6991 посетитель онлайн

Зеленский впервые допустил вывод войск из Донбасса, если РФ сделает то же самое, - WP

зеленський

Президент Украины Владимир Зеленский представил новую версию мирного плана, которая свидетельствует о готовности страны вывести войска с Донбасса для создания "демилитаризованной зоны", но при условии, что Россия согласится сделать то же самое.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет издание The Washington Post.

Украина допускает территориальный компромисс

Эти предложения являются первым шагом Зеленского к какому-либо компромиссу по вопросу территории в регионе, над которым Россия требует полного контроля.

Вопрос территории остается одним из самых спорных в дискуссиях, поскольку Украина утверждает, что отказ от своих земель только подтолкнет Россию к новому нападению, отмечает WP.

Россия должна согласиться с планом

  • 20-пунктный проект, озвученный Зеленским, далеко не окончательный и не был согласован Россией.

Документ четко указывает на то, что Киев продолжает выступать против идеи вывода войск с востока, но рассмотрит возможность этого, если Москва сделает то же самое.

Как указал Зеленский, целью будет создание свободной экономической зоны, которая не будет контролироваться никакими военными.

"Однако любое такое соглашение потребует проведения национального референдума, который будет трудно организовать без соблюдения режима прекращения огня. Это также потребует от России согласия на этот и другие пункты документа, что остается маловероятным", - добавляет The Washington Post.

  • Напомним, 24 декабря президент Владимир Зеленский сообщил подробности 20 пунктов проекта базового документа о прекращении войны, который обсуждается между Украиной, США, Россией и европейскими партнерами.
  • Bloomberg писал, что Россия будет настаивать на ключевых изменениях в последнем мирном плане по прекращению войны с Украиной, который ранее озвучил украинский президент Владимир Зеленский. В нем отсутствуют важные для Кремля положения.
Топ комментарии
+36
А теперь хочется услышать свидетелей секты "плохих минских протоколов" - Ну как, ничего мозги не жмет?
показать весь комментарий
24.12.2025 19:01 Ответить
+31
Срало оно на Конституцию, простите мой французский. С самого первого дня после выборов.
показать весь комментарий
24.12.2025 19:04 Ответить
+18
Суверенітет України поширюється на всю її територію. Отже, вивід військ з Донбасу є обмеженням суверенітету. Що не ясно?
показать весь комментарий
24.12.2025 19:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
А хто ж тоді там буде знаходитись ,з нашого боку Нацгвардія ,а з кацапського - росгвардія ,формально вони не збройні сили ,а поліцейські.
показать весь комментарий
24.12.2025 19:10 Ответить
Коли вже до вас дійде що Зєлєнскому "***** Україна" як і його "братану" лисому "орденоносцю", Міндічу, Пікалову і всій тій мокворотій *********** перхоті ***** з 95 Кварталу,...
показать весь комментарий
24.12.2025 19:10 Ответить
А чому Зеленський був не в ЗСУ, а відносив чотири рази?
показать весь комментарий
24.12.2025 19:54 Ответить
А ти чого не в ЗСУ?
показать весь комментарий
24.12.2025 19:55 Ответить
Особисто я беру приклад із Верховного Головнокомандувача. Відносив чотирижди і мудрий нарід на своїх рученьках заніс його на найвищий трон. Чи не можна брати приклад із Верховного? Я десь чув ''роби як я - роби краще мене''. Не розумію про що це? Виходить, що маю ще більше разів відкосити?
показать весь комментарий
24.12.2025 21:01 Ответить
Та я, взагалі то , питав цього Valery Lo
показать весь комментарий
24.12.2025 21:10 Ответить
ТА РОЗСТРІЛЯЙТЕ УЖЕ ЙОГО

ЧОМУ сотні тисяч мертві а цей еврей живий?
показать весь комментарий
24.12.2025 19:14 Ответить
Бачите, Потужна ХУЦПА.

