7922 відвідувача онлайн

Зеленський мав складну розмову з Віткоффом і Кушнером щодо територій, - Axios

Зеленський

У суботу, 6 грудня, президент Володимир Зеленський провів двогодинну телефонну розмову з радниками Дональда Трампа Стівом Віткоффом і Джаредом Кушнером. Розмова була зосереджена на питаннях територій та безпекових гарантіях для України.

Про це пише видання Axios із посиланням на джерела, обізнані зі змістом розмови, інформує Цензор.НЕТ.

Обговорення територіального питання було складним

За словами джерел, Віткофф і Кушнер зібрали позиції обох сторін та наполягають, щоб і Путін, і Зеленський зробили необхідні кроки для укладення мирної угоди.

"Обговорення території було складним", - повідомило джерело, обізнане з перебігом розмови.

"Росія все ще вимагає від України вивести війська з контрольованих нею частин Донбасу, але США намагаються розробити нові ідеї для вирішення цього питання", - розповіло ще одне джерело.

Гарантії безпеки

Ще одним ключовим питанням стали гарантії безпеки для України від США.

За словами співрозмовника видання, сторони досягли значного прогресу і наблизилися до угоди, але потрібно ще попрацювати, щоб обидві сторони однаково тлумачили проєкт гарантій безпеки.

Посол України у США Ольга Стефанішина повідомила Axios, що основні складнощі в переговорах стосуються територіальних питань і гарантій безпеки.

"Ми прагнемо забезпечити, щоб узгоджені рішення були реалістичними, справедливими і стійкими",- сказала вона.

Очікуються подальші зустрічі

Видання пише, що очікується, що Умєров і Гнатов повернуться з Маямі до Європи та зустрінуться із Зеленським у Лондоні в понеділок, щоб доповісти про американські пропозиції.

"Нам потрібно взяти всі проєкти і провести мозковий штурм", – сказав Axios український чиновник.

Окрім цього, наступного тижня очікуються подальші переговори і зустрічі з Віткоффом і Кушнером.

"Переговори триватимуть, і особисті зустрічі мають вирішальне значення", - додала посол Стефанішина.

Топ коментарі
+44
показати весь коментар
06.12.2025 22:19 Відповісти
+8
Без єрмака нашому Лідору будь-яка розмова складна. Поробуй ці ******** слова правильно скласти у речення
показати весь коментар
06.12.2025 22:29 Відповісти
+8
Все одне США кинуть та не будуть виконувати свої обов'язки....

Їм вкрай хочется торгувати з кацапами
показати весь коментар
06.12.2025 22:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
06.12.2025 22:19 Відповісти
Вилазити хоч щось почалось лише після звільнення Єрмака...Зєля все ще в аурі, але...
показати весь коментар
06.12.2025 22:22 Відповісти
ЗЄля ще все в аурі....

попри всі свідчення проти нього у державній зраді.

секта "Свідків ЗЄлігови"

