7310 посетителей онлайн

Трамп отказался комментировать, как может выглядеть "свободная экономическая зона" на Донбассе

трамп

Президент США Дональд Трамп считает, что мирное соглашение для Украины, которое продвигают США, могло бы сработать. По его словам, этого хотят многие люди.

Об этом он сказал журналистам во время мероприятия в Белом доме, сообщает Цензор.НЕТ.

О мирном соглашении 

"Посмотрим, что будет. Мы работаем над тем, чтобы посмотреть, сможем ли мы сейчас заключить соглашение. Мы скоро узнаем", - сказал американский лидер.

В то же время он отказался отвечать на вопросы о создании "свободной экономической зоны" на Донбассе.

"Я не хочу это (комментировать, - ред.) делать сейчас. Это очень сложная ситуация. Это будет работать. Многие люди хотят, чтобы это сработало. Все, что я хочу, - это остановить смерть 25 тысяч человек в месяц", - заявил президент США.

Что предшествовало?

  • Ранее президент Украины Владимир Зеленский сообщал, что американская сторона хочет, чтобы на территории Донецкой области была создана "свободная экономическая зона".
Топ комментарии
+25
Методичку ще не прислали з кремля
показать весь комментарий
13.12.2025 02:14 Ответить
+19
Бо він сам не знае. Це ж дилетант в не політик.
показать весь комментарий
13.12.2025 02:11 Ответить
+18
"Bільна зона" на Донбасі
показать весь комментарий
13.12.2025 04:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Може, Трампу краще було би обізвати ту зону не вільноекономічною, а маскомарсіанською - так би прокатило, чи ні?
показать весь комментарий
13.12.2025 02:07 Ответить
****** йому ще пришле папір через вітькоффа, з ГУГЛ перекладом!!!
показать весь комментарий
13.12.2025 11:46 Ответить
МАВПА видала набір речень,дебільний рівень max
показать весь комментарий
13.12.2025 15:22 Ответить
Видно, або, мабуть, оті родичі шарикова поліграф поліграфовича, наблудили і з трампівськими родичами, ще до Епштейна…
Шляхи Господні, не сповідимі…
АБИрвалГ….
показать весь комментарий
13.12.2025 16:44 Ответить
У трампона все чомусь, по дебільному виходить
показать весь комментарий
13.12.2025 11:59 Ответить
Трамп,, маніяк в мозок якого жидами Віткоффом і Кушнером, впроваджена манікальна ідея, що він зможе продати Україну Пуйлу і одержати за це багато мільярдів долларів.
показать весь комментарий
13.12.2025 15:29 Ответить
Бо він сам не знае. Це ж дилетант в не політик.
показать весь комментарий
13.12.2025 02:11 Ответить
З народженням, сруська тваринка.
показать весь комментарий
13.12.2025 07:40 Ответить
Саме так. Як шоб він знав шо воно таке та вільна зона він би неодмінно похизувався б знаннями а так чк кажуть - погано коли не знаеш тай ще і забув.
показать весь комментарий
13.12.2025 07:37 Ответить
Методичку ще не прислали з кремля
показать весь комментарий
13.12.2025 02:14 Ответить
Ну для початку (щоб все дійсно спрацювало) в тій "вільні економічній зоні" на Донбасі мають поставити залоту статую Трампа в позі зручної для поцілунку в дупу ... а далі вже "все вийде" ... обо'язково ... точно точно 👌
показать весь комментарий
13.12.2025 02:15 Ответить
Прямо так і сказав, приїдуть мої родичі від ху...ла, привезуть інструкції і аргументи у валізі, ось тоді і відповім. Все залежить від величини валізи.
показать весь комментарий
13.12.2025 06:21 Ответить
шось зуби не лупить , під* філ амеріканомосковський ...
показать весь комментарий
13.12.2025 02:37 Ответить
Всі розуміють, що якщо трамп про щось піздить, він сам дупля не відбиіває про що він піздить.
показать весь комментарий
13.12.2025 02:41 Ответить
Задавайте питання трампу - його рівня:

- чи памперс повний, чи все сухо
- як там гольф, скільки м'ячів закотив
- як звати його онуків
- чи пам'ятає табличку множення на 2

Інші питання його мозок зараз не оброблює
показать весь комментарий
13.12.2025 02:49 Ответить
Знущатися з слабкого на розум - підлість.
показать весь комментарий
13.12.2025 03:05 Ответить
Це правда. А коли старий пирдун Трампидло керує найбільшою потугою в світі, то це стає проблемою для всього світу.
показать весь комментарий
13.12.2025 16:25 Ответить
"Bільна зона" на Донбасі
показать весь комментарий
13.12.2025 04:19 Ответить
"Угода, укласти угоду, 350 мільярдів, війна Байдена, я зупинив 8, 9, 10 війн, я найкращий президент в історії" - у цього дегенерата є ще хоч щось сказати?

