13298 посетителей онлайн

Опубликованные НАБУ аудиозаписи не имеют ко мне никакого отношения, - Тимошенко

Тимошенко об аудиозаписях НАБУ

Лидер "Батькивщины" Юлия Тимошенко уверяет, что не имеет никакого отношения к аудиозаписям, обнародованным НАБУ в деле о фактах получения неправомерной выгоды народными депутатами Украины.

Об этом она сообщила в Facebook, информирует Цензор.НЕТ.

Что говорит Тимошенко?

"Официально заявляю, что обнародованные аудиозаписи не имеют ко мне никакого отношения. Я отвергаю все обвинения и, как всегда, докажу их безосновательность в судебном порядке. Я это уже не раз делала", - отметила она.

Что предшествовало?

  • Напомним, поздно вечером, 14 января, в НАБУ заявили о разоблачении руководителя одной из фракций Верховной Рады Украины на предложении дать взятку ряду нардепов, не принадлежащих к его фракции, за голосование за конкретные законопроекты.
  • Как сообщили источники Цензор.НЕТ, НАБУ и САП проводят обыски в офисе партии "Батькивщина". Обыски проходят в офисе партии "Батькивщина" на Туровской в Киеве.
  • Впоследствии СМИ заявили, что НАБУ и САП разоблачили Юлию Тимошенко в подкупе нардепов в Раде.
  • НАБУ подтвердило, что сообщило нардепу о подозрении.

Тимошенко скрин

Топ комментарии
+31
Так, звісно, все змонтовано штучним інтелектом. Набу - розформувати!)
показать весь комментарий
14.01.2026 13:58 Ответить
+26
сцяти людям в очі улюблена звичка будь якої української влади, але Йуля в цьому майстер найвищого пілотажу!
показать весь комментарий
14.01.2026 14:00 Ответить
+19
Дивно було б, якби ВОНА зізналась... а так всі злочинці кажуть шо вони не злочинці..
показать весь комментарий
14.01.2026 13:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так, звісно, все змонтовано штучним інтелектом. Набу - розформувати!)
показать весь комментарий
14.01.2026 13:58 Ответить
Ага, ще одна така тіпа скороход теж нічого не знає і на записах не вона
показать весь комментарий
14.01.2026 14:16 Ответить
показать весь комментарий
14.01.2026 14:18 Ответить
Я ни в чём не виновата меня подставили агенты ФСБ из Краматорска Пустовит Сергей Викторович и Пустовит Юлия Сергеевна они давали мне деньги от торговли контрафактными сигаретами и московскими конфетами они щас в Исрании Я всё про них расскажу...
показать весь комментарий
14.01.2026 16:51 Ответить
і як з буйлом хіхікала з приводу агресії в Грузії в 2008 р. теж ШІ монтував ?
і "...жоден танк не має вийти з казарми" у 2014 р. ШІ замість неї казав

"в москві набралась як ***** блох"
Ющ

.
показать весь комментарий
14.01.2026 14:49 Ответить
....
показать весь комментарий
14.01.2026 13:58 Ответить
Дивно було б, якби ВОНА зізналась... а так всі злочинці кажуть шо вони не злочинці..
показать весь комментарий
14.01.2026 13:59 Ответить
Он снова тебе в трусы насрл?
показать весь комментарий
14.01.2026 14:02 Ответить
Куди ж тобі без нього.
Ти шоранку прокидаєшся, знаходиш у ліжку гівно з логотипом Рошен, волаеш шо в цьому Петя винен.
показать весь комментарий
14.01.2026 14:07 Ответить
"Кум докушал огурєц
і закончіл с мукою
оказалася ВОНА
нє ВОНОЙ а *****" (майже С)
показать весь комментарий
14.01.2026 14:21 Ответить
Моя мама із смоленська у 47 переїхала у сирий вивчила мову хоч мала 4 класи освіти та по відношення до освчтчених та дуррих і продажрих була справжрім патріотом ще у 2004 казала що тій й ній росії від нас треба так що написане з помилаами не показник
показать весь комментарий
14.01.2026 14:25 Ответить
По перше коменти тутка не пишуть а набирають на клаві - по друге кніпки Ш і Щ розміщуються на клаві на одній лінії . Крім того я не виключаю шо на одному з діалектів української мови має бути шоранку а не щоранку - просто так склалося шо основої літературної української мови став полтавський діалект з щоранку , а не той де шоранку .
показать весь комментарий
14.01.2026 14:40 Ответить
Не звертайте увагу. Я терпимо ставлюся до помилок. Просто до цього зольдата в мене упереджене ставлення ) він на те заслуговує )
показать весь комментарий
14.01.2026 15:07 Ответить
не панікуй, кількість довбнів, як і розумних, в соціумі не залежить від чиїхось намагань "розвести"..обидві згадані тобою категорії виборців мізерні і не вплинуть на вибір лохторату
показать весь комментарий
14.01.2026 14:02 Ответить
Купа кандидатів зараз на фронті. А цю всю нафталінові шоблу разом із зє пора на смітник історії
показать весь комментарий
14.01.2026 14:18 Ответить
Ну тобі в ізраілі що порох зробив ?
показать весь комментарий
14.01.2026 14:30 Ответить
сцяти людям в очі улюблена звичка будь якої української влади, але Йуля в цьому майстер найвищого пілотажу!
показать весь комментарий
14.01.2026 14:00 Ответить
цей рот хоч колись говорив правду?
показать весь комментарий
14.01.2026 14:01 Ответить
"Я не такая, я жду трамвая"
показать весь комментарий
14.01.2026 14:02 Ответить
НАБУ брехуни - іду в суд - Тимошенко
показать весь комментарий
14.01.2026 14:02 Ответить
...і лягаю на дієту

