9343 посетителя онлайн

Трамп угрожает пошлинами странам, не согласным с его позицией по Гренландии

трамп

Президент США Дональд Трамп пригрозил ввести тарифы против тех стран, которые не согласятся с его видением аннексии Гренландии.

Об этом он сказал во время выступления в Белом доме, сообщает Цензор.НЕТ.

Угроза Трампа

Американский лидер, комментируя вопрос о тарифах на лекарства, упомянул о Гренландии. Трамп назвал себя "королем пошлин" и пригрозил, что может ввести тарифы против тех стран, которые не согласны с его позицией о том, что США должны управлять островом.

"Я могу сделать это также для Гренландии. Я могу ввести пошлину для стран, если они не согласятся по Гренландии, потому что нам нужна Гренландия для национальной безопасности. Поэтому я могу это сделать", -добавил президент США.

Что предшествовало?

  • Ранее президент США Дональд Трамп объявил о назначении губернатора штата Луизиана Джеффа Лэндри специальным посланником Соединенных Штатов в Гренландии.
  • В Дании обратились к Соединенным Штатам с призывом соблюдать принцип уважения территориальной целостности страны после решения президента Дональда Трампа назначить специального посланника в Гренландии.
  • Трамп сказал, что США нужна Гренландия для обороны.
Топ комментарии
+42
Нагадую, проти всіх союзників по НАТО Трамп ввів мита.
Против РФ та РБ - не ввів, проти України - ввів.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:38 Ответить
+26
Все нормально - ВІН ПРОСТО ВСЕ ЖИТТЯ КОНЧЕНИЙ.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:37 Ответить
+19
Рюрік-педофіл, брат москальського Рюріка. Чому наш мохнорилий шмель Зелька думає, що Трамп надасть нам потужних гарантій, нікому не відомо. Мабуть, наркоманія.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
взаємно
показать весь комментарий
16.01.2026 18:36 Ответить
Він коли-небудь спить?????
показать весь комментарий
16.01.2026 18:37 Ответить
Тільки з ху....лом, хоча раніше міг і з масканутим
показать весь комментарий
16.01.2026 18:49 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2026 18:55 Ответить
Угу, на столі упершись іпалом на том СОР.
Привіт !
показать весь комментарий
16.01.2026 19:07 Ответить
Привіт!!! Живий-здоровий, родич гарбузовий???
показать весь комментарий
16.01.2026 19:40 Ответить
Та тюй там. Порвав колінні зв"язки на правому копитці. То такий пипець.... От вірно казали, салоо сила - спорт могила
показать весь комментарий
16.01.2026 20:26 Ответить
Та нєєєє, я тільки пішкарусом...8-10 км.ранком, 7-8 увечері
показать весь комментарий
16.01.2026 20:28 Ответить
Ти де від 1-го до 3-х км у вечері пролюблюєш?
показать весь комментарий
16.01.2026 21:04 Ответить
7-8, по Пслу
показать весь комментарий
16.01.2026 21:10 Ответить
Все нормально - ВІН ПРОСТО ВСЕ ЖИТТЯ КОНЧЕНИЙ.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:37 Ответить
Зачетно!
Лучше не скажешь!
показать весь комментарий
16.01.2026 18:44 Ответить
може йому корона вавку в голові натерла?
показать весь комментарий
16.01.2026 18:58 Ответить
Нагадую, проти всіх союзників по НАТО Трамп ввів мита.
Против РФ та РБ - не ввів, проти України - ввів.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:38 Ответить
Це для розуміння - ЧІЙ союзник він насправді ...
показать весь комментарий
16.01.2026 19:01 Ответить
А нічого що США не ведуть торгівлю з ними? 😁ось він вумний електорат 73%
показать весь комментарий
16.01.2026 19:57 Ответить
З ким? А нічого, що уран, паладій, добрива піндоси купують у кацапів? То може ти сам з зелених
показать весь комментарий
16.01.2026 20:57 Ответить
А нічого, що на такі речі немає тарифів, ні для кацапії, ні для інших країн?
показать весь комментарий
16.01.2026 21:34 Ответить
Ведуть. Позавчора якраз писали, что Рашка стала найбільшим експортером гречки до США через відсутність мит - ранійше найбільшим була Канада, але проти Канади Трамп запровадив мита.
показать весь комментарий
16.01.2026 22:39 Ответить
*імпортером тобто
показать весь комментарий
16.01.2026 22:40 Ответить
