7922 посетителя онлайн

Зеленский поговорил с Уиткоффом и Кушнером: договорились о следующих шагах и форматах разговора с США

Зеленский о разговоре с Виткоффом и Кушнером

Президент Владимир Зеленский вместе с секретарем СНБО Рустемом Умеровым и руководителем Генштаба ВСУ Андреем Гнатовым провели телефонный разговор со спецпредставителем президента США Стивом Уиткоффом и зятем Дональда Трампа Джаредом Кушнером.

Об этом Зеленский сообщил в телеграм-канале, передает Цензор.НЕТ.

"Только что вместе с Андреем Гнатовым и Рустемом Умеровым провели долгий и содержательный телефонный разговор со Стивом Уиткоффом и Джаредом Кушнером. Благодарен за очень предметный, конструктивный разговор", - говорится в сообщении.

Зеленский отметил, что было уделено внимание многим аспектам.

О чем говорили?

"Довольно быстро обсудили ключевые вещи, которые могут гарантировать окончание кровопролития и снять угрозу третьего вторжения России, а также угрозу невыполнения Россией ее обещаний, как это уже не раз было в прошлом", - рассказал он.

Президент подчеркнул, что Украина настроена работать честно с американской стороной и в дальнейшем, чтобы реально принести мир.

"Договорились о следующих шагах, форматах разговора с Америкой. Спасибо президенту Трампу за такой интенсивный подход к переговорам", - добавил он.

Зеленский ждет Умерова и Гнатова с отчетами

Кроме того, Зеленский отметил, что ждет подробных отчетов от Умерова и генерала Гнатова.

"Не все можем обсудить по телефону, поэтому нужно детально поработать с командами над идеями и предложениями. Наш подход – все должно быть способно сработать, каждая важная вещь для мира, безопасности и восстановления. Спасибо!" – сказал президент.

Мирный план США

  • 23 ноября в Женеве начались переговоры делегаций Украины и США по мирному плану для завершения войны России против Украины.
  • Ранее сообщалось, что украинская делегация уже провела встречи с советниками ЕС в Женеве.
  • Впоследствии президент Владимир Зеленский сообщил о первых результатах переговоров, которые проходят в Женеве с участием делегаций США, Украины, ЕС и Великобритании по американскому плану завершения войны РФ против Украины.
  • Секретарь СНБО Рустем Умеров сообщал, что текущая редакция мирного плана США по прекращению войны РФ против Украины находится на завершающем этапе согласования и уже отражает большинство ключевых украинских приоритетов.
  • По итогам переговоров в Женеве в воскресенье, 23 ноября, государственный секретарь США Марко Рубио сказал, что команда Вашингтона внесет "некоторые изменения" в американский мирный план.
  • Новый мирный план США по урегулированию российско-украинской войны сократили с 28 пунктов до 19.
  • 25 ноября Трамп отправил своего спецпосланника Стива Уиткоффа в Москву на встречу с Путиным. Другому своему спецпосланнику Дэну Дрисколлу он поручил провести переговоры с Украиной в Киеве.
  • 2 декабря состоялась встреча диктатора Владимира Путина со спецпредставителем США Стивом Уиткоффом и зятем Дональда Трампа Джаредом Кушнером.
Топ комментарии
+9
....якщо пропустити мати то можна і мовчати.

ЧУВАК!!!!!!! ІДИ ДО ШВЕДІВ ЧИ НОРВЕЖЦІВ ІДИ ДО ВЄТНАМУ ЧИ КИТАЮ проси зброю, а не говори з зятем і гольфістом московськими гнидами
показать весь комментарий
06.12.2025 18:46 Ответить
+9
Довбеник, він всю молодь 18-22 випустив за кордон! Як на рахунок поліцейських, яких мабуть 400 тисяч дупи в тилу протирають?
показать весь комментарий
06.12.2025 18:53 Ответить
+6
в дурня перекинулись, коксу нюхнули..., а про що ще можна з тупим утирком розмовляти
показать весь комментарий
06.12.2025 18:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
....якщо пропустити мати то можна і мовчати.