.
показать весь комментарий
14.01.2026 14:43 Ответить
"Це все Порошенко" від ЙУлі вже було?))) А як лягла під зе чемненько в 2019-му- гадає, не пам'ятаємо?
показать весь комментарий
14.01.2026 14:02 Ответить
"Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності" 2005.

20 років минуло, в платівка та сама.
показать весь комментарий
14.01.2026 14:03 Ответить
Навіть обісравшись ця стара ботоксна потвора робит вигляд шо вона незаймана принцеса.
Юля, КАЧАНОВКА кличе.
показать весь комментарий
14.01.2026 14:03 Ответить
І доведе безпідставність. Як завжди наші "правоохоронці" на чомусь облажаються чи накосячать. Якщо скороходиха зіскочила, то юлька ще й зустрічний позов подасть за наклеп.
показать весь комментарий
14.01.2026 14:05 Ответить
Це все Порошенко винават.
Ще не казала?
показать весь комментарий
14.01.2026 14:05 Ответить
"Это другое". (с.)
показать весь комментарий
14.01.2026 14:05 Ответить
Голосування говорить само за себе. Голосували за зняття Малюка разом з ОПЗЖ. Дивно, що ОПЗЖ теж не взяли за сраку.
показать весь комментарий
14.01.2026 14:08 Ответить
Юля стала занадто дорогою, а опзж голосує за іншою схемою. Тепер, до тієї схеми "оплати" доєднається і Юля.
показать весь комментарий
14.01.2026 14:18 Ответить
Тимошенко: «Ви уявляєте, що почнеться в країні, якщо танки та БТРи почнуть їхати по вулицям міст? Це спровокує масову паніку. Люди почнуть масово тікати з країни. Проблема з продовольством, з паливом...»

Крим: стенограма РНБО від 28 лютого 2014 року
показать весь комментарий
14.01.2026 14:08 Ответить
До речі - ЩО вона робила на тому РНБО і хто відповість за те , що вона туди потрапила ?
показать весь комментарий
14.01.2026 14:21 Ответить
Ти ще та ****!!! Раніше тобі вдавалося вийти сухій з води, а зараз маю надію ти сядеш!!!
показать весь комментарий
14.01.2026 14:13 Ответить
Вона не погана актриса, і завдяки цьому і навичкам, вона уникне відповідальності.Та ще оживить свою легенду про "політичне переслідування". Вона профі у цьому, це беззаперечно.)
показать весь комментарий
14.01.2026 14:16 Ответить
Юлі- волю🤣
показать весь комментарий
14.01.2026 14:27 Ответить
Верили оранжевым ленинцам. А ведь все это дерьмо началось тогда.
показать весь комментарий
14.01.2026 14:35 Ответить
показать весь комментарий
14.01.2026 14:34 Ответить
показать весь комментарий
14.01.2026 14:38 Ответить
Вона свята!
показать весь комментарий
14.01.2026 14:39 Ответить
https://texty.org.ua/articles/65493/Tymoshenko_vs_Turchynov_STeNOGRAMA_zasidanna_RNBO_vid-65493/ Тимошенко vs Турчинов: СТЕНОГРАМА засідання РНБО від 28 лютого 2014 року (ТЕКСТ, ЧАСТИНА 2)

