13769 посетителей онлайн

Нардеп Буймистер вышла из фракции "Батькивщина"

Буймистер выходит из "Батькивщины"

Народный депутат Людмила Буймистер вышла из фракции "Батькивщина".

Об этом в конце заседания парламента 14 января сообщил первый заместитель спикера Верховной Рады Александр Корниенко, информирует Цензор.НЕТ.

Буймистер вышла из "Батькивщины"

"Кадровый момент: согласно поданному заявлению и в соответствии с частью 3 статьи 60 регламента Верховной Рады сообщаю о выходе народного депутата Буймистер Людмилы Анатольевны из состава депутатской фракции политической партии ВО "Батькивщина" в Верховной Раде 9 созыва", - сообщил Корниенко.

Нардеп объяснила свое решение

В комментарии для LB.ua свой выход из фракции депутат объяснила голосованием части "Батькивщины" за отставку Василия Малюка с поста главы СБУ, а не обысками НАБУ и САП и подозрением главы фракции Юлии Тимошенко.

"Вчера после незаконного решения об увольнении с должности главы Службы безопасности Украины Василия Малюка подала заявление на выход из фракции Батькивщина", - заявила Буймистер.

По словам парламентария, она не может оставаться в команде, "которая поддерживает разрушение президентом спецслужбы в самый критический момент войны".

  • Напомним, что Буймистер была избрана в 2019 году в ВР как представительница партии "Слуга народа". В 2021 году ее исключили из фракции этой политической силы. В июле 2025 года депутат присоединилась к фракции "Батькивщина".

