11537 посетителей онлайн

Посольство США предупредило об угрозе масштабного удара РФ по Украине в ближайшие дни

Посольство США в Киеве предупредило о массированном обстреле Украины

Посольство Соединенных Штатов в Украине сообщило о "потенциально значительной" российской воздушной атаке, которая может произойти в ближайшие дни.

Об этом пишет пресс-служба посольства вечером 8 января, информирует Цензор.НЕТ.

Предупреждение США

"Посольство США в Киеве получило информацию о потенциально значительной воздушной атаке, которая может произойти в любое время в течение ближайших нескольких дней", - говорится в сообщении.

В диппредставительстве посоветовали гражданам США "быть готовыми немедленно укрыться в случае объявления воздушной тревоги".

Также посольство советует:

  • Заранее определить местоположение укрытий до объявления воздушной тревоги.
  • Загрузить на свой телефон приложение для оповещения о воздушной тревоге.
  • Следить за СМИ, чтобы быть в курсе последних новостей. Быть готовыми изменить свои планы.
  • Сделать запасы воды, еды и лекарств.
  • Следовать указаниям местных властей и служб экстренного реагирования в случае чрезвычайной ситуации.
  • Ознакомиться со списком того, что Государственный департамент может и чего не может сделать во время чрезвычайной ситуации.
Топ комментарии
+43
Дякую вам догори сракою. Замість допомоги нам радять ховатися по норам. Зате коли ***** здалося що його хотіли вбити то вереску підняли на весь світ. Ідіть ви нахер суки зі своїми харантіями і переговорами. Від ваших переговорів вже загинуло мирних більше ніж від війни.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:01 Ответить
+36
Де відео Зеленского з закликом не вірити "нагнєтанію", і витягувати мангали?
показать весь комментарий
08.01.2026 21:01 Ответить
+18
Пока не будет массированных ракетных ударов по мааацкве, будут массированные ракетные удары по Киеву. Те, кто запрещают бить по мааацкве- агенты }{уйла.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Де відео Зеленского з закликом не вірити "нагнєтанію", і витягувати мангали?
показать весь комментарий
08.01.2026 21:01 Ответить
немає і що ? що воно вам дає це відео ?
показать весь комментарий
08.01.2026 21:11 Ответить
Втягувати...
показать весь комментарий
08.01.2026 21:20 Ответить
Ясно, знову на шашлики, найвеличнійший, буде звати...
показать весь комментарий
08.01.2026 21:01 Ответить
Дякую вам догори сракою. Замість допомоги нам радять ховатися по норам. Зате коли ***** здалося що його хотіли вбити то вереску підняли на весь світ. Ідіть ви нахер суки зі своїми харантіями і переговорами. Від ваших переговорів вже загинуло мирних більше ніж від війни.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:01 Ответить
Якої тобі ще допомоги не вистачає?
Сраку тобі теж повинні витирати?
А де ж "суверенна держава"?
показать весь комментарий
08.01.2026 21:23 Ответить
ботяра ти гнилісна, сгинь
показать весь комментарий
08.01.2026 21:46 Ответить
Ще чого. Вас дебілів інфантильних треба на місце ставити.
показать весь комментарий
08.01.2026 22:10 Ответить
А ми коли діждемся такої ж атаки по кацапах?
показать весь комментарий
08.01.2026 21:02 Ответить
Вони ще не можуть визначитися, чим краще вдарити.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:05 Ответить
Делулу ЗЕлулу мабуть кожного разу забуває про свої обіцянки.
Бо якщо б хтось з клерків ОП все це прискіпливо рахував, то у нас би ВПК був більше за Держборг сша
показать весь комментарий
08.01.2026 21:30 Ответить
можна без ракет теракти робити
навіть дронами
показать весь комментарий
08.01.2026 21:47 Ответить
коли ******* піде
показать весь комментарий
09.01.2026 01:02 Ответить
Американські і московські фашисти масованими обстрілами українських міст таким чином змушують Україну нових поступок і до капітуляції. А Зелупа замість того щоб розірвати переговори після чергового обстрілу навпаки починає падати на коліна і благати взяти ще шматочок України. Нехай горять в пеклі всі ті хто почав з рашистами переговори.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:05 Ответить