.
показати весь коментар
06.12.2025 22:37 Відповісти
а сильно ніхто нічого і не приховував діло вагнерівців , розмінування Чонгара та ін. суспільмтву було байдуже і те що повилазить всім наплювати. ((
показати весь коментар
06.12.2025 22:47 Відповісти
Мабуть є критична маса інформації...
показати весь коментар
06.12.2025 23:03 Відповісти
Погоджуюсь. Але поріг обурення і несприйняття у громадян просто захмарно високий. Лідор в 2022 наробив справ , які виглядають як держзрада .І продовжував керувати на посту президента. Оце нещодавно рейтинг ніби як впав менше 50". Тому чекати народного протесту доведеться довго. І можливо, можна і не дочекатися.
показати весь коментар
06.12.2025 23:13 Відповісти
Вони дали народу установку - критикувати владу під час війни не можна. Але, як кажуть самі гіпнотизери, гіпноз, це як сон, з часом проходить.
показати весь коментар
06.12.2025 23:20 Відповісти
Об буде буде!!
Вони вже бачать що режим Бубона посипався, кагал втікає з манатками і "камазами бабла"
показати весь коментар
06.12.2025 22:34 Відповісти
Ото - краще б він тоді втік...
Падлюка...
Гроші ті вони всеодно вкрали, то хоч військовим не заважали би.
показати весь коментар
06.12.2025 22:34 Відповісти
Нам,як колишнім жителям Маріуполя, дуже було б цікаво про це дізнатися більше,бо мені здається,що лідор у лютому на передодні війни приїхав до нас та запевнив,що все буде добре....
показати весь коментар
06.12.2025 22:37 Відповісти
Я за два дні до війни дозвонився з Канади до своєї сестри в Маріуполі і попередив, що буде війна і Маріуполь росіяни захочуть захопити.
Сестра сміялася - не вірила.
показати весь коментар
06.12.2025 23:54 Відповісти
Схоже передвиборча гонка розпочалась ладно тмм тимошенко бойко ще якесь а в партії порошенка такі депутани провокатори то федина плаче тепер арьєв то гончаренко як з цепа зірвався збавте оберти панове вам не світить ви засрані по вуха всі націоналісти українські воюють а торгаші займаються обсиранням одне одного
показати весь коментар
06.12.2025 23:51 Відповісти
2+2=5. Як zрішало?
показати весь коментар
06.12.2025 22:22 Відповісти
Складна розмова,вай как тяжело ему жить и работать,не то что воинам на передовой и бежавшим жителям разрушенных городов
показати весь коментар
06.12.2025 22:22 Відповісти
буде здавати територію України, за кожен метр котрої гинуть українські Воїни

.
показати весь коментар
06.12.2025 22:45 Відповісти
Ну и как там с гарантиями, уже?

показати весь коментар
06.12.2025 22:23 Відповісти
Повної амністії поки не обіцяють
показати весь коментар
06.12.2025 22:32 Відповісти
Та пох якої складності була розмова(Головне результат(
показати весь коментар
06.12.2025 22:24 Відповісти
Є таки розумні.
показати весь коментар
06.12.2025 22:27 Відповісти
Що розуміють. Як, Ви.
показати весь коментар
06.12.2025 22:28 Відповісти
"Мозговий штурм"?Це хто в команді зе мозок має?Подоляк?Литвин?Татаров?
показати весь коментар
06.12.2025 22:27 Відповісти
Ну що синку, допомогли тобі тії євреї?
показати весь коментар
06.12.2025 22:28 Відповісти
гарне питання мудрому українському наріту

.
показати весь коментар
06.12.2025 22:41 Відповісти
Складна розмова про сдачу територій? Так він же з початку планував цк
показати весь коментар
06.12.2025 22:28 Відповісти
Без єрмака нашому Лідору будь-яка розмова складна. Поробуй ці ******** слова правильно скласти у речення
показати весь коментар
06.12.2025 22:29 Відповісти
показати весь коментар
07.12.2025 00:18 Відповісти
Який штурм???
Мозговий???
В зеленої сволоти нема мізків - лише щелепи...
показати весь коментар
06.12.2025 22:29 Відповісти
Нинішній момент є найгіршим від початку 2022 року для перемовин щодо миру. Про це народний депутат та секретар комітету з питань нацбезпеки Роман Костенко розповів в ефірі "Суспільного".

"Я вважаю, що ми зараз в одному з найгірших положень від початку 2022 року щодо переговорів. І на це впливає безпосередньо ситуація на фронті, навколо якого створено такий ореол програшу", - сказав він.

За словами депутата, дійсно є складні напрямки, де противник нас продавлює, але взагалі критичної ситуації на фронті точно немає.

На його думку, нам потрібно максимально відтягувати час і покращувати свої позиції.

"В іншому випадку нас просто принудять до того, що не заслужили ні ми, як нація і народ, ні наші солдати, які б'ються за нашу державу", - резюмував він.
показати весь коментар
06.12.2025 22:30 Відповісти
Критичної ситуації зараз немає, але треба затягувати до того часу коли вона таки настане позиції будуть покращені.
показати весь коментар
06.12.2025 22:40 Відповісти
Все одне США кинуть та не будуть виконувати свої обов'язки....