Подозрение Юлии Тимошенко 

  • Напомним, поздно вечером, 14 января, в НАБУ заявили о разоблачении руководителя одной из фракций Верховной Рады Украины на предложении дать взятку ряду нардепов, не принадлежащих к его фракции, за голосование за конкретные законопроекты.
  • Как сообщили источники Цензор.НЕТ, НАБУ и САП проводят обыски в офисе партии "Батькивщина". Обыски проходят в офисе партии "Батькивщина" на Туровской в Киеве.
  • Впоследствии СМИ заявили, что НАБУ и САП разоблачили Юлию Тимошенко в подкупе нардепов в Раде.
  • НАБУ подтвердило, что сообщило нардепу о подозрении.
Топ комментарии
+12
Виявила що їй недоплучавали в конверті мабуть
показать весь комментарий
14.01.2026 16:53 Ответить
+8
Вангую, що з бабою юлькою залишиться один власенко. І то не факт...
показать весь комментарий
14.01.2026 16:51 Ответить
+5
По руках...
показать весь комментарий
14.01.2026 17:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
💯, золоті слова.
показать весь комментарий
14.01.2026 17:09 Ответить
Вангую, що з бабою юлькою залишиться один власенко. І то не факт...
показать весь комментарий
14.01.2026 16:51 Ответить
Виявила що їй недоплучавали в конверті мабуть
показать весь комментарий
14.01.2026 16:53 Ответить
А це не вона часом вступала в БЮТ за бабло? і записала це на телефон? І яким записом зараз НАБУ козиряє? В неї голос прокурений, мужицький...
показать весь комментарий
14.01.2026 18:14 Ответить
Эта женщина была с первых дней на фронте и только в 25году ушла со службы!Так что закрой свой рот!
показать весь комментарий
14.01.2026 18:40 Ответить
Добре-добре, ми чекаємо)
показать весь комментарий
14.01.2026 16:58 Ответить
Понятно. Нашествие однодневок с целью засрать тему шумом.
Каков тариф на ваши высеры?
показать весь комментарий
14.01.2026 17:33 Ответить
Ладно, ладно. Резвитесь пока админы не заблочили. Отрабатывайте свои копейки.
показать весь комментарий
14.01.2026 17:43 Ответить
Значить, єрмаковські боти та подоляки нікуди не зникли, а продовжують свою гнусну діяльність, бо... гроші є, а значить будуть подонки, що погодяться на них працювати.
показать весь комментарий
14.01.2026 18:25 Ответить
Невже бабця Юля нарешті постане таки пепед справедливим судом?
показать весь комментарий
14.01.2026 16:53 Ответить
Нет конечно. Получит пидозру, будет суд, заплатит залог 1 миллион гривен и будет ходить в Раду как и ходила.
показать весь комментарий
14.01.2026 16:57 Ответить
Вона як колобок, від всіх втече
показать весь комментарий
14.01.2026 17:03 Ответить
Ну якщо Міндіча оголосять у міжнародний розшук, тоді може й постане.
показать весь комментарий
14.01.2026 17:04 Ответить
Цікаво, що ябурмістоенко навела бандитів на офіс Батьківщини. Тому і вийшла з фракцї.. цікаво - на чому Ї піймали???
показать весь комментарий
14.01.2026 16:55 Ответить
Ні, просто перша зрозуміла, що пора тікати..
показать весь комментарий
14.01.2026 18:03 Ответить
Ооо, пацючки оживились)
показать весь комментарий
14.01.2026 16:56 Ответить
300+ це тільки у ВР офіційних злодіїв. Позорище
показать весь комментарий
14.01.2026 16:56 Ответить
Мабуть дізналася, що всім платили а вона одна, як дура, робила за наказом.
показать весь комментарий
14.01.2026 17:01 Ответить
Ця Люся ж була у Зелених? Чи вона по колу ходить?
показать весь комментарий
14.01.2026 17:27 Ответить
По руках...
показать весь комментарий
14.01.2026 17:32 Ответить
Вона чи не єдина адекватна зі всіх там.
показать весь комментарий
14.01.2026 17:32 Ответить
Эта депутатка в ЗСУ!!!!
Она впервые в парламенте
Вышла из партии президента
А с начала большой войны - служит
Меня другой человек из фракции Тимошенко интересует
ВАЛЕНТИН НАЛИВАЙЧЕНКО !!!!!
Для меня загадка ,что делает соратник Ющенко ,дипломат и Глава СБУ времен Майдана
Во фракции той, которая была против Ющенко
Против помощи Грузии
Против вступления Украины в НАТО
Как вообще можно вести дела с ГАЗОВОЙ ПРИНЦЕССОЙ
ХИХИКАЮЩЕЙ С ПУТИНЫМ ??????
показать весь комментарий
14.01.2026 17:34 Ответить
"Эта депутатка в ЗСУ!!!!"
Це їй скоріш мінус ніж плюс (на мою думку). Не можна сидіти однією сракою на двох стільцях. Або воюєш, або закони робиш. Он Чорновол відмовилася від депутатсва і воює. Ця вирішила не відмовлятися, але закони не робить, бо більше 75% пропусків засідань.
показать весь комментарий
14.01.2026 18:05 Ответить
Це все зрозуміло. Докоряти комусь, шо вона пішл в ЗСУ - це дивно. Але ми повинні з холодною головою відкинути лозунги і відчуття, і почати розмірковувати логічно.
Законотворчість, робота депутата ВР - це критично важливо. Це - робота, яка повинна робитись. Якшо ти висунув себе на цю позицію, люди тебе з якогось хріна підтримали, а ти замість робити роботу, на яку тебе обрали, взяв і звалив кудись. Хіба це добре? Хочеш бути в ЗСУ - честь тобі і хвала. Здав повноваження, на твоє місце прийде інший і буде працювати. Ну це так - в ідеальному світі.
Хоча в українських реаліях... тьотя прийшла в ВР на хвилі "Слуг уроду", то може її відсутність в ВР - плюс а не мінус. Накатувала на сессію отримати конвертик і проголосувати за те, за шо "смотрящій" скаже, а потім назад...
показать весь комментарий
14.01.2026 18:58 Ответить
"А Пани Людмила подает законы"
Надасте посилання на закони, які подала пані Людмила?