Пока не будет массированных ракетных ударов по мааацкве, будут массированные ракетные удары по Киеву. Те, кто запрещают бить по мааацкве- агенты }{уйла.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:06 Ответить
Готовая мишень, и разлинеена правильно.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:09 Ответить
Як би там не було, прошу всіх хто знаходиться в Україні бути пильними. Такі меседжі Штати роблять, коли щось знають, але заповнити цьому не можуть
показать весь комментарий
08.01.2026 21:08 Ответить
Запобігти
показать весь комментарий
08.01.2026 21:09 Ответить
Якщо штати не можуть цьому запобігти або не хочуть то про які млять гарантії безпеки Зеля від них чекає? Бо мені більше здається що Зеля з Умеровим для себе і своїх сімей гарантії безпеки виторговують а не для України
показать весь комментарий
08.01.2026 21:12 Ответить
як запобігти ? Ізраїль . Залізний купол , з моря США , АНГЛІЯ , ФРАНЦІЯ ...... Всі ракети збили які летіли на ізраїльтян ? Свистіти це не ракети збивати .
показать весь комментарий
08.01.2026 21:18 Ответить
Потрібні свої далекобійні ракети. Потрібна своя ЯЗ. Потрібно мінувати Чорнобиль і ЗАЕС. Все, закінчились ігри в угоди, закони і міжнародне право. Ці папірці вже нічого не варті. Зараз працює тільки право сильного. А всі слабі помруть або будуть повернуті в рабство.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:24 Ответить
перші хто не дасть це зробити , це і будуть амери .
показать весь комментарий
08.01.2026 21:28 Ответить
А амери нам ніхто. І це якщо ще не сказати що в даному випадку амери нам вороги які нам добра не бажають. Я вам нагадаю, що і Тромб і його шайка ще з самого початку вимагали повністю здати Україну ***** і Китаю і поділити Землю на три сфери впливу. І як бачим Тромб не змінив своїх цілей за останні роки. Так що нам слухатися чого хочуть амери це все одно що самому вставити голову в петлю
показать весь комментарий
08.01.2026 21:35 Ответить
А в кого вдалося послати амерів накуй і потім йти своєю дорогою з високо піднятою головою ? Є бажання і є реальність .
показать весь комментарий
08.01.2026 21:41 Ответить
Багато хто послав амерів накуй пішли з високо піднятою головою. Тей же Китай, Індія, північна корея і тд. І Тромб мовчки витерся і пішов мочити тих хто перед ним шоркав на колінах. Бо Тромб як і всі гопніки такий же сцикливий як і ***** і не чіпає тих хто може вкусити. Я не до того що потрібно відкрито посилати Тромба. Але можна його просто ігнорувати поки він сам не здохне.
показать весь комментарий
08.01.2026 22:00 Ответить
ми ніколи , в повному сенсі , не станемо тими країнами що ви перерахували . З області фантастики . Завтра закривається торгівля між США та КИТАЄМ . Хто перший сдохне ?
показать весь комментарий
08.01.2026 22:10 Ответить
А для самого початку потрібно раз і назавжди твердо заявити що ніяких переговорів з московськими фашистами і жодних поступок зі сторони України не буде. Щоб рашисти даже не сподівались і не заспокоювали своїх холопів що Україна от-от погодиться на капітуляцію. Те ж саме щоб наші партнери не сподівались що війна закінчиться переговорами, поділивши Україну а закочували рукави і впрягались по серйозному допомагаючи нам перемогти прикінчити московію.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:31 Ответить
А ніяких гарантій безпеки США не збираються надавати, більше того - трампівське кодло взагалі прибрало з угоди навіть згадки про хоч якусь мінімальну участь США в забезпеченні гарантій, якщо ви не в курсі.
показать весь комментарий
09.01.2026 01:11 Ответить
До этого 4 года они конечно тоже все знали, но всеми силами пытались этому помешать да?)) А вот тут не сложилось. ))
показать весь комментарий
08.01.2026 21:22 Ответить
"Навіщо ж вам було родного брата, слабкішого за вас своїм здоров'ям, примушувать лизати вам мін'єта? От він і ********, бідолашний, і це не дивно. " (С) Митець

