6909 посетителей онлайн

Умеров провел в США тайные встречи с директором ФБР Пателем, - The Washington Post

умєров

Секретарь СНБО Украины Рустем Умеров провел в США тайные переговоры с главой ФБР Кешем Пателем и его заместителем Дэном Бонгино. Эти встречи внесли новую неопределенность в важные переговоры о прекращении войны.

Об этом пишет издание The Washington Post со ссылкой на источники, информирует Цензор.НЕТ.

Были закрытые встречи

В течение последних недель глава украинской делегации Умеров трижды летал в Майами, чтобы встретиться со специальным посланником Трампа Стивом Уиткоффом и обсудить предложение о прекращении войны.

Однако во время пребывания в Соединенных Штатах он также провел закрытые встречи с директором ФБР Кешем Пателем и заместителем директора Дэном Бонгино, сообщили четверо человек изданию.

Амнистия для Умерова

Эти встречи вызвали беспокойство у западных чиновников, которые до сих пор не знают об их намерениях и целях.

  • Некоторые западные чиновники считают, что Умеров и другие украинские чиновники обратились к Пателю и Бонгино, надеясь получить гарантии амнистии от возможных обвинений в коррупции.
  • Другие опасаются, что вновь созданный канал связи может быть использован для давления на Зеленского с целью заставить его принять мирное соглашение, предложенное администрацией Трампа, которое содержит значительные уступки со стороны Украины.

Тема коррупции поднималась во время переговоров

Посол Украины в Вашингтоне Ольга Стефанишина подтвердила встречу Умерова с ФБР.

Представитель ФБР сообщил, что во время встреч с Умеровым обсуждались общие интересы двух стран в сфере правоохранительной деятельности и национальной безопасности.

Тема коррупции среди высокопоставленных чиновников в Украине поднималась на одной из встреч, но не была основной, отметил представитель ФБР.

Любые предположения о том, что обсуждения Пателя были неуместными, являются "абсолютной чепухой", добавил он.

В то же время представитель Белого дома сказал WP, что команда Трампа по вопросам национальной безопасности "ведет переговоры как с россиянами, так и с украинцами, чтобы способствовать заключению соглашения о прекращении войны", и что те, кто выражает обеспокоенность по поводу встреч ФБР, "не являются участниками этих дипломатических переговоров и не имеют представления, о чем идет речь".

Топ комментарии
+16
Ця «таємна зустріч» називається допит.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:01 Ответить
+16
Умєрова - на нари!
показать весь комментарий
12.12.2025 20:01 Ответить
+13
Довічно!
показать весь комментарий
12.12.2025 20:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Мабуть, дуже таємні.
показать весь комментарий
12.12.2025 19:59 Ответить
Тайна весь піздєц - на другий день всі знають
показать весь комментарий
12.12.2025 20:00 Ответить
Для Трампа это вполне нормально. Так было и в его первый срок. Сливами чиновники выражают свое отношение к Трампу.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:20 Ответить
Ця «таємна зустріч» називається допит.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:01 Ответить
показать весь комментарий
12.12.2025 20:01 Ответить
Умєрова - на нари!
показать весь комментарий
12.12.2025 20:01 Ответить
Довічно!
показать весь комментарий
12.12.2025 20:02 Ответить
Після того, як Трамп залишив посаду в січні 2021 року, Патель скористався своєю асоціацією з Трампом для просування кількох бізнес-підприємств і неодноразово з'являвся в кількох подкастах. У квітні 2022 року він був призначений до ради директорів https://en.wikipedia.org/wiki/Trump_Media_%26_Technology_Group Trump Media & Technology Group. Також того ж року він опублікував дитячу книгу про https://en.wikipedia.org/wiki/Steele_dossier досьє Стіла і разом з https://en.wikipedia.org/wiki/John_Solomon_(political_commentator) Джоном Соломоном був призначений представляти Трампа перед https://en.wikipedia.org/wiki/National_Archives_and_Records_Administration Національним управлінням архівів та записів; ФБР допитало https://en.wikipedia.org/wiki/FBI_investigation_into_Donald_Trump%27s_handling_of_government_documents Пателя про його причетність до записів Трампа. Він заснував The Kash Foundation, благодійну організацію, щоб допомогти учасникам https://en.wikipedia.org/wiki/January_6_United_States_Capitol_attack нападу на https://en.wikipedia.org/wiki/January_6_United_States_Capitol_attack Капітолій США 6 січня оплатити судові витрати. Патель пропагував кілька теорій змови про https://en.wikipedia.org/wiki/Deep_state_in_the_United_States глибоку державу; https://en.wikipedia.org/wiki/False_claims_of_fraud_in_the_2020_presidential_election помилкові заяви про шахрайство на президентських виборах 2020 року; https://en.wikipedia.org/wiki/QAnon QAnon; і напад на Капітолій 6 січня.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:30 Ответить
тобто, окрім шантажу Чебурака від Пателя очікувати ні на що корисне для України не доводиться
показать весь комментарий
12.12.2025 20:32 Ответить
Разом з тим, хто його начинив повноваженнями!
показать весь комментарий
12.12.2025 20:03 Ответить
Це називається - перший пішов ??? Єх Бєню б туда січас- Малюк, здавай! Видмивайся, Васильку!
показать весь комментарий
12.12.2025 20:04 Ответить
18 вересень 2025 р