І на скільки імпорту гречки здійснюється? 1.6 мільйонів доларів 😁. Загалом імпортували товарів на декілька мільйонів. це ніщо в порівнянні з імпортом інших країн. Україна наприклад експортувала на 900 мільйонів.
показать весь комментарий
16.01.2026 23:35 Ответить
Навіть міндіч який заслав двушку на маскву більше грошей перевів ніж США заплатили за гречку 🤣
показать весь комментарий
16.01.2026 23:38 Ответить
...а з бацьки ще й зняв санкциї на літаки, добріви і багато ще чогось підкинув
...а з пу... обнімашки, комплименти
Мрак
показать весь комментарий
16.01.2026 22:06 Ответить
Дональд Жадный Глупец, так и войдет в историю.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:40 Ответить
Рюрік-педофіл, брат москальського Рюріка. Чому наш мохнорилий шмель Зелька думає, що Трамп надасть нам потужних гарантій, нікому не відомо. Мабуть, наркоманія.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:41 Ответить
Гарантій Україні? Да Тромб подарує Україну ***** взнак подяки за те що ***** підтримає окупацію Тромбом Гренландії, Канади і ще багатьох країн які рижому шизоїдному американському Фюреру приглянуться. Зараз агент Краснов добивається щоб розвалити НАТО і ЄС а також щоб Зеля ще зробив пару помилок і після передачі Тромбу українських ресурсів ще провів референдум і відмінив Конституцію України зробивши прицидент. Далі результати референдуму Тромбу не цікаві. Йому Віткоф доложить що мільйони українців готові війти в склад Сосії. І Тромб з радістю оголосить що сша визнає половину України територією рашистів
показать весь комментарий
16.01.2026 18:52 Ответить
Походу за окупацію Гренландії Тромба підтримає тільки *****. А далі Тромб підтримає ***** в його притензіях на Україну і деякі європейські країни. Ну що тромбодрочери радійте який крєпкій хазяйствєннік прийшов до влади в сцишиа.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:41 Ответить
Зв'язок Гренландії з Данією було розірвано 9 квітня 1940 року, на початку Другої світової війни, після окупації Данії нацистською Німеччиною. 8 квітня 1941 року Сполучені Штати окупували Гренландію, щоб захистити її від можливого вторгнення Німеччини. Окупація Гренландії Сполученими Штатами тривала до 1945 року.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:42 Ответить
У 1867 році державний секретар Вільям Генрі Сьюард вивчав можливість купівлі Гренландії та, можливо, Ісландії. ... Після Другої світової війни Сполучені Штати Америки виявили інтерес до Гренландії, а 1946 року запропонували купити острів у Данії за 100 мільйонів доларів.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:43 Ответить
Ти думаєш що трампонутий про це знав, скоріше йому ху...до порадило
показать весь комментарий
16.01.2026 18:46 Ответить
Немає в вас методів проти Кості Саприкіна/Трампа/
показать весь комментарий
16.01.2026 18:43 Ответить
десь так. або - "иди-иди, у нищих слуг нет"
показать весь комментарий
16.01.2026 18:49 Ответить
Тут допоможе лише імплантація мозку.)
показать весь комментарий
16.01.2026 19:12 Ответить
Коли я в 23-24-му писав що Тромб це новий диктатор якуму позаздрив би Гітлер то тут на мене як собаки накидались. Ну тепер радійте придурки
показать весь комментарий
16.01.2026 18:44 Ответить
Так, дуже багато було тих, хто звинувачував Байдена в недостатній підтримці України і з захопленням очікував Трампа, особливо активними були всілякі російськомовні емігранти-блогери. Щось не чутно їх, мабуть хтось прозрів, а хтось гуляє на отриману винагороду.
показать весь комментарий
16.01.2026 20:22 Ответить
Було таке. Я писала: виберуть трампакса - кінець демократії у світі. Боти верещали, що в Америці дуже міцна система стримувань і противаг! І де вона зараз?
показать весь комментарий
16.01.2026 20:43 Ответить
Трамп прийде порядок наведе. Притому це верещали не якісь там бомжі чи двірники, а в міністерстві України, де казалось би повинні бути адекватні і освічені люди. Тепер ми бачимо хто керує країною
показать весь комментарий
16.01.2026 20:55 Ответить