те що роси́яни не дотримають угод беззаперечно ясно нам. Може і Європа здогадується..
Але ПОЦ ( Потужний Оплот Цивілізації) вже запустив цю думку в маси. Це лише відмазка, але злочин зроблено - ворожа іпса запущена...
Він аж випригує з роялістських штанців, так хоче вивести війська з оборонних рубежів...
Все інше то від лукавого.
Слідкуємо за руками, за діями!! А всі слова ( облудний Маратон ) то до сраки... Не має жодного сенсу не те що вдивлятися, а навіть читати аналітику про той марратон 🤮🤮🤮 кагал
показать весь комментарий
24.12.2025 19:16 Ответить
Нажаль так і є. Зараз Тромб і ***** обов'язково вцепляться в ці слова. І будуть тиснути на Україну щоб вивела війська з дамбасу. А рашисти такого не казали значить ніхто їх не змусить покинути дамбас. І так будуть цього Поца язикатого ловити постійно за язик і відривати шматок за шматком з України. Бо на ***** Тромб вже даже не намагається давити так як тей ні на крок не змінив своїх цілей. А нашого дурня язикатого постійно за язика тягають і заставляють виконувати те що він наляпав здуру бо хотів попонтуватись
показать весь комментарий
24.12.2025 20:01 Ответить
Воно все робить і говорить по нахазу *****.
показать весь комментарий
24.12.2025 20:37 Ответить
показать весь комментарий
24.12.2025 19:21 Ответить
Президент Зеленський вважає себе людиною яка скоро втратить всю Україну.
показать весь комментарий
24.12.2025 19:54 Ответить
Родители президента Украины Владимира Зеленского уехали в Израиль и уже получили гражданство. Родители Зеленского обосновались в городе Ришпон. Живут в собственном особняке с бассейном с морской водой, купленном за 8 млн долларов. Охраняет их британский спецназ из четырёх человвек . Соседом Зеленских является Игорь Коломойский, который и дал «путёвку в жизнь» украинскому президенту,
показать весь комментарий
24.12.2025 21:49 Ответить
Я не буду удивлён, если у Зеленского есть израильский паспорт.
показать весь комментарий
25.12.2025 01:11 Ответить
73 % Херсонщини....
Шатли йому в печінку та в сфінктір
показать весь комментарий
24.12.2025 19:56 Ответить
Мислітель довбаний
показать весь комментарий
24.12.2025 19:58 Ответить
Так зеЛайно вже відводило війська с займаних ,облаштованих позицій під " я ж не лох какойто" ,а виявляється ЛОХ ще той.
показать весь комментарий
24.12.2025 19:23 Ответить
Та не можна цього робити, тVарь ти zелена! Щойно орки ввійдуть в Слав'янськ - не військами, а ремонтними бригадами! - вони відновлять подачу води каналом з Сіверського Донця в Донецьк та Маріуполь. Весь світ побачить, що хахли воду не давали, а Ху?ло - дав! Спаситель, мира князь. Славимо його!
показать весь комментарий
24.12.2025 19:26 Ответить
показать весь комментарий
24.12.2025 19:31 Ответить
Відвести та розвести - то от тут Зеля реально може. Це такий разводіла, досвід є, як біля пгт Золоте.
показать весь комментарий
24.12.2025 19:35 Ответить
Главное начать, а там воно піде.
показать весь комментарий
24.12.2025 19:39 Ответить
Зеля продовжує марити виконуючи обов'язки президента.
показать весь комментарий
24.12.2025 19:43 Ответить
Ну з Сіверська вже вивели не діждавшись коли рашисти відводити почнуть. А нічого що це земля українців а не рашистів? То чому українці повинні покидати свої домівки заради рашистів і твого плану? Да і чому з дамбасу повинні виїхати українці. Спочатку звільни Конча Заспу чи Буковель.
показать весь комментарий
24.12.2025 19:53 Ответить
Всі з ***** сміються, але подивіться як він вміло перевернув переговори з питання про надання Україні Тамагавків на розмови про виведення українців з дамбасу. Про крим вже навіть ніхто не згадує. Тобто ***** всіх посадив на свою колію і повільно тягне до своїхцілей. А цей ідіот хоче ***** на слабо зловити. А все почалось з того коли Зеля пригав і дражнився бо думав що ***** відмовиться від переговорів. Тільки у Зелі ума не хватило додуматись що це ні він а ***** його заманювало в переговорний процес і на своїх умовах
показать весь комментарий
24.12.2025 20:11 Ответить
Зедрот давно в той колее, еще с Омана.
показать весь комментарий
26.12.2025 11:32 Ответить
Мінські домовленості хоча були схожі на домовленості, але що чекати від мирної угоди від галобаротька то годі й чекати.
показать весь комментарий
24.12.2025 19:54 Ответить
Зеля , виведеш війська , погодишся на " вільну економічну зону " , поділиш на трьох ЗАЕС -повісимо , бо Україна для нас понад усе , і це не просто слова , ми це уже доводили не раз.
показать весь комментарий
24.12.2025 19:59 Ответить
Янукович ответил ,Миндич ?.Так само ответит и Зеленский
показать весь комментарий
24.12.2025 20:13 Ответить
От і добре , най уже збирає валізи на болота , там все сміття світу .
показать весь комментарий
24.12.2025 20:16 Ответить
Змії з WP справжні джедаї брехні, але Зеленський майстер Йода.
показать весь комментарий
24.12.2025 20:10 Ответить
А москалі виведуть як завжди? Скажуть що "нас там нет,это все местные ополченцы" ?
показать весь комментарий
24.12.2025 20:14 Ответить
Роzzгвагдія, кізякі, міліція, поліція, народная поліція Луганди, шахтьори, трактористи тощо
показать весь комментарий
24.12.2025 20:23 Ответить
отпускники.
показать весь комментарий
26.12.2025 11:34 Ответить
Любі поступки москалям призводять тільки до того що вони збільшують вимоги, бо там психологія "гопника": лох гнеться, треба давити далі
показать весь комментарий
24.12.2025 20:18 Ответить
Бубосян завжди працював проти інтересів країни. Одразу як 2019 .
показать весь комментарий
24.12.2025 20:21 Ответить
З однією лише різницею, ми виведемо зі своїх теріторый, а вони мілітарізували наші, наповнили їх своїм лайном й відведуть частину кідарів, а тіпа мирне населення, дон залишиться.
показать весь комментарий
24.12.2025 20:23 Ответить
Розведення військ і «Я ж нє лох» 2.0?
показать весь комментарий
24.12.2025 20:29 Ответить
https://imgbb.com/
показать весь комментарий
24.12.2025 20:34 Ответить
Малий захотів експрес-поїздку на історичну батьківщину слідом за Карлсоном?
показать весь комментарий
24.12.2025 21:09 Ответить
Відвід це здача території
показать весь комментарий
24.12.2025 21:11 Ответить
А в 2019-2020, ти, Гнида Зелена, що робив на стратегічних напрямках, не дивлячись на те, що Кацапія і не обіцяла відводити?
показать весь комментарий
24.12.2025 21:29 Ответить
Рідкісний мудак ваш Зеленський.
показать весь комментарий
24.12.2025 22:27 Ответить
Так працює вікно Овертона. Скоро заявить, що погоджується на вивід військ з Донбасу без виводу кацапів. А в тім, дивлячись, з якою швидкістю він просирає Донбасс, то скоро не знадобиться ніякий відвід.
показать весь комментарий
24.12.2025 22:44 Ответить
тобі парашинці вже в їбло насміхалися - війська відводимо, але заводимо поліцію
показать весь комментарий
24.12.2025 22:54 Ответить
Про відсутність згадки про Крим, про відсутність справжніх (а не "будапештських") гарантій безпеки Україні від Трампа, в цих 20-ти пунктах "плану - бачу, тут в коментах вже згадували...
Хіба що нема тут обговорення того, що в "плані" нема пункту, за яким Трамп має накласти і надалі накладати санкції США на касапів за продовження окупації української територрії аж до заільненя всіх територій включно з Кримом.
показать весь комментарий
24.12.2025 23:02 Ответить
https://t.me/rozumaha/27546 Євген Магда:
Коли Ви читаєте 20 пунктів, не забувайте, що це "підстрижені" 28 пунктів, що були написані у Москві...
Далі продовжувати???
******

