5817 посетителей онлайн

Путин сказал, что на него напали. Это очень плохо, - Трамп об "атаке" на резиденцию диктатора РФ

Президент США Дональд Трамп

Лидер США Дональд Трамп заявил, что кремлевский диктатор Путин рассказал ему о якобы попытке Украины атаковать его резиденцию в Новгородской области утром 29 декабря. Глава Белого дома "очень разгневан" из-за этого.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом он сказал журналистам во время встречи с премьер-министром Израиля Биньямином Нетаньяху.

Заявление Трампа

Президента США спросили о заявлениях главы МИД РФ Сергея Лаврова о попытке Киева "атаковать" госрезиденцию Путина в Новгородской области. Трамп ответил:

"Я на самом деле об этом не знаю... Я только что услышал об этом, но я не знаю об этом... Это было бы очень плохо", - сказал он сначала.

Впоследствии Трамп сказал, что Путин рассказал ему о якобы "атаке" Украины на резиденцию.

"Путин рассказал мне об этом рано утром. Он сказал, что на него напали. Это нехорошо. Это очень плохо. Не забывайте, я остановил "Томагавки". Одно дело — вести наступательные действия, другое — атаковать его дом. Сейчас не время для этого, так нельзя. Я был очень разгневан из-за этого. Ну, мы выясним. Вы говорите, что атаки могло и не быть. Это тоже возможно. Но Путин сказал мне это сегодня утром", — заявил американский политик.

Что предшествовало?

  • Напомним, глава МИД России Сергей Лавров заявил, что Украина дронами ударила по резиденции Путина в Новгородской области РФ в ночь на 29 декабря. По его словам, РФ уже готовит ответный удар, а переговорную позицию страна пересмотрит.
  • Президент Украины Владимир Зеленский впоследствии опроверг информацию о якобы украинском ударе по госрезиденции Путина.
Топ комментарии
+47
По ходу я якось таки потрапив у світ сюрреалізму.
********** рашки жаліється на агресивні дії України проти нього америкосам.
А ********** піндоси сприймають це позитивно.
Це що світ нарколиг? Мені варто почати приймати тяжку наркоту щоб хоч щось зрозуміти?
показать весь комментарий
29.12.2025 21:11 Ответить
+38
А докази є?

