5112 посетителей онлайн

Сикорский и Сийярто публично спорили после заявления Орбана о росактивах: "Виктор заслужил свой орден Ленина"

Сикорский, Сийярто

Главы МИД Польши и Венгрии спорили в социальной сети Х. Причиной перепалки стал пост премьер-министра Венгрии Виктора Орбана, в котором он раскритиковал планы ЕС конфисковать замороженные активы РФ.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на заявления политиков в соцсети Х.

Что заявил Орбан

"Обходя Венгрию и нарушая европейское законодательство среди бела дня, брюссельцы предпринимают шаги для захвата замороженных российских активов – это объявление войны. Между тем они требуют от государств-членов дополнительных 135 миллиардов евро для подпитки конфликта. Венгрия не будет участвовать в этой причудливой брюссельской схеме", – говорится в сообщении Орбана.

Реакция Сикорского

Польский министр Радослав Сикорский распространил пост Орбана, лаконично прокомментировав, что "Виктор заслужил свой орден Ленина".

Ответ Сийярто

Впоследствии появилась реакция главы МИД Венгрии Петера Сийярто на комментарий Сикорского.

"Мы понимаем, что вы очень хотите войны между Россией и Европой! Мы не позволим втянуть себя в вашу войну!!" - написал венгерский министр.

Сикорский в комментариях ответил венгерскому коллеге: "Если Россия снова не вторгнется, такой войны не будет, но мы понимаем, что на этот раз вы будете на ее стороне".

Топ комментарии
+57
Браво Сікорському .
показать весь комментарий
14.12.2025 19:37 Ответить
+46
а що вас дивує? у всіх світових війнах угорщина завжди ставала на бік поганців..
показать весь комментарий
14.12.2025 19:38 Ответить
+33
Сікорський таки послідовний чолов'яга, нічого не скажеш. І коли при владі, і у відставці. Один з небагатьох...а може й один.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Браво Сікорському .
показать весь комментарий
14.12.2025 19:37 Ответить
"Віктор заслужив свій орден Леніна" (посмертно)
показать весь комментарий
14.12.2025 20:26 Ответить
варто написати пану Радославу, щоб він нагадав орбану-сіярту, що такі ордени лєніна ЗСУ видають із закруткою на спині

.
показать весь комментарий
15.12.2025 04:08 Ответить
а що вас дивує? у всіх світових війнах угорщина завжди ставала на бік поганців..
показать весь комментарий
14.12.2025 19:38 Ответить
Що дивно, жодного ж разу не помилились, як муха не помиляється де є гімно. Це щось глибоко в генетичному коді - бути ублюдком незважаючи ні на що. Зразу видно спорідненість з кацапнею.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:53 Ответить
Дійсно, чого дивуватися, мухи завжди на гімно летять.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:57 Ответить
достатньо подивитись родовід
показать весь комментарий
14.12.2025 20:27 Ответить
це мадярська карма

за це Угорщину після кожної війни територіально обстругували як олівець

.
показать весь комментарий
15.12.2025 04:09 Ответить
Сікорський таки послідовний чолов'яга, нічого не скажеш. І коли при владі, і у відставці. Один з небагатьох...а може й один.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:40 Ответить
Радославу Сікорському за здоровий глузд та позицію-респект...
показать весь комментарий
14.12.2025 19:40 Ответить
- Короче говоря, мадьяры - шваль, - закончил старый сапёр Водичка своё повествование, на что Швейк заметил:

- Иной мадьяр не виноват в том, что он мадьяр.

- Как это не виноват? - загорячился Водичка. - Каждый из них виноват, - сказанул тоже! (с)
показать весь комментарий
14.12.2025 19:46 Ответить
Орбан не хоче розвалити свою країну за щастя європейських біженців , чим це погано для Угорщини. І нафта в нього є, до речі
показать весь комментарий
14.12.2025 19:48 Ответить
Ігор... у вас нема таланту в розумінні світової політики. З вашого допису я допускаю,що ваш єдиний талант - пити холодну воду і виводити теплу.
показать весь комментарий
14.12.2025 20:31 Ответить
Допускаю що ви можете набрати щось на клавіатурі. Щось що не має ніякого сенсу.
показать весь комментарий
14.12.2025 20:34 Ответить
характеризувати якість і глибину ваших дописи дійсно немає сенсу.Це видно не озброєнним оком.
показать весь комментарий
14.12.2025 21:31 Ответить
Допускаю, що ви з ним схожі...47-ю хромосомою
показать весь комментарий
14.12.2025 22:32 Ответить
Сікорський в ******** Польші - це мало не єдиний голос розуму і хороші яйця на додаток казати в очі те, що інші бояться. І головне він каже що людина неправа незалежно від того чи це власний президент, чи брудна шлюха типу Орбана.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:48 Ответить
Сікорський це представник не сил Навроцького,а його попередників,якщо уряд сформують представники Навроцького....можна тільки уявити яка наволоч це буде,ще гірше за Орбана!
показать весь комментарий
14.12.2025 19:48 Ответить
Нет не будет .Ему на раше тюремный срок выписали за антироссийские высказывания.Польские националисты кацапов ненавидят еще хуже чем бандеру .Посмотри в ютубе последнее выступление Навроцкого перед польскими кадетами ,что там он про рашу говорит
показать весь комментарий
15.12.2025 01:16 Ответить
Опбану не хватає свинцю в організмі. Потрібно поправити його здоров'я. Або хоча б подарувати йому пейджер для зв'язку з кобзоном
показать весь комментарий
14.12.2025 19:49 Ответить
Треба було відповісти йому, що аналогічно Угорщина не дозволила втягнути себе у Другу Світову виступаючи нас стороні нацистів...
показать весь комментарий
14.12.2025 19:50 Ответить
На дипломатичній мові він саме це і сказав, що у новій війні ви будете на стороні московитів. Бо в в другій світовій війні угорці воювали проти срср разом з гітлером.
показать весь комментарий
14.12.2025 19:57 Ответить
Сікорському наша повага ❤️🇵🇱 !!!...
показать весь комментарий
14.12.2025 19:53 Ответить
показать весь комментарий
14.12.2025 19:56 Ответить
Сійярто пора на самокат давно
показать весь комментарий
14.12.2025 20:00 Ответить
Преміальну поїздку в ліфті з чашкою чаю...
показать весь комментарий
14.12.2025 20:05 Ответить
Сіярто старий перевірений лезбіян-віртуоз разом з Орбаном.
показать весь комментарий
14.12.2025 20:47 Ответить
Розумію, що дістати ***** в його бункерах тяжко. Але в різних орбанів в Європі і промазати тяжко. І квиток до кобзона мають мати.
показать весь комментарий
15.12.2025 00:03 Ответить
Свинець, самокат, пейджер...
Цих таваріщєй тре викрити у судовій справі як агентів гебні, а не просто замочити, бо це тільки підійме на москві хвилю про "європейський терор" та беззаконня.
показать весь комментарий
15.12.2025 09:35 Ответить
Сьома Могілевич міцно тримає за яйця
показать весь комментарий
15.12.2025 10:47 Ответить
ДАЙТЕ УКРАИНСКИМ СНАЙПЕРАМ РАБОТУ !)
показать весь комментарий
15.12.2025 19:01 Ответить