9385 посетителей онлайн

Украина ждет жесткой реакции на удар РФ по Харькову от стран, поверивших в фейк об "атаке" на Путина, - МИД

Удар РФ по Харькову

Украина ожидает, что те страны, которые поддержали российский фейк об "атаке" на резиденцию диктатора РФ Владимира Путина, жестко отреагируют на сегодняшний баллистический удар врага по жилому многоэтажному дому в Харькове.

Об этом заявил глава МИД Андрей Сибига, информирует Цензор.НЕТ.

Должна быть жесткая международная реакция

Сибига подчеркнул, что варварская атака российских войск по жилому району Харькова среди бела дня - это явный акт террора.

Он отметил, что подобную реакцию Украина ожидает от тех стран, которые недавно отреагировали на российские фейки о "ударе" дронами по резиденции Путина.

"В отличие от вымышленных "ударов по резиденциям Путина", это был вполне реальный удар и военное преступление. Мы ожидаем решительной реакции международного сообщества, в частности тех", - отметил министр.

Глава МИД подчеркнул, что реакция на террор против украинского народа должна быть сильной и единой. Он призвал партнеров не останавливаться в усилении давления на Москву и поддержке Украины.

Удар по Харькову 2 января

Топ комментарии
+7
Гарна заява. І в нормальному світі відповіді могли б бути цікавими.
Але китайська відповідь прогнозована.
показать весь комментарий
02.01.2026 21:49 Ответить
+6
Не відреагують, бо
- за більш ніж три роки всі звикли, що українців вбивають щодня, тому це ніяка не новина
- гіпноз слова "росія"
показать весь комментарий
02.01.2026 21:54 Ответить
+5
Думаю, вона була б примітивна і шаблонна. Як і все белькотіння фубльових шмар.
Але той поц занадто малий для заяв такого рівня. Тож, його заяви не буде.
показать весь комментарий
02.01.2026 21:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Гарна заява. І в нормальному світі відповіді могли б бути цікавими.
Але китайська відповідь прогнозована.
показать весь комментарий
02.01.2026 21:49 Ответить
А заяву окамури зможеш спрогнозувати??
показать весь комментарий
02.01.2026 21:50 Ответить
- гіпноз слова "росія"
показать весь комментарий
02.01.2026 21:54 Ответить
Це схоже як на "останні китайське" тільки чекання.. дочекаються до того що українці скінчаться і треба вже панувати біля Дніпра...
показать весь комментарий
02.01.2026 22:00 Ответить
Чекати їм - не перечекати ...
Можна секономити МЗС час - не буде особливої реакції ... далі що ?!
показать весь комментарий
02.01.2026 22:08 Ответить
Україна чекає на жорстку реакцію У ЗВЯЗКУ З ВІДСУТНІСТЮ ЗЕЛЕНОЇ "ХЛАМІНГИ"
показать весь комментарий
02.01.2026 22:15 Ответить
стурбованість
показать весь комментарий
02.01.2026 22:18 Ответить
Пуйла треба валити реально і ще вчора. На ************* не звертати уваги.
показать весь комментарий
02.01.2026 22:18 Ответить
Буде наджорстка реакція як і останні 12 роки
показать весь комментарий
02.01.2026 22:21 Ответить
А за Одесу реакцій не треба, чи за інші міста , то значить норм.
показать весь комментарий
02.01.2026 22:37 Ответить
Містечковий малорос з комплексом меншовартості повинен виправдовуватись за удар по Путіну.
показать весь комментарий
02.01.2026 22:53 Ответить
йбаний гундосий ждун і зрадник.
показать весь комментарий
02.01.2026 22:58 Ответить
Та ці виробки таа просто можуть сказати що обстріл України це фейк. До прикладу, серед мадяр які мені попадалися таких 100%
показать весь комментарий
02.01.2026 23:30 Ответить
це вже було
https://bzh.life/ua/lyudi/1758873149--zlo-mozhe-peremagati-cheskiy-rezhiser-te/
показать весь комментарий
03.01.2026 01:46 Ответить
Та їх легіон насправді
показать весь комментарий
03.01.2026 05:06 Ответить
А де реакція за двушку на мацкву хтось покараний чи всі на місцях??
показать весь комментарий
03.01.2026 00:42 Ответить
трампону-гандону чомусь не доповідають КОЖЕН ДЕНЬ, коли кацапи атакують Україну, а як тільки ніби-то атакували проклятого жидка пукіна-шаломова, то доповіли моментально!!!
показать весь комментарий
03.01.2026 04:08 Ответить
А може і дійсно український безпілотник пролітав мимо резиденції Путіна. Якщо Путін дійсно всрався і покаже повний чемодан то воно так і було.
показать весь комментарий
03.01.2026 05:45 Ответить
Засунуть язика так глибоко у дупу, що віделкою не дістанеш.
показать весь комментарий
03.01.2026 07:14 Ответить
А Україна не хоче дати відповідь наприклад по Горлівці ? Бо за 12 років війни її повинно вже давно не бути , бо саме там кубло рашистів. Але ж ні .. чомусь всі роки її бережуть як зеницю ока.
показать весь комментарий
03.01.2026 08:45 Ответить
Замість того, щоб виробляти балістичні ракети, ця влада очікує на "озабоченность" з боку міжнародної спільноти. Ждуни, блін.
показать весь комментарий
03.01.2026 09:07 Ответить