Ігор Коломойський остаточно втратив українське громадянство - рішення Верховного Суду
показать весь комментарий
12.12.2025 20:10 Ответить
Бо до цього часу казали, що Бєня громадянин України, а вона своїх не екстрадує.
В суді Беня якомусь журналісту заявив - я не громадянин України ???
показать весь комментарий
12.12.2025 20:12 Ответить
Пател показав йому рахунки роздертих від переповнення чумаданів ЗЕмафії на офшорах ...Вже за часів Байдена були відомі масштаби а зараз...
показать весь комментарий
12.12.2025 20:02 Ответить
""таємні" .для лапші українському народу.але не для фбр.де цьому " зеленому торгашу" показали компромат як на нього.так і на "зе" з прислугами...
показать весь комментарий
12.12.2025 20:03 Ответить
Теж мені таємниця! Шукав шляхи для порятунку своєї басурманської шкури шляхом продажу України!
показать весь комментарий
12.12.2025 20:05 Ответить
Умеров допомагає Путлеру.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:07 Ответить
громадянин сша був на допиті в фбр, оце новина
показать весь комментарий
12.12.2025 20:08 Ответить
й росії
показать весь комментарий
12.12.2025 20:13 Ответить
Не дякуйте Америці,що вони відкрили весь ******* на чолі з потужним зрадником
показать весь комментарий
12.12.2025 20:13 Ответить
Патель продавав пігулки від побочки від ковідних вакцин. Один з теоретиків теорії змови, конспіролух. Не жарт.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:16 Ответить
Зе тупий нарік переказує чужі тексти.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:22 Ответить
вже не таємні..))))
показать весь комментарий
12.12.2025 20:21 Ответить
Умерова переговорником не просто так зробили. Він людина замазана корупцією та рило і в США в пушку, тож буде ручним і зробить для рудого бібізяна все що той забажає. Бо не хоче в тюрму ні в Україні, ні в США. Продадуть Умерови та Арахамії Україну. Звісно, продасти і наш Микола може але то вже буде наша кровна скотиняка.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:21 Ответить
Він ще в ранзі голови ДЕРЖМАЙНА при зЄ ( ще й з відкритим впровадженнями НАБУ- так й канули вони в літа) очолював першу зрадницьку пермовну делегацію на початку вторгнення у Стамбулі. Аброхамія та інші Тімашонки сиділи по обидві сторони від УМЄРОВА - громадянина росії, США та України .
показать весь комментарий
12.12.2025 20:35 Ответить
без згоди хйула пермовники зятьковітьків з ним би не шушкуалися , вигнавши за двері Кислицю...
показать весь комментарий
12.12.2025 20:37 Ответить
Ця сімейка здриснула з Криму в Америку всім кодлом разом з дружинами та коханками з позашлюбними дітьми. У когось з них була така собі Наташа з сином Тімуром якого вона народила зразу після отримання шкільного атестату. Взамін у її батьків з'явилася невеличка хатина, реально невеличка, але близько до пляжу. В цій хатині ця молодичка і стала жити та приймати батька дитини періодично. Сама не татарка. Просто стала якоюсь по рахунку дружиною татарського бая.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:50 Ответить
думаю там не безгрошей Ахмєтки відбулося - він вірою правдоюслужив йому з 2002 р за те , що саме Ахмєтка виростив його з талановитого татарина хлопчика -переселенця - закордонні навчання гранти - й виростив такого собі менеджера й бізнесмена Криму , котрий не вагаючись почав здавати податки в рашку за документами гнромадянина рашки. тільки вона зробила Кримнаш ...
показать весь комментарий
12.12.2025 22:31 Ответить
из Единого государственного реестра индивидуальных предпринимателей
21.04.2024 No ИЭ9965-24-
17801750