Окрім того ваш приклад не релевантний тому, що ви працюєте онлайн не з окопу. Не думаю, шо сидячі в окопі зручно розробляти закони... Хоча може я чогось не знаю. Може хто бував в окопах підкажуть як там, чи реально з автоматом в одній руці і книжкою з законами в іншій...
показать весь комментарий
14.01.2026 19:31 Ответить
Галина я сижу в теплой немецкой квартире и конечно же не буду обговаривать женщину,которая с первых дней на фронте,я её в форме видела уже в 22 году!Она тогда уже оставила Раду.И спустя время только в 25вернулась.И это было ее решение,как и решение Тани Черновол всё-таки остаться на фронте, хотя до этого она говорила,что очень устала в одном из интервью!Но не мужчина,который сидит где-то в Европе,если смотреть под каким флагом он пишет обсуждать, причём без уважения Панi, которая храбрее многих мужчин, которые сбежали в Европу и сидят на шее налогоплательщиков!И единственное оружие у них это смартфон!
показать весь комментарий
14.01.2026 19:44 Ответить
Що, як.. Гроші.
показать весь комментарий
14.01.2026 18:08 Ответить
Респект,пани Людмила...
показать весь комментарий
14.01.2026 17:35 Ответить
ОПа з усіх сил захищає "Бабківщину". Бо якщо розвалиться, то звідки голосів наберуть? Бабця хоч і кричала, що вона "оппазиція", але справно підголосовувала Зєрмачні по всім проектам. Надіялась, що коли створять уряд "Зе-єдності", то вона там теплі місця заслужить. Не вийшло. Не збирався Зеля ні з ким владу ділити.
показать весь комментарий
14.01.2026 17:40 Ответить
пацюки побігли
показать весь комментарий
14.01.2026 17:53 Ответить
Щури біжать та любяться,
Либяться дивуются,
Чому вона попалася,
Так легко.
показать весь комментарий
14.01.2026 17:55 Ответить
Підтримую рішення цієї депутатки. Так мають поступити в інші притомні депутати ''Батьківщини''.
показать весь комментарий
14.01.2026 18:04 Ответить
Шукати в бют притомних це все одно що серед зебілля знайти порядну і чесну людину, яка не крала в українців
ну є такі ? та нема
найменша зелена скотина краде
показать весь комментарий
14.01.2026 19:12 Ответить
https://t.me/zelenicholovichky/12270 Прозріваю (зелені чоловічки):
Поки всі в очікуванні якихось подробиць про обшуки в офісі Батьківщини і підозрі Юлії Тимошенко...
.... поки країна в очікуванні розвитку подій, згадалася одна персонажка. Колишня "Слуга", Людмила Буймістер, яка влітку 2025 року несподівано стала членом фракції Батьківщина. (Чи не вона часом домовлялася З ЮВТ за десятку?)
На тлі підозри, тепер вже не так правдоподібно виглядає раптове прозріння щодо позиції Юльки . І не рятує від підозри у взятті хабаря від Юлі навіть піксель, в якому Буймістер постійно ходить в Раді.
показать весь комментарий
14.01.2026 18:37 Ответить
Пряма зараз вона в етері передачі Антона Борковського "Коментар" на телеканалі Еспресо. Дивіться в ютубі.
показать весь комментарий
14.01.2026 18:39 Ответить
вона заперечує, що вона "викривач", чи будь-який інший свій правовий статус в криміальній справі про хабарі в БЮТі.
показать весь комментарий
14.01.2026 18:44 Ответить
Ага як тільки про#0б треба перебити то зразу витягують Юльку на верх і всі дружно дроч@ть на неї ще й змагаються навипередки . А те що дрон розвідник облетів Київ по периметру та то ж муйня . Головне Юля Юля Юля !!! крічіть гуртом ! Радійте ! Дебілізм
показать весь комментарий
14.01.2026 19:00 Ответить
невже всі брали хабарі а їй не сказали і не навчили ?
абідна
показать весь комментарий
14.01.2026 19:10 Ответить
Юлію Тимошенко "здала" народний депутат Людмила Буймістер

Вона раніше вступила до фракції "Батьківщина", щоб зібрати інформацію про фінансові потоки всередині партії і отримати під запис гроші в партійному офісі, таким чином «довершивши» злочин.

Раніше Буймістер сама "попалася" НАБУ на хабарі, але погодилася стати агентом і привести детективам кілька душ в обмін на свою.
показать весь комментарий
14.01.2026 19:43 Ответить