать весь комментарий
06.12.2025 22:45 Ответить
Ермак приезжал в офис разведки не только за документами прикрытия. Он приезжал для того, чтобы лично проверить, уничтожены ли документы СВРУ о Ермаке за 2019 год. Именно тогда СВРУ передала Зеленскому материалы, свидетельствующие о том, что Ермак работает на Россию. Зеленский документы прочитал, ничего не сказал, а на следующий день уволил руководство разведки. Видимо, "магия" Ермака уже работала. Кстати, интересно, куда именно собирается уехать Ермак? Андрей Деркач, вероятно, скоро получит звание Герой России. Может и Ермак в Колонный зал засобирался?
показать весь комментарий
06.12.2025 22:46 Ответить
не тільки Віткофу і Кушнєру. а нам, як складно з дурним квартальним виродком.
показать весь комментарий
06.12.2025 22:47 Ответить
Его от корыта не оторвете. Он 30 лет в КВН показывал, как разводят политики народ и воруют, а попав в политику он разводит народ, и сам ворует теперь. Зеленский развел народ и завел во власть и всюду ОПГ. Даже бабы базарят, как профи разводилы рэкитеры, как вчера Скороход базарила. Или Миндичи или Деркачи ФСБшники. И Зеленский сейчас чего так мотается по турне, потому что боится, что его лишили корыта вместе с его бандитами и фсбшниками.
показать весь комментарий
06.12.2025 22:48 Ответить
В жопу цих работорговців. Мало того що вони вимагають віддати рашистам те що рашисти навіть не можуть захопити, так ще й підсовують ''гарантії' з яких тільки посміятись чи поплакати. Замотайте собі на ус, ніяких реальних гарантій від сша ніколи не буде. Всіх кому сша щось обіцяли вони кинули. Тим більше від агента Краснова чекати гарантій це смішно. Все чого добивається агент Краснов і )(уйло це щоб Україна віддала рашистам те об що рашисти б'ються лобом вже кілька років. А потім рашисти підуть як по маслу далі, а Тромб тільки посміється як вже сміявся з України розказуючи що немає карт. Будете смоктатись з Тромбом то ще й втратите Європейських партнерів, яких Тромб зараз хоче відколоти від України
показать весь комментарий
06.12.2025 23:04 Ответить
Проведуть мозковий штурм - це хто про себе такої високої думки?
показать весь комментарий
06.12.2025 23:05 Ответить
Какие откровения пошли) и это ещё крохи. Много мы ещё про эту войну нового узнаем .
показать весь комментарий
06.12.2025 23:15 Ответить
та шо ви такоє пішіте?
це, саме, розмова мала, конченого гундоса зрадника зе!гніду, а не навпаки!!!!
і коли, утирок трамп говорив про карти в овальному кабінеті, вже тоді було відомо про міндіча!!!!!!
то ж, весь цей час зелене падло не спасала україну, а шукала собі притулок.
добре, що так і не знайшла!!!!
от зе!поцу дали останній шанс капітулювати, або набу сап продовжить навалювати!
чи, хтось з вас вирішив, що набу сап, це нев'їбенно чесні незалежні солдати феміди?
показать весь комментарий
06.12.2025 23:28 Ответить
Нью-Йорк таймс. Уряд Зеленського саботував нагляд, дозволяючи корупції розростатися