Бо таке враження, що будь-який папуга має більший запас слів та значно вищий інтелектуальний рівень, ніж рудочолий ідіот.
показать весь комментарий
13.12.2025 04:27 Ответить
Ну - він же ще не готовий визнать, що домовився з Путіним про те, що підконтрольні йому корпорації будуть грабувать українські ресурси, під охороною "Росгвардії"... "Торгашу" ж "насрать" кого грабувать...
показать весь комментарий
13.12.2025 04:50 Ответить
Видно, щойно від сну оговтався зрячого конкретного не говорить. Байдена не наснився.
показать весь комментарий
13.12.2025 06:17 Ответить
Вільна економічна зона,це зона вільна від економіки(знищена та розграбована), мабуть так цьому ******** пояснили ,кремлівські ходаки....
показать весь комментарий
13.12.2025 06:44 Ответить
Він просто слов таких не знає
показать весь комментарий
13.12.2025 06:49 Ответить
приблизно як вільна економічна зона північної кореї
показать весь комментарий
13.12.2025 07:22 Ответить
Та *** її знає - звідки вона буде виглядати - Трамп
показать весь комментарий
13.12.2025 07:54 Ответить
Та йому та Кушнеру з Вітьковим абсолютно пох, тому що вони одразу після підписання "миру" дадуть Зеле собачий пеніс і пішлють в пешеє еротіческое путешєствіє. Бубочка буде вісеть на шассі трампівського боїнга та скуліть - а ти ж обіців.... Кушнер.... Вітьков.... Та у них і питай, чмоня зелена.
показать весь комментарий
13.12.2025 08:36 Ответить
Не паплюж українську, пиши на рідній кацапчику.
показать весь комментарий
13.12.2025 09:00 Ответить
Мне кажется, что он с первого раза не покажет на карте где донбас и не объяснит, что это вообще такое! Тем более, более "высокие понятия"
показать весь комментарий
13.12.2025 09:25 Ответить
На окупованій частині Донеччини і так вільна економічна зона. Вільна від економіки.
показать весь комментарий
13.12.2025 09:34 Ответить
Цей БАРАН незнає про що мова)
показать весь комментарий
13.12.2025 09:39 Ответить
Для нього Крим - острів, а ''вільна економічна зона'' - це вже щось поза зоною його найвеличнішої осяжності!
показать весь комментарий
13.12.2025 10:12 Ответить
Ментів на Троєщині зранку неміряно, більше ніж людей. Все чорне. Можна створювати Троєщинську ментівську наступальну армію! От подивишся на це і стає зрозуміло, потенціал для перемоги таки є! Тільки кава в Ялті!
показать весь комментарий
13.12.2025 10:26 Ответить
у кремлевского, ботаксного Шныря два козыря бенин, Оманкий Нарик ( проект кремля буратино с киностудиями и офшорами в маЦкве под крышей шефиров) и слабоумный нарцисс таМпон он же агент краснов купленный еще в 80-90 +бабки рыболовлева+деменция+пленки эпштейна....и пока эти два козыря "работают" конца войны не будет....и если бы таМпон победил в 21 году Украины уже не было бы, один сдал, второй закрыл бы глаза....на это и был расчет бункерной крысы...
показать весь комментарий
13.12.2025 10:33 Ответить
у трампа і Крим омиває чптири океани...
куди тільки його лікарі дивлчться?
показать весь комментарий
13.12.2025 11:56 Ответить
Деменція, сер!
показать весь комментарий
13.12.2025 11:57 Ответить
забагато уваги діду з богадєльні
показать весь комментарий
13.12.2025 14:27 Ответить
Как он может комментировать это, если он не знает где находится Донбасс и что такое свободная экономическая зона.
показать весь комментарий
13.12.2025 14:30 Ответить
Хороша ідея старого пирдуна Трампидла. Треба тільки підготувати цю вільну економічну зону. Наприклад в Техасі. Нехай старий дурень позве свого другана *****, той тідготує Техас, так, як Бахмут чи Соледар, а потім і само Трампидло туди перебереться.
показать весь комментарий
13.12.2025 16:31 Ответить
показать весь комментарий
13.12.2025 16:37 Ответить
Шоб "відмовитись" потрібно принаймі щось знати. А воно знає?
показать весь комментарий
13.12.2025 16:47 Ответить
Та він же ж сам не знає - що воно таке. Це ж його євреї видумали - зять Кушнір та торгаш Вітьков. Міг би відразу і сказати чесно, типу - а х.й його зна що воно таке! Але надув щока та зробив вигляд що то «невідома, й.бана таємниця, яку не повинен знати ніхто….», тільки він особисто.
показать весь комментарий
13.12.2025 19:08 Ответить
Хмари чорні летять нааааад Трампонами, леееетять леееенетять, і кінець їм несуть наааааппполегливо, а вонииииииит все пиз..ять і пи.дять