9631 посетитель онлайн

Вопрос территориальных уступок значительно задерживает переговоры, - Вэнс

Венс рассказал подробности о переговорах и том, что их задерживает

В ходе переговоров о мирном соглашении обсуждаются территориальные уступки, контроль над ЗАЭС и восстановление.

Об этом в интервью Unherd заявил вице-президент США Джей Ди Вэнс, передает Цензор.НЕТ.

Что сказал Вэнс?

"Я думаю, что россияне действительно хотят территориального контроля над Донецком. Украинцы, разумеется, считают это серьезной проблемой безопасности, даже когда они в частном порядке признают, что в конечном итоге они, вероятно, потеряют Донецк - но, знаете, в конечном итоге: это может быть через 12 месяцев, может быть и дольше.

Поэтому эта территориальная уступка является значительной задержкой в переговорах - эта ужасная территориальная уступка, я бы сказал", - отметил вице-президент США.

ЗАЭС

Также, по словам Вэнса, обсуждается контроль над Запорожской АЭС.

"Кто контролирует (Запорожскую) ядерную установку? Может ли она быть совместно контролируемой? Должна ли она контролироваться одной или несколькими сторонами?" - сказал он.

Другие вопросы

Также, отметил вице-президент США, обсуждаются и гуманитарные вопросы, в частности статус этнических россиян и украинцев, которые остаются на оккупированных территориях или в РФ

"И, конечно, есть вопрос о реконструкции, на которой, я думаю, украинцы, понятно, очень сосредоточены, а россияне несколько меньше. И мы просто пытаемся решить все эти вопросы", - подытожил он.

Топ комментарии
+32
Запропонуйте кацапам Аляску. Це пожвавить процес.
показать весь комментарий
22.12.2025 12:46 Ответить
+12
а питання того що ти такий мудрий ідеш накуй - не обговорюється?
показать весь комментарий
22.12.2025 12:46 Ответить
+7
Переводжу з трампівського підхолуйника- здавайтеся і буде вам мир ну не всім правда половину виріжуть но буде мир.
показать весь комментарий
22.12.2025 12:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а питання того що ти такий мудрий ідеш накуй - не обговорюється?
показать весь комментарий
22.12.2025 12:46 Ответить
Венс досі не зрозумів що не буде територіальних поступок
показать весь комментарий
22.12.2025 13:00 Ответить
"Для врегулювання війни в Україні залишилося вирішити 5% (!) питань, - президент Фінляндії Стубб" - мабуть мова йде якраз про 5% території, котрі ще хочуть відірвати від України.
показать весь комментарий
22.12.2025 13:36 Ответить
Запропонуйте кацапам Аляску. Це пожвавить процес.
показать весь комментарий
22.12.2025 12:46 Ответить
Переводжу з трампівського підхолуйника- здавайтеся і буде вам мир ну не всім правда половину виріжуть но буде мир.
показать весь комментарий
22.12.2025 12:47 Ответить
Сьогодня весь день Венс "розважає" публіку?
показать весь комментарий
22.12.2025 12:50 Ответить
Це свідоме затягування часу кацапами, щоб захопити ще більше української території. На час проведення переговорів бойові дії припиняються, а сторони готові йти на поступки. Тут же ж нічого подібного й близько не спостерігається. Кацапи на будь-які пропозиції еуропейців та америкосів відповідають "ні". Тобто так ще можна зустрічатися скільки завгодно довго, а результату у вигляді миру на прийнятних умовах не буде. Тому це не переговори, а просто їхня імітація.
показать весь комментарий
22.12.2025 12:56 Ответить
100%! Каждую неделю очередные переговоры, а по факту русня прет дальше без каких-то последствий для себя. фрик шоу
показать весь комментарий
22.12.2025 13:21 Ответить
...біда в тому, що тр гальмує поставки, вже проплаченої зброї, і пекельну не продає
показать весь комментарий
22.12.2025 16:19 Ответить
Це все частинки одного великого пазла під назвою "фейкові переговори". Одні (кацапи) роблять вигляд, що хочуть миру. Інші (тампон і шобла), роблять вигляд, що вони цьому вірять. І одні, і інші тупо тягнуть час, сподіваючись, що Україна впаде і їм не треба буде більше враховувати її позицію.
показать весь комментарий
22.12.2025 18:01 Ответить
Хех)))
Це все одно що сказати "Беренгів пролив значно ускладнює велоподорож з Аляски до камчатки"...)))
показать весь комментарий
22.12.2025 13:03 Ответить
Тобто америкоси чекають поступок тільки від України? А від Сосії нічого не вимагається, крім відра червоної ікри і хутра? Це не переговори а деребан України називається. Нах з такими угодами. Це даже близько мирними їх назвати не можна. Це називається, просування рашистської окупації через непробивні рубежі українців методом дипломатії за допомогою своїх агентів в сша. Щоб потім далі було легше йти військовим шляхом. Бульбофюрер майже теж вступив в війну. Вже відкрито постачає зброю рашистам. І тільки справа часу коли Бульбофюрер разом з рашистами повторить наступ на Київ і захід України як в 22-му році. Просто )(уйло зараз добивається від Тромба визнання вже окупованих територій розійськими. Щоб туди вже офіційно завести війська корейців і ОДКБ які будуть наступати з півдня поки рашисти з бульбашами з півночі
показать весь комментарий
22.12.2025 13:03 Ответить
До речі, з приводу бульбостану. Як на мене, цей гнійник (як і придністров'я) треба було ліквідувати ще на початку війни. Іресурси, які ми змарнували на операцію у курській області, треба було спрямувати саме на це.
показать весь комментарий
22.12.2025 13:18 Ответить
Пєтушню з нафарбованою мордою не питають.
показать весь комментарий
22.12.2025 13:11 Ответить
какие накуй переговоры если вы тупо затягиваете процесс ляпая языками больше года и на все ваши предложения путька посылает вас накуй. А они дальше предлагают и называют это мирными "переговорами". Да вы суки уже слейтесь или давайте норм санкции и ракеты. клоуны американские
показать весь комментарий
22.12.2025 13:20 Ответить
Немає і не буде ніяких територіальних поступок, Україна виграла цю війну і доведе її до кінця знищивши кілька мільйонів кацапів та звільнивши усі свої території і це потрібно підкреслювати!
показать весь комментарий
22.12.2025 13:20 Ответить
Не забувай вказувати скільки втратить Україна.
показать весь комментарий
22.12.2025 16:05 Ответить
Набагато менше в порівнянні до кацапстану!
показать весь комментарий
22.12.2025 16:23 Ответить
Відірваний від реальності неадекват!
показать весь комментарий
22.12.2025 13:31 Ответить
Питання у тому що США виявилися адвокатами та посібниками агресора.
показать весь комментарий
22.12.2025 13:37 Ответить
а хто тобі ******** дав право розпоряджатися чужими територіями
показать весь комментарий
22.12.2025 13:54 Ответить
Уявімо, що на США напала розвинута інопланетна цивілізація, яка у технологічному і військовому плані значно перевищує можливості цієї країни. За результатом цього гіпотетичного нападу були знищені міста, захоплені території, вбиті, покалічені, закатовані громадяни. Раптом представники інопланетної цивілізації пропонують Президенту США мирну угоду, співпрацю, торгівлю, але захоплені території залишають за собою (повідомляють, що можуть захопити все). Яке рішення прийме Президент США, наприклад Трамп?
показать весь комментарий
22.12.2025 13:54 Ответить
Прийме умови інопланетян. У росіян на планеті є противаги - Європа і США, а до інопланетян нема противаг, які можуть здійснювати на них тиск. Вони діють у режимі Бога.
показать весь комментарий
22.12.2025 16:11 Ответить
Віддай Флоріду мордору і все вирішино.
показать весь комментарий
22.12.2025 14:00 Ответить
Нехай почне зі своєї фазенди
показать весь комментарий
22.12.2025 14:12 Ответить
Куда торопятся мрази? Не спасать ли своего подельника, крысу бункерную, которая сидит в жопе? Гниды пиндоские.
показать весь комментарий
22.12.2025 14:05 Ответить
Бідолажний Венсе.... як він турбується про УКраїну. Замість того, щоб уроонити на один квартал ціну на нафту до 15 баксів - щод х**ло здризнуло з УКраїни за тиждень, він умовляє УКраиїну відмовитисчя віукраїнської землі і від українців, що там мешкать... Ох, співчуваємо ВЕнсові... як же ж йому с**а тяжко, не те що украинцям на захоплених х**лом териториіях.... не то що звалтованим жінкам й покаліченим тисячам українців... Ні...Венсу значно тяжеліше... бідолага, та й годі...
показать весь комментарий
22.12.2025 14:14 Ответить
Рубіо сказав, що це не ваша війна, тож не лізьте туди, у чому ви не тямите. То ви можете кинувши всіх, хто на вас сподівався звалити - В'єтнам, Афганістан. Ті, хто на вас сподівався були приречені на знищення та репресії Для України - це її віна, її земля, та її люди. І прислухатись до порад дилетантів-кидал, завелика розкіш.
показать весь комментарий
22.12.2025 14:34 Ответить
Твоє існуванння а також твого шефа затягує процес
показать весь комментарий
22.12.2025 14:42 Ответить
Трампони (венс і подібні йому пристосуванці) вже стільки накоїли дурні, що США, як світовий гегемон, самоліквідується! Якого дідька ці потвори намагаються продати Україну рашистами? Ідіть в дупу, запроданці дешеві!
показать весь комментарий
22.12.2025 14:47 Ответить
Та ні. Це старий педофіл на чолі США під пресом компромату від ***** намагається примусити Україну до капітуляції.