Все логічно. США їх згвалтували з тими танкерами, то кому вони будуть за це відповідати? Вгадайте з одного разу.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:08 Ответить
по Козину і Конча-Заспі?
показать весь комментарий
08.01.2026 21:11 Ответить
За 7 місяців до початку широкомасштабної війни американці попереджали українську владу що паРаша готує вторгнення.Влада,в обличчі гаранта ЗЕленського тупо ігнорувала це застереження.Тепер,майже через 4 роки той же гарант попереджає українців про можливий масований обстріл і необхідність бути в укритті.Тільки де те укриття,в кілометрі чи більше і де можна сховатись в багатоповерхівці?
показать весь комментарий
08.01.2026 21:14 Ответить
Срані ковбойці попереджають та плачуть рясними сльозьми, як флоридські кракаділи.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:15 Ответить
Тут багато верещало що нам потрібно здати дамбас і ще багато чого заради ''мирної угоди'' зі сша про розвіддані які сша нам будуть надавати. Ну ось прийшли вам і мір і розвіддані зі сша про масований обстріл зі сторони Сосії. Тепер ховайтеся як щурі по норам і насолоджуйтеся мирною угодою дебіли. Більше ніяких дій і допомоги зі стронони так званих ''гарантів'' не передбачено. Це і є ваша ''мирна угода''.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:20 Ответить
Ну десь приблизно так
Що таи за океаном , не знаю. А от ЗЕлулу Наркоману точно не можно вірити!!
показать весь комментарий
08.01.2026 21:21 Ответить
Ну другой вариант воевать. Мы это прямо сейчас и делаем. Что тебя не устраивает. Наслаждайся. Пока ничего ещё не задали и никого не отдали. Лови момент. Под Покровском ещё многие успеют повоевать. Что мешает? Не пойму чего все так переживают. В чем логика этих истерик. Или вам надо чтоб кто-то другой пошел и ценой своей жизни обеспечил вам перемогу?
показать весь комментарий
08.01.2026 21:27 Ответить
Я б віддав перевагу все таки щоб повоювали томагавки, бомбардувальники B-2 Spirit, винищувачі ф 35.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:32 Ответить
Ніхера ми зараз не воюємо якщо взяти по серйозному. Зараз воює невеликий відсоток. А інші сидять в буковелі або в Польщі втомлені від війни, чекають миру, чекають коли дадуть мільярди на відбудову, чекають коли Трамп принесе обіцяні великі зарплати і інвестиції і тд. А Україну потрібно ставити на військові рейки і вимагати це від наших партнерів і вибивати рашистів з України всім кагалом і всіма методами. І щоб ніодна мразота більше не верещала що по моцкві чи по кремлівському Фюреру не можна бити ракетами і іншими видами зброї
показать весь комментарий
08.01.2026 21:41 Ответить
Так ти ж свиня воювати не йдеш. Тільки верещих, що ніяких переговорів і хтось за тебе повинен воювати - або інші люди, або США твою дупу рятувати повинні, коли ти сам далі хочеш воювати чужими руками.
Шизофренік.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:27 Ответить
А ти значить свою дупу вже вазеліном намастив і ждеш, щоб тебе буряти мірно відпердолили?, бо ти втомився всіх на фронт посилати. Потужно аргументуєш, прямо як мерзотник Трамп - не погодитесь капітулювати, вас будуть бомбити більше і загине ще більше.
показать весь комментарий
09.01.2026 01:38 Ответить
І ти ще одна свиня, яка сама ні з якими "бурятами" воювати не піде, але буде інших посилати із вереском "ніяких переговорів!!! до останнього кріпака!"?
показать весь комментарий
09.01.2026 12:01 Ответить
ти про яку мирну угоду пишеш? що ти там понапідписував, гандольєр?
показать весь комментарий
08.01.2026 21:31 Ответить
Трампоболи !! Люди завжди гинуть там де перевантажили ППО або якось "про€£алі" через зелені недолугі кадри
показать весь комментарий
08.01.2026 21:20 Ответить
путин психует видит что теневой флот его топят уже решил украинцам за это мстить..
показать весь комментарий
08.01.2026 21:25 Ответить
масовані обстріли з 22 року періодично кацапи роблять.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:33 Ответить
А то ми не знали. У орків теж працюють метеосайти. З неділі зниження температури до -10° протягом п'яти днів.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:28 Ответить
Ну так дзеркально вдарьте по мацкві, один зелений утирок обіцяв це ще два місяці тому..