ЧУВАК!!!!!!! ІДИ ДО ШВЕДІВ ЧИ НОРВЕЖЦІВ ІДИ ДО ВЄТНАМУ ЧИ КИТАЮ проси зброю, а не говори з зятем і гольфістом московськими гнидами
показать весь комментарий
06.12.2025 18:46 Ответить
Першою відповіддю на дану ситуацію має бути мобілізація молоді!
показать весь комментарий
06.12.2025 18:50 Ответить
ну навіщо писати дурню, дам тобі відношення в свій підрозділ
показать весь комментарий
06.12.2025 19:20 Ответить
Довбеник, він всю молодь 18-22 випустив за кордон! Як на рахунок поліцейських, яких мабуть 400 тисяч дупи в тилу протирають?
показать весь комментарий
06.12.2025 18:53 Ответить
будемо торгуватись чи ви підете воювати?
показать весь комментарий
06.12.2025 19:21 Ответить
Ти ніяк не дійдеш 😂😂 патякало балакуче
показать весь комментарий
06.12.2025 19:24 Ответить
Не, не, не. У нас аналитический сайт №1 в Украине. Тут такие номера не проходят. Можно ли ссылку на оф. документ о мабуть 400 тыс поліціянтів в Україні?
показать весь комментарий
06.12.2025 19:43 Ответить
Кого завгодно, тільки щоб тобі не воювати😂
показать весь комментарий
06.12.2025 19:15 Ответить
я тебе мобілізую, приходь до нас в бригаду. Всі нормальні хлопці вже в армії, тільки *ідари ховаються в тилу.
показать весь комментарий
06.12.2025 19:22 Ответить
ПРЕЗИДЕНТ поговорив з ким?
А тепер дорогі мої , так! Я занадто емоційна по життю а особливо зараз у мєму віці...
Та якщо Червінського ригокремлешобла так довго тримала за ґратами - то ось Березі він й виловив УСЕ!!! за ЩО!!! його тримали.
приклади для зацікавленості
1. Безуглу у вагнеррозслідуванні Єрмак використав як просто хвору людину-аутистку
2 Молодого борзого сімливого креативного в операціях на землі Буданова використали на комісію Безуглої , як такого яким був , надавши йому фальшиву інфу
3. Саме його потім юзали як вже хотіли й доюзвали до Генеральських погонів
4. Недавно призначений послом у рашисто Сербію бувшший керівник зовнішньої розвідки - ЦЕ ВИИЩОЇ ВИШКОЛКИ ФСБЕШНИК - нагороджений там вшанований там й т д й. тп
5. БАТЬКИ ЄРМАКА Й БАТЬКИ вовки найліпші друзі ( прослушка брата Єрмака у НАБУ по справі МІНДІЧГЕЙТУ) -й там щ такого!!!
послання нижче це не просто БІМБА це доклад офіцера Червінського для усіх служб світу котрі є друзями України у війні й котрі повинні думати не тільки про свої Країни , а й про свої власні сраки, спілкуючись з ЗЕЛЕНСЬКИМ
показать весь комментарий
06.12.2025 20:33 Ответить
https://www.youtube.com/live/EjqbAXPRZXg https://www.youtube.com/live/Полковник ЧЕРВІНСЬКИЙ: Єрмака ЗДАВ БРАТ. У схемі була СІМ'Я Зеленського. АБ працював на Росію
показать весь комментарий
06.12.2025 20:36 Ответить
це не БІМБА- це ГІЛЛЯКА ЗЕЛЕНСЬКОГО, а з ним й срака для Буданова й усіх названих у цьому інтерв"ю не тільки кремлівський, а навіть ПРОСТО КОРИСНИХ ІДІОТІВ ( типу Буданги та Безуглої) ... От тільки Безугла як була аутиствокю нею й залищился корицею у ВР
А от Буданов ....
показать весь комментарий
06.12.2025 20:39 Ответить
Поспілкувався товар зі своїми продавцями
показать весь комментарий
06.12.2025 18:48 Ответить
И почему судьбы Украины решают инородцы, которым Украина п****Уй. Вы видели где-нибудь в кнесете Израиля, чтобы три-четыре украинца решали его судьбу?
показать весь комментарий
06.12.2025 18:51 Ответить
в дурня перекинулись, коксу нюхнули..., а про що ще можна з тупим утирком розмовляти
показать весь комментарий
06.12.2025 18:54 Ответить
Останні апдейти з переговорів від інсвйдерів:

Переговорів як таких у США не відбулося - нам були представлені "пропозиції" путіна, які привезли з москви Уіткофф та Кушнер, та власні пропозиції американців санкціоновані Трампом. З "Гарантії" від сша - "повітряна" складова та моніторинг за дотриманням перемир'я та санкцій. ьогодні переговори наших "дипломатів" продовжаться по суті - будуть детально узгоджуватися так звані "Гарантії безпеки" для України не обов'язкової дії "а-ля Будапешт". Представники отримають вказівки до них з боку Зеленського та Трампа після чого буде детальний розгляд пунктів США не збираються визнавати окупацію українських територій де-юре, проте збираються визнати її де-факто та наполягають на згоді України пристати на територіальний обмін з передачею всієї території Донбасу під контроль рф.

https://x.com/StaVlb/status/1997264172124672494
ША проти надання Україні репараційного кредиту та наполягають, щоб Україна відмовилася від такої ідеї та повідомила про відмову європейських союзників. Ці гроші, на думку американців, повинні бути спрямовані на відбудову України при абсолютному контролі з б вимагають для своїх кампаній першочерговість у виборі об'єктів, які ті оберуть для відбудови, а енергетичний сектор України американці бажають відбудовувати одноосібно виключивши можливу конкуренцію з боку європейських, канадійських та японських кампаній.

https://x.com/StaVlb/status/1997263974551925136
США не збираються надавати юридичні "Гарантії безпеки" та ратифікувати їх Конгресом. Вони, рамково погоджені Умеровим та Гнатовим, і будуть надаватися виключно волею Президента США, який одноосібно буде вирішувати - як реагувати на відновлення агресії з боку рф. остаточного погодження "американського варіанту" "Гарантій..." Україна отримає ще один папірець типу "Будапештських гарантій"
показать весь комментарий
06.12.2025 18:58 Ответить
Інсайдик в стилі "одна бабця на базарі сказала"
показать весь комментарий
06.12.2025 19:16 Ответить
Теж таке чула від якогось аналітика
показать весь комментарий
06.12.2025 19:28 Ответить
Ну що синку, допомогли тобі тії євреї?
показать весь комментарий
06.12.2025 18:58 Ответить
👍🏼👍🏼👍🏼
показать весь комментарий
06.12.2025 19:00 Ответить
євреї ,на одному гектарі поля "похизати" з родом Юди не сядуть,
показать весь комментарий
06.12.2025 19:20 Ответить
Для переговорників наразі в Маямі красота і кайф при комфортній
погоді сидячи з кофейком і мріяти про мир , якого не буде ,
якщо Зелена шобла на піде на капітуляцію !!
показать весь комментарий
06.12.2025 18:58 Ответить
Коли Тромб сказав )(уйлу що подивимось через 6 місяціі що станеться з Сосією після санкцій у )(уйла сталася істерика. І воно в авральному режиму підключило всіх агентів заключити з Тромбом тимчасову угоду. Тепер всі замість того щоб почекати пів року поки Сосія звариться, почали сунути руки в кастрюлю з окропом і рятувати )(уйла. Дебіли млять
показать весь комментарий
06.12.2025 19:05 Ответить
щось тут не так
1) " провели довгу розмову ", а далі "доволі швидко обговорили" + "інтенсивний підхід до перемовин"
2) "змістовну... дуже предметну, конструктивну розмову" і одразу "обговорили (лише) ключові речі", а далі "не все можемо обговорити"
3) "домовилися про наступні ... розмови"
4) "чекаю на детальні звіти від Умєрова й генерала Гнатова"

