10768 посетителей онлайн

Российский обстрел в Краматорске повредил котельную: в теплосетях города сливают воду

батарея, отопление, тепло

В Краматорске Донецкой области в результате российского обстрела повреждена котельная микрорайона "Кондиционер", из-за чего осуществляется слив воды из теплосетей и систем водоснабжения.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в сообщении Краматорского городского совета в Фейсбуке.

Специалисты теплоснабжающей организации совместно с представителями управляющей компании "Ладис" делают все возможное, чтобы восстановить подачу тепла местным жителям.

Городские власти предупреждают, что из-за низких температур воздуха слив воды необходим для предотвращения замерзания труб и повреждения внутридомовых сетей.

Советуют слить воду из сифонов, унитазов и кранов

В горсовете отмечают, что управляющая компания не имеет технической возможности слить воду из внутриквартирных сантехнических приборов, таких как сифоны, унитазы, водонагреватели и краны. Поэтому жителям советуют самостоятельно удалить воду, чтобы избежать замерзания и повреждения оборудования.

"Выполнение указанных мероприятий необходимо для защиты вашего имущества, предотвращения значительных материальных потерь и недопущения полного разрушения внутридомовых сетей", - подчеркнули в Краматорском горсовете.

Специалисты продолжают работать над восстановлением работы котельной и стабилизацией систем водоснабжения.

Топ комментарии
+6
звісно що координати котельн відоми. Але це не ТЕЦ. Влучити дуже важко, Тому шукайте корегувальників. І карати іх треба довічним ув'язненням
показать весь комментарий
11.01.2026 22:45 Ответить
+3
То есть в бачке планируется минусовая температура? *******.
показать весь комментарий
11.01.2026 22:39 Ответить
+2
Добре, що стефанчуки-разумков+зеленський з гончаруком та шмигаль з свириденко, з 2019 року, виконали свої обов'язки за Конституцією та Законами щодо підготовки України та її інфраструктури да функціонування паливно-енергетичного комплексу з московськими власниками облЕнерго в Україні!!
Це можуть засвідчити потікавші з України, данилов та купа генпрокурорів з банановим і деркач з сівковичем та льовочкиними!!!
Шуфрич, свої показання свідчення уже надав, з коломойським!!
Ось тільки КабМіндічі з єрмаком та татаровим…. Ну, Оманські, що тут чекати від помічників ригоАНАЛЬНИХ убивць Українців!!
показать весь комментарий
11.01.2026 22:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
11.01.2026 22:37 Ответить
А при якій владі появились кацапські власники обленерго?
показать весь комментарий
12.01.2026 00:10 Ответить
То есть в бачке планируется минусовая температура? *******.
показать весь комментарий
11.01.2026 22:39 Ответить
звісно що координати котельн відоми. Але це не ТЕЦ. Влучити дуже важко, Тому шукайте корегувальників. І карати іх треба довічним ув'язненням
показать весь комментарий
11.01.2026 22:45 Ответить
Ні, зникненням безвісти, з оприлюдненням подробиць.
показать весь комментарий
11.01.2026 23:42 Ответить
До чого тут корегувальники, якщо котельні нікуди не переміщуються. Шукати треба тих, хто ті котельні не захистив. Там над кожною має бути сталева конструкція у метр товщиною. Де вона? По карманах чиновників?
показать весь комментарий
12.01.2026 08:35 Ответить
Іра! Ви військовий фахівец чи дура? Спробуйте влучити в ціль з пістоля з відстані 500 м. з дронами -ракети все ще гірше. бо відстані у сотні кілометрів. Інша справа коли ціль "підсвітлюють". по радіомаяку, або лазерному покажчику ураження цілі 99%. Не чипайте теми в якій ви лузер
показать весь комментарий
12.01.2026 09:00 Ответить
Як пощастило Україні, що у неї є такі фахівці, як ви, Фрол. Країна у надійних руках. Але, як людина, яка закінчила радіофізичний факультет, можу сказати, що рух з орієнтацією по радіомаяку це фактично рух з постійним пеленгом. А для пеленгу треба хоча б дві точки прийняття радіохвиль (краще три), рознесені на відстань. Але хто я, щоб сперечатись зі світилою.
показать весь комментарий
12.01.2026 14:14 Ответить
освіта часів другої світової ******** світ пройшов поза вас. Ну то будуйте сталеви укриття товщиної 1 м сталі для КОЖНОЇ ТЕЦ, ЕПС, трансформаторів Лише одне питання - де ви знайдете таку кілкість металу
показать весь комментарий
12.01.2026 15:09 Ответить
До речі. Ви хоч бачили хоч одну ТЕЦ? А як вона виглядає? То накрийте її сталевою бронею Бажаю успіху. (на фото Кївська ТЕЦ-6)
показать весь комментарий
12.01.2026 15:14 Ответить
Я так бачу спеціаліст з вас аховий. Ви заглядаєте у майбутнє. Чого тільки лазерний показчик ураження тільки вартий. Так розумію, для вас рівняння Максвела існують у двух варіантах - для цивільних і для військових. Успіхів вам.
показать весь комментарий
12.01.2026 18:07 Ответить
на взаєм у будівництві саркофагів для ТЕЦ захисними сталевими плитами 1 м товщиною. Ще краще 2, да під кутом, да з композитної броні. Жюль Верн відпочиває
показать весь комментарий
12.01.2026 18:20 Ответить
Фрол, вам би спочатку школу закінчити, а вже потім лізти зі своїми думками.
показать весь комментарий
12.01.2026 19:43 Ответить
Мадам! Кожен новий ваш допис вражає все більше. Але, хотів би побачити ваші розрахунки міцнрсті запропованних вами сталевих укритів для ТЕЦ. Гадаю що ви знак інтеграла не плутаєте із консервним ключом і пам'ятаєте чому дорівнює похідна констанції
показать весь комментарий
12.01.2026 19:57 Ответить
Капець, повний...
показать весь комментарий
11.01.2026 22:49 Ответить
если были бы мозги такое можно было спрогназировать и иметь на область мобильную котельную на полуприцепе ,или в контейнере.такие есть ,они продаются.это всего навсего газовый котел с водяным насосом.
мало того их уже надо делать для других городов.
мерзнет район из за того что кто то Тормозит.
показать весь комментарий
12.01.2026 18:49 Ответить