https://t.me/yzheleznyak/15612 Ярослав Железняк:

💁‍♂️🗳️ Може мені хтось пояснити, правильно я розумію ось цю «геніальну» ідею Президента?
Він хоче провести швидко саме президентські вибори одразу після укладання Угод - але так, щоб залишалися майже всі обмеження воєнного стану (нагадаю, там і обмеження на зібрання і на свободу слова), а потім вже їх зняти?
Ну геніально 👏 Які тут можуть бути інші думки))))
показать весь комментарий
25.12.2025 01:47 Ответить
https://t.me/VVgorkovenko/17696 Володимир Горковенко:
Мирний план Зеленського у вигляді 20 пунктів «базового документа про закінчення війни»... Дійсно, Мінська-3 з нього не вийшло навіть і близько. А виходить щось на зразок Будапешта. Але при цьому ніхто не винен. Бо ці пункти мають бути схвалені на референдумі, тобто нами. Тому що ми усі президенти і нам відповідати, раптом що, а не тому хто справді Президент.
Це треба вміти отримати країну хоч і у війні але на підйомі, з відкритими кордонами, без блекаутів, без бомбардувань без щоденних похорон і за 6,5 років прийти до того моменту, що нам диктують що робити і як. Але телемарафон нам це все подасть як потужну перемогу, а не як вимушену угоду. І це при тому, що усі чекають: "а що ж скаже на це росія".
показать весь комментарий
25.12.2025 01:55 Ответить
Воно бавиться, йому та війна досраки
показать весь комментарий
25.12.2025 06:37 Ответить
Не дипломатія,а гадання на кавовій гущі.Кому ще не зрозуміло,що він зрадник?❤️🇺🇦❤️
показать весь комментарий
25.12.2025 07:55 Ответить
Хоспаді, якого ж довбойоба обрав мудринаріт самогубець
показать весь комментарий
25.12.2025 08:55 Ответить
фіга собі ШІ дає - та воно умніше ше за бубу!
та і шашликів не жере...
показать весь комментарий
25.12.2025 09:31 Ответить
все нормально,
і цю зелено-прикацаплену воровату шваль прекашляємо,,,,
українці ті ще люде!
показать весь комментарий
25.12.2025 09:44 Ответить
Страница 2 из 2