напевно було щось таке:
- алло. це Зеля. не кидайте трубку.
- алло, це автовідповідач, залишить повідомлення після сигналу.
- потім передзвоню... Умєров, Гнатов, поясніть мені, що це було
показать весь комментарий
06.12.2025 19:16 Ответить
Домовились домовлятися про домовленість --- молодці .
показать весь комментарий
06.12.2025 19:21 Ответить
якби це були перемовини. то там би були люди, які займають якісь державні посади. А так... умеров з гнатовим знайшли з ким пива побухать і на роботу не ходити. Ну а шо -один друг преза сша, другий родич. Ще би з дочкою трамба в басейн сходили - теж приємно і весь світ би дивився.
показать весь комментарий
06.12.2025 19:32 Ответить
Британське видання Daily Mail :

Пачки банкнот під ліжками та золоті унітази у ванних кімнатах... правда про «святу» Україну тепер очевидна для всіх. Міф викрито.

Україна втратила свій ореол, оскільки звинувачення в корупції огортають її політичну еліту, немов смердючий туман.

Роками її зображували як святу націю, рай свободи та демократії, антиросійську. Кажуть, що Володимир Путін боїться, що його власний народ захоче там жити. Це переконання, завжди абсурдне для будь-кого, хто знає цей регіон, тепер розпалося, оскільки українські елітні діячі викриті з пачками банкнот під ліжками та золотими унітазами у ванних кімнатах, заробляючи на нездорове життя нібито священною війною.
Президента Зеленського серед них немає, але він дуже старався придушити розслідування, які призвели до цього викриття ганьби та зловживань.
https://www.dailymail.co.uk/debate/article-15350597/PETER-HITCHENS-Bundles-banknotes-beds-golden-lavatories-bathrooms-truth-saintly-Ukraine-clear-myth-exposed.html
показать весь комментарий
06.12.2025 19:32 Ответить
Україна втратила свій ореол, оскільки звинувачення в корупції огортають її неукраїнську політичну еліту, немов смердючий туман.
показать весь комментарий
06.12.2025 19:52 Ответить
Єврлклоунам ще вилізе боком ця дружба з крадіями і розтринькування грошей європейських платників податків.
показать весь комментарий
06.12.2025 19:52 Ответить
три наперсточники збираються наіпати в черговий раз народ України на догоду " американо-рашистським "смотрящім" "трамплу" і його хазяїну "куйлу"
показать весь комментарий
06.12.2025 19:33 Ответить
На иврите говорили???
показать весь комментарий
06.12.2025 19:53 Ответить
Великого розуму не треба щоб зрозуміти на чиїй стороні стоять відкоф і кушнер ,може найкращий варіант не вдавати "миротворця" а піти слідом за Єрмаком ,привівши країну до біди і ні за що не відповідати так не можна.
показать весь комментарий
06.12.2025 19:55 Ответить
Зеленський підпише капітуляцію якщо йому особисту гарантію дасть Московія.
показать весь комментарий
06.12.2025 20:00 Ответить
"ржом дальше"
показать весь комментарий
06.12.2025 20:05 Ответить
Не забудь Будапештський меморандум пере підписати. Простіше буде
показать весь комментарий
06.12.2025 20:34 Ответить
Нікчема в ролі президента, шахрай в ролі секретаря РНБО та спеціаліст по здачі територій в ролі начальника генштабу - ось така виходить ху*ня, малята!
показать весь комментарий
06.12.2025 21:22 Ответить
Зачем ты говоришь с кремлёвсками собаками, Володя? Посылай их к бениной маме!!!
показать весь комментарий
06.12.2025 21:24 Ответить
Счастье вдруг постучалось в двери.

Танцуют все.
показать весь комментарий
06.12.2025 22:12 Ответить