ТИМОШЕНКО: Жоден танк не повинен виїхати з казарми... Ніякого воєнного стану й активізації наших військ!
ТУРЧИНОВ: Ви пропонуєте нічого не робити?
ТИМОШЕНКО: Ви уявляєте, що почнеться в країні, якщо танки та БТРи почнуть їхати по вулицям міст? Це спровокує масову паніку. Люди почнуть масово тікати з країни. Проблема з продовольством, з паливом...
ТУРЧИНОВ: Ми мусимо зробити все для того, аби бути спроможними захищатися, в тому числі і самотужки, якщо не дочекаємося військової допомоги від Заходу. А для цього потрібно діяти.
показать весь комментарий
14.01.2026 14:47 Ответить
Баба Юля,Повенення в тюрягу-2.
показать весь комментарий
14.01.2026 14:55 Ответить
Московскій зозулі замість яєць бакси підкинули)))
показать весь комментарий
14.01.2026 14:58 Ответить
Тимошенко- янгол!
а янголам, місце на небі...
показать весь комментарий
14.01.2026 14:59 Ответить
https://spektrnews.in.ua/news/obshuki-v-parlament-v-ukra-n-de-fakto-stvorena-nova-g-lka-vladi---vadim-denisenko/183040#gsc.tab=0 політолог Вадим Денисенко (нардеп 8 скл., до того штабіст БЮТу):
Ми живемо в реальності, коли антикорупціонери утверджують не лише свою окрему вертикаль, але ц про окрему гілку влади.
Після справи Міндічв стало ясно, що попри низьку електоральну підтримку, загальноукраїнську повістку дня можуть задавати тільки антикорупціонери та Президент ( переважно через зовнішню політику).
Справа Кіселя - була вершиною айсбергу. В підвішеному стані знаходиться, як мені здається, мінімум, половина Ради. І ми порційно будемо бачити наступні серії. Зрештою, виходячи з сьогоднішніх реалій, цей парламент потрібен тільки для одного: для голосування за ратифікацію мирного договору. Правда, поки це не обовʼязкова, а опціональоа історія.
Той, хто задає свою повістку дня, той має шанси робити політику в державі. Більшість аналітиків та політиків, говорячи про антикорупційні органи, мислить в виборчих категоріях та можливих категоріях впливу США на внутрішню політику. Мені здається, ми маємо додати інший вимір - створення окремої вертикалі влади з усіма відповідними політичними (а не тільки електоральними) наслідками. Це створення дещо іншої реальності ніж багатьом здається.
показать весь комментарий
14.01.2026 15:01 Ответить
Знаючи Юлю з часів Лазаренка, як всі громадяни України, можу з впевністю сказати, вона має саме пряме відношення. Раніше я її підтримував, але після її контракта на газ з росією на 12 років, де ми були забов'язані купувати не менше 42 млд кубів на рік, вже ні. І вона усім розсказувала, що це такий хороший контракт, але ледь здихалися від цього контракту, а Юля як була при владі, так і лишилася, ще за гроші організовує голосування. Раніше вона дуже не любила Януковича за його неосвіченість, я думав вона і з Зе так буде, але ні, грошики як завжди у неї на першому місті.
показать весь комментарий
14.01.2026 15:02 Ответить
Зараз треба розшукати суддю Кірєєва, вибачитись перед людиною, нагородити і негайно повернути у судову систему. Бо у нього схоже є робота.
показать весь комментарий
14.01.2026 15:33 Ответить
Навіть без ші, більш-менш грамотному користувачу компа, можна підробити відеозапис: є простенька програма Відеомастер,по якій у відео міняється аудіо.
Тобто,в принципі,можна записати відео голови вр з голосом А.Шількгрубера..
Буде далі видно: якщо набу спалиться на цих записах, означатиме,що воно на повідку у банковій,а те,що ермаку нічого не пред'являють по їх записах, тільки доповнює це.
показать весь комментарий
14.01.2026 15:41 Ответить
Куда ти бабка влізла? Дві "ходки" за спиною третя світить.
НАБУ знову уважуха.
показать весь комментарий
14.01.2026 16:39 Ответить
ВОНА бахіня, їй - можна.
показать весь комментарий
14.01.2026 16:46 Ответить
А давай очну ставку з тим, хто писав. Щоб не 3,14здіти про ШІ, голограму, фотошоп та іншу хрєнотєнь І оте "разваліть большінство", ну, з однієї сторони воно б не погано, але з іншої, о, тут вже сам зє! на тебе усе НАБУ спустить - фас, ату її