дата формирования выписки

Настоящая выписка содержит сведения об индивидуальном предпринимателе

УМЕРОВ РУСТЕМ ЭНВЕРОВИЧ
фамилия, имя и отчество (при наличии)
ОГРНИП 3 1 5 9 1 0 2 0 0 4 0 1 2 6 1

включенные в Единый государственный реестр индивидуальных предпринимателей по
состоянию на
« 21 » апреля 20 24 г.
число месяц прописью год

No п/п Наименование показателя Значение показателя
1 2 3
Фамилия, имя, отчество (при наличии) индивидуального предпринимателя
1 Фамилия
Имя
Отчество

УМЕРОВ
РУСТЕМ
ЭНВЕРОВИЧ

2 ГРН и дата внесения в ЕГРИП записи,
содержащей указанные сведения

315910200401261
19.10.2015
3 Пол мужской
Сведения о гражданстве

4 Гражданство гражданин Российской Федерации
показать весь комментарий
12.12.2025 22:33 Ответить
https://bastion.tv/rustem-umyerov-stav-drugim-v-istoriyi-********-ministrom-oboroni-z-rosijskim-pasportom_n62179

тут фотки реєстрів з Податкової рашки гражданіна рассєі Умєрова
показать весь комментарий
12.12.2025 22:35 Ответить
А хто у нас не замазаний корупцією?

Ігоря Дашутіна - фігуранта розслідування Bihus.Info, суддю, щодо декларації якого є чимало питань, - обрали головою Касаційного адмінсуду у складі Верховного Суду.

Восени 2024 року редакція розповіла про дороге й розкішне життя родини судді Верховного Суду Ігоря Дашутіна.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:51 Ответить
Хай візьмуть мене. Я такий самий тупий, але не пов'язаний ні з якою корупцією. Мені ніхто ніколи не давав хабарів. Бо не було за що
показать весь комментарий
12.12.2025 20:57 Ответить
й мені
показать весь комментарий
12.12.2025 22:43 Ответить
ой збрехала коли на пенсії інженерішки працювала санітаркою за 300 грн в міс - хворі пригощали шоколадкою -каюсь
показать весь комментарий
12.12.2025 22:45 Ответить
Хитрый узбек настучал на зелёную жопу, чтобы свою прикрыть.🧐
показать весь комментарий
12.12.2025 20:25 Ответить
КРУТО! - як добре, що про ці переговори ніхто не знає. Таємниця є таємниця.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:33 Ответить
Так об этом давно писали. У Умерова американское гражданство и все наворованное в Америке. Торгуется с ФБР. Может и Зеленского уже продал.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:33 Ответить
или спасает поддельника. Сколько ребят погибло из-за бракованных мин.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:42 Ответить
Секретар РНБО Рустем Умєров провів секретні зустрічі з керівництвом американського ФБР.

У публікації йдеться, що за останній час Умєров щонайменше тричі літав до Маямі для переговорів з представниками команди Дональда Трампа Стівом

Віткоффом і Джаредом Кушнером.

Однак, як розповідають джерела, під час свого перебування в США Умєров також провів закриті зустрічі з директором ФБР Кашем Пателем і його заступником Деном Бонджино.