Їм вкрай хочется торгувати з кацапами
показати весь коментар
06.12.2025 22:31 Відповісти
Щось помінялось в Мародераті?
Кагал танцює на могилах з прапорами та й сміється Україні в лице
показати весь коментар
06.12.2025 22:35 Відповісти
Я втретє переслуховую откровення Червінського у Берези й одночасно читаю ці новини... Просто реву як білуга!!!
показати весь коментар
06.12.2025 22:38 Відповісти
висрався- полегшАло?
показати весь коментар
06.12.2025 22:48 Відповісти
але не дивуюсь, чому ти вибрало Зеленскього ( навіть якщо й не голосувало особисто )
показати весь коментар
06.12.2025 22:50 Відповісти
Це і так було очевидно. Тоді.
І зараз очевидно, але через 4 роки потому почнуть розказувати що вчора вивозили награбоване на запасний аеродром.
показати весь коментар
06.12.2025 22:45 Відповісти
Ермак приезжал в офис разведки не только за документами прикрытия. Он приезжал для того, чтобы лично проверить, уничтожены ли документы СВРУ о Ермаке за 2019 год. Именно тогда СВРУ передала Зеленскому материалы, свидетельствующие о том, что Ермак работает на Россию. Зеленский документы прочитал, ничего не сказал, а на следующий день уволил руководство разведки. Видимо, "магия" Ермака уже работала. Кстати, интересно, куда именно собирается уехать Ермак? Андрей Деркач, вероятно, скоро получит звание Герой России. Может и Ермак в Колонный зал засобирался?
показати весь коментар
06.12.2025 22:46 Відповісти
не тільки Віткофу і Кушнєру. а нам, як складно з дурним квартальним виродком.
показати весь коментар
06.12.2025 22:47 Відповісти
Его от корыта не оторвете. Он 30 лет в КВН показывал, как разводят политики народ и воруют, а попав в политику он разводит народ, и сам ворует теперь. Зеленский развел народ и завел во власть и всюду ОПГ. Даже бабы базарят, как профи разводилы рэкитеры, как вчера Скороход базарила. Или Миндичи или Деркачи ФСБшники. И Зеленский сейчас чего так мотается по турне, потому что боится, что его лишили корыта вместе с его бандитами и фсбшниками.
показати весь коментар
06.12.2025 22:48 Відповісти
В жопу цих работорговців. Мало того що вони вимагають віддати рашистам те що рашисти навіть не можуть захопити, так ще й підсовують ''гарантії' з яких тільки посміятись чи поплакати. Замотайте собі на ус, ніяких реальних гарантій від сша ніколи не буде. Всіх кому сша щось обіцяли вони кинули. Тим більше від агента Краснова чекати гарантій це смішно. Все чого добивається агент Краснов і )(уйло це щоб Україна віддала рашистам те об що рашисти б'ються лобом вже кілька років. А потім рашисти підуть як по маслу далі, а Тромб тільки посміється як вже сміявся з України розказуючи що немає карт. Будете смоктатись з Тромбом то ще й втратите Європейських партнерів, яких Тромб зараз хоче відколоти від України
показати весь коментар
06.12.2025 23:04 Відповісти
Проведуть мозковий штурм - це хто про себе такої високої думки?
показати весь коментар
06.12.2025 23:05 Відповісти
Какие откровения пошли) и это ещё крохи. Много мы ещё про эту войну нового узнаем .
показати весь коментар
06.12.2025 23:15 Відповісти
та шо ви такоє пішіте?
це, саме, розмова мала, конченого гундоса зрадника зе!гніду, а не навпаки!!!!
і коли, утирок трамп говорив про карти в овальному кабінеті, вже тоді було відомо про міндіча!!!!!!
то ж, весь цей час зелене падло не спасала україну, а шукала собі притулок.
добре, що так і не знайшла!!!!
от зе!поцу дали останній шанс капітулювати, або набу сап продовжить навалювати!
чи, хтось з вас вирішив, що набу сап, це нев'їбенно чесні незалежні солдати феміди?
показати весь коментар
06.12.2025 23:28 Відповісти
Нью-Йорк таймс. Уряд Зеленського саботував нагляд, дозволяючи корупції розростатися