показать весь комментарий
22.12.2025 14:58 Ответить
показать весь комментарий
22.12.2025 14:59 Ответить
Другой темп зашкварів. Всьо для Х.... Нічого не рушаєм без Х..... Він нам з Донні друг, істина може помовчати.
показать весь комментарий
22.12.2025 14:58 Ответить
Очевидно у них договорняк с ****** не реагировать на усиление обстрелов и убийств украинцев в надежде что мы сами предложим свою капитуляцию . Так что трампы тупо соучастники и позор для всего мира
показать весь комментарий
22.12.2025 15:02 Ответить
Ну ну, ставлять під удар і Тайвань і собі копають могилу
показать весь комментарий
22.12.2025 15:26 Ответить
Для этого мудака, данный вопрос это всего лишь одна из многих проблем, на которую у него уходит в лучшем случае пол часа рабочего дня. Да и то, не каждого. И это не только про него. У них все просто. Мы предлагаем варианты. Не хотите, ну ок, мы старались как могли. Это типичный взгляд на вещи посредника, но не союзника и уже даже не партнера. Можно возмущаться до хрипоты, но лучше подумать что делать, если от этого посредника по сути ты зависишь процентов так на 80, а то и 90.
показать весь комментарий
22.12.2025 15:57 Ответить
для капітуляції посередники не потрібні!
показать весь комментарий
22.12.2025 16:26 Ответить
венс, спочатку історію нашу вивчи і дуріку своєму рижому перекажи,, потім татякати будете... недоумки якісь.
показать весь комментарий
22.12.2025 16:33 Ответить
Фанатична одержимість кремлівського вбивці: хто винен і що робити?
https://www.youtube.com/watch?v=Wg0PHtt6byw
показать весь комментарий
22.12.2025 19:25 Ответить