Ці зустрічі викликали занепокоєння у західних посадовців, які досі не знають про їхні наміри та цілі.

Смішно. Наче у вирі останніх подій важко було зрозуміти з чим можуть бути повʼязані ці зустрічі?

Мабуть, з тим що і не бажання Умєрова повертатись до України.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:35 Ответить
Шерше ля фам генерал Вольф.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:37 Ответить
Я чомусь вважав що таємні перемовини це такі про які взнають через десятиріччя, а в нас як у мультіку про Маріо який йде грабувати банк, знають вже усі ще до початку.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:43 Ответить
Протокол допроса:
- Кто разворовывать щедрый амреканский помощь?
Дрожащий голос: - Я,я,я не знаю.
- Врешь,койот(слышен сильный удар кулака по столу),я тебя отправлять в Гуантанамо и Аллигаторалькатрас,по частям.
- Не,не,не,я,я, я скажу,все скажу,я тоже американец,это все ОН,он,это он,он и его цирк.
- Кто *** ОН? На лист бумага бистро писать мне имена и факты.
- Дайте двадцать листов,про всех напишу,только не отбирайте виллу в Майями.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:48 Ответить
Шаурма всих здав з придании.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:50 Ответить
Умерова, вірогідно, нагибають на те, щоб передав Зелі, щоб не пручався трампівсько-хуйловському "плану-28" капітуляції України. Бо, мовляв все знають, що Міндіч і К* башляли Зелі...
показать весь комментарий
12.12.2025 20:52 Ответить
Що умєров, що патель - якийсь виходить трампів кривий шпатель з яким працювати неможливо.
показать весь комментарий
12.12.2025 20:58 Ответить
"сподіваючись отримати гарантії амністії від можливих звинувачень у корупції" - 100%
показать весь комментарий
12.12.2025 20:59 Ответить
У тому, що виносилося на суспільство, ніколи не згадувалося про ФБР. Цікаво який з пунктів мирного плану стосується ФБР, і чому ці зустрічі були "неформальними"? Напевно, вирішували щось особисте,типу
гарантії безпеки, імунітет після виборів,та як отримати перспективу спокійного життя за кордоном.
показать весь комментарий
12.12.2025 21:09 Ответить
цей "секретар рнбо" - "рьошік №2"?
показать весь комментарий
12.12.2025 21:09 Ответить
Схожі переговори в Штатах перед відходом від влади Кучми - проводив Пінчук.
Основна місія Умерова - домовитись про гарантії особистої безпеки Зеленського, його сім'ї, найближчого оточення Зєлі, повного засекречення доказів Величезного злодійства Зеленського в Україні і домовитись про безпеку награбованого Зеленським в Україні.
Є правда одна суттєва різниця між цими двома таємними перемовинами - Кучма домовлявся перед Помаранчевою революцією - Зеленський домовляється перед підписанням Капітуляції України.
показать весь комментарий
12.12.2025 21:20 Ответить
За декількох гандонів корупціонерів Україну примушують підписати якусь хєрню.
показать весь комментарий
12.12.2025 21:21 Ответить
Щось той самий умєров, що злидар як церковний пацюк, не квапиться повертатись до України..скільки він як поїхав? Тиждень, два, три?..а, зрозуміло, тотвін вчиться батьківшину любити за кошт держави на відстані, а-ля фанерний генерал залужний..
показать весь комментарий
12.12.2025 21:23 Ответить
Інвестує в мережу чебуречних 🧱🪑🧱🪑🛒
показать весь комментарий
12.12.2025 21:26 Ответить
Та він ПОцріот від ПОцріотів!!! Тягне грошики в безпечну Гамерику, щоб уберегти від окупантів .
Це герой Каганату як і міндіч шафір цукєрман звягілскій
показать весь комментарий
12.12.2025 21:25 Ответить
Та то может умеров для своего шефа амнистию выбивал)
показать весь комментарий
12.12.2025 22:04 Ответить
Упрашивал включить его в программу защиты свидетелей (другое имя там, новый адрес и чем чёрт не шутит, новое лицо)
показать весь комментарий
12.12.2025 22:31 Ответить
А вам яким концом