Якась тупа потвора, дуже заздрить ху...лу, його безкарності, вседозволеності, який без страху посилає дохнути своє бидло. Ось його мрія, його ідеал. А американці повинні вирішити вони з ху....лом або цивілізованим світом.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:44 Ответить
Довбо(ОЙ)б...
показать весь комментарий
16.01.2026 18:44 Ответить
У тому що відбувається зараз винен саме Байден. Він легко мог позбавити цього придурка волі, але обрав порятунок власного сина. Тому зараз рудий чорт і бикує. Йому лишилось три роки до кінця президенства, але доживе?
показать весь комментарий
16.01.2026 18:50 Ответить
На то вся надежда
показать весь комментарий
16.01.2026 20:44 Ответить
При цьому Трамп фактично виправдовує агресію рфії яка теж пояснювала свої дії необхідністю оборони 🙃
показать весь комментарий
16.01.2026 18:51 Ответить
Рекомендую подивитися док.серіал від Nextflix "Брудні гроші", 1 сезон 6 серія присвячена цій мерзоті.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:52 Ответить
Нобелівська з секонд-хенду не допомогла .
показать весь комментарий
16.01.2026 18:55 Ответить
Навпаки - ще гірше зробила
показать весь комментарий
16.01.2026 19:02 Ответить
@ (у перекладі):
Зима з її морозами та снігопадами закінчиться, а американська трампістська ганьба - ніколи.
показать весь комментарий
16.01.2026 19:11 Ответить
О це ****** діда!
показать весь комментарий
16.01.2026 19:14 Ответить
Доведеться навчитися жити без США як нам так і Європі-хоча завжди можна гренландію і Донбас здати-але потім прийдеться знову якусь хотєлку трампа виконувать-бо вже ясно що це неадекват котрому чим більше віддай тим більше він буде хотіти ще-далі мабуть Канада буде на очереді
показать весь комментарий
16.01.2026 19:21 Ответить
Коли інсульт його дожене?
показать весь комментарий
16.01.2026 19:22 Ответить
В ідіотів інсульту не буває.
показать весь комментарий
16.01.2026 19:38 Ответить
9-ти грамовий?
показать весь комментарий
16.01.2026 19:41 Ответить
та будь-який. Головне, щоб вклав дозему.
показать весь комментарий
16.01.2026 20:25 Ответить
Цветастый выполняет поставленную перед ним задачу по расколу НАТО. Скорее он надервется в этом году и получит по заслугам. Слава Украине!
показать весь комментарий
16.01.2026 19:36 Ответить
Хай вводить. Тоді ЄС хитнеться до Китаю і буде Трамп на циділку.
показать весь комментарий
16.01.2026 19:40 Ответить
"*****" - це вже не локальна хвороба окремої країни це епідемія яка розповзається, міжнародне право поховано, руйнація Світу все ближче.
показать весь комментарий
16.01.2026 19:40 Ответить
Не треба дивуватись - бо дід цинічна мразота і його воротить, як вампіра від часнику, від міжнародного права, законів, моралі та доброчесності. Не знаю до якої церкви він ходить, але було б цілком не дивно, якщо б він вклонявся якомусь демону жадібності.
показать весь комментарий
16.01.2026 19:47 Ответить
Сито це палка з двома кінцями.
показать весь комментарий
16.01.2026 19:47 Ответить
Ідіот все може, це правда. Як не крути, а США поки що найпотужніша країна світу. Втім, з таким "лідором" їй вже недовго залишилось...
показать весь комментарий
16.01.2026 19:48 Ответить
Схиблений на тарифах Трамп не розуміє, що високі мита на товари інших країн бьють по кишені і простих американців. Хоча такій людині, яка любить лише самого себе на це наплювати.
показать весь комментарий
16.01.2026 20:11 Ответить
Vasily Androshchook

Може прийшов час проявити ініціативу і поставити дибіла на місце?..
показать весь комментарий
16.01.2026 20:29 Ответить
В словнику у Доні тільки такі слова,-"Мита","Золото","Багато золота"."Ми вкрали багато нафти","Ми заберем багато тереторій", ітд
показать весь комментарий
16.01.2026 21:22 Ответить
Удивительно, как много могут простить человеку в этом мире после того как он переходит в иудаизм. Любую глупость, любые капризы, игры с миллионами гойских жизней - все мило улыбаются и никто не смеет открыть свой рот в его сторону. А был бы обыкновенным человеком христианской или атеистической направленности - уже сожрали бы.
показать весь комментарий
16.01.2026 23:26 Ответить