А те що цей виродок кожний день обстрілює цю нещасну країну, це нічого.
показать весь комментарий
29.12.2025 21:10 Ответить
+33
Трамп - це ганьба Америки та її народу. Воно вже зовсім дурне і до того ж впало в дитинство, бо вірить в кацапській казочки
показать весь комментарий
29.12.2025 21:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ви маете рацiю.
показать весь комментарий
29.12.2025 22:33 Ответить
Начебто сильна держава, а взяла в отамани дешевого лабуха .
показать весь комментарий
29.12.2025 22:31 Ответить
Боже мой, Пукина обидели! Сам Доник встал на защиту. Дони памперсы вышлет, ата-та украинцам сделает. Цирк! Было бы смешно если бы не так горько. Разыгрывают спектакль, замешанный на крови. Гавнецом попахивает
показать весь комментарий
29.12.2025 22:42 Ответить
Это не мы, нас там нет, это шахтеры нашли в военторге.
показать весь комментарий
29.12.2025 22:49 Ответить
Покажіть наслідки ударів Путіна по Україні може трамп нічого не знає,або дурачка корчить.
показать весь комментарий
29.12.2025 22:57 Ответить
Все він су@ а знає , але перемагає для нього бабло і слава !
Виродок 🤬
показать весь комментарий
29.12.2025 23:34 Ответить
У них,керівників країн, договорняки один одного не чіпати, простий люд можна нищити в любих маштабах, а всі ці маньяки при владі недоторканні
показать весь комментарий
30.12.2025 00:27 Ответить
ТОБТО ВБИВЦЮ МІЛІОНІВ ЛЮДЕЙ НЕ ЧІПАТИ???? Яка ж ти рижа мерзлота цинічна потвора. Значить моїх близьких ти вбив,а тебе НІ_НІ
показать весь комментарий
29.12.2025 22:59 Ответить
То якісь українці, а то друг, таваріщ і взірець. Панімать нада.
Ну і додатки до файлів Епштейна самі собою мабуть не розсосуться. Одне діло - мінюст США, який все заблюрить по першій команді, інше - папочка в *****, яку ти не контролюєш і не знаєш до кого вона може потрапити.
показать весь комментарий
29.12.2025 23:09 Ответить
Це **** найжалюгідніший та найнецікавіший цирк який я колись бачив.
Реально важко повірити, що це не сон при температурі 40, а реальність.
показать весь комментарий
29.12.2025 23:05 Ответить
показать весь комментарий
29.12.2025 23:17 Ответить
А чого це він розлючений? *****- законна ціль.
показать весь комментарий
29.12.2025 23:21 Ответить
show must go on
показать весь комментарий
29.12.2025 23:24 Ответить
якого хера ця наддержава влізла сюди зі своєю м'якою силою, з якою метою?
показать весь комментарий
29.12.2025 23:26 Ответить
Президент США розлючений за напад (якщо він був) на резиденцію х7йла- війскового злочинця та терориста який вбив сотні тисяч людей, зрівняв бомбами та ракетами десятки населених пунктів ..... такої ганьби у історії США мабудь небуло ніколи.
показать весь комментарий
29.12.2025 23:29 Ответить
Два дибіла вважають , що шарашити ракетами і шахедами
будинки украінських громадян можна і навіть потрібно ,
а от цих двох покидьків зась ??
В першу черг потрібно знищувати , таких бездарів і вбивць ,
як ви ,
бо ви злочинці !!
показать весь комментарий
29.12.2025 23:32 Ответить
Чого погано? Я б сама напала, якби не стара була, і сили мала. А Краснову видать жалко Вову.
показать весь комментарий
29.12.2025 23:33 Ответить
Адвокат путіна розлючений
показать весь комментарий
29.12.2025 23:51 Ответить
"ДОДІК" В ЙОГО ОЧАХ ЧИТАЄТЬСЯ "КГБ" І НА ТАКУ КУЙНЮ ЛИШЕ ВОНО СПОСІБНЕ...
показать весь комментарий
29.12.2025 23:51 Ответить
Плохо что не попали?
Is it bad that you didn't get there?
показать весь комментарий
30.12.2025 00:43 Ответить
Трамп кончений імбіцил
показать весь комментарий
30.12.2025 00:45 Ответить
Вполне ожидаемо. ***** мир не нужен. тянет гад время. Но оно работает на нас. Чем дальше - тем ближе момент когда он закобзонится
показать весь комментарий
30.12.2025 01:09 Ответить
Дідусь ще вірить в казки великого брехуна із боліт? Це ганьба, але ганьба американців. В нас, на превеликий жаль з 2019 року є своя ганьба. Замість того, щоб доносити американцям і світу правду, влада всі гроші і зусилля згуртували на марафон, щоб продовжувати зомбувати нарід. Дуже хочеться залишитися на троні і дуже не хочеться в тюрму.
показать весь комментарий
30.12.2025 03:36 Ответить
Довбо(ОЙ)б...
показать весь комментарий
30.12.2025 06:37 Ответить
Як ми до такого докотилися? Навіть не уявляю cобі, щоб під час Другоі Свтіовоі Гітлер дзвонив Рузвельту і жалівся йому що британці ******** Берлін.... І щоб той розлютився і сказав що це не добре, що так не можна.... Це як взагалі? Це як пояснити?
"...Раніше світом керували розумні. Це було жорстоко, бо розумні змушували тупих вчитися. Тупим було тяжко. Але з часом все змінилося. Тепер світом правлять тупі. Це чесно, тому що тупих набагато більше. Тепер розумні вчаться говорити те, щоб тупим було зрозуміло. Якщо тупий щось не зрозумів - це вина і проблема розумного. Раніше страждали тупі. Тепер страждають розумні. В загальному, страждань на планеті поменшало, тому що https://texty.org.ua/articles/85618/Syla_tupyh_Pjat_fundamentalnyh_zakoniv_ludskoji_durosti-85618/?fbclid=IwY2xjawJmsoBleHRuA2FlbQIxMAABHmotmSW_uwbmbXzUsaMAjHiI1V8phxr8KG1L8hOvfj5jiGYNCpapXINgRCKk_aem_6rBFp3jawwYq3qboEkukdw розумних стає все менше і менше..."
показать весь комментарий
30.12.2025 06:40 Ответить
https://www.facebook.com/terytoria Процишин Богдан (С)
показать весь комментарий
30.12.2025 07:54 Ответить
Краще було б запустити безпілотники в Мар-а-лаго
показать весь комментарий
30.12.2025 08:16 Ответить
показать весь комментарий
30.12.2025 08:23 Ответить
цікаво а щоб воно ляпало якби дійсно попали та й пуйла до кобзона відправили ?
показать весь комментарий
30.12.2025 09:03 Ответить
два ідіота...мов рідні
показать весь комментарий
30.12.2025 10:58 Ответить
Мені іноді здається, що ці путіни трампи і т.д. взагалі НЕ люди, буквально.
показать весь комментарий
30.12.2025 11:47 Ответить
агент кремля красний уже переигривает, американци сделали большую ошибку, но вибори в конгрес все исправят, только полное уничтожение путинской